Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista chirurgii plastycznej wykształcony w Polsce i Stanach Zjednoczonych.
Posiada polskie i amerykańskie prawo wykonywania zawodu lekarza.
Odbył liczne szkolenia…
więcej

 • Witam.
  Na szczycie głowy mam bliznę ok 1 cm x 2,5 cm powstałą w skutek oparzenia II stopnia. Powstała ona ok 10 lat temu. Włosy w miejscu tym nie rosną.
  Biegły sądowy stwierdził, iż najlepszym wyjściem byłoby jej wycięcie i zszycie płatów skóry owłosionej. Czy taki zabieg może być refundowany… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamil Pietrasik

  Szanowny Panie,
  Proszę o przesłanie zdjęcia blizny.
  Pozdrawiam serdecznie

 • Dzien dobry. Jestem kobieta 64 letnia i mam opadające powieki. Poza tym, mam jaskrę i jestem po zabiegu zaćmy. Czy mimo wszystko mogę liczyć na zabieg. Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamil Pietrasik

  Zabieg powiek jest możliwy.
  Zapraszam do przesłania zdjęć. Adres maila znajdzie Pani na mojej stronie internetowej drpietrasik.pl
  Pozdrawiam serdecznie

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista chirurgii plastycznej wykształcony w Polsce i Stanach Zjednoczonych.
  Posiada polskie i amerykańskie prawo wykonywania zawodu lekarza.
  Odbył liczne szkolenia i staże pod okiem najznakomitszych specjalistów w chirurgii plastycznej na świecie (m.in. w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Szwecji i Francji)
  Chirurg plastyczny oferujący usługi na poziomie międzynarodowym.
  Wykładowca w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie
  Fellow/Instructor Department of Plastic Surgery University of Alabama at Birmingham
  Asystent w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  Konsultant Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego przy ul. Banacha, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Członek wielu towarzystw naukowych w tym American Society of Aesthetic Plastic Surgery, International Society of Plastic Surgery, Polskiego Towarzystwaa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, American Associacion of Clinical Anatomist.
  Za swoją działalność uhonorowany nagrodami i wyróżnieniami.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwesytet Medyczny

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda JM Rektora Warszawskiego Universytety Medycznego za działaność dydaktyczną
 • Nagroda Rady I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za pracę doktorską
 • Nagroda JM Rektora Warszawskiego Universytetu Medycznego za pracę naukową

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • włoski

Staże

 • Department of Plastic Surgery, University of Alabama at Birmingham, USA (2012-2013)
 • Akademikliniken, Sztokholm, Szwecja
 • Univerisity of Ilinois at Chicago, Division of Plastic Surgery
 • Instituto Ivo Pitanguy, Rio de Janeiro, Brasil
więcej

Certyfikaty

Choroby

 • niedorozwój piersi, przerost piersi, aymetria piersi
 • zniekształcenie nosa, zaburzenia funkcjonalne nosa
 • opadanie powiek, nadmiar skóry powiek
 • zniekształcenia sylwetki, nadmiar podskórnej tkanki tłuszczowej
 • przerost warg sromowych, zniekształcenie warg sromowych
 • choroba Dupuytren'a
 • palec zatrzaskujący
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Chirurgii Plastycznej MaliaUsługa: Powiększanie piersi

  Polecam Pana dr Pietrasika - specjalista,, który ma na celu przede wszystkim dobro pacjenta, fachowiec, kompetentny o wysokiej kulturze osobistej, lekarz dzięki któremu moje piersi są piękne.

 • E
  Lokalizacja: Klinika ESTIVANCE

  Pan Dr Kamil Pietrasik przeprowadził u mnie plastykę brzucha w czerwcu 2016 roku. Zdecydowałam się na nią ponieważ schudłam 30 kg i niestety pozostała mi przykra pamiątka w postaci wiszącej skóry na brzuchu. Przypadkiem, od znajomej, dowiedziałam się o wspaniałym lekarzu, który wykonuje tego typu zabiegi. Niezwłocznie skontaktowałam się z kliniką Estivance w Radomiu, gdzie zostałam w dość szybkim terminie umówiona na wizytę do Pana Doktora. W dniu wizyty zostałam bardzo miło przyjęta. Wizyta w bardzo przyjemnej atmosferze z omówieniem całego zabiegu bardzo szczegółowo, zarówno pod kątem zalet jak i wad. Następnie po badaniach zostałam zakwalifikowana do operacji, której efekty są lepsze niż się spodziewałam. Opieka po zabiegu na bardzo wysokim poziomie. Do pracy wróciłam niespełna dwa tygodnie od operacji i o dziwo obyło się bez leków przeciwbólowych, jedynym dyskomfortem była wymuszona pozycja ciała przez krótki czas. Właśnie mija rok od zabiegu – mam wspaniały brzuch bez wiszącej skóry, rany zagoiły się a blizna prawie niewidoczna. Wszystko dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu fantastycznego specjalisty Pana Doktora Kamila Pietrasika i jego zespołu medycznego.

  dr n. med. Kamil Pietrasik2017-05-13

  Szanowna Pani Elżbieto,
  Dziękuję bardzo za tak pochlebna opinię. Sprawiła mi nią Pani wiele radości. Największą satysfakcją jest dla mnie zadowolenie moich pacjentów. W Pani przypadku chciałbym podkreślić, że tak dobry wynik nie byłby możliwy bez Pani przygotowania do zabiegu. To co Pani zrobiła jest dowodem, że jeśli człowiek chce naprawdę może wiele. Gratuluje determinacji, wytrwałości i konsekwencji. Pani przykład stawiam za wzór pacjentom, którzy zgłaszają się do mnie z podobnymi problemami. To nasz wspólny sukces. Jeszcze raz dziękuję i życzę wszelkiej pomyślności.
  Dr n.med Kamil Pietrasik

 • K
  Lokalizacja: Centrum Chirurgii Plastycznej MaliaUsługa: operacja plastyczna piersi

  Dr. Kamil Pietrasik to super lekarz, wykonał mi operację powiększania biustu. Na każdej z wizyt przedoperacyjnych wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, pomagał w doborze odpowiednich wkładek.
  Piersi wyszły wspaniale, efekt bardzo naturalny. Opieka pooperacyjna fantastyczna,kontakt z lekarzem bez zarzutów, wizyty kontrolne umawiane bez problemowo. Serdecznie polecam tego specjalistę, pełen profesjonalizm.

 • B
  Lokalizacja: Centrum Chirurgii Plastycznej MaliaUsługa: korekcja powiek

  Dr Pietrasik zrobił mi plastykę górnych powiek. Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu zabiegu jak i z kontaktu z lekarzem. Dr poświecił mi tyle czasu, ile potrzebowałam, wyjaśnił na czym zabieg będzie polegał i omówił postępowanie po. Dostałam nr tel, żebym po zabiegu miała kontakt w przypadku pytań, co wzmocniło poczucie bezpieczeństwa. To bardzo dobry i doświadczony specjalista. Profesjonalny ale i bardzo sympatyczny. Operacja i rekonwalescencja przebiegły bez zarzutu, bez żadnych komplikacji.

 • Dr Kamil Pietrasik to bez dwóch zdań jeden z najlepszych specjalistów chirurgii plastycznej z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pełen profesjonalizm. Miesiąc temu wykonał u mnie zabieg liposukcji laserowej "Slim Lipo" z brzucha i okolic. Rany niewidoczne, brak siniaków, ból i dyskomfort minęły po 3 dniach. Efekt jest rewelacyjny!!!!! Gorąco polecam dr Pietrasika. Dziękuję jeszcze raz Panu Doktorowi za świetną oraz profesjonalną pracę,jak również pielęgniarce Basi, która była przy moim zabiegu, a jej pomoc była nieoceniona.

 • A

  Pan doktor Kamil Pietrasik przeprowadził u mnie operację zmniejszenia i podniesienia piersi w lutym 2015 r.
  100 % sukces - bez żadnych komplikacji, piersi śliczne. Doktor profesjonalny, dokładny, wyczerpująco informuje o mozliwych powikłaniach, a jednocześnie pacjent czuje się bezpiecznie. Świetny specjalista i przyjazny, ciepły czlowiek. Polecam.

 • M

  W marcu przeszłam operację zmniejszenia piersi, którą przeprowadził dr Kamil Pietrasik. Bałam się tej operacji, bólu oraz jak będą wyglądały moje piersi w efekcie końcowym. Moje zaskoczenie było OGROMNIE POZYTYWNE. Wygląd moich piersi od samego początku był dla mnie wielkim zaskoczeniem, mimo szwów chciało się na nie patrzeć. Piękny kształt, delikatne blizny, pojedyncze siniaki. PO PROSTU CUDO !!! Po 14 dniach zdjęli mi szwy,
  a następnie po kilku dniach wszystkie strupy odpadły. Brodawki ładnie się przyjęły.
  Operacja zmniejszenia piersi była najlepszą decyzją jaką podjęłam. Natomiast fakt, że operował mnie Pan dr Kamil Pietrasik było moim największym SZCZĘŚCIEM. Dla mnie osobiście wspaniały wygląd moich piersi jest dowodem na to, że dr Kamil Pietrasik jest wspaniałym fachowcem, artystą, mistrzem z zakresu chirurgii plastycznej, z czystym sumieniem polecam Go każdej kobiecie, która jak ja cierpi z powodu swoich piersi.
  Od pierwszej wizyty widać wielkie zaangażowanie Pana Doktora w to co robi oraz życzliwe i fachowe podejście do pacjenta. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, przedstawia plusy i minusy operacji, jest bardzo dokładny przy wykonywaniu pomiarów i "rysunków" przedoperacyjnych. Mam teraz piękne piersi, których się nie wstydzę. Pan Dr Kamil Pietrasik dał mi nowe życie.

 • A

  Bardzo doświadczony chirurg plastyk i świetny specjalista, który bardzo profesjonalnie zajmuje się swoimi pacjentami. Doktor wykonał u mnie operację zmniejszenia i podniesienia piersi, bez jakichkolwiek powikłań, wyglądają teraz super, jestem bardzo szczęśliwa !!! Dr Pietrasik służy fachową poradą, uczciwie uprzedza o możliwości wystąpienia ryzykownych czynników i tłumaczy dokładnie jak będzie wyglądał zabieg. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora!!! Na pewno do Niego wrócę!

 • K

  Dr. Pietrasik to najlepszy lekarz na jakiego dotychczas trafiłam. Miałam problemy z przegrodą nosową z którą borykałam się już od bardzo dawna przez co nie mogłam prawidłowo oddychać przez nos. Dzięki operacji którą przeprowadził mi lekarz, mój problem minął a ja teraz cieszę się każdym dniem. Dr. Pietrasik jest bardzo miłym człowiekiem, zawsze odpowiada na wszystkie zadane pytania. Jeżeli kiedykolwiek musiałabym wybrać najlepszego lekarza wybrałabym bez zastanowienia Dr. Pietrasika! Takiego cudownego lekarza z pasją jeszcze nie spotkałam. Oby więcej było takich lekarzy. Jeszcze raz dziękuję za wszystko, a dla pacjentów polecam z całego serca ; )
  Kamila J.

 • A

  Dr Pietrasik to bardzo dobry specjalista. Przeszłam u niego operację plastyczną brzucha, bo po dwóch ciążach i zrzuceniu kilkunastu kilogramów mój brzuch był fatalny. Pan doktor zdziałał cuda. W końcu nic mi nie wisi. Dzięki temu poczułam się lepiej przede wszystkim psychicznie. Nabrałam pewności siebie. Pan Doktor jest profesjonalistą ale jest też świetnym człowiekiem, który ma wspaniałe podejście do pacjentów. Przebyłam długą drogę w walce o swój wygląd i na szczęście się udało. Dziękuję bardzo za profesjonalne podejście, wspaniały wygląd mojego nowego brzucha (nie sądziłam, że może być aż tak super) i ludzkie wsparcie. Pan doktor Pietrasik jest wspaniały. Tak samo jak opieka pielęgniarska w klinice Malia. Jeszcze raz dziękuję!