Karol Mulczyński

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

40 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
254 odwiedziny w ciągu 30 dni

W przypadku pierwszej wizyty proszę o zarezerwowanie wizyty trwającej 60 minut! należy posiadać również aktualne badania krwi: morfologię ogólną, profil lipidowy oraz poziom glukozy.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Wojewódzki Szpital ZespolonyUsługa: Pierwsza wizyta

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczegółowe i zrozumiałe wyjaśnienie wszystkich zagadnień. Już widać efekty. Pozdrawiamy i do zobaczenia.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny pan doktor z doskonałym podejściem do nastolatka. Dieta nie jest z "kosmosu" co znacznie ułatwia przygotowywanie i utrzymywanie diety

 • M
  Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony

  Najlepszy lekarz! Miły, otwarty, komunikatywny.Doskonale wie jak "trafić" do pacjenta. Dieta bardzo urozmaicona. Przesympatyczny i profesjonalny. Tłumaczy i motywuje.

  Karol Mulczyński2018-02-15

  Dziękuję .bardzo za komentarz. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyty, Powodzenia i do zobaczenia. Pozdrawiam serdecznie

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Wojewódzki Szpital ZespolonyUsługa: pierwsza wizyta

  Pełen profesjonalizm. Cała godzina przeznaczona dla pacjenta. Wnikliwy wywiad i ludzkie podejście. Gorąco polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Wojewódzki Szpital ZespolonyUsługa: wizyta kontrolna

  lekarz kompetentny, rzetelny, bardzo dobrze tłumaczy. profesjonalnie podchodzi do pacjenta.analizuje wyniki badań. kontakt mailowy i fb

  Karol Mulczyński2017-11-22

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Czekam też na efekty.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przesympatyczny i bardzo profesjonalny Dietetyk. Dokładnie i szczegółowo omawiał zagadnienia, wyczerpująco odpowiadał na pytania. Polecam każdemu kto chce jeść zdrowo, schudnąć lub (tak jak to było w moim przypadku) ma wątpliwości co do diety.

  Karol Mulczyński2017-10-18

  Dziękuję Pani Aniu za bardzo dobry komentarz. Jeśli będzie mieć Pani jeszcze jakieś pytania zapraszam. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Odpowiednia osoba na odpowiednik stanowisku,w dodatku bardzo sympatyczny,natomiast dieta a w sumie zmiana nawyków żywieniowych bardzo zadowalajaca,smacznie,zdrowo i niedrogo,a przede wszystkim przynosi rezultaty.Polecam naprawdę warto!

  Karol Mulczyński2017-10-18

  Dziękuję badzo.

 • Lokalizacja: Wojewódzki Szpital ZespolonyUsługa: poradnictwo dietetyczne

  Potwierdzam i w 100% zgadzam się z n/w opiniami - szkoda że nie ma 6 gwiazdek (tylko 5) .Zaproponowana dieta była i jest b.urozmaicona, przy stosowaniu jej nie odczuwam głodu. Efekt na wadze jest widoczny, chociaż nie radykalny - ale tak chyba ma być. Tylko szkoda,że tak próżno trafiłam do tak wspaniałego dietetyka.

  Karol Mulczyński2017-04-10

  Dziękuję. Jest mi bardzo miło. Cieszę się bardzo, że dieta Pani pasuje. Najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych na stałe. Pozdrawiam.

 • A
  Lokalizacja: Wojewódzki Szpital ZespolonyUsługa: Pierwsza wizyta

  Konkretny lekarz... potrafi wszystko dobrze wytlumaczy. Dostałam świetną dietę - dla mnie bardzo urozmaicona i jedzonko bardzo pyszne :)

  Karol Mulczyński2017-04-10

  Dziękuję bardzo. Pani Anito, mamy sukces, ale jeszcze troszkę pracy. Pozdrawiam serdecznie.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły kontakt, w sposób zrozumiały dla10-letniej córki przedstawione założenia diety. Motywujące podejście, czekamy na efekty, które z odrobiną wytrwałości na pewno się pojawią.

  Karol Mulczyński2017-02-07

  Dziękuję bardzo. Trzymam kciuki za Nataszę. Mam nadzieję, że widać już rezultaty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku pierwszej wizyty proszę o zarezerwowanie wizyty trwającej 60 minut! należy posiadać również aktualne badania krwi: morfologię ogólną, profil lipidowy oraz poziom glukozy. Warto też zrobić poziom TSH i FT4.

  Mgr Karol Mulczyński - dietetyk absolwent Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Od 2002 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie na stanowisku starszego asystenta mgr dietetyki.

  Od 2012 roku wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie (odpowiedzialny za przedmioty: dietetyka pediatryczna, żywienie człowieka zdrowego i chorego, żywienie w chorobach metabolicznych, praktyczne układanie jadłospisów, dietoterapia otyłości i zespołu metabolcznego, żywienie w chorobach układu pokarmowego.

  Nauką o zdrowym żywieniu interesuje się od 1999 roku. Po ukończeniu Liceum Gastronomicznego w 2000 roku postanowił kształcić się w kierunku prawidłowego żywienia ludzi zdrowych i chorych. Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę poprzez udział w wielu szkoleniach i kursach.

  Porad dietetycznych udziela w Prywatnym gabinecie mieszczącym się w Lesznie w Szpitalu Wojewódzkim w poniedziałki i środy od godziny 15-19

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Mikołaa Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy Wydział Nauk o Zdrowiu - kierunek Zdrowie Pulbiczne- specjalność Dietetyka
 • Medyczne Studium Zawodowe w Kościanie - Wydział Dietetyki
 • Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie - Liceum Gastronomiczne