Adres

Gruszczyńskiego 2/4, Gliwice
Centrum Medicover - Gliwice (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Gliwice bóle kręgosłupa szyjnego

Udałam się do Pana doktora po ogromnym bolu kręgosłupa szyjnego. Potraktował mnie bardzo profesjonalnie, zbadał mnie dokładnie, opisał moj problem bardzo szczegółowo żebym dobrze zrozumiała co mi dolega, polecił badania (wyniki potwierdziły jego diagnozę) i udać się do fizjoterapeuty. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu bole migrenowe

Lekarz godny polecenia. Z empatią podchodzi do pacjenta. Wysokie kompetencje, kultura osobista i rzeczowość oraz uczciwe podejście do tematu. Dziękuję!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Gliwice

Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy z Panem Doktorem. Sympatyczny. Frontem do pacjenta. O przyjemnym uspisobieniu. Nie wprawia pacjenta w zakłopotanie. Uśmiechnięty.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Gliwice

Pan Klaudiusz jest bardzo trudnym i uważam niemiłym dla pacjenta człowiekiem. Traktuje ludzi z góry. Swoją opinią na temat mojego stanu zdrowia podzielił się z wielką łaską i jakby za karę. Diagnoza nie w pełni trafiona. Po kolejnych konsultacjach u innych specjalistów problem udało się zdiagnozować i skutecznie zacząć leczyć.


A
Użytkownik zweryfikowany

Niestety była to moja najgorsza wizyta u lekarza. Nie mam pojęcia czy pan doktor jest taki w stosunku do większości pacjentów, czy po prostu miał zły dzień. Został mi polecony, ponieważ podobno jest świetnym specjalistą. Tego się jednak nie dowiem, ponieważ ostatecznie moje problemy zdrowotne miały inne podłoże. Koszmar wizyty pozostał jednak w głowie. Na moje: "Dzień dobry" nawet nie zareagował, przez chyba 5 minut się do mnie nie odzywał, nawet na mnie nie spojrzał. Kiedy w końcu coś tam wydukał, nie dosłyszałam i zapytałam: "Słucham?". Odkrzyknął mi: "No to ja panią słucham!". Miałam ochotę zapaść się pod ziemię i uciec z gabinetu. Zbadał mnie w sposób bardzo zimny, co sprawiło, że jeszcze bardziej miałam ochotę wyjść i już nigdy nie mieć z tym panem nic do czynienia. Neutralny tylko dlatego, ponieważ nie mogę ocenić jak leczy (a najchętniej wystawiłabym ocenę słabą za to jak okropne miał podejście do mnie jako pacjentki.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie