Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Psychoterapeutka
Certyfikowana Specjalistka Psychoterapii Uzależnienia i Współuzależnienia
Psycholog
Pedagog
Wykładowca...

Zobacz pełen opis

Zakres porad

  • Psychoterapia

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Kasia to bardzo otwarta i nietuzinkowa osoba. To co wyróżnia ją spośród innych terapeutów, to jej ciekawość świata. Sesja z nią nie jest odklepaniem procedury medycznej, ale głęboką, szczerą rozmową, która pozwala spojrzeć na siebie i problemy z innej perspektywy. Co ważne, ma też anielską cierpliwość i duże poczucie humoru. Polecam.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Pani Kasia jest mądrą osobą o wielkim sercu. Prowadziła moją terapię grupową i indywidualną -dzięki niej zaczęłam akceptować siebie i lepiej odczytywać potrzeby innych. Pani Kasia jest osobą spokojną i ma poczucie humoru. Poza tym
jest odpowiedzialna i poważnie traktuje klienta oraz jego problemy. Sesje odbywają się regularnie. Atmosfera na naszych spotkaniach była miła i czułam się tam bezpiecznie. Jest fantastyczną osobą, godną zaufania. Z całego serca polecam tę terapeutkę każdemu, kto chce zmienić swoje życie na lepsze.

I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Najlepszy psychoterapeuta i najwspanialszy człowiek.
Pomogła mi przeżyć moje "ostatnie" najcięższe chwile i "pierwsze" najszczęśliwsze.
Dziękuję.

Iwona


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Katarzyna Czerwonka wyciągnęła mnie z emocjonalnego szamba, w którym od dziecka tkwiłam jako osoba bardzo mocno współuzależniona. To pesychoterapeutka przepełniona empatią, pełna ciepła i sympatii do ludzi. Jest autentycznie zaanagażowania w pomoc swoim pacjentom. Bardzo polecam!


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Kasia to świetna psychoterapeutka. Bardzo zaangażowana w swoją pracę, ciepła i mega pozytywna osoba. Polecam z całego serca!!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Pani Kasia ma swietne wyczucie, wie jak poprowadzic rozmowe w atmosferze zaufania i bezpieczenstwa. Mimo trudnych nierzadko tematow czulem, ze moge jej zaufac. Dzieki pani Kasi poznalem siebie od innej strony, doswiadczam swoich mysli i zachowan w bardziej swiadomy sposob.


A
Profil zweryfikowany

Mistrzyni świata w słuchaniu. Tytan cierpliwości. Pełna empatii, ciepła i zaangażowania. Godna zaufania, "ludzka". Posiada dużą wiedzę i umiejętności. Z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta/klienta.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia indywidualna

Gorąco polecam, chodziłam do Pani Kasi na terapię, dzięki której pozytywniej postrzegam rzeczywistość, udało mi się również wprowadzić pozytywne zmiany do mojego życia. Bardzo miłe i pełne empatii oraz zaangażowania podejście do pacjenta. Cieszę się bardzo, że trafiłam do takiego specjalisty. Polecam, Magda.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Najcudowniejsza terapeutka na świecie. Pełna empatii i zrozumienia. Zmieniła moje życie. Brak słów jak bardzo jestem jej wdzięczna za to co zrobiła. Polecam każdemu by na swojej drodze spotkał takiego terapeutę.


L
Profil zweryfikowany

Katarzyna Czerwonka to fantastyczna psychoterapeutka.
Mogę śmiało powiedzieć, że zmieniła moje nastawienie do życia. To bardzo empatyczna osoba.
Już po pierwszym spotkaniu poczułam, że jest autentycznie zainteresowana pacjentem, nie stwarza dystansu, a przede wszystkim można się przy niej swobodnie i bezpiecznie poczuć.
Jeśli ktoś szuka pomocy i zrozumienia to jest to najlepszy adres, nigdy wcześniej nie miałam takiej relacji z psychoterapeutą.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania