Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza

Zwykła wizyta

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Grabiszyńska 208, Wrocław

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Polmed Oddział Wrocław

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja ginekologiczna, USG

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwa, bada bardzo dokładnie, posiada bardzo dużą wiedzę i angażuje się w leczenie.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor. Jest bardzo miła, szczegółowo przeprowadzi wywiad i wytłumaczy wszystko, zbada bardzo delikatnie co jest mało spotykane wśród lekarzy.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Prowadzenie ciazy

Prowadziłam ciążę u pani doktor od 7 tygodnia ciazy. Na każdej wizycie dokladne badanie, wyczerpujace odpowiedzi na wszystkie pytania, skierowania na wszystkie potrzebne badania. Pani doktor bardzo skrupulatnie prowadzi dokumentację medyczną nie bagatelizując żadnego szczegółu dzięki czemu przy kolejnej wizycie pamięta o każdej najmniejszej drobnostce o której wspominalam. Czasem zdarzalo mi się zapomnieć, jednak pani doktor skrupulatnie ,,pamięta,, o wszystkim. Jest to bardzo dobry lekarz godny polecenia.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo sympatyczna pani, czułam się bardzo swobodnie, rozmawiając z nią, bez skrępowania mogłam o wszystko zapytać. Dodatkowo badanie było bardzo delikatne i prawie bezbolesne, co mi się rzadko zdarza u ginekologów.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kontrolna

Jestem zadowolona z wizyty. Przebiegła spokojnie, Pani Doktor sympatyczna, życzliwa. Badanie delikatne, zupełnie bezbolesne i dokładne (pierwszy mój w życiu ginekolog który zbadał mnie bez bólu).


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu USG

Pani doktor rzetelnie wykonala badanie USG, jednak odnioslam wrazenie ze chce jak najszybciej zakonczyc wizyte, nie zadajac zadnych pytan przed jak i po badaniu. Oczekiwalabym od lekarza lepszego kontaktu z pacjentem.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wykluczenie ciazy

Bardzo miła i zainteresowana Pani Doktor. Gabinet wyposazony. Doktor bez problemu wykonala usg, zbadala palpacyjnie i takze zbadala piersi. Odpowiedziala na wszystkie pytania i rozwiala watpliwosci. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie, nic nie bolalo. Wizyta w luxmedzie.
Bardzo serdecznie polecam wizyte u Pani doktor.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Wrocław

Pani doktor jak najbardziej godna polecenia ,bardzo sympatyczna osoba najważniejsze jest to ze poświęca tyle czasu pacjentowi na ile on jego potrzebuje byłam drugi raz u pani doktor odpowiedziała mi na każde pytanie i wszystko dokładnie wytłumaczyła polecam w 100℅


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Wrocław Inny

Świetny lekarz! Prowadziła moją ciążę od 13 tygodnia :) Z wielką chęcią wróce do niej gdy będę w drugiej :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Z Panią doktor miałam styczność na SORze w szpitalu na ul. Kamieńskiego oraz później już podczas pobytu w szpitalu. Poczułam, że otrzymałam od niej konkretne informacje, pomimo specyfiki wizyty (SOR) nie odczułam pośpiechu czy lekceważenia, dodatkowo w trudnej dla mnie sytuacji Pani doktor była empatyczna.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie