Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
W.Witosa 59, Jadowniki
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
11 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany

Tylko Ona wysłuchała szmer koło serduszka mojego synka. Jest bardzo miłą, dobrą i pogodną Panią. Umie wszystko wytłumaczyć, pomoże i zawsze znajdzie czas. Nie liczy się szybka obsługa alby jak najwięcej przyjąć i jak najwięcej zarobić ale poświęci tyle czasu ile trzeba dla dziecka i rodziców.


J

Dopiero dwa razy byłam u Pani dr i jestem pod ogromnym wrażeniem osobowości, sposobu bycia, podejścia do pacjenta, uroku, rzeczowości. Niesamowita osoba, poczułąm się tak, jakbysmy z synkiem byli najważniejszymi pacjentami na świecie, to się nie zdarza. nie chce juz innego lekarza

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


K

Nie zam drugiej tak wspaniałej lekarki!Jest po prostu rewelacyjna.Ma wspaniałe podejście do dzieci co jest bardzo ważne i takie samo podejście do rodziców tzn.nie straszy tylko spokojnie wytłumaczy-nie panikuje-uspokoi na maksa.Wychodząc od niej z gabinetu rodzic jest uspokojony.Naprawdę polecam wszystkim bez dwóch zdań :)Moje dzieci uwielbiają do niej jeździć,nie robi nic na silę.SUPER


G

Swietna lekarka bardzo dokladnie bada dzieciaczka rodzicom wszystko spokojnie wytłumaczy. Wszystkim polecam pania doktor.


A

Dobry specjalista ma świetne podejście zarówno do zieci jak i rodziców Stara sie wyleczyć dzieci bez antybiotyków a rodzicom wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie i cierpliwie. Godny polecenia lekarz


P

Mnie w Pani doktor Zych podoba się najbardziej fakt, że oprócz tego, iż jest świetną lakarką, potrafi również uspokoić zbyt przewrażliwionego rodzica, jakim jakiś czas temu byłam ja. Nauczyła mnie, że czasem nie warto panikować, jeżeli u maluszka pojawi się drobna dolegliwość i, że..... czasem to trzeba leczyć rodzica, a nie dziecko! :-) Za to wielkie jej dzięki i za to również, że mój trzyletni już synek nie wie - co to jest antybiotyk! Widać czasem chorobę da się pokonać w inny sposób. Polecam serdecznie!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz w 100 % godny polecenia. Wspaniałe podejście zarówno do dzieci jak i do dorosłych. Pani doktor zawsze dokładnie zbada dziecko, wypyta o wszystko. Stawia trafne diagnozy i co najważniejsze - nie zapisuje bez potrzeby antybiotyków. Tylko to co jest niezbędne- moja córeczka już trzy razy dzięki niej uniknęła niepotrzebnej antybiotykoterapii. Byłam z dzieckiem u kilku różnych pediatrów,zanim trafiłam do pani doktor Zych- i na pewno już pediatry nie zmienię!


M
Użytkownik zweryfikowany

popieram calkowicie wczesniejsze opinie!jest to naprawde lekarz calym sercem i z powolania.kocha dzieci i szanuje rodzicow ktorych potrafi sprowdzic na ziemie z oblokow.bardzo polecam.


N

Znakomity specjalista, jak mało któremu lekarzowy Pani doktor Zych zależy na dobru dziecka i szczęściu rodziców.Poświęca każdemu bardzo dużo czasu, kompetentna i oddana zawodowi.Szczerze polecam.


K

Ja też polecam panią dr Katarzynę Zych.Jest to bardzo miła osoba,wszystko wytłumaczy,pocieszy i chociaż czasami jest źle nie straszy rodziców jak inni tylko wszystko przedstawi w normalnym świetle.BARDZO POLECAM!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie