lek. dent.

Katarzyna Kręcisz

Stomatolog

Uśmiech to Twoja wizytówka - ja pomogę Ci ją stworzyć :)
W tutejszym, gabinecie,pomogę Państwu w sposób bezbolesny i bezstresowy uzyskać piękny uśmiech i zdrowe zęby.Komputerowe…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • ból zeba po leczeniu

  Dzień dobry, pobolewała mnie przy gryzieniu delikatnie g órna 8, w czasie badania lekarz stwierdził ze pod amalgamatem jest lekka próchnica i nadaje sie zab do plombowania. tydzien po zabiegu zab boli przy nagryzaniu (tylko twardych rzeczy) jeszcze mocniej . czy wykonano cos zle? co to moze byc?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Katarzyna Kręcisz

  Dzień dobry, może być to niedopasowane w zgryzie wypełnienie - wtedy wystarczy tylko korekta, lub powikłanie próchnicy głębokiej., Ponieważ ból jest narastający, podejrzewam powikłanie próchnicy głębokiej.Proszę… Więcej

 • Implant nowy ząb

  Witam ,
  Minęło pół roku od usunięcia zęba , chciałabym mieć implanta , jaki byłby koszt całego przedsięwzięcia i ile razy muszę przyjść do gabinetu ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Katarzyna Kręcisz

  Dzień dobry, koszt implantu ustala lekarz ,jeżeli jest to implant prosty tzn.bez konieczności podnoszenia dna zatoki szczękowej, augmentacji kości, to są to 3 wizyty.Na pierwszej jest zabieg wprowadzenia… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Uśmiech to Twoja wizytówka - ja pomogę Ci ją stworzyć :)
  W tutejszym, gabinecie,pomogę Państwu w sposób bezbolesny i bezstresowy uzyskać piękny uśmiech i zdrowe zęby.Komputerowe znieczulenie Wand jest bezbolesne i pozwala znieczulić zęba, już po podaniu 1/4 ampułki.Kamera wewnątrz ustna pokaże Państwu cały proces leczenia. Stomatologia estetyczna (licówki ,pokrycia kosmetyczne,korony) i implanty to prosta droga do zdrowia, większej pewności siebie, satysfakcji i uśmiechu.
  Ukończyłam Akademię Medyczną w Krakowie - najstarszą i najbardziej prestiżowa uczelnię w kraju.Odbyłam miesięczny staż lekarski na oddziale chirurgii w Danii.Staram się, aby moje leczenie, było zawsze na najwyższym poziomie ,dlatego podnoszę swoje kwalifikacje na sympozjach naukowych, gdzie wykładowcami są światowej sławy profesorowie z całego świata.
  Moje hobby :malarstwo ( szczególnie włoski renesans,impresjonizm), szkoła pisania ikon.
  Serdecznie zapraszam dr Kręcisz

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Krakowie Wydział Lekarski o/Stomatologii

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Gabinet lekarski stomatologiczny dr Katarzyna Kręcisz

  Wchodziłem do gabinetu z przekonaniem o konieczności usunięcia złamanego zęba a wyszedłem z pięknie odbudowanym zębem. Pełny profesjonalizm - oprócz bezbolesnego zabiegu także staranny dobór koloru "nowego" zęba. Polecam z przekonaniem!

  lek. dent. Katarzyna Kręcisz2017-08-16

  Dziękuje za pozytywną opinię. Pozdrawiam dr Kręcisz

 • Lokalizacja: Gabinet lekarski stomatologiczny dr Katarzyna Kręcisz

  Jestem pod opieką Pani Doktor od wielu lat.O jej fachowości,empatii, delikatności mogę pisać tylko w samych superlatywach.Korzysta z najnowocześniejszego sprzętu,stale podnosi swe kwalifikacje,używa tylko najlepszych materiałów ( wypełnienia ,które osiągnęły wiek uprawniający do głosowania wciąż są w idealnym stanie).Od progu wita pacjentów czarującym uśmiechem i momentalnie człowiek się relaksuje.Potrafi w sposób zrozumiały dla laika wyjaśnić na czym będzie polegał zabieg.Jest kompetentna, cierpliwa i delikatna.Każdemu polecam wizytę w Jej gabinecie.
  Katarzyna Mojecka

  lek. dent. Katarzyna Kręcisz2017-08-10

  Bardzo dziękuję za wspaniałą opinię ! Pozdrawiam Katarzyna Kręcisz

 • Lokalizacja: Gabinet lekarski stomatologiczny dr Katarzyna Kręcisz

  Jestem po wrażeniem fachowości i zdolności manualnych Pani Doktor. Gratuluję! Dziękuję za życzliwą i miłą obsługę oraz efektywne leczenie…Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu zadowolonych pacjentów...Do miłego zobaczeniaWdzięczny Piotr!

  lek. dent. Katarzyna Kręcisz2017-08-08

  Dziękuję za pozytywną opinię .Pozdrawiam dr Kręcisz

 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarski stomatologiczny dr Katarzyna KręciszUsługa: leczenie zęba

  Super Pani stomatolog. Świetny dobór leczenia do sytuacji, precyzja wykonania zabiegu oraz zdolności manualne potrzebne do wykonywania takiej pracy. Leczę zęby u Pani doktor już od 20 lat :) . Agnieszka

  lek. dent. Katarzyna Kręcisz2017-08-08

  Dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam dr Kręcisz

 • Z
  Lokalizacja: Gabinet lekarski stomatologiczny dr Katarzyna KręciszUsługa: całościowe leczenie

  Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Wizyty w nowoczesnym gabinecie przebiegają w miłej, kulturalnej atmosferze, bezstresowo, bezboleśnie a przede wszystkim profesjonalnie. Polecam wszystkim.

  lek. dent. Katarzyna Kręcisz2017-08-08

  Dziękuję za pozytywną opinię.Pozdrawiam dr Kręcisz