Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Fizjo4life

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Konsultacja fizjoterapeutyczna (opis) • 180 zł

Konsultacja fizjoterapeutyczna

Konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta) • 180 zł +2 więcej

Korekcja wad postawy • 180 zł

Trening funkcjonalny • 180 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Jagiellońska 4,

180 zł

Fizjo4life

Ocena postawy, aparatu ruchu, badanie funkcjonalne, określające przyczynę dolegliwości. Ćwiczenia i trening, a także edukacja na temat dolegliwości, przyczyn i tego jak sobie z nimi radzić


Jagiellońska 4,

Fizjo4life

Pozostałe usługi


Jagiellońska 4,

180 zł

Fizjo4lifeJagiellońska 4,

180 zł

Fizjo4lifeJagiellońska 4,

180 zł

Fizjo4life

Moje doświadczenie

O mnie

Czym się zajmuję?
Pomagam ludziom pozbyć się bólu.
Tłumaczę skąd się wziął i dlaczego nie zawsze tak łatwo chce nas zostawić w spokoju....

Zobacz pełen opis


Znajomość języków

  • Angielski,
  • Francuski

38 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo4life konsultacja fizjoterapeutyczna

Przyszłam do gabinetu po zabiegu ostrzykiwania barku osoczem bogatopłytkowym, z bólem i ograniczeniem ruchu. Wyszłam z o wiele, wiele lepszym zakresem ruchu i bez bólu, który towarzyszył mi przez ostatnie 3 tygodnie.
To profesjonalista w każdym calu, ciepły, empatyczny, otwarty na szukanie rozwiązań, w 100% zaangażowany w pracę i osiągniecie celu. Przez całą wizytę czułam, ze jestem w dobrych rękach i każde Jego działanie było zaplanowane.
Ta wizyta to złoto z całego serca polecam ! Ja wrócę na pewno

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. Inny

Korzystałam z regularnych treningów u Kamila w celu poprawy kondycji i to był strzał w 10. Kamil najpierw sprawdził moje możliwości, przygotował mnie ,,technicznie", pokazując jak prawidłowo wykonywać podstawowe ruchy, a potem dobierał różnorodne ćwiczenia, dopasowane do moich umiejętności. Treningi mijały mi szybko i bezboleśnie :) i w naprawdę fajnej atmosferze. Plus za to, że gdy w międzyczasie wystąpiła u mnie kontuzja karku, Kamil się nią skutecznie zajął: z wizyty na wizytę czułam ulgę, aż uraz zniknął zupełnie i mogłam wrócić do ćwiczeń. Doceniam również szeroką wiedzę Kamila i cierpliwość w odpowiadaniu na pytania - sporo się nauczyłam. Na koniec wyszłam super przygotowana do samodzielnych treningów, z filmikami z ćwiczeń z naszych zajęć i z rozpiską planu, z którego mogę korzystać, miksując ćwiczenia z poszczególnych kategorii.
Ogólnie: dobre przygotowanie teoretyczne plus spore doświadczenie i elastyczność w podążaniu za pacjentem. Bez zastrzeżeń, polecam w 100%.

R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo4life Trening funkcjonalny

Do Kamila trafiłem chcąc rozpocząć ćwiczenia fizyczne w mądry i bezpieczny sposób. Wcześniejsze, samodzielne próby kończyły się bowiem dyskomfortem i dolegliwościami bólowymi.

Po ponad miesiącu wspólnych treningów, wiem, że trafiłem do dobrego specjalisty. Kamil uważnie dobiera ćwiczenia, nadzoruje ich bezpieczne wykonanie i jasno tłumaczy ich cel i to jak wpływają na ciało. Co jednak najważniejsze - sam widzę i czuję, że mają one sens.

Serdecznie polecam wizytę u Kamila!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. Inny

Od wielu lat miałem problem z kostką, powtarzającymi się skręceniami i sztywnością stopy. Po wizycie u Kamila ogromna ulga! Dodatkowo Kamil wyjaśnił mi jak postępować dalej samodzielnie i wszystko idzie super! Polecam, świetny fizjoterapeuta!


C
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. Medyczny trening terapeutyczny

Do Kamila trafiłem z polecenia z ponad 10 letnim ciągłym bólem pleców w odcinku lędźwiowym. Ćwiczyłem sumiennie, rehabilitowałem się. W chwilach zwątpienia zmieniałem gabinety, ale to nie pomagało. Podobno dwie przepukliny będą bolały czasami :(
Powiem tylko, że po bardzo wielu rozmowach (wyjaśnieniach), ćwiczeniach pod nadzorem czujnego oka, zlecanych pracach domowych czuje, że moge obecnie przenosić GÓRY !!! Przypadek ? Nie sądze.
Wszystkim chcącym się pozbyć bólu lub wyleczyć kontuzję gorąco polecam


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. indywidualny program treningowy

Uzyskałem od Kamila wszechstronną pomoc w moim schorzeniu. Profesjonalny, uprzejmy, precyzyjny - same plusy! Bardzo polecam!


N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Kamil jako fizjoterapauta robi mi świetne treningi funkcjonalne. Od pierwszego spotkania sam konkret, widać, że zna się na rzeczy. Nie robimy zbędnych ćwiczeń, po spotkaniach zakwasy mam tylko tam, gdzie powinnam mieć. Żadnych zbędnych ruchów. Odkąd zaczęłam przychodzić na systematyczne treningi raz w tygodniu, czuję się super, nic mnie nie boli, aż miło wstaje się rano z łóżka polecajka dla tego eksperta! Punktualny, profesjonalny, chętnie dzieli się wiedzą. No i treningi w fizjo4life to klasa sama w sobie. Czysto, cicho, przestrzeń na zadbanie o siebie. Dopiero tam zyskałam porównanie do sieczki i hałasu, które są typowe dla zwykłej siłowni.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. Terapia manualna

Kamil to bardzo dobry specjalista. Zawsze pomoże czy to z kolanem czy z barkiem ..wszystko naprawi :). Każda moja kontuzja została u niego wyleczona. Kamil to nie tylko super fizjoterapeuta ale też dobry i miły człowiek. Polecam każdemu.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. trening funkcjonalny

Bardzo polecam. Kamil zna się na rzeczy! Ma dużo pomysłów na ćwiczenia, szczegółowo pokazuje co i jak i zawsze czuwa przy wykonywaniu. Jeżeli dane ćwiczenie nie pasuje, to wprowadza modyfikacje lub proponuje nowe. Ma bardzo dużą wiedzę teoretyczną, którą też chętnie się dzieli. Całość treningu przebiega w miłej atmosferze. Aż chce się ćwiczyć! Będąc u niego warto zapytać o bułgarski przysiad i hodowlę pszczół.
Polecam!


P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. konsultacja fizjoterapeutyczna

Fajne podejście i komunikatywność. Terapia manualna nakierowana na problem pacjenta. Ćwiczenia proste i dobrze wytłumaczone. Przez najbliższe kilka dni mam co robić. Szczerze polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania