lek.

Katarzyna Zięba-Mazurek

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

6 opinii +dodaj

Przez 10 lat pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie gdzie zdobyłam I-wszy i II-gi stopień specjalizacji z psychiatrii. Zakładałam od podstaw i prowadziłam… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Zespół Lekarza Rodzinnego Eskulap Śrem

  Moja przygoda z pania dr zaczela sie w 2004 r..kiedy bylam w strasznym dolku po smierci taty..
  Postawila na nogi...za co bardzo pani doktor dziekuje..przygoda trwa nadal..zawsze pomocna mila...kiedy nie potrafie sobie pomoc zawsze jest pani doktor dostepna..polecam i dziekuje

 • K

  Jestem bardzo zadowolony że trafiłem do Pani Doktor. Ma wyjątkowe podejście do pacjenta, jej rady i wskazówki są bezcenne. Miło jest zawsze porozmawiać i miło się wraca. Bardzo polecam i dziękuję!

 • W

  Bardzo nie miła osoba, nie poświęciła mi wystarczająco czasu, nie chciała się zapoznać z dokumentacją medyczną. Po trzech wizytach pełnopłatnych, dwie ostanie był bardzo nieprzyjemne, musiałem się prosić o zapoznanie się z istotną dokumentacją i opiniami psychologa i neurologów z której lekarz i tak nie skorzystał tłumacząc się że EEG to 10 lat temu widziała. Leczenie od lutego nie przyniosło efektów, a mój stan zdrowia pogorszył się do takiego stopnia że musiałem udać się na izbę przyjęć szpitala nurologicznego.

  Katarzyna Zięba-Mazurek2016-11-17

  Przykro mi, że takie odniósł Pan wrażenie podczas wizyty u mnie. Zawsze zapoznaję się z dokumentacją medyczną, zwłaszcza psychiatryczną. Analizą badania EEG zajmują się neurolodzy lub lekarze innych specjalności po specjalnym przeszkoleniu, ale nie jest to problem ponieważ do badania jest zwykle dołączony opis z interpretacją. Zapraszam jednak na jeszcze jedną wizytę, bezpłatną, może pozwoli to wyjaśnić nieporozumienie. Jeśli wizyta miała miejsce w poradni LuxMed, proszę zgłosić, że zaproponowałam bezpłatną wizytę i jestem pewna, że można to zaaranżować.

 • P

  Profesjonalizm w każdym calu. Pani dr rzeczowo wyjaśniła mi co może mi dolegać. Porada trwa "długo", około 40 minut, ale to właśnie jej niewątpliwy atut! Takich usług "na NFZ" się po prostu nie dostanie. Zatem warto wybrać poradę prywatną - w szczególności Panią Dr! Gdybym widziała, że ktoś z moich znajomych ma problemy - bez wątpienia poleciłabym. W tym czasie przeprowadzany jest bardzo szczegółowy wywiad (z czym kiepsko u innych lekarzy). Można dowiedzieć się rzeczy konkretnych, porada bardzo merytoryczna. Może nie mi to oceniać, ale wydaje mi się, że wreszcie trafiona (wcześniej trafiłam już do sporej liczby innych lekarzy - leczenie niestety efektywne nie było, diagnoza wstępna taka jak u Pani Dr powinna być chyba już zdecydowanie szybciej - miejmy nadzieję, że będą efekty - pani dr zaleca wizytę kontrolną i troszczy się o dobro pacjenta, nie wciska mu leków bez rozpoznania, nadzoruje przebieg). Pani dr ponadto nie owija w bawełnę, mówi wprost - tu kolejna zaleta. Przede wszystkim nie bagatelizuje. Wysoki poziom wiedzy, którą chce i potrafi przekazać zainteresowanemu. Dr dba także o klientów - szczególnie o to, aby każdy terminowo uzyskał poradę. Zaleca także ciekawą literaturę, która ułatwia zrozumienie problemu osobom zainteresowanym (choremu, rodzinie). To niezwykle miłe zaskoczenie. Gabinet jest ładny, schludny. Poza wysokim poziomem sztuki lekarskiej, który reprezentuje - to bardzo miła kobieta. Ponadto sekretarka jest nadzwyczaj dyskretna. Kiedy powiedziałam jej przez telefon, że jestem w miejscu publicznym i niezbyt mogę podać specjalizację lekarza - w mgnieniu oka zorientowała się o co chodzi. Polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy cenią sobie zalety wszystkie z w/w. :)

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły, empatyczny, stara się pomóc w problemie. Polecam innym, a szczególnie tym, którzy wybierają się po raz pierwszy do lekarza takiej profesji.

 • M

  Miła przyjemna wyrozumiała. Pomogła odstawić mi leki od których byłem uzależniony

Pytania pacjentów (40)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przez 10 lat pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie gdzie zdobyłam I-wszy i II-gi stopień specjalizacji z psychiatrii. Zakładałam od podstaw i prowadziłam dzienny oddział psychiatryczny w Śremie. W latach 2005 – 2008 pracowałam jako konsultant psychiatra w Wielkiej Brytanii - w poradni i na oddziale rehabilitacji psychiatrycznej w Londynie. Od kilku lat zajmuję się konsultacjami w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Śremie, gdzie opiekuję się osobami z przewlekłymi zaburzeniami psychicznymi oraz otępieniem. Moje główne miejsce pracy to obecnie gabinety prywatne w Śremie, Luboniu i na kontrakcie w sieci prywatnych poradni medycznych LuxMed w Poznaniu w Starym Browarze i na Os. Ułańskim.
  Ukończyłam czteroletni kurs psychoterapii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie i przez kilka lat zajmowałam sie także psychoterapią.
  W 2009 r. przeszłam szkolenie w zakresie leczenia chorych z otępieniem w Ośrodku Alzheimerowskim w Ścinawie i od tej pory stale uzupełnia wiedzę w tym zakresie .

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • schizofrenia i inne zaburzenia psychotyczne
 • uzależnienia od leków
 • ADHD u dorosłych
 • zaburzenia związane ze stresem i pod postacią somatyczną
 • otępienia i pozostałe zaburzenia na podłożu organicznym
więcej

Zdjęcia