Katarzyna Bieg

Dietetyk

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Szanowni Państwo,
nazywam się Katarzyna Bieg i jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka.
Wychodzę z założenia, że w gabinecie najważniejsze…
więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Szanowni Państwo,
  nazywam się Katarzyna Bieg i jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka.
  Wychodzę z założenia, że w gabinecie najważniejsze jest indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb. Układając diety biorę pod uwagę Państwa styl życia, aktualne wyniki badań,preferencje każdego z osobna i pozostałe informacje zebrane podczas wywiadu zdrowotno- żywieniowego.

  Doświadczenie zawodowe oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji przez udział w licznych konferencjach i szkoleniach pozwoliło mi na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie żywienia dzieci i młodzieży, osób chorych ( m.inn choroby układu pokarmowego, sercowo- naczyniowego,choroby metaboliczne, alergie i nietolerancje, choroby tarczycy i wiele innych) , żywienia kobiet w ciąży i karmiących, dietetycznego i suplementacyjnego wspierania procesu treningowego.

  Jeśli potrzebujesz konsultacji dietetycznej - serdecznie zapraszam.

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja:

  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kasię jako dobrego i kompetentnego dietetyka. Zawsze życzliwa, do sprawy podchodzi profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem. Zaproponowana dieta jest urozmaicona, a dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb klienta przygotowanie posiłków nie zajmuję zbyt wiele czasu na czym mi zależało. Serdecznie pozdrawiam.

 • K
  Lokalizacja: Usługa: nadwaga

  Pani Kasia jest przesympatyczną osobą, empatyczną, wysłucha człowieka. Jest profesjonalistą, zawsze dotrzymuje słowa, "zaraża" czlowieka optymizmem i pozytywną energią:). Stosując się do wytycznych waga spada w dół. Serdecznie Pozdrawiam

  Katarzyna Bieg2017-09-06

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. To prawda, że połową sukcesu jest prawidłowo dobrana dieta - drugą część stanowią wysiłki pacjentów. Cieszę się, że udaje się Pani realizować swoje cele za moją pomocą ;)

 • K

  Szczerze polecam Panią Kasię! Jest konkretna, posiada bardzo szeroką wiedzę, a wizyty odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze. Cała dieta dostosowana indywidualnie.
  Mogę polecić z czystym sumieniem i zachęcam do zadbania o siebie!:) Ja jestem w pełni zadowolona zarówno z diety i porad, jak i z widocznych już efektów!

 • Ofertę DietoCentrum znalazłem w internecie, a bardzo zależało mi na tym, żeby poprawić sowje wyniki w zakresie tkanki tłuszczowej oraz połączyć to ze zdrowym żywieniem, co dotąd nie zawsze miało miejsce. Pani Kasia w bardzo kompetentny sposób po uprzednim przebadaniu mojego ciała wydała zalecenia, ustaliła dietę, do której stosowania byłem bardzo restktrykcyjnie nastawiony, żeby późniejszy efekt mnie zadowolił. Współpracujemy już ponad rok i mogę z pełną świadomością powiedzieć, że lepiej trafić nie mogłem. Tkanka tłuszczowa została utracona do poniżej 7%, czyli do efektu jakiego oczekiwałem, przy czym bardzo ważne waga mięsni nie zmalała a wręcz się zwiększyła od pierwszego spotkania. Polecam Pania Kasię osobom aktywnym, sportowcom, którym zależy na zdrowym żywieniu oraz utracie zbędnej ilości tłuszczu w swoim organizmie.

 • Do Pani Kasi trafiłam z polecenia koleżanki i od samego początku wiedziałam, że trafiłam do odpowiedniej osoby. Posiada ogromną wiedzę, jest osobą profesjonalną i pełną pasji. Efekty zauważyłam już na samym początku, dlatego wiem, że na pewno odwiedzę Panią Kasię jeszcze nie raz. Polecam serdecznie!

 • Takiego entuzjazmu i pasji w podejściu do swojej pracy należy pozazdrościć. Pani Kasia podeszła do mnie w sposób indywidualny i widziałam, że zawsze dawała z siebie wszystko. Uśmiech na twarzy i wiedza to chyba wszystko czego można chcieć od swojego dietetyka.
  Polecam! :)

 • E

  Pragnę przekazać wyrazy uznania Szanownej Pani Katarzynie, która to przyjęła mnie pod swoje profesjonalne skrzydła. Pani Dietetyk podchodzi indywidualnie do potrzeb pacjenta- uraczając go przy tym ciepłym uśmiechem i stanowiąc wielkie wsparcie w drodze do pożądanego celu. Współpracę oceniam celująco, tak jak i osiągnięte efekty, których wcześniej nie zdołałam uzyskać.

 • Pani Kasia to przede wszystkim bardzo miła i sympatyczna osoba. Do pracy podchodzi w wielką sumiennością i zaangażowaniem. Zaproponowana dieta w połączeniu z zabiegami powoli daje efekty, a przy odchudzaniu nic nie cieszy tak bardzo, jak utrata kg i cm w talii :) Zdecydowanie polecam

 • Pani Kasia to przede wszystkim bardzo miła i sympatyczna osoba. Do pracy podchodzi w wielką sumiennością i zaangażowaniem. Zaproponowana dieta w połączeniu z zabiegami powoli daje efekty, a przy odchudzaniu nic nie cieszy tak bardzo, jak utrata kg i cm w talii :) Zdecydowanie polecam

 • M

  Z czystym sumieniem polecam Panią Kasię.Zdecydowanie jest to osoba kompetentna, podchodząca do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem. Otwartość i indywidualne podejście do pacjenta sprawia ,że rozpisana dieta nie jest monotonna i nudna a jest skuteczna. Gorąco polecam!!!