Karolina Serwicka, stomatolog Sandomierz

lek. Karolina Serwicka

Zapisz

Stomatolog więcej

11 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Mickiewicza 47A/6, Sandomierz
Gabinet Stomatologiczny KARLADENT

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Ból zęba
  • Braki zębowe
  • Brak zębów

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Mickiewicza 47A/6, Sandomierz

Gabinet Stomatologiczny KARLADENTul. Mickiewicza 47A/6, Sandomierz

od 200 zł

Gabinet Stomatologiczny KARLADENTul. Mickiewicza 47A/6, Sandomierz

od 100 zł

Gabinet Stomatologiczny KARLADENT

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny KARLADENT Inny

Jako osoba owszem sympatyczna .Natomiast 500 zł za usunięcie zęba ,gdzie wszędzie jak się później okazało jest max 120....katastrofa.Dodatkowo po usunięciu po niedługim czasie pojawił się ból .Znalazłam inna Panią stomatolog ,poradziła sobie z każdym spartaczeniem .Ja akurat nie polecam


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny KARLADENT badania stomatologiczne

Polecam Panią Karolinę . Chodzimy do niej z mężem ponad 5 lat i zawsze byliśmy i jesteśmy zadowoleni . I ogółem Pani Karolina jest bardzo sympatyczna i wyrozumiała . Przyjazny gabinet :)


E
Użytkownik zweryfikowany

Jako osoba do rozmów jak najbardziej super, można potrajkotać o wszystkim, ale jako lekarz moim zdaniem słaba. Robiłam u niej zęba z małą próchnicą okazało się ze zrobił się potem zgorzel. Po ponownej wizycie usunęła mi z niego nerwa a po tygodniu czasu ząb pękł na pół... Dodam że jestem osobą młodą i ogólny stan mojego uzębienia jest bardzo dobry. Po mojej kolejnej wizycie z reklamacją stwierdziła że ona nic z tym nie zrobi żebym sobie znalazła dobrego stomatologa co może zrobić mi implanta i najlepiej to w Krakowie... Szkoda słów kase wzięła i totalnie zero jakiej kolwiek reklamacji i chęci naprawy tego zęba, odeszłam z kwitkiem. Znalazłam drugiego stomatologa w sandomierzu który bez problemu zrobił mi tego zęba wstawiając tytanowe zbrojenie do środka także jednak można było coś z tym zrobić. Jak dla mnie jako stomatolog jest bardzo słabym lekarzem bo oprócz miłych rozmów i podstawowych zabiegów stomatologicznych jednak od dobrego lekarza oczekuje się trochę więcej a nie odsyłanie do kogoś innego nie poczuwając się kompletnie do odpowiedzialności za spartaczenie swojej roboty.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo profesjonalne podejście, w moim przypadku - "bezusterkowość" po leczeniu, bez bólu; przyjemnie chodzić do takiego Stomatologa jak Pani Karolina! Szkoda tylko, że nie przyjmuje w soboty :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo fajna i wyrozumiała pani doktor, na luzie kobita, bez stresowo leczy ząbki i jeszcze poplotkować można ;))


K
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami :) Też jestem straszną panikarą i jestem wrażliwa na ból. U Pani stomatolog bólu nie czuję. To prawdziwy Anioł. Nigdy nie spotkałam takiego dentysty, a najgorzej nie lubiłam chodzić właśnie do dentysty. A teraz...mogłabym leczyć zęby na okrągło :) W dodatku w tak przemiłej atmosferze jaka panuje w gabinecie. Uwielbiam Panią stomatolog. Zamierzam wyleczyć u niej wszystkie zęby i nigdy nie zamienie jej na żadnego innego dentystę. A tak w ogóle to moja imienniczka to tym bardziej jestem nastawiona pozytywnie do niej :))))


K
Użytkownik zweryfikowany

Tak! To najlepsza dentystka na świecie. Po moich przebojach z dentystami w końcu trafiłam na prawdziwego specjalistę w swoim zawodzie a przy tym świetnego człowieka. Dojeżdżam do niej specjalnie z.... Krakowa. Czyli o czymś to świadczy chyba. To prawda, do końca ratuje zęba, jeśli to możliwe robi dwa zęby na jednym znieczuleniu, a czasami w ogóle nie liczy sobie za znieczulenie. Ta kobieta to ANIOŁ. Cały czas jest miła, uśmiechnięta, czuję się u niej w gabinecie jak u kosmetyczki. W ogóle się nie denerwuję... a jestem prawdziwą panikarą. Pani doktor wita i żegna pacjenta z uśmiechem... no i zna się na tym, co robi (wzorowo wykonane leczenie kanałowe - uratowany ząb, który w innym gabinecie pewnie zostałby już usunięty). Polecam gorąco


K
Użytkownik zweryfikowany

Jest najlepszą dentystką na świecie :) Pierwszy raz nie boje się wizyt bo Pani doktor jest zawsze bardzo miła uśmiechnięta i przede wszystkim profesjonalna.BARDZO POLECAM


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest miłą, nastawioną dobrze do pacjenta osobą. Tłumaczy kolejne etapy leczenia, daje wskazówki co do profilaktyki i, co ważne, ceni wyżej pacjenta niż pieniądze. Zobaczę jak będą się trzymać plomby, ale jak na razie mogę sumiennie polecić.


G

super specjalistka polecam wszystkim
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Ból zęba
  • Braki zębowe
  • Brak zębów

Powiązane wyszukiwania