Adresy i cenniki usług

 • Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Przemysłowa 46A/98, Wilda
  61-541 Poznań, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Panią Doktor równiez znalazłem w internecie. W związku z moją przewlekłą chorobą poznałem już wielu lekarzy róznych specjalności. I tutaj miłe zaskoczenie że reumatolog może być tak interdyscyplinarnym lekarzem ! Sam Wywiad z pacjentem mógłby starczyć na 3 wizyty u "zwykłych" lekarzy. Wiedza i spokojne, rzeczowe podejście do pacjenta. Również tego "wymęczonego". Serdecznie polecam i pozdrawiam.

 • Pani Doktor bardzo sympatyczna..szczegółowy wywiad,badanie,mnóstwo pytań..poświęca tyle czasu ile trzeba,nie spieszy się..człowiek ma poczucie,że został wysłuchany..w moim przypadku akurat nie pomogła,ponieważ moje problemy okazały się mieć inne podłoże,ale nakierunkowała co robić dalej,co zbadać,gdzie się udać..polecam Panią Doktor,naprawdę fajny lekarz ;-)

 • E

  Doktor Kamile Klame "znalazlam" w internecie i pragne podzielic sie opinia o niej. Otoz p. doktor poza niewatpliwym darem umiejetnosci komunikowania sie z pacjentem,jest bez watpienia znakomitym fachowcem. Nigdy przedtem nie bylam tak wielokierunkow diagnozowana jak tym razem. Chyle czola przed pani wiedza i wielkim doswiadczeniem, serdecznie dziekuje i zycze pomyslnosci wszelkiej dla Pani i Pani doktor pacjentow. serdecznie pozdrawiam.Alina z Croydon

 • Rzadko wypowiadam się na tym portalu, ale czuję się w obowiązku wystawić Pani Doktor ocenę bardzo dobrą. Jest niesamowitym człowiekiem, który ma wiedzę wykraczającą poza obszar swojej specjalizacji. To niewątpliwie najlepsza lekarka, jaką spotkałam. Ma wiele czasu dla pacjenta, który nie czuje się w jej gabinecie jak intruz. Na każde moje pytanie odpowiadała wyczerpująco, ale przede wszystkim w taki sposób, że po prostu wiedziałam, o czym rozmawiamy. Gorąco polecam!

 • 1. Konkretna analiza wyników.
  2. Szczegółowy wywiad.
  3. Bardzo dobra umiejętność tłumaczenia.
  4. Cierpliwość w odopwiedziach na to samo kolejny raz zadane pytanie.
  5. Dużo czasu dla pacjenta.
  6. Co się niezmiernie rzadko zdarza - przyznała się do wątpliwości, podpowiedziała, gdzie można poszukać rozwiązania.
  7. Wytłumaczyła dalsze postępowanie - leki, ćwiczenia itd.

  Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało. Dodatkowy plus za bezpośredniość - rozmowa z takim lekarzem jest znacznie prostsza.

 • nie polecema.brak diagnozy. przepisano apap.....wywalone 130zl. nie wiem co robic, Pani nie pomogla a jest tylko gorzej

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Z dnia na dzień pojawiał się coraz silniejszy ból stopy (głównie duży palec). W końcu nie mogłam nią nawet poruszyć. Do Pani doktor trafiłam za pośrednictwem znany.lekarz.pl i rzeczywiście Pani Doktor znalazła dla mnie czas z dnia na dzień. Zaskoczyło mnie natomiast u Pani Doktor kilka rzeczy:
  - badanie odruchów neurologicznych i węzłów chłonnych
  - szeroki wywiad (nie tylko moje dolegliwości ale i choroby rodzinne)
  - instrukcje, jak się obserwować w przypadku kolejnego takiego bólu
  - instrukcje w którym kierunku szukać przyczyn dolegliwości jeśli bóle znów się pojawią i do lekarza jakiej specjalności się udać (ewentualnie jakie zrobić sobie badania).

  Przypisane leki pomogły szybko i następnego dnia mogłam już chodzić bez większego bólu.

 • Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia- ma ogromną wiedzę i równie wielkie serce dla pacjentów. Już po kilku pierwszych zdaniach wywiadu, podała mi wszystkie objawy i choroby, na które zapadłam.Zawsze słyszałam, że jestem trudnym przypadkiem, a moje diagnozowanie trwa już 8 lat.Tymczasem dla Pani Doktor okazałam się ciekawym, ale i całkiem łatwym przypadkiem. Do tego dokładne badanie fizykalne, jakiego nie przeprowadzono nawet na oddziale reumatologicznym i zalecenia, które mam nadzieję pozwolą mi wreszcie na normalne funkcjonowanie. Do tego życzliwość, uśmiech i nieukrywana troska o pacjenta. Żałuję tylko,że nie trafiłam do Pani Klamy wcześniej

 • A

  Jest to Lekarz z dużej litery. Postępowania Pani Doktor są zgodne z przysięgą, którą ponoć składa każdy lekarz, również ten, który w ciągu 10 minut potrafi zrobić wywiad, postawić właściwą diagnozę bez żadnych badań i naszprycować lekami. Polecam Panią Doktor i to nie tylko jako reumatologa, lecz również jako internistę. Nie chodzi mi o to, że jest "sympatyczna", aczkolwiek jest. Przede wszystkim wiedza i podejście do pacjenta.

 • Pani Doktor jest naprawdę świetna, ma wspaniałe podejście do pacjenta, ma ogromną wiedze. Stwierdziła u mnie toczeń układowy w parę minut gdzie w szpitalu szukali tydzień, wytłumaczyła mi na czym ta choroba polega, czy mam szanse wyzdrowieć itd. dosłownie łopatologicznie posługując się ludzkimi słowami a nie mądrościami z kosmosu jak to jest u innych lekarzy. Ma niesamowite poczucie humoru, zero spięcia podczas wizyty, z Panią Doktor rozmawia się dosłownie jak ze znajomą. Pani Doktor stwierdziła u mnie SLE, dobrała leczenie i także to zmotywowała mnie do dalszej nauki a mam dopiero 18 lat.
  Nie traktuje pacjenta przedmiotowo i "na sztukę" tylko poświęca mu dużo czasu i stara się pomóc.
  Naprawdę polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

565

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

320

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.