Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta specjalizujący się w rehabilitacji kręgosłupa oraz rehabilitacji sportowej. Doświadczenie zawodowe zdobyte w specjalistycznych ośrodkach medycznych. Wieloletnia praktyka… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Fizjoterapeuta specjalizujący się w rehabilitacji kręgosłupa oraz rehabilitacji sportowej. Doświadczenie zawodowe zdobyte w specjalistycznych ośrodkach medycznych. Wieloletnia praktyka w terapii pacjentami z chorobami kręgosłupa. Doświadczenie kliniczne w rehabilitacji pacjentów po operacjach kręgosłupa, w chorobach przewlekłych. Specjalista rehabilitacji sportowej, pourazowej, rehabilitacji funkcjonalnej.

  Specjalista metody Cyriax, terapeuta Kinesiotaping, terapeuta metody PNF, specjalista masażu.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: badanie kręgosłupa

  Bolał mnie odcinek lędźwiowy i szyjny. Jedna wizyta u Pana Karola i wszystko wrociło do normy. Ostatni raz miałam problem rok temu. Dotąd wizyty zaczynałam od ortopedy, który wysyłał mnie na różne zabiegi fizjoterapeutyczne, które nic nie dawały. wydane pieniądze i stracony czas. Pan Karol to uzdrawiacz kręgosłupa.

 • J

  Fizjoterapeuta, który zna się na rzeczy i zawsze umie zlokalizować ból. Juz po jednej wizycie czuję się jak nowo narodzona i całe napięcie znika. Najlepszy z najlepszych :) zdecydowanie polecam

 • A
  Lokalizacja: REHMEDIS Centrum Rehabilitacji

  Trafiłam na fizjoterapię po złamaniu kości sześciennej stopy. Dzięki ćwiczeniem już po miesiącu mogłam rozpocząć treningi na rowerze, a sam proces rehabilitacji zaczął przebiegać dużo szybciej niż zapowiadali to ortopedzi. Bardzo polecam!

 • Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: Rehabilitacja

  Witam, Odbyłem z Panem Karolem cały trwający 5-spotkań cykl rehabilitacji. Jestem bardzo zadowolony zarówno z pracy Pana Karola, niezwykle fachowy, dociekliwy, jak i przeprowadzonych rozmów. Ból szyi i kręgosłupa zniknął, choć w trakcie procesu nie zapowiadało się to. Pan Karol interesuje się pacjentem, jest dobrym fizjoterapeutą, wykazuje również umiejętności psychologa;-)

 • S
  Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: Rehabilitacja

  Już podczas pierwszej wizyty Pan Karol odkrył prawdziwą przyczynę moich dolegliwości z kręgosłupem (inną niż podawali ortopedzi). W ciągu 5 spotkań udowodnił, że miał rację. Podobało mi się, że robił notatki z naszych spotkań, na każde zajęcia miał przygotowany nowy zestaw ćwiczeń dostosowanych do moich potrzeb. Pan Karol jest uważny, dociekliwy, przez cały czas miałem poczucie, że dla niego to coś więcej niż praca, że mu na prawdę zalezy aby pomóc. Dzięki wskazówkom wiem co mogę, a czego nie mogę robić. Ból w nodze całkiem ustąpił, lędźwiowy niemal jak nowy, szyja i barki bez napięć.

  To była jedna z najlepszych inwestycji w tym roku. Jeszcze raz polecam Pana Karola.
  Sergiusz J.

 • K
  Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: Zwykła wizyta

  Miałem z życiu kontakt z wieloma rehabilitantami i od razu wiedziałem że Pan Karol jest tym właściwym. Widać u niego zangażowanie i dużą wiedzę popartą praktyką, która ozdrowoiła mój kregosłup po dwóch wizytach. Zdecydownie polecam

 • Pan Karol to profesjonalista. Jest dokładny, konkretny i skupiony na pacjencie. Posiada ogromna wiedzę na temat ludziego ciała i fizjoterapii. Zdecydowanie zna się na swojej pracy. Polecam.

 • Jednoznacznie pozytywna opinia. Pan Karol pomógł mi w stabilizacji odcinka lędźwiowego. Co istotne, nie ograniczył się tylko i wyłącznie do zabiegów i pracy w gabinecie, a szczególnie zwracał uwagę na konieczność pracy własnej w domu. Polecam Pana Karola - jako fachowca łączącego wiedzę i kompetencję z wysoką kulturą osobistą.

 • D

  Bardzo kompetentny, uprzejmy, staranny i drobiazgowy, bardzo konkretny, skupiony na pracy, uwazny od pierwszej do ostatniej minuty wizyty. Sprawdza i analizuje kazda mozliwe przyczyne problemu. Nawet jezeli rozwiazanie problemu nie lezy w jego kompetencjach, szuka informacji na jego temat. Polecam!

 • D

  Trafiłam do Pana Karola przez mojego męża i się nie zawiodłam. Pełen klasy profesjonalista. Miły, uprzejmy człowiek co w dzisiejszym świece jest niezmiernie ważne. A przede wszystkim zna się na rzeczy i wie jak pomóc. Ja byłam u Pana Karola na kliku wizytach i teraz mogę z czystym sumieniem napisać że nie pamiętam co to ból pleców i mogę śmiało wyglupiac się z synkiem ☺