Katarzyna Krzyżanowska

Fizjoterapeuta

45 opinii +dodaj

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Magister AWF, fizjoterapeuta, terapeuta manualny, w trakcie podyplomowych 5-letnich studiów medycznych osteopatii Sutherland Center of Osteopatii Medicine na Polskiej Akademii Osteopatii,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Magister AWF, fizjoterapeuta, terapeuta manualny, w trakcie podyplomowych 5-letnich studiów medycznych osteopatii Sutherland Center of Osteopatii Medicine na Polskiej Akademii Osteopatii, dodatkowo instruktor pływania, ratownik wodny WOPR.

  Własny gabinet od 1998r - współpraca w latach 1999 - 2004 z kadrą olimpijską i młodzieżową PZTW , współpraca z przychodnią ORTO mgr Jacka Sobola w 2010 -2011, z gabinetem ginekologiczno-położniczym dr Barbary Kurek.

  kursy i egzaminy
  1.Centrum Terapii Manualnej dr n. wf. Andrzeja Rakowskiego – kurs terapii manualnej w latach 1998 – 19992.School of Logical Concept in Mechanical Analysis and Therapy .
  Amsterdam , Holandia – kurs w latach 2000 – 20023.Certificate of Attendance 2009 . Advanced minima / short level manipulation course . Junctional Regions of the Spine .
  4. “ Funktionelle Osteopathie und Integration” Das holistische Behandlungskonzept in der osteopathischen und manuellen Medizin. Terapia 3D
  5. Kinesiology Taping, Basic, Rozszerzony
  6. PNF , Basic
  7.Triggerpoints wg metody W.Huhn
  8.Strukturelle Osteopathie Und sanfte Chiropraktik – Ackermann College of Chiropractic
  9.W trakcie 5-letnich studiów Osteopatii Medycznej
  10.Osteopatyczne Techniki Wisceralne dr Stephen Sandler British School of Osteopathy London
  Uczestnik wielu kursów i konferencji w tym:
  Terapii manualnej Holistycznej
  Terapii manualnej Kaltenborn
  Neurofizjologicznej metody PNF i wielu innych...

  Od początku kariery szczególne zainteresowania kieruje na zespoły psychogenne i ich wpływ na powstawanie dolegliwości w narządzie ruchu i całym organizmie.
  W swojej pracy uwzględnia wpływ stresu w powstawaniu i podtrzymywaniu objawów.

  Specjalizuje się w leczeniu tzw. "trudnych przypadków" i pacjentów z licznymi objawami (zespoły migrenowo-wegetatywne, zesp. dna miednicy) i innych. Proces leczenia opiera na podejściu holistycznym.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle pleców po operacji "usunięcia" dysku L4-L5

  Pani Kasia jest jedyną osobą, która skutecznie pomogła mi po operacji "usunięcia" dysku L4-L5. Każda wizyta u niej przynosiła natychmiastowy skutek w postaci redukcji bólu, poprawy sylwetki. Czasami wystarczała 1 wizyta, aby ból znikał, po prostu dawała mi wskazówki jak chodzić, wstawać, siedzieć. Nigdy wcześniej nikt tak wnikliwie nie starał się dociekać co mnie boli, w jakich sytuacjach powstaje ból, kiedy ból przechodzi.Jej rady zawsze okazywały się strzałem w dziesiątkę. Ona po prostu wie, co robi i co mówi. Rzadko spotyka się takich specjalistów. Nie spotkałam lepszego fizjoterapeuty i wszystkim ją polecam. Ma niespotykane podejście do ludzi, jestem przekonana, że po prostu ich lubi i umie to okazywać. Jest bezpośrednią i bardzo ciepłą osobą.

 • Lokalizacja: Gabinet Profilaktyki Narządu RuchuUsługa: długotrwałe nieleczone zaognione problemy z twarzą po operacji dwuszczękowej

  Do Pani Kasi trafiłam przeszło miesiąc temu, z "przenoszonymi" problemami pooperacyjnymi (1,5 roku wcześniej miałam operację dwuszczękową - osteotomia szczęki z rotacją, ciecie Le Fort I, genioplastyka lecz wtedy lekarz nie skierował mnie na żadną rehabilitację poza masażami i laserami, jak się potem okazało, których nie powinnam mieć). Brak jakiejkolwiek rehabilitacji i fizjoterapii sprawił, że moja twarz wyglądała "jak martwa", poza tym miałam widoczne wykrzywienie i niedowład prawej części, bóle żuchwy i szczęki, zanik mięśni twarzy, problemy z mówieniem, jedzeniem, piciem, problem z zatokami, okropne bóle głowy. Pani Katarzyna jako pierwsza osoba - specjalista, po obejrzeniu mojego stanu oraz zdjęć, które ze sobą miałam, wyjaśniła mi szczegółowo w jakim stanie jest moja twarz i co powinnam robić, aby przywrócić swój stan do normalności, tyle na ile "się da". Wszystko to robiła, dla lepszego zobrazowania i zrozumienia na modelu czaszki i z atlasem anatomii szczegółowej, co dla mnie miało ogromną wartość. Nie obiecywała cudów, powiedziała jednak, że będziemy walczyły do końca. Tutaj chciałabym bardzo jeszcze raz podziękować Pani Kasi za ogromną szczerość, wiedzę i cierpliwosć, którą zechciała się ze mną podzielić. Ustaliłyśmy harmonogram spotkań i ćwiczenia. Na spotkaniach, specjalnie po de mnie Pani Katarzyna tworzyła nowe ćwiczenia, widziałam jak stale zastanawiała się, jak pobudzić moje mięśnie i uszkodzone nerwy do pracy. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu i szczęściu, coś zaczęło się dziać (po 1,5 roku!!!). Z każdą wizytą moja twarz zaczęła wyglądać lepiej. Zaczęłam się uśmiechać (równo!), mówić wyraźnie, powoli odzyskuję czucie w niektórych partiach twarzy. Dla mnie jest to przeogromne szczęście i cud. Niektórzy lekarze nie chcą wierzyć, znajomi mnie nie poznają, a ja przestałam się wstydzić wychodzić z domu. Pani Katarzyna Poleciła mi lektury oraz przekazała linki do filmów w internecie, także wiele ćwiczeń mogę robić sama w domu, co generalnie zmniejsza koszt rehabilitacji, gdyż nie muszą być takie częste. Poza tym Pani Katarzyna okazała się wspaniała osobą, człowiekiem bardzo empatycznym o dużym sercu, z ogromnym poczuciem humoru. Na spotkaniach czuję się podwójnie rehabilitowana - uzdrawia nie tylko moją twarz, ale i duszę... Aktualnie jestem po 7 wizycie u Pani Kasi. Ustaliłyśmy serię dziesięciu. Wiem jednak, że nie będzie to koniec. Dziękuję !!!

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Profilaktyki Narządu RuchuUsługa: ból kręgosłupa

  Pani Kasia bardzo mi pomogła gdy dokuczał mi ból dolnej części kręgosłupa,promieniujący do kolana.Wystarczyły dwie wizyty a ulga ogromna.Najważniejsze to trafić na dobrego fachowca i ja miałam to szczęście.Dlatego gdy pojawił się ból łopatki znów znalazłam ratunek u Pani Kasi.W moim odczuciu jest to osoba,która zna się perfekcyjnie na tym, co robi.Dbała o to,bym podczas wizyty czuła się zrelaksowana.Jeśli ktoś ma podobne problemy zdrowotne to naprawdę nie ma co dłużej cierpieć bo Pani Kasia może pomóc ,tak jak mnie pomogła. Joanna W.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle kręgosłupa szyjnego

  Trafiłam do Pani Kasi przypadkiem będąc u swojego ginekologa. Planowałam zajście w ciążę, a miałam ciągłe nawracające bóle kolana, kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego. Wydawało mi się, że czeka mnie długa rehabilitacja i najlepiej przy takich bólach wstrzymać się z poczęciem dzieciątka. No i grubo się myliłam.. Kilka wizyt wystarczyło, by postawić mnie na nogi. Wszelkie napięcia dna miednicy, które mogłyby przeszkodzić w poczęciu dziecka też zniknęły i teraz rośnie cudne Maleństwo pod moim sercem ;-)

 • G
  Lokalizacja: Gabinet Profilaktyki Narządu RuchuUsługa: terapia przeciwbólowa

  Wizytę u Kasi polecam z całego serca . Dzięki informacji od kolegi trafiłam do Kasi z bólem kręgosłupa i bólami stawów z długoletnią chorobą RZS , powodującą często ograniczenia w wykonywaniu codziennych czynności . Po kilku zabiegach , wykonanych super profesjonalnie , poprawił się mój komfort życia i to co było niemożliwe , stało się możliwe do wykonania . Poza tym dla ludzi cierpiących ból atmosfera w gabinecie Kasi i jej cudownej asystentki jest fantastyczna. Proszę spróbować - nie będziecie żałować! Grażyna

 • Lokalizacja: Gabinet Profilaktyki Narządu RuchuUsługa: konieczność rehabilitacji blizny po cesarskim cięciu

  Trafiłam do Kasi zaraz po cc. Mało kto wie, że blizny należy rehabilitować, w przeciwnym razie można nabawić się bolesnych konsekwencji. Moja blizna została wymasowana i zrehabilitowana w ekspresowym tempie, dzięki czemu nie miałam z nią więcej żadnych problemów. Dostałam również genialne w swojej prostocie wskazówki jak zlikwidować rozstęp mięśni brzucha po ciąży. Wszystko oczywiście w pełni fachowo i profesjonalnie. Mówiąc krótko - Kaśka to świetna, bezpośrednia babka, która nie ściemnia i nie naciąga, natomiast służy dobrą radą w wielu zdrowotnych problemach. Bardzo z całego serca polecam.

 • Lokalizacja: Gabinet Profilaktyki Narządu Ruchu

  Jestem pacjentką pani Katarzyny już od kilku lat i nie zamieniłabym jej na nikogo innego:) byłam u wielu fizjoterapeutów, ale jedynie Katarzyna była w stanie pomóc mi z moimi problemami z kręgosłupem jak i biodrem po endoprotezoplastyce. Cenię sobie jej profesjonalizm i zaangażowanie, zawsze znajduje czas dla pacjenta w potrzebie. Przy tym jest otwarta i sympatyczna. Patrzy na człowieka całościowo, rozważając wiele czynników, zarówno fizycznych jak i psychicznych jakie mogą mieć wpływ na pacjenta i jego stan. Katarzyna to wspaniały człowiek i mega specjalista w swojej dziedzinie!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzetelny fachowiec, w dodatku serdeczny i sympatyczny. Pani Kasia dużo tłumaczy, daje świetne rady i wydaje się być godna zaufania. Ma super podejście do maluchów, a w dodatku podczas terapii tworzy dobrą, odprężającą atmosferę. Życzyłabym sobie więcej takich fachowców. Polecam.

 • T
  Lokalizacja: Gabinet Profilaktyki Narządu Ruchu

  Gorąco polecam!!! Byłam u p. Kasi z 5 -cio miesięcznym dzieckiem w celu diagnozy i terapii w zakresie wzmożonego napięcia mięśniowego. Mieliśmy już kilka innych porad fizjoterapeutow, którzy jednoznacznie wskazywali na to napiecie i zalecali wykonywanie ćwiczeń - pielęgnacji we własnym zakresie.
  Pani mgr K. Krzyzanowska z ogromną atencja i troska o pacjenta zajęła się dzieckiem. Okazalo sie, że syn nie ma problemu ze wzmożonym napieciem a kłopoty z leżeniem na brzuchu wynikają z niestabilnej obręczy barkowej. Trzeba ją wzmocnić np. poprzez pływanie na basenie i dodatk.badania, które zleciła wykonać juz po odbytu wizycie.
  Polecam konsultacje i terapie u p. Kasi nie tylko ze wzgledu na jej kompetencje, ale także i przede wszystkim za jej uczciwosc, entuzjazm i prawdziwa troskę o pacjenta i jego zdrowie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Magister Kasia Krzyżanowska jest świetnym rehabilitantem w zakresie osteopatii i fizjoterapii. Mogę śmiało stwierdzić, że dotychczasowa moja rehabilitacja mało miała z tego, co wyczynia w tym zakresie Kasia i jakie są tego efekty. Również osteopatia ginekologiczna przyniosła znaczne efekty.
  Cenię w niej profesjonalizm, serdeczność i wytrwałość w pokonywaniu moich opornych mięśni i stawów. Emanowanie jej dobrych fluidów pomaga w znoszeniu tych bolesnych odczuć, związanych z uzyskiwaniem ruchliwości bioder.
  Polecać będę zawsze jej usługi. Dzięki.
  Krystyna