Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Jana Pawła Woronicza 31 lok 8U, Śródmieście, Warszawa
FertiMedica Centrum Płodności (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Usługi i ceny

Konsultacja ginekologiczna

od 200 zł


Jana Pawła Woronicza 31 lok 8U, Warszawa

od 200 zł

FertiMedica Centrum Płodności

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zespol PCOS

Spotkałam Panią doktor w szpitalu na oddziale. Wykonała mi komplet badań, postawiła diagnozę. Potem leczenie zostało przeniesione do przychodni przyszpitalnej. Leczenie przynosi rezultaty. Waga spada, jest regularna miesiączka. Niestety, kolejna wizyta na NFZ graniczy z cudem. Nie ma terminów, a Pani Doktor bardzo szybko przyjmuje pacjentki, bo ma bardzo mało czasu, a bardzo dużo pacjentek. Koszt wizyt prywatnych jest dla mnie ogromny, więc chyba będę zmuszona zmienić lekarza mimo tak sporych sukcesów w walce o zdrowie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zaburzenia hormonalne, patologiczne krwawienia

Lekarz może być miły i fajnie jeśli jest ale głównie ma być kompetentny, więc uważam że pani dr. spełnia to kryterium w 100%.Ja po wizycie w poradni czuję się zaopiekowana i spokojna bo wiem że jestem w dobrych rękach.


A
Użytkownik zweryfikowany

Od jakiegoś czasu jestem u Pani Doktor pod opieką. Kobieta anioł albo lekarz o gołębim sercu. Pani doktor zawsze znalazła czas na badanie czy konsultację, nawet jeśli nie byłam umówiona na wizytę, taki anioł stróż:). Polecam z całego serca;)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wizyta u Pani doktor właściwie była bez sensu. Gdybym wiedziała, że tak będzie to nie czekałabym na nią pół roku, ale poszła do innego lekarza prywatnie. Zaczęłam opowiadać jakie mam objawy - niestety nawet nie pozwolono mi ich dokończyć. Od razu stwierdzono, że nic mi nie jest - że moje dolegliwości są normalne i tak może być. Otóż nie może być, ponieważ wcześniej mi nic takiego nie dolegało. Pani doktor chciała jak najszybciej zakończyć wizytę. Nie polecam wizyt na nfz. Może prywatnie jest inaczej.


A
Użytkownik zweryfikowany

Czekałam na wizytę mnóstwo czasu, wizyta trwała 5 minut bo Pani Doktor się spieszyła. Po opisaniu moich problemów zrobiła mi wykład na temat zdrowego trybu życia (który i tak prowadzę, ale Pani Doktor z góry założyła inaczej). Sama pracuję w służbie zdrowia i uważam że podejście do pacjenta było dalekie od ideału. Szczerze odradzam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Zachęcona pozytywnymi opiniami byłam na wizycie ostatnio u Pani doktor i bardzo się rozczarowałam. Pani doktor zakomunikowała mi, że mam nieuleczalną chorobę endokrynologiczną na którą się nie umiera, ale się z nią żyje. Ale zrobiła to w taki sposób, że mogę powiedzieć że za grosz nie ma w sobie empatii. Po za tym ta nieuleczalna choroba jak się okazało na wizycie już u dobrego specjalisty jest, w moim wypadku uleczalną chorobą częstą u kobiet po ciąży. Tak więc nie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Wczoraj trafiłam o Pani Doktor i nareszcie po wyjściu z wizyty poczułam ulgę i taki wewnętrzny spokój i jednocześnie radość, że trafiłam w Jej ręce. Jest przemiła, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, zbadała mnie nie tylko ginekologicznie ale co dla mnie istotne bada również piersi. Na pewno zostanę na "stałe" pacjentką Pani Doktor :)


I
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u Pani Doktor już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona. Nie trafiłam jeszcze na takiego lekarza. Na każdą wizytę idę z przyjemnością. Owszem, są to wizyty prywatne, ale mam porównanie z innymi lekarzami u których leczyłam się prywatnie i nie mogłam oprzeć się wrażeniu że robią wszystko by wyciągnąć kasę. Tutaj nie ma takiej sytuacji, nie ma przychodzenia co tydzien tylko po receptę. Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania, doradza, ma czas dla pacjentki. Jest miła i kompetentna.


K
Użytkownik zweryfikowany

Miła i zawsze uśmiechnięta Pani Doktor. Bardzo delikatna,co wśród kobiet ginekologów jest rzadkością.Na początku prowadzi kilkuminutowy wywiad wszystko zapisuje szczegółowo w karcie. Oczywiście bada piersi i zaleca szczegółowe badania, bez nadmiaru i przesady w granicach rozsądku.Po dwóch wizytach jestem zadowolona i polecam serdecznie Kobietom które szukają dobrego ginekologa.


A
Użytkownik zweryfikowany

Zachęcona pozytywnymi opiniami zapisałam się na wizytę u pani doktor. Niestety wizyta to było wielkie rozczarowanie, jestem w drugim miesiącu ciąży a pani doktor nawet nie założyła mi karty ciąży, z badań zleciła morfologie, mocz i toksplazmozę. Nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że do podstawowych badań kobiet w ciąży należy np. hiv, żółtaczka itd. Właściwie nie potrafiła stwierdzić czy na pewno jestem w ciąży, bo musi mieć do tego wykonane usg. Wobec tego nie podała mi nawet przybliżonej daty porodu. Oczywiście zwolnienie w I trymestrze ciąży (mimo złego samopoczucia i stresującej pracy z obowiązkowymi nadgodzinami) nie wchodzi w grę. O zaleceniach dla kobiet w ciąży więcej niż od Pani doktor, dowiedziałam się z internetu. Nie wybieram się już na kolejną wizytę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Endokrynologia
  • Położnictwo i ginekologia