Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Wizyty u stomatologa to dla mnie trauma z dzieciństwa. Trudno mnie znieczulić, i lekarze nigdy mi nie wierzyli ze dalej boli, bo przecież pan dostał.
Pani Kasia to pierwszy stomatolog, który mnie potraktował serio, i okazało się ze faktycznie to nie kest wszystko w głowie, tylko trzeba znaleźć lepszy sposób, i Pani Doktor znalazła sposób. To pierwsza moja wizyta w dorosłym życiu, która nie była torturą, i nie ma słów żeby opisać jaka to ulga. Wszystko przez odpowiednie podejście do pacjenta, bo ludzie są rozni, i czasem ktoś reaguje inaczej na znieczulenie.
Dodatkowo, w czasie wizyty Pani Doktor cały czas kontrolowała mój stan psychiczny, tłumaczyła co robi i po co, cały czas pytała czy jest ok, czy nie boli. Ocena 5/5 to mało.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Genialna Młoda Pani Doktor . Nie znam lepszego lekarza. Podejście do pacjenta i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Mega profesjonalna . Dzieci ja uwielbiają, nie mówiąc o dorosłych. Robiłam u dr zęba kanałów , bałam się niewyobrażalnie bo panicznie boję się dentystów. Moje zaskoczenie było ogromne , żadnego bólu, super leczenie . Polecam każdemu .

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Najlepsza Pani stomatolog u jakiej byłem . Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze wszystko dokładnie wytłumaczone w trakcie leczenia oraz jak postępować po . Polecam z czystym sumieniem wszystko wykonane bardzo starannie i sumiennie ,oby więcej takich specjalistów , u których można się bezpiecznie czuć podczas wizyty oraz wyjść z uśmiechem :)


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Pani Kasia to wspaniała stomatolog o bardzo dużej wiedzy, pelnym profesjonalizmie oraz zaangażowaniem w 100% w dobro pacjenta. Z całego serca polecam!


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Pani Kasia jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Zaangażowana w 100%, by pomóc pacjentowi. Do tego ma dobry kontakt z pacjentem, stwarza przyjazną atmosferę.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z wizyty u Pani Doktor jestem bardzo zadowolony. Zostałem przyjęty punktualnie, zgodnie z godziną wizyty, wcześniej zarezerwowaną. Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wyjaśniła szczegóły przeprowadzanych czynności, używając przystępnej terminologii. Przed rozpoczęciem leczenia wykonany został pantomogram. Zabieg kompleksowego czyszczenia zębów wykonany podczas tej wizyty oraz wypełnienia zęba odbył się bezboleśnie, co biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia w tej kwestii okazało się dla mnie miłym zaskoczeniem.. Podsumowując, wizytę oceniam bardzo pozytywnie i zamierzam korzystać z usług tej placówki w przyszłości.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Doktor jest najlepszym stomatologiem na jakiego trafiłam, naprawiła wszystko co do tej pory zdołali zepsuć inni stomatolodzy ;)
Bardzo miła atmosfera. Super podejście do dzieci.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania