Adresy (2)

Pl.Ludwika Hirszfelda 17, Żary
MEDIX (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Witam Panie Doktorze. Jako biegły lekarz poświęcił mi Pan 10 minut, zmierzył mi Pan ciśnienie, które według Pana było książkowe jest niemożliwością, czyli 120/80 z diagnozą nadciśnienia pierwotnego, które jest nieuleczalne. Czy jest pan świadom, że swoją opinią, która jest absolutnie nieadekwatna do mojego stanu zdrowia, zabrał mi Pan po prostu pieniądze na chleb.
A po pańskiej wizycie w nocy dostałem migotania przedsionków. Nie wiem czym Pan się kierował, ale miałem nadzieje, że jest Pan obiektywnym i dobrym lekarzem - pomyliłem się!


R
Użytkownik zweryfikowany

Witam!
Mam bardzo odmienne zdanie na temat podejścia tego pana do chorego z kilkoma schorzeniami kardiologicznymi , między innymi ; stan po zawale , wstawione 3 bay-pasy , migotanie (wykonana ablacja), migotanie nadal, choć rzadziej, nadciśnienie tętnicze,niewydolność krążenia, miażdżyca wiek 62 lata, i ten świetny kardiolog uznał mnie za zdolnego do pracy, przeprowadzając jedynie badanie stetokopem, i aparatem do mierzenia ciśnienia. Swoim orzeczeniem pozbawił mnie jedynego źródła utrzymania a tym samym środków dożycia i leczenia. A wszystko dlatego ,że ten pan jest biegłym sądowym na usługach ZUS.


M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista, bardzo pozytywnie nastawiony do pacjenta, ogromnie zaangażowany i oddany pracy. Trafny diagnosta. Bezbłędnie rozpoznał schorzenie (choroba wieńcowa).Trafione leczenie.Wspaniały człowiek.Najlepszy jakich poznałem.Ogromna wiedza i zaangażowanie w to co robi.


Użytkownik zweryfikowany

Jeśli ktoś szuka świetnego kardiologa polecam Centrum MEDIX. Pan doktor jest świetnym specjalistą, uprzejmy i cierpliwy. Postawił rzetelną diagnozę i wdrożył trafne leczenie. W sposób prosty i zrozumiały zapoznał mnie z moją chorobą. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie