Adres

Przecznica 6/8, Kielce
Gabinet lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Bardzo dobry lekarz, diagnoza podparta uprzednimi badaniami. Pan dr miła ale przy tym bardzo profesjonalna. Terminy może nie są super krótkie ale czas trwania wizyty oraz wyczerpanie tematu rekompensuje ten aspekt. Gabinet świetnie przystosowany. Na miejscu, jeśli zachodzi taka potrzeba, robione jest USG. Koszt wizyty- standard w porównaniu do innych lekarzy tej specjalizacji. Wspomnę tylko, że to nie jest mój pierwszy lekarz endokrynolog a wreszcie mogę stwierdzić, że chyba ostatni. Nie szukam dalej. :-)


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Wczoraj byłam na wizycie u Pani doktor.Potwierdzam wcześniejsze pozytywne opinie.Lekarz z powołania i poświęcający czas pacjentowi.Na wizytę pacjent ma założony czas 30 minut.Ponieważ to nie pierwszy endokrynolog,z którym mam styczność mam porównanie na 100 % korzyść Pani doktor.Profesjonalizm i PASJA.Wiedza i zaangażowanie w problem.


G
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor prowadziła mnie podczas ciąży w związku z moimi problemami z tarczyca. Bardzo dokładnie i skrupulatnie analizowała wyniki, odpowiadała na masę pytań. Dzięki Pani doktor synek jest zdrowy. Bardzo polecam Panią doktor wszystkim kobietą w ciąży, gdyz wymaga ona specjalnego traktowania przy chorobach tarczycy.


K
Użytkownik zweryfikowany

W Kielcach mieszkam od pół roku. Po 3 latach leczenia u stołecznych endokrynologów ( kompletnie bezproduktywnego leczenia i odsyłania od drzwi do drzwi), z uwagi na przeprowadzkę do Kielc zmieniłam lekarza i trafiłam do Pani Katarzyny. Wizytę skończyłam 40 minut temu a nadal jestem w szoku :). Pani Katarzyna to wyjątkowy lekarz. W gabinecie spędziłam godzinę, zostało mi na miejscu zrobione usg, otrzymałam skierowanie na badania oraz jasna i rzetelna informacje " bez owijania w bawełnę" o możliwych sposobach leczenia oraz ewentualnych zagrożeniach.
Dodam jeszcze ze jest to moja kolejna, pozytywna wizyta u kieleckich lekarzy i wiem ze do warszawskich szybko nie wrócę.
Dodatkowym plusem jest koszt wizyty: godzinna konsultacja plus usg - 120 zł. Uważam ze biorąc pod uwagę poziom obsługi i poświęcony czas jest to bardzo atrakcyjna cena.
Polecam Panią Katarzynę oraz kielecka służbę zdrowia :-)


D
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Lizis - Kolus jest lekarzem o ogromnej wiedzy w swojej dziedzinie. Nie istnieje pytanie na które nie znałaby odpowiedzi. Pełna ciepła, cierpliwości, umiejętności przeprowadzenia spokojnej rozmowy z pacjentem, kompetentna, uprzejma i bardzo miła osoba, na prawdę godna polecenia. W moim przypadku prawidłowa diagnoza wystawiona przez Panią doktor umożliwiła mi dalsze, prawidłowe leczenie. Pani doktor uratowała mi życie.


I
Użytkownik zweryfikowany

Nie spotkałam się jeszcze z lekarzem z powołania. Jest miła, sympatyczna i dba bardzo o swojego pacjenta. Chodziłam do kilku endokrynologów byłam załamana i całe szczęście że trafiłam na Panią doktor. Leczę się już 3 lata bo muszę być pod stałą kontrolą i nie zamieniłabym na innego lekarza. Bardzo POLECAM Panią doktor Lizis!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Naprawdę ogromnie polecam Panią doktor Lizis, zawsze bezproblemowo daje skierowania na wszystkie badania, tak że wszystko ma się non stop pod stałą kontrolą - czarno na białym. Nie ma takiej opcji, żeby przepisywała leki "na oślep" nie znając dokładnej przyczyny problemu. Raz nawet dostałam od niej sporą reprymendę, bo nie zdążyłam wykonać badań hormonów przed umówioną wizytą, na co Pani doktor powiedziała, że tu chodzi o moje zdrowie i nie zamierza mnie faszerować lekami bo ma takie czy inne "przeczucie". Jest osobą bardzo miłą i sympatyczną z odpowiednim podejściem do człowieka, w sposób szczegółowy potrafi wytłumaczyć co człowiekowi dolega i opisać całą genezę choroby ;)


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła i sympatyczna osoba. Kiedy poszłam do gabinetu Pani doktor w centrum onkologii w Kielcach , całkowicie załamana, że muszę usunąć całą tarczycę, ona mnie uspokoiła, dokładnie wytłumaczyła dlaczego operacja jest niezbędna, jak potem będzie wyglądało leczenie, itp. Pani doktor poświęciła mi tyle czasu ile potrzeba. Dzięki Pani dr Lizis-Kolus uwierzyłam, że jeszcze są na tym świecie lekarze z powołaniem.
Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Endokrynologia
  • Choroby wewnętrzne