Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta specjalizujący się w rehabilitacji kręgosłupa oraz rehabilitacji sportowej. Doświadczenie zawodowe zdobyte w specjalistycznych ośrodkach medycznych. Wieloletnia praktyka… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Trafiłam do Pana Karola z polecenia, aczkolwiek z lekkim niedowierzaniem, że fizjoterapia może pomóc z tak silnym bólem. Byłam już tydzień po silnych proszkach przypisanych przez ortopedę i nic nie pomagało. Wystarczyło kilka wizyt, aby Pan Karol zdiagnozował dokładnie, które mięśnie powinnam rozciągać i wskazał w jaki sposób powinnam to robić ( byłam wcześniej u kilku ortopedów i u różnych fizjoterapeutów i nikt wcześniej chyba po prostu nie potraktował mnie poważnie).

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: REHMEDIS Centrum Rehabilitacji

  Do Pana Karola trafiłam po raz pierwszy w czerwcu 2017 r. Jestem pacjentką z zzsk, po stabilizacji kręgosłupa L5-S1, z dużą wadą postawy i wieloma zmianami zwyrodnieniowymi w obrębie całego kręgosłupa. Z pomocy fizjoterapeutów korzystam od wielu lat, ale nigdy wcześniej nie byłam pod tak dobrą i skuteczną opieką.
  Pan Karol jest świetnym specjalistą. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, pracuje z pasją i dzięki temu z bardzo dobrymi efektami prowadzi usprawnianie, pomaga poprawić jakość życia, także w tak skomplikowanej sytuacji zdrowotnej jak moja. Zawsze szybko znajduje aktualną przyczynę bólu i napięcia, zabiegi wykonane w gabinecie od razu przynoszą dużą ulgę. Dokładnie tłumaczy jakie ćwiczenia powinnam aktualnie wykonywać, co mogę, a czego nie powinnam robić.
  Potrafi także skutecznie zmotywować do odpowiedniej, bezpiecznej aktywności, co w przypadku osób przewlekle chorych bywa dużym wyzwaniem.
  A do tego jest bardzo sympatyczny, cierpliwy, empatyczny, pogodny i ma duże poczucie humoru. Z pełnym przekonaniem polecam!

 • A
  Lokalizacja: REHMEDIS Centrum Rehabilitacji

  Trudno wyrazić w krótkim opisie, jak wiele zyskałam po wizycie u Pana Karola. Przyszłam z kilkumiesięcznym bólem w barku i w ramieniu, który niezmiernie komplikował mi uczestnictwo w moich treningach (wizyty u ortopedy, gdzie proponowano mi tylko sterydy pozostawię bez komentarza..). W ostateczności wchodziłam do gabinetu z duszą na ramieniu, że łatwo to nie będzie, a może jeszcze usłyszę, że czas pożegnać się z trenowaniem... A tu niespodzianka! Pan Karol - pełen cierpliwości - tak w wysłuchaniu pacjenta, jak i w diagnostyce miejsca problematycznego - dokonał dosłownie cudu. Po godzinie wyszłam z gabinetu z uśmiechem na twarzy i z nową ręką. Teraz każdy trening to dla mnie spektakl radości i możliwości mojego organizmu. Nie dość, że zniknął męczący mnie dyskomfort, to dzięki Panu Karolowi mogę wciąż cieszyć się swoją pasją. Wiem również gdzie się udać w razie jakiejkolwiek kontuzji.

 • P
  Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: badanie kręgosłupa

  Bolał mnie odcinek lędźwiowy i szyjny. Jedna wizyta u Pana Karola i wszystko wrociło do normy. Ostatni raz miałam problem rok temu. Dotąd wizyty zaczynałam od ortopedy, który wysyłał mnie na różne zabiegi fizjoterapeutyczne, które nic nie dawały. wydane pieniądze i stracony czas. Pan Karol to uzdrawiacz kręgosłupa.

 • J

  Fizjoterapeuta, który zna się na rzeczy i zawsze umie zlokalizować ból. Juz po jednej wizycie czuję się jak nowo narodzona i całe napięcie znika. Najlepszy z najlepszych :) zdecydowanie polecam

 • A
  Lokalizacja: REHMEDIS Centrum Rehabilitacji

  Trafiłam na fizjoterapię po złamaniu kości sześciennej stopy. Dzięki ćwiczeniem już po miesiącu mogłam rozpocząć treningi na rowerze, a sam proces rehabilitacji zaczął przebiegać dużo szybciej niż zapowiadali to ortopedzi. Bardzo polecam!

 • Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: Rehabilitacja

  Witam, Odbyłem z Panem Karolem cały trwający 5-spotkań cykl rehabilitacji. Jestem bardzo zadowolony zarówno z pracy Pana Karola, niezwykle fachowy, dociekliwy, jak i przeprowadzonych rozmów. Ból szyi i kręgosłupa zniknął, choć w trakcie procesu nie zapowiadało się to. Pan Karol interesuje się pacjentem, jest dobrym fizjoterapeutą, wykazuje również umiejętności psychologa;-)

 • S
  Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: Rehabilitacja

  Już podczas pierwszej wizyty Pan Karol odkrył prawdziwą przyczynę moich dolegliwości z kręgosłupem (inną niż podawali ortopedzi). W ciągu 5 spotkań udowodnił, że miał rację. Podobało mi się, że robił notatki z naszych spotkań, na każde zajęcia miał przygotowany nowy zestaw ćwiczeń dostosowanych do moich potrzeb. Pan Karol jest uważny, dociekliwy, przez cały czas miałem poczucie, że dla niego to coś więcej niż praca, że mu na prawdę zalezy aby pomóc. Dzięki wskazówkom wiem co mogę, a czego nie mogę robić. Ból w nodze całkiem ustąpił, lędźwiowy niemal jak nowy, szyja i barki bez napięć.

  To była jedna z najlepszych inwestycji w tym roku. Jeszcze raz polecam Pana Karola.
  Sergiusz J.

 • K
  Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: Zwykła wizyta

  Miałem z życiu kontakt z wieloma rehabilitantami i od razu wiedziałem że Pan Karol jest tym właściwym. Widać u niego zangażowanie i dużą wiedzę popartą praktyką, która ozdrowoiła mój kregosłup po dwóch wizytach. Zdecydownie polecam

 • Pan Karol to profesjonalista. Jest dokładny, konkretny i skupiony na pacjencie. Posiada ogromna wiedzę na temat ludziego ciała i fizjoterapii. Zdecydowanie zna się na swojej pracy. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta specjalizujący się w rehabilitacji kręgosłupa oraz rehabilitacji sportowej. Doświadczenie zawodowe zdobyte w specjalistycznych ośrodkach medycznych. Wieloletnia praktyka w terapii pacjentami z chorobami kręgosłupa. Doświadczenie kliniczne w rehabilitacji pacjentów po operacjach kręgosłupa, w chorobach przewlekłych. Specjalista rehabilitacji sportowej, pourazowej, rehabilitacji funkcjonalnej.

  Specjalista metody Cyriax, terapeuta Kinesiotaping, terapeuta metody PNF, specjalista masażu.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • angielski