Katarzyna Krzyżanowska

Fizjoterapeuta

Magister AWF, fizjoterapeuta, terapeuta manualny, w trakcie podyplomowych 5-letnich studiów medycznych osteopatii Sutherland Center of Osteopatii Medicine na Polskiej Akademii Oste... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Magister AWF, fizjoterapeuta, terapeuta manualny, w trakcie podyplomowych 5-letnich studiów medycznych osteopatii Sutherland Center of Osteopatii Medicine na Polskiej Akademii Osteopatii, dodatkowo instruktor pływania, ratownik wodny WOPR.

  Własny gabinet od 1998r - współpraca w latach 1999 - 2004 z kadrą olimpijską i młodzieżową PZTW , współpraca z przychodnią ORTO mgr Jacka Sobola w 2010 -2011, z gabinetem ginekologiczno-położniczym dr Barbary Kurek.

  kursy i egzaminy
  1.Centrum Terapii Manualnej dr n. wf. Andrzeja Rakowskiego – kurs terapii manualnej w latach 1998 – 19992.School of Logical Concept in Mechanical Analysis and Therapy .
  Amsterdam , Holandia – kurs w latach 2000 – 20023.Certificate of Attendance 2009 . Advanced minima / short level manipulation course . Junctional Regions of the Spine .
  4. “ Funktionelle Osteopathie und Integration” Das holistische Behandlungskonzept in der osteopathischen und manuellen Medizin. Terapia 3D
  5. Kinesiology Taping, Basic, Rozszerzony
  6. PNF , Basic
  7.Triggerpoints wg metody W.Huhn
  8.Strukturelle Osteopathie Und sanfte Chiropraktik – Ackermann College of Chiropractic
  9.W trakcie 5-letnich studiów Osteopatii Medycznej
  10.Osteopatyczne Techniki Wisceralne dr Stephen Sandler British School of Osteopathy London
  Uczestnik wielu kursów i konferencji w tym:
  Terapii manualnej Holistycznej
  Terapii manualnej Kaltenborn
  Neurofizjologicznej metody PNF i wielu innych...

  Od początku kariery szczególne zainteresowania kieruje na zespoły psychogenne i ich wpływ na powstawanie dolegliwości w narządzie ruchu i całym organizmie.
  W swojej pracy uwzględnia wpływ stresu w powstawaniu i podtrzymywaniu objawów.

  Specjalizuje się w leczeniu tzw. "trudnych przypadków" i pacjentów z licznymi objawami (zespoły migrenowo-wegetatywne, zesp. dna miednicy) i innych. Proces leczenia opiera na podejściu holistycznym.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Magister Kasia Krzyżanowska jest świetnym rehabilitantem w zakresie osteopatii i fizjoterapii. Mogę śmiało stwierdzić, że dotychczasowa moja rehabilitacja mało miała z tego, co wyczynia w tym zakresie Kasia i jakie są tego efekty. Również osteopatia ginekologiczna przyniosła znaczne efekty.
  Cenię w niej profesjonalizm, serdeczność i wytrwałość w pokonywaniu moich opornych mięśni i stawów. Emanowanie jej dobrych fluidów pomaga w znoszeniu tych bolesnych odczuć, związanych z uzyskiwaniem ruchliwości bioder.
  Polecać będę zawsze jej usługi. Dzięki.
  Krystyna

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia robi cuda! Jest doskonałą specjalistką. Problem, z którym borykałam się od 3 lat załatwiła w 2 wizyty :) W dodatku, ku mojemu zdziwieniu, prawie bezboleśnie. Poza tym to bardzo ciepła, życzliwa i troskliwa osoba. Jej podejście do klienta sprawia, że nie chce się od niej wychodzić :) Polecam serdecznie!

 • B

  Trafiłam pod opiekę Pani Kasi z polecenia i nie zawiodłam się - rehabilitacja kolana z każdym kolejnym spotkaniem przynosiła wymierne efekty i pozwoliła zacząć odliczać dni powrotu do sportu. Dodatkową rekomendacją, poza troską Pani Kasi o pacjenta, jest przecudna pielęgniarka na czterech łapkach Vega, która skutecznie pomaga ukoić ból pourazowy i uczynić wizytę wyjątkową.
  Polecam wszystkim Panią Kasię Krzyżanowską - oby więcej takich wykwalifikowanych i skutecznych profesjonalistów!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kasia jest rewelacyjna. Fachowo sie mną zajęła i znacznie ulżyła mojemu cierpieniu. Za tydzień znowu sie do niej wybieram. Przy całym swoim profesjonalizmie emanuje tez życzliwością i troska o pacjenta. Oby więcej takich specjalistów! Polecam z całego serca!

 • E

  Ewa (listopad 2015)
  Mój "zamrożony bark" i związany z tym schorzeniem ogromny ból zaczął się stopniowo poddawać podczas zabiegów wykonywanych przez Kasię. Poza tym poznałam niezwykłą osobę, szczerze pragnącą ulżyć pacjentom, potrafiącą stworzyć w czasie terapii tak przyjazną atmosferę, że bolesne zabiegi stają się znośne. Polecam gorąco wszystkim, którzy poszukują naprawdę dobrego fizjoterapeuty. Ja znalazłam w osobie Kasi najlepszego. Dziękuję, bardzo dziękuję, Kasiu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie ma słów aby oddały perfekcjonizm, zaangażowanie a nade wszystko serdeczny stosunek do pacjenta. SZAPO BAS !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kasia to fantastyczna osoba - z ogromną wiedzą i genialnym podejściem do klienta (i życia!). Po raz pierwszy spotkałam się z takim zaangażowaniem podczas dokonywania wywiadu, również ze strony psychologicznej. Od 5 lat leczę się w związku z chorobą autoimmunologiczną, mam również dolegliwości spowodowane pracą przy komputerze. Już po pierwszej wizycie poczułam różnicę, na pewno będę też wykonywać ćwiczenia zalecone przez Kasię. Ogromne dzięki za pomoc i do zobaczenia! Judyta

 • H

  Serdecznie,serdecznie polecam! Po dwóch wizytach u Kasi (aż szkoda że tak szybko, ale przy moim trybie pracy jest szansa że znowu się wkrótce pojawię), przeszły uporczywe bóle kręgosłupa lędźwiowego , które prześladowały mnie, mimo różnych prób rehabilitacji , przez blisko pół roku. Wspaniały człowiek pełen pasji. Dziękuję Kasiu i ciepło pozdrawiam - Hanka K.

 • To fakt :). Delfiny, aborygeni, pielęgniarka na czterech łapach :). Ale jest niesamowita! Zgadzam się ze wszystkimi wpisami. Polecam!!!

 • Nie twierdzę, że jeśli polecimy do Kasi na jednej nodze to druga zaraz odrośnie. Ale na mniejsze cuda można liczyć. Poszłam do niej ze spuchniętą piersią w rozmiarze XXL a po kilku zabiegach wyszłam z ładną L. Super babka z super wiedzą i mnóstwem dobrej energii.
  Polecam wszystkim poszkodowanym.
  Grażyna