dr n. med.

Karolina Obońska

Kardiolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłam Wydział Lekarski Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w 2006 roku. Specjalizację z zakresu kardiologii uzyskałam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor Obońska z najwyższą uwagą ocenia stan pacjenta, słucha co ma on do powiedzenia - leczy człowieka, a nie wyniki. Jest przy tym bardzo troskliwa, a do recept dodaje wiele cennych uwag "od serca". Gorąco polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentna i konkretna Pani Doktor. W prosty sposób tłumaczy pacjentowi na czym polega problem zdrowotny. Polecam.

 • Lokalizacja: Parismed - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Szczerze polecam wizytę u Pani doktor Karoliny, jest bardzo cierpliwą i miłą osobą. Szczegółowo tłumaczy zaistniałe problemy zdrowotne, a także udziela dobrych jak rad jak sobie z nimi radzić. Wizyta odbywa się w bardzo miłej atmosferze. Dziękuję za pomoc i polecam wszystkim potrzebującym konsultacji kardiologicznych.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Parismed - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Pani doktor bardzo miła ,super podejście do pacjenta,godna polecenia.Pomimo młodego wieku bardzo duże doświadczenie i zaangażowanie

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Parismed - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje kardiologiczne

  To była moja pierwsza w życiu wizyta u kardiologa. Badanie EKG wykonywane służbowo w innym miejscu wykazało drobne nieprawidłowości, które zostały przez Panią doktor jasno wyjaśnione. Również otrzymałem wskazówki co do dalszego postępowania w zakresie podwyższonego ciśnienia oraz poziomu cholesterolu. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Bardzo przyjemna, z dobrym podejściem do pacjenta. Można by podsumować aż chce się leczyć. Jeżeli będę zmuszony w Bydgoszczy kolejny raz skorzystać z usług kardiologa wiem gdzie go szukać. Polecam.

 • Lokalizacja: Parismed - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: ECHO serca

  Polecam wizyty u pani doktor Karoliny. Jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą. Dokładnie i cierpliwie wyjaśnia, i tłumaczy wszystkie zawiłości związane z badaniem echokardiograficznym. Jeśli zajdzie potrzeba wybiorę się do pani doktor ponownie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Parismed - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje kardiologiczne

  To moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i kompetencji! Pani doktor wszystko szczegółowo tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi. Dokładnie bada pacjenta i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Ponieważ Pani doktor nie stwierdziła u mnie problemów z sercem zaproponowała dalsze leczenie u innego specjalisty. Jeśli kiedyś będę potrzebowała pomocy kardiologa wrócę do Pani Karoliny z przyjemnością!

 • M

  Pani Doktor - miła , kontaktowa oraz widzę , że ma ogromny zakres wiedzy , jest świetnym specjalistą i skutecznie oraz umiejętnie potrafi wszystko co trzeba przekazać pacjentowi w zrozumiały dla niego sposób . Następna wizyta za miesiąc u Pani doktor Dziękuję oraz pozdrawiam no i polecam .

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to bardzo miła i ciepła osoba . Podchodzi do problemu z dużym zaangażowaniem . Osoba godna polecenia

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mimo młodego wieku bardzo duża wiedza, ale jeszcze jedną bardzo ważną zaletą jest fakt, że jest to lekarz któremu chce się leczyć pacjentów i widać zaangażowanie i prawdziwą chęć pomocy, a nie tylko odfajkowanie kolejnego pacjenta. Merytoryczne spojrzenie na problem i wytłumaczenie na zadane pytania ze stanowczością i pewnością siebie, to zaleta która bardzo mi się spodobała. Z pewnym przekonaniem polecam wszystkim wizytę u tego Lekarza !!!
  Artur B.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Wydział Lekarski Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w 2006 roku. Specjalizację z zakresu kardiologii uzyskałam w 2015 roku. Rok wcześniej obroniłam rozprawę doktorską pt.: ”Ocena skuteczności prasugrelu u pacjentów z ostrymi zespołami wieńcowymi z wysoką reaktywnością płytek krwi podczas terapii klopidogrelem”.

  Od 2008 roku pracuję w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Klinice Kardiologii, a od 2012 roku również na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, obecnie na stanowisku adiunkta w Katedrze Kardiologii i Chorób Wewnętrznych, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera.

Specjalizacje

 • Kardiologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • W 2013 roku odbyłam staż naukowy w Sinai Center for Thrombosis Research, Sinai Hospital, Baltimore, MD, USA pod kierownictwem profesora Paula Gurbela.

Zdjęcia