Adresy (2)

Przemysłowa 46A/98, Wilda, Poznań
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych reumatologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych reumatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska konsultacja reumatologiczna

Jestem bardzo nie zadowolona z wizyty. Pani Doktor bardzo pewna siebie zarówno diagnozując choroby z innej dziedziny, jak i wykluczając choroby układowe. Byłam szczęśliwa słysząc, że wszystko jest w porządku niestety mój stan w żadnym stopniu się nie poprawił i dopiero inny lekarz po zleceniu odpowiednich badań zdiagnozował chorobę układową. U doktor musiałabym już chyba być w bardzo złym stanie.
Brak druku.
Brak paragonu
A przede wszystkim:
Odpisywanie na SMS i odbieranie telefonów podczas wizyty. To moim zdaniem skandal biorąc pod uwagę jej koszt: 200 zł.

Ponadto, osoby w poczekalni wszystko słyszą...


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Do Pani Doktor trafiłam po wielu wycieczkach po przeróżnych lekarzach, łącznie z takimi którzy sugerowali wizytę u psychiatry. Pani Doktor jako pierwsza zwróciła uwagę na wyniki badań, o wiele rzeczy wypytała i od pierwszej wizyty włączyła leki po których odczułam znaczącą poprawę. Od kilku lat leczę się u Pani Doktor i nie wyobrażam sobie innego lekarza reumatologa. Pani Doktor nie leczy wyników tylko patrzy na pacjenta jako na całość i interesuje się tym co się dzieje z pacjentem, a naprawdę jest to mało spotykane wśród lekarzy. Wizyta u Pani Doktor jest pozbawiona stresu, gdyż przede wszystkim wiem, że idę do doskonałego specjalisty i jednocześnie prawego mądrego i przesympatycznego człowieka. Pani Doktor ujmuje otwartością na pacjenta i bardzo wielką empatią oraz zrozumieniem pacjenta, któremu choroba często zmienia wszystkie plany życiowe. Z całą pewnością mogę polecić Panią Doktor jako najlepszego reumatologa, doskonałego diagnostę i lekarza naprawdę z powołania.


K

Opinia z dnia 02.06.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska choroba mamy

Zdecydowanie polecam Panią Doktor Kamillę! Po 2 miesiącach wizyt u różnych lekarzy w końcu trafiliśmy do Pani Kamilli, która szybko i trafnie oceniła stan mamy i przepisała odpowiednie leki (Reumatoidalne Zapalenie Stawów). Po kilku dniach nastąpiła znaczna poprawa. Dodatkowo pomogła bardzo w dalszym leczeniu wystawiając pilne skierowanie na zabieg endoprotezy kolana w Poznaniu (w mniejszej miejscowości oddalonej 50 km od Poznania na taki zabieg kazano czekać 3 lata!). Tutaj wszystko udało się zrobić w niecałe 2 miesiące! Obecnie mama przebywa w sanatorium gdzie przechodzi rehabilitację. Pani Doktor Kamilla jest bardzo konkretna, bezpośrednia, bardzo indywidualnie i z zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta. Jest przy tym "normalnym człowiekiem"! Serdecznie polecam!


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska konsultacja reumatologiczna

Bardzo dobry diagnosta ,rzetelne podejscie do pacjenta ,oraz choroby.Choruje od wielu iat na RZS pamietam wspaniale podejscie do pacjenta jeszcze w poradni.jak i teraz.Bardzo rzeczowa i pomocna.Lekarz z pasja ,oraz ogromna zyczliwoscia ,z prawdziwego zdarzenia,o jakiego trudno w dzisiejszych czasach.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Leczyłem się już u wielu lekarzy a pani dr Kamilla Klama jest zdecydowanie najlepszym lekarzem jakiego spotkałem. Jest bardzo konkretna, pomocna i posiada ogromną wiedzę. Do każdego pacjenta podchodzi na 100%. Wiele jej zawdzięczam. Fantastyczna osoba!


M
Użytkownik zweryfikowany

Panią Doktor równiez znalazłem w internecie. W związku z moją przewlekłą chorobą poznałem już wielu lekarzy róznych specjalności. I tutaj miłe zaskoczenie że reumatolog może być tak interdyscyplinarnym lekarzem ! Sam Wywiad z pacjentem mógłby starczyć na 3 wizyty u "zwykłych" lekarzy. Wiedza i spokojne, rzeczowe podejście do pacjenta. Również tego "wymęczonego". Serdecznie polecam i pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor bardzo sympatyczna..szczegółowy wywiad,badanie,mnóstwo pytań..poświęca tyle czasu ile trzeba,nie spieszy się..człowiek ma poczucie,że został wysłuchany..w moim przypadku akurat nie pomogła,ponieważ moje problemy okazały się mieć inne podłoże,ale nakierunkowała co robić dalej,co zbadać,gdzie się udać..polecam Panią Doktor,naprawdę fajny lekarz ;-)


E
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Kamile Klame "znalazlam" w internecie i pragne podzielic sie opinia o niej. Otoz p. doktor poza niewatpliwym darem umiejetnosci komunikowania sie z pacjentem,jest bez watpienia znakomitym fachowcem. Nigdy przedtem nie bylam tak wielokierunkow diagnozowana jak tym razem. Chyle czola przed pani wiedza i wielkim doswiadczeniem, serdecznie dziekuje i zycze pomyslnosci wszelkiej dla Pani i Pani doktor pacjentow. serdecznie pozdrawiam.Alina z Croydon


M
Użytkownik zweryfikowany

Rzadko wypowiadam się na tym portalu, ale czuję się w obowiązku wystawić Pani Doktor ocenę bardzo dobrą. Jest niesamowitym człowiekiem, który ma wiedzę wykraczającą poza obszar swojej specjalizacji. To niewątpliwie najlepsza lekarka, jaką spotkałam. Ma wiele czasu dla pacjenta, który nie czuje się w jej gabinecie jak intruz. Na każde moje pytanie odpowiadała wyczerpująco, ale przede wszystkim w taki sposób, że po prostu wiedziałam, o czym rozmawiamy. Gorąco polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie