Katarzyna Krzyżanowska

Fizjoterapeuta

Magister AWF, fizjoterapeuta, terapeuta manualny, w trakcie podyplomowych 5-letnich studiów medycznych osteopatii Sutherland Center of Osteopatii Medicine na Polskiej Akademii Osteopatii,… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Magister AWF, fizjoterapeuta, terapeuta manualny, w trakcie podyplomowych 5-letnich studiów medycznych osteopatii Sutherland Center of Osteopatii Medicine na Polskiej Akademii Osteopatii, dodatkowo instruktor pływania, ratownik wodny WOPR.

  Własny gabinet od 1998r - współpraca w latach 1999 - 2004 z kadrą olimpijską i młodzieżową PZTW , współpraca z przychodnią ORTO mgr Jacka Sobola w 2010 -2011, z gabinetem ginekologiczno-położniczym dr Barbary Kurek.

  kursy i egzaminy
  1.Centrum Terapii Manualnej dr n. wf. Andrzeja Rakowskiego – kurs terapii manualnej w latach 1998 – 19992.School of Logical Concept in Mechanical Analysis and Therapy .
  Amsterdam , Holandia – kurs w latach 2000 – 20023.Certificate of Attendance 2009 . Advanced minima / short level manipulation course . Junctional Regions of the Spine .
  4. “ Funktionelle Osteopathie und Integration” Das holistische Behandlungskonzept in der osteopathischen und manuellen Medizin. Terapia 3D
  5. Kinesiology Taping, Basic, Rozszerzony
  6. PNF , Basic
  7.Triggerpoints wg metody W.Huhn
  8.Strukturelle Osteopathie Und sanfte Chiropraktik – Ackermann College of Chiropractic
  9.W trakcie 5-letnich studiów Osteopatii Medycznej
  10.Osteopatyczne Techniki Wisceralne dr Stephen Sandler British School of Osteopathy London
  Uczestnik wielu kursów i konferencji w tym:
  Terapii manualnej Holistycznej
  Terapii manualnej Kaltenborn
  Neurofizjologicznej metody PNF i wielu innych...

  Od początku kariery szczególne zainteresowania kieruje na zespoły psychogenne i ich wpływ na powstawanie dolegliwości w narządzie ruchu i całym organizmie.
  W swojej pracy uwzględnia wpływ stresu w powstawaniu i podtrzymywaniu objawów.

  Specjalizuje się w leczeniu tzw. "trudnych przypadków" i pacjentów z licznymi objawami (zespoły migrenowo-wegetatywne, zesp. dna miednicy) i innych. Proces leczenia opiera na podejściu holistycznym.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Gabinet Profilaktyki Narządu RuchuUsługa: ból kręgosłupa

  Pani Kasia bardzo mi pomogła gdy dokuczał mi ból dolnej części kręgosłupa,promieniujący do kolana.Wystarczyły dwie wizyty a ulga ogromna.Najważniejsze to trafić na dobrego fachowca i ja miałam to szczęście.Dlatego gdy pojawił się ból łopatki znów znalazłam ratunek u Pani Kasi.W moim odczuciu jest to osoba,która zna się perfekcyjnie na tym, co robi.Dbała o to,bym podczas wizyty czuła się zrelaksowana.Jeśli ktoś ma podobne problemy zdrowotne to naprawdę nie ma co dłużej cierpieć bo Pani Kasia może pomóc ,tak jak mnie pomogła. Joanna W.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle kręgosłupa szyjnego

  Trafiłam do Pani Kasi przypadkiem będąc u swojego ginekologa. Planowałam zajście w ciążę, a miałam ciągłe nawracające bóle kolana, kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego. Wydawało mi się, że czeka mnie długa rehabilitacja i najlepiej przy takich bólach wstrzymać się z poczęciem dzieciątka. No i grubo się myliłam.. Kilka wizyt wystarczyło, by postawić mnie na nogi. Wszelkie napięcia dna miednicy, które mogłyby przeszkodzić w poczęciu dziecka też zniknęły i teraz rośnie cudne Maleństwo pod moim sercem ;-)

 • G
  Lokalizacja: Gabinet Profilaktyki Narządu RuchuUsługa: terapia przeciwbólowa

  Wizytę u Kasi polecam z całego serca . Dzięki informacji od kolegi trafiłam do Kasi z bólem kręgosłupa i bólami stawów z długoletnią chorobą RZS , powodującą często ograniczenia w wykonywaniu codziennych czynności . Po kilku zabiegach , wykonanych super profesjonalnie , poprawił się mój komfort życia i to co było niemożliwe , stało się możliwe do wykonania . Poza tym dla ludzi cierpiących ból atmosfera w gabinecie Kasi i jej cudownej asystentki jest fantastyczna. Proszę spróbować - nie będziecie żałować! Grażyna

 • Lokalizacja: Gabinet Profilaktyki Narządu RuchuUsługa: konieczność rehabilitacji blizny po cesarskim cięciu

  Trafiłam do Kasi zaraz po cc. Mało kto wie, że blizny należy rehabilitować, w przeciwnym razie można nabawić się bolesnych konsekwencji. Moja blizna została wymasowana i zrehabilitowana w ekspresowym tempie, dzięki czemu nie miałam z nią więcej żadnych problemów. Dostałam również genialne w swojej prostocie wskazówki jak zlikwidować rozstęp mięśni brzucha po ciąży. Wszystko oczywiście w pełni fachowo i profesjonalnie. Mówiąc krótko - Kaśka to świetna, bezpośrednia babka, która nie ściemnia i nie naciąga, natomiast służy dobrą radą w wielu zdrowotnych problemach. Bardzo z całego serca polecam.

 • Lokalizacja: Gabinet Profilaktyki Narządu Ruchu

  Jestem pacjentką pani Katarzyny już od kilku lat i nie zamieniłabym jej na nikogo innego:) byłam u wielu fizjoterapeutów, ale jedynie Katarzyna była w stanie pomóc mi z moimi problemami z kręgosłupem jak i biodrem po endoprotezoplastyce. Cenię sobie jej profesjonalizm i zaangażowanie, zawsze znajduje czas dla pacjenta w potrzebie. Przy tym jest otwarta i sympatyczna. Patrzy na człowieka całościowo, rozważając wiele czynników, zarówno fizycznych jak i psychicznych jakie mogą mieć wpływ na pacjenta i jego stan. Katarzyna to wspaniały człowiek i mega specjalista w swojej dziedzinie!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzetelny fachowiec, w dodatku serdeczny i sympatyczny. Pani Kasia dużo tłumaczy, daje świetne rady i wydaje się być godna zaufania. Ma super podejście do maluchów, a w dodatku podczas terapii tworzy dobrą, odprężającą atmosferę. Życzyłabym sobie więcej takich fachowców. Polecam.

 • T
  Lokalizacja: Gabinet Profilaktyki Narządu Ruchu

  Gorąco polecam!!! Byłam u p. Kasi z 5 -cio miesięcznym dzieckiem w celu diagnozy i terapii w zakresie wzmożonego napięcia mięśniowego. Mieliśmy już kilka innych porad fizjoterapeutow, którzy jednoznacznie wskazywali na to napiecie i zalecali wykonywanie ćwiczeń - pielęgnacji we własnym zakresie.
  Pani mgr K. Krzyzanowska z ogromną atencja i troska o pacjenta zajęła się dzieckiem. Okazalo sie, że syn nie ma problemu ze wzmożonym napieciem a kłopoty z leżeniem na brzuchu wynikają z niestabilnej obręczy barkowej. Trzeba ją wzmocnić np. poprzez pływanie na basenie i dodatk.badania, które zleciła wykonać juz po odbytu wizycie.
  Polecam konsultacje i terapie u p. Kasi nie tylko ze wzgledu na jej kompetencje, ale także i przede wszystkim za jej uczciwosc, entuzjazm i prawdziwa troskę o pacjenta i jego zdrowie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Magister Kasia Krzyżanowska jest świetnym rehabilitantem w zakresie osteopatii i fizjoterapii. Mogę śmiało stwierdzić, że dotychczasowa moja rehabilitacja mało miała z tego, co wyczynia w tym zakresie Kasia i jakie są tego efekty. Również osteopatia ginekologiczna przyniosła znaczne efekty.
  Cenię w niej profesjonalizm, serdeczność i wytrwałość w pokonywaniu moich opornych mięśni i stawów. Emanowanie jej dobrych fluidów pomaga w znoszeniu tych bolesnych odczuć, związanych z uzyskiwaniem ruchliwości bioder.
  Polecać będę zawsze jej usługi. Dzięki.
  Krystyna

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia robi cuda! Jest doskonałą specjalistką. Problem, z którym borykałam się od 3 lat załatwiła w 2 wizyty :) W dodatku, ku mojemu zdziwieniu, prawie bezboleśnie. Poza tym to bardzo ciepła, życzliwa i troskliwa osoba. Jej podejście do klienta sprawia, że nie chce się od niej wychodzić :) Polecam serdecznie!

 • B

  Trafiłam pod opiekę Pani Kasi z polecenia i nie zawiodłam się - rehabilitacja kolana z każdym kolejnym spotkaniem przynosiła wymierne efekty i pozwoliła zacząć odliczać dni powrotu do sportu. Dodatkową rekomendacją, poza troską Pani Kasi o pacjenta, jest przecudna pielęgniarka na czterech łapkach Vega, która skutecznie pomaga ukoić ból pourazowy i uczynić wizytę wyjątkową.
  Polecam wszystkim Panią Kasię Krzyżanowską - oby więcej takich wykwalifikowanych i skutecznych profesjonalistów!