Kazimierz Andrzejewski

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Korzystałem z pomocy Pana Doktora. Bardzo profesjonalnie, konkretnie i skutecznie. Bardzo polecam, każdemu, kto chce się leczyć.

 • Szukasz laryngologa? Pacjenci polecają:

  Grzegorz Jamro
  Grzegorz Jamro
  Laryngolog
  Zofii Nałkowskiej 4, Szczecin
  Pan Doktor bardzo konkretnie, jasno ,zrozumiale wytłumaczył moją przypadłość.Dostałam bardzo wyczerpujące odpowiedzi… więcej

  Beata Żukowska
  Beata Żukowska
  Audiolog, foniatra, Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
  Wielka Odrzańska 27, Szczecin
  Lekarka kompetentna, wszystko szczegółowo mi wyjaśniła. Poleciła zrobić wymaz ucha, teraz czekam na wynik. więcej

  Katarzyna Firlit
  Katarzyna Firlit
  Laryngolog
  Starzyńskiego 2/338, Szczecin
  Bardzo konkretna Pani Doktor. Ku mojemu zdziwieniu ostre objawy przewlekłego zapalenia wszystkich zatok, znacznie… więcej

  Krzysztof Cecherz
  Krzysztof Cecherz
  Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej, Laryngolog dziecięcy
  Aleja Piastów 30, Szczecin
  Pełen profesjonalizm. Rzeczowa, konkretna porada. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Ocena bardzo dobra (5.0). więcej

  Beata Paradowska-Opałka
  Beata Paradowska-Opałka
  Laryngolog
  Aleja Piastów 30, Szczecin
  Bardzo miła i przyjemna rozmowa z Panią doktor. Po uzyskaniu informacji dotyczącej mojego powodu wizyty zostało… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Korzystałem z pomocy Pana Doktora. Bardzo profesjonalnie, konkretnie i skutecznie. Bardzo polecam, każdemu, kto chce się leczyć.

  • A

   Niesympatyczny, niecierpliwy, gburowaty lekarz bez podejścia do dzieci. To była nasza trzecia wizyta u tego lekarza (dwie ostatnie: z konieczności i braku alternatywy) i następnym razem choćbym miała jechać na IP - nie pójdę do niego. Zamiast zachęcić dziecko do otworzenia buzi, z automatu kazał mi córkę unieruchomić (litości, dziecko ma 6 lat, spokojnie zrozumie co się do niego mówi, wystarczy odrobina dobrej woli ze strony lekarza), w efekcie czego córka wpadła w panikę a gdy próbowałam ją uspokoić odrzekł "to nic nie da, proszę przytrzymać". Zignorowałam tę uwagę, więc lekarz poprosił bym na korytarzu ją uspokoiła a on przyjmie kolejnego pacjenta. To również zignorowałam, bo trwało minutę a cała wizyta ledwie pięć minut, więc bez przesady! "Siedź spokojnie" "nie wierć się", bez żadnej próby uspokojenia dziecka, bez uśmiechu.
   Pan doktor także niczego nie mówi, wszystko trzeba z niego wyciągać - nie tego spodziewa się człowiek idąc z dzieckiem (w dodatku: płacąc za to). Trochę empatii, panie doktorze, bo dziecko z traumą to niewspółpracujący pacjent a zdenerwowany rodzic odradzi pana usługi komu tylko się da - i sam pan sobie opinię kreuje.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • L

   Bardzo profesjonalne podejście.Chyba nikt już tak dobrze nie operuje małżowin w Szczecinie, jak Pan doktor Andrzejewski. Świetne terminy w szpitalu (w porównaniu z innymi), zabieg zupełnie bezbolesny, miła i rzeczowa opieka pielęgniarek. Momentami czułem się, jakbym się znajdował w prywatnej klinice. Czysto, ładnie, nowocześnie, na poziomie. Naprawdę tak było. Pan doktor sprawia wrażenie osoby szorstkiej, zdystansowanej, powściągliwej w słowach, ale postrzegam to jako atut, bo potrafi zmotywować pacjenta do konsekwencji w leczeniu. Poza tym imponuje sporą wiedzą i fachowym podejściem. Nigdy nie było problemu, gdy czegoś nie rozumiałem, wszystko zawsze wytłumaczył. Stosowałem się do zaleceń i po paru dniach od zabiegu mucotomii, mogę normalnie oddychać, bez żadnych kropli. Powyższa argumentacja, ze względu na całkowity profesjonalizm, upoważnia mnie do wystawienia najwyższej oceny. Polecam z czystym sumieniem, bo naprawdę warto!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG