Katarzyna Szydłowska-Pazera, onkolog Łódź

dr n. med. Katarzyna Szydłowska-Pazera

Onkolog

9 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Szparagowa 10, Bałuty, Łódź Przyjmuje na NFZ
Salve Medica

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych onkologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi. Jestem doktorem nauk medycznych, specjalistą z zakresu onkologii klinicznej. Zajmuję się profilaktyką, diagnosty...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • rak piersi
  • rak trzustki
  • rak jelita grubego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Onkologia kliniczna

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja onkologiczna


Szparagowa 10, Łódź

200 zł

Salve Medica

Pozostałe usługi

Chemioterapia


Szparagowa 10, Łódź

Salve Medica


Diagnostyka onkologiczna


Szparagowa 10, Łódź

Salve Medica


Kwalifikacja do leczenia onkologicznego


Szparagowa 10, Łódź

Salve Medica

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
9 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica chemioterapia

Korzystałam z pomocy Pani Doktor przez ponad rok. Zawsze służyła radą, informowała o przebiegu leczenia. Czasem trzeba chwilę poczekać na wizytę, ale mam świadomość, że nie można przewidzieć ile czasu zajmie pacjent. Nigdy w trakcie wizyty nie odniosłam wrażenia, że się śpieszy


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica konsultacja onkologiczna

Jestem bardzo rozczarowana wizyta u tej Doktor
Po pierwsze na wizytę pojawiałam się punktualnie, za to Pani nie było w gabinecie i musiałam czekać ponad 50 min w korytarzu pełnym ludzi w okresie pandemii.
Przychodząc nawet nie przeprosiła za spóźnienie tylko zapytała - ,ktoś do mnie?’

Wizyta trwała 2 minuty. Nawet się dobrze nie usiadło, trzeba już było wychodzić. Doktor nawet nie przeprowadził badania. Przeczytała karty informacyjne ze szpitala i wykluczyła chemioterapię.
Ton Doktor bardzo zbywczy, trzeba dopytywać. Po 2 minutach powiedziała ,dziękuje to wszystko’.
Byłam trochę zaskoczona, ze zmarnowałam pół dnia na to, żeby przyjechać- a mieszkam 20 km od przychodni- plus zmarnowana prawie godzina, bo Pani sobie zrobiła dłuższa przerwę.

Kompletny brak empatii , profesjonalizmu w tak poważnych chorobach, jakim jest rak.

Warto poczekać na innego kompetentnego lekarza, nawet jeżeli termin jest nieco dłużej oddalony, nizeli zgłosić się do tej Pani.

I całe szczęście, ze wizyta była refundowana z NFZ, inaczej to by były najgorzej wydane pieniądze, które mogłabym przeznaczyć na leki ratujące życie.

Nie polecam i przestrzegam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu chłoniak

Pani doktor leczyła mnie z dość nietypowego chłoniaka z komórek płaszcza który nie dość że jest agresywny to bardzo oporny na leczenie. Będąc na wizytach u pani doktor ciężko było cokolwiek z niej wydusić na pytanie że jest mi bardzo zimno po chemii i mam gorączkę powiedziała że trzeba się cieplej ubierać po ośmiu cyklach chemii były trzy miesiące spokoju później nawrót choroby i znów kolejne 3 chemie . Postanowilem spróbować konsultacji u innego lekarza i to co się dowiedzialem to był totalny szok chemia którą dostawałem w ej ogóle nie jest na tego raka nie powinien jej dostawać ! Lekarz gdy zobaczył jaką dostawałem chemię to był niemniej zszokowany niż ja i stwierdził że lepiej żebym w ogóle jej nie dostawał bo to nie jest na tą chorobę!!!. Podjął się mojego leczenia.Nie polecam tej pani .


K
Użytkownik zweryfikowany

Osobiście mam mam bardzo złe zdanie na temat profesjonalizmu, kompetencji i empatii pani dr.
wizyta trwała 5 minut. To, że lekarz jest oschły .. no trudno z jednej strony bo nie nad każdym trzeba i powinno się rozczulać... ale trzeba być profesjonalny i rzeczowym .. tym bardziej jako onkolog. Spotkanie odbywało się na zasadzie cytuję " nie ma wskazań aby podać chemię, ale profilaktycznie bym ją podała. Zgoda?" Matko profilaktycznie podaje się witaminę C jesienią a nie chemię przez pół roku.
Po wizytach jeszcze u 4 lekarzy chemia została wykluczona.
Piszę ta opinię z 2 powodów. Po pierwsze aby uważać na lekarzy, bo to też są ludzie i niestety często omylni..
Po drugie jako przestroga dla wszystkich, aby uczyć się na obcego błędach niż stracić swoje zdrowie..

Pamiętajcie konsultujcie się z innymi lekarzami. Nie przyjmujcie pojedynczej opinii jako dogmat. należy znać opinie kilku osób a potem dopiero wyciągać wnioski !

Z przykrością nie polecam pani dr


C
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor była lekarzem prowadzącym pierwszą chemie mojego ojca w Koperniku. Cała rodzina przeżywała wówczas traumę spowodowaną nagłą chorobą taty i oczekiwaliśmy fachowej pomocy od lekarza, który wydawałoby się, że w sposób przystępny powinien przekazać pacjentowi i rodzinie rokowania i przebieg leczenia. Nic z tych rzeczy! Kilkakrotnie byłam osobiście u tej Pani na "rozmowie". Za każdym razem na korytarzu! Musiałam wyduszać z niej informacje o chorobie taty i o planowanych kolejnych cyklach. To co mówiła życie weryfikowało bardzo szybko - za każdym razem leczenie przebiegało inaczej niż mówiła i nie wynikało to bynajmniej ze stanu zdrowia taty. Nie umiała przekazać podstawowych informacji o chorobie i sposobie leczenia, ignorowała wszystkie zadawane pytania spoglądając na mnie z miną mówiącą "długo jeszcze?". Empata to uczucie nieznane tej Pani. Dopiero gdy tato ponownie trafił na oddział na kolejny cykl leczenia, prowadzony już przez innego lekarza dowiedziałam się szczegółów, które mnie z jednej strony zmroziły ale z drugiej pozwalają przygotować się na nieuniknione... Mam żal do tej Pani o lekceważące podejście do pacjenta i do jego rodziny. Widać wyraźnie, że nie jest to człowiek, który powinien leczyć bo lekarz to nie tylko zdane egzaminy ...


W
Użytkownik zweryfikowany

bardzo miła , kompetentna zaangażowana w pracy Pani Doktor. Niggdy nie spotkałam się z jakąkolwiek sugestią ,by zięć musiał przyjść na konsultację prywatnie .Poprostu jesteśmy w ciągłym telefonicznym kontakcie z rejestracją w Szpitelu im. Kopernika i oni umawiają wizytę u p. Doktor w przychodni przyszpitalnej .


G
Użytkownik zweryfikowany

Niestety mam zupełnie inną opinię, no może nie do końca...Podczas leczenia na oddziale chemioterapii w Łodzi, nie miałam absolutnie nic do zarzucenia Pani Doktor, byłam wręcz zadowolona z kontaktu z tym lekarzem. Każda rozmowa bardzo sympatyczna, rzeczowa, odpowiedzi na moje pytania niezwykle wyczerpujące. Nie mogę powiedzieć o tamtym okresie złego słowa, ponieważ czułam się w dobrych rękach, mimo, iż lecenie było dla mnie katorgą i nikomu tego nie życzę... Jednak wszystko się zmieniło po zakończeniu chemioterapii. Pani szydłowska oznajmiła, że chce mnie widzieć raz w miesiącu na kontroli. Jak to ładnie ujęła, ja mogę nie zauważyć niepokojących zmian, itd. Ok, może miała rację, ale... Miejscami wizyty u niej były podane same prywatne gabinety.... A wiem, że na NFZ też w kilku przyjmuje,więc już mi się to nie spodobało, gdyż nie pracuję i nie stać mnie na comiesięczne wizyty...I to takie wizyty podczas, których ani razu nie zostałam zbadana, czy tez zapytana jak się czuję...Nie wiem na jakiej podstawie Pani Doktor miała zobaczyć to czego ja mogłabym nie dostrzec...Po kilku takich prywatnych wizytach, kosztujących 100zl, trwających 5min, więcej się JEJ nie pokazałam i zapisałam do przychodni z NFZ. I dopiero teraz wiem co to bezinteresowność...Przykro jest, gdy ktoś, do kogo ma się zaufanie i szacunek, nagle okazuje się kimś liczącym tylko swoje pieniądze...

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


M
Użytkownik zweryfikowany

Znakomity onkolog sympatyczny człowiek profesjonalnie podchodzi do pacjenta


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec i człowiek o niesamowitym podejściu do pacjenta. Pani doktor leczyła moją mamę. Potrafi rozmawiać nawet o najtrudniejszych sprawach, co rzadko się zdarza.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi. Jestem doktorem nauk medycznych, specjalistą z zakresu onkologii klinicznej. Zajmuję się profilaktyką, diagnosty...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • rak piersi
  • rak trzustki
  • rak jelita grubego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Onkologia kliniczna

Powiązane wyszukiwania