lek. Karolina Serwicka

Stomatolog więcej

Sandomierz 1 adres

Nr PWZ: 1193869

13 opinii

Adres

Gabinet Stomatologiczny KARLADENT
ul. Mickiewicza 47A/6, Sandomierz

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


ul. Mickiewicza 47A/6, Sandomierz

Gabinet Stomatologiczny KARLADENTul. Mickiewicza 47A/6, Sandomierz

Od 200 zł

Gabinet Stomatologiczny KARLADENTul. Mickiewicza 47A/6, Sandomierz

Od 100 zł

Gabinet Stomatologiczny KARLADENT

Moje doświadczenie


Znajomość języków

  • Włoski,
  • Angielski,
  • Angielski

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny KARLADENT Inny

Przez całe życie panicznie bałam się dentystów. Z tego strachu wyleczyła mnie właśnie Pani Doktor. Pani Doktor dba o zdrowie moich zębów już od prawie 10 lat i dzięki niej wiem, że wizyta u dentysty nie musi boleć. W dodatku nie muszę się obawiać, że zostanę poddana niepotrzebnemu leczeniu, bo Pani Doktor zawsze dba przede wszystkim o zdrowie swoich pacjentów i zawsze w pierwszej linii stouje możliwie najmniej inwazyjne leczenie. Zawsze mogłam też liczyć na pomoc w przypadku ostrego bólu zęba. Niech dowodem mojego zaufania do Pani Doktor będzie fakt, że obecnie na wizyty muszę dojeżdżać 100km, a i tak przez myśl mi nawet nie przejdzie żeby poszukać innego dentysty bliżej miejsca zamieszkania.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny KARLADENT Inny

A ja chodzę do p. Karoliny i cała moja rodzina też. Pani Karolina zajmuje się mną od czasów nastoletnich. Super lekarz, porozmawia o wszystkim.i dobrze leczy. Zawsze przyjmie kiedy boli, kiedy coś jest nagłego. Ja polecę z całego serca.

Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny KARLADENT Inny

Jako osoba owszem sympatyczna .Natomiast 500 zł za usunięcie zęba ,gdzie wszędzie jak się później okazało jest max 120....katastrofa.Dodatkowo po usunięciu po niedługim czasie pojawił się ból .Znalazłam inna Panią stomatolog ,poradziła sobie z każdym spartaczeniem .Ja akurat nie polecam


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny KARLADENT badania stomatologiczne

Polecam Panią Karolinę . Chodzimy do niej z mężem ponad 5 lat i zawsze byliśmy i jesteśmy zadowoleni . I ogółem Pani Karolina jest bardzo sympatyczna i wyrozumiała . Przyjazny gabinet :)


E
Profil zweryfikowany

Jako osoba do rozmów jak najbardziej super, można potrajkotać o wszystkim, ale jako lekarz moim zdaniem słaba. Robiłam u niej zęba z małą próchnicą okazało się ze zrobił się potem zgorzel. Po ponownej wizycie usunęła mi z niego nerwa a po tygodniu czasu ząb pękł na pół... Dodam że jestem osobą młodą i ogólny stan mojego uzębienia jest bardzo dobry. Po mojej kolejnej wizycie z reklamacją stwierdziła że ona nic z tym nie zrobi żebym sobie znalazła dobrego stomatologa co może zrobić mi implanta i najlepiej to w Krakowie... Szkoda słów kase wzięła i totalnie zero jakiej kolwiek reklamacji i chęci naprawy tego zęba, odeszłam z kwitkiem. Znalazłam drugiego stomatologa w sandomierzu który bez problemu zrobił mi tego zęba wstawiając tytanowe zbrojenie do środka także jednak można było coś z tym zrobić. Jak dla mnie jako stomatolog jest bardzo słabym lekarzem bo oprócz miłych rozmów i podstawowych zabiegów stomatologicznych jednak od dobrego lekarza oczekuje się trochę więcej a nie odsyłanie do kogoś innego nie poczuwając się kompletnie do odpowiedzialności za spartaczenie swojej roboty.


P
Profil zweryfikowany

Bardzo profesjonalne podejście, w moim przypadku - "bezusterkowość" po leczeniu, bez bólu; przyjemnie chodzić do takiego Stomatologa jak Pani Karolina! Szkoda tylko, że nie przyjmuje w soboty :)


J
Profil zweryfikowany

Bardzo fajna i wyrozumiała pani doktor, na luzie kobita, bez stresowo leczy ząbki i jeszcze poplotkować można ;))


K
Profil zweryfikowany

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami :) Też jestem straszną panikarą i jestem wrażliwa na ból. U Pani stomatolog bólu nie czuję. To prawdziwy Anioł. Nigdy nie spotkałam takiego dentysty, a najgorzej nie lubiłam chodzić właśnie do dentysty. A teraz...mogłabym leczyć zęby na okrągło :) W dodatku w tak przemiłej atmosferze jaka panuje w gabinecie. Uwielbiam Panią stomatolog. Zamierzam wyleczyć u niej wszystkie zęby i nigdy nie zamienie jej na żadnego innego dentystę. A tak w ogóle to moja imienniczka to tym bardziej jestem nastawiona pozytywnie do niej :))))


K
Profil zweryfikowany

Tak! To najlepsza dentystka na świecie. Po moich przebojach z dentystami w końcu trafiłam na prawdziwego specjalistę w swoim zawodzie a przy tym świetnego człowieka. Dojeżdżam do niej specjalnie z.... Krakowa. Czyli o czymś to świadczy chyba. To prawda, do końca ratuje zęba, jeśli to możliwe robi dwa zęby na jednym znieczuleniu, a czasami w ogóle nie liczy sobie za znieczulenie. Ta kobieta to ANIOŁ. Cały czas jest miła, uśmiechnięta, czuję się u niej w gabinecie jak u kosmetyczki. W ogóle się nie denerwuję... a jestem prawdziwą panikarą. Pani doktor wita i żegna pacjenta z uśmiechem... no i zna się na tym, co robi (wzorowo wykonane leczenie kanałowe - uratowany ząb, który w innym gabinecie pewnie zostałby już usunięty). Polecam gorąco


K
Profil zweryfikowany

Jest najlepszą dentystką na świecie :) Pierwszy raz nie boje się wizyt bo Pani doktor jest zawsze bardzo miła uśmiechnięta i przede wszystkim profesjonalna.BARDZO POLECAM


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania