Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ul. Nowogrodzka 62C/lok. 40, Ochota, Warszawa
Fizjoklinika s.c.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 6 lat
Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Czym się zajmuję? Pomagam ludziom pozbyć się bólu. Tłumaczę skąd się wziął i dlaczego nie zawsze tak łatwo chce nas zostawić w spokoju. Pomagam l...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Bóle kręgosłupa
  • Rwa kulszowa
  • Dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Ul. Nowogrodzka 62C/lok. 40, Warszawa

140 zł

Fizjoklinika s.c.Ul. Nowogrodzka 62C/lok. 40, Warszawa

140 zł

Fizjoklinika s.c.Ul. Nowogrodzka 62C/lok. 40, Warszawa

140 zł

Fizjoklinika s.c.Ul. Nowogrodzka 62C/lok. 40, Warszawa

140 zł

Fizjoklinika s.c.Ul. Nowogrodzka 62C/lok. 40, Warszawa

140 zł

Fizjoklinika s.c.

Opinie

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c.

Kamil postawił sobie niełatwy cel – w środowisku nie do końca zweryfikowanych praktyk, archaicznych metod i argumentów spod znaku od-zawsze-tak-robię, on opiera się na naukowych podstawach. W praktyce oznacza to, że za każdą wygłoszoną opinią i zaleconym (bądź odradzonym) ćwiczeniem stoją konkretne wyniki badań.

To nie znaczy wcale, że Kamil wygłasza długie wykłady (chyba, że się go sprowokuje). Nasza praca opiera się na treningu siłowym, z dużym naciskiem na prawidłową technikę i zróżnicowanie ćwiczeń. Okazuje się, że ćwiczenia ze sztangą (przysiad rządzi!), machanie odważnikami kulowymi czy rozciąganie gum oporowych dają mi dużo więcej niż terapia manualna, suche igłowanie i inne metody z arsenału fizjoterapeutów. Dokuczliwe bóle kręgosłupa lędźwiowego ustąpiły, a zmagałem się z nimi parę ładnych lat.

Kamil ma naturę edukatora, więc można się od niego wiele dowiedzieć o naturze bólu, zawiłościach biomechaniki czy zależnościach między umysłem a ciałem (bez szamańskich odlotów, wszystko science-based). Bezlitośnie obala mity i rozprawia się z youtube’ową „wiedzą”, a wnioski z naszych rozmów zazwyczaj pozwalają oszczędzić sporo czasu i zmartwień.

Generalnie, warto.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c.

Byłem dwukrotnie u Kamila z dwoma różnymi problemami - niestabilnym barkiem oraz kontuzją łydki. Obie wizyty bardzo mi pomogły, więc z czystym sercem mogę polecić Kamila Górę jako świetnego fizjoterapeutę! Za każdym razem został przeprowadzony dokładny wywiad, Kamil szczegółowo wyjaśnił, na czym polegają moje schorzenia i odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości, a to wszystko odbyło się w świetnej atmosferze. Poza zabiegami w gabinecie (terapia manualna, taping, igłoterapia) dostałem także dodatkowe ćwiczenia do wykonywania w domu. Podsumowując - Kamil Góra to nie tylko świetny specjalista, ale też bardzo życzliwy i serdeczny człowiek, a jeśli zajdzie taka potrzeba, na pewno ponownie skorzystam z jego pomocy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji rehabilitacja ortopedyczna

Bardzo dziękuję za profesjonalne zajęcie się moja ręką po złamaniu. Ręka jest sprawna, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. rehabilitacja

Przesympatyczny i bardzo kompetentny fizjoterapeuta. Udziela bardzo wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. terapia przeciwbólowa

Cenię Kamila za całościowe podejście do problemu i mówienie prawdy pacjentowi. Metoda (masaż, ćwiczenia) zaproponowane i wdrożone przez Kamila przyniosły spodziewany efekt w zakładanym czasie. Terapia zlikwidowała moje problemy, co więcej - nadal ćwiczę pod jego kierunkiem żeby uniknąć podobnych problemów w przyszłości. Duża wiedza i logiczne podejście do hitów / nowinek - Kamil zanim,coś zaproponuje sprawdza dogłębnie czy ma to uzasadnienie, jest poparte badaniami etc. I co równie ważne to bardzo miły i kulturalny człowiek !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

Profesjonalista. Szczegółowo zbiera wywiad dotyczący dolegliwości, wychodzi poza schematy, szuka przyczyn ( nie zawsze są oczywiste) i dopasowuje rozwiązanie. Posiada olbrzymią wiedzę teoretyczną i praktyczną i chętnie się nią dzieli. W ciągłej interakcji z pacjentem - szczegółowo omawia każde ćwiczenie, dopytuje o objawy podczas jego wykonywania, wyjaśnia sens jego stosowania. Terapia manualna również na bardzo wysokim poziomie. Poza tym ma świeże spojrzenie na różne aspekty rehabilitacji. Po 8 jednogodzinnych sesjach jestem bardzo zadowolony z polecam go innym.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoklinika s.c. uraz kolana

Konkretny, rzeczowy i bardzo kompetentny specjalista w swojej dziedzinie. Profesjonalista w 200%. Posiada dużą wiedzę, którą potrafi przekazać pacjentowi w przystępny sposób. Jest zaangażowany w pracę z pacjentem, nastawiony na rozwiązanie problemu. Cierpliwie słucha, dopytuje, doradza. Szczegółowo i logicznie wyjaśnia wszystkie kwestie. Racjonalnie podchodzi do problemu, nie straszy pacjenta, proponuje różne rozwiązania w zależności od konkretnej sytuacji. Odnosi się do pacjenta z szacunkiem, taktem i zrozumieniem. Cechuje Go empatia i życzliwość. Szybko postawił mnie na nogi po urazie kolana - odpowiednio rozplanował rehabilitację oraz trening i dzięki Niemu mogłam spełnić jedno ze swoich marzeń - zdobyć Kilimandżaro. Polecam w 1000%.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji bóle odcinka szyjnego

Polecam pana Kamila. Zawsze dopytywał, słuchał moim uwag i tworzył bardzo komfortową atmosferę. Po każdej wizycie u niego odczuwałam dużą ulgę i odciążenie. Doradzał, co mogę robić w domu i jakie aktywności mogę podejmować, by działać profilaktycznie. Myślę, że w przyszłości skorzystam jeszcze z jego usług.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Dyskopatia odcinka lędźwiowego

Pan Kamil postawił mnie na nogi. Bardzo skuteczny, a jednocześnie szalenie sympatyczny fizjoterapeuta. Doskonale przygotowany merytorycznie, tłumaczył mi powody dolegliwości i sposoby, jak sobie radzić z dyskopatią w przyszłości (np. jak chronić kręgosłup po powrocie do pracy). Stale się dokształca, potrafi w przystępny sposób przekazać swoją wiedzę. Jeśli tylko będę ponownie musiała korzystać z rehabilitacji, będę starała się trafić do Pana Kamila.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Czym się zajmuję? Pomagam ludziom pozbyć się bólu. Tłumaczę skąd się wziął i dlaczego nie zawsze tak łatwo chce nas zostawić w spokoju. Pomagam l...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Bóle kręgosłupa
  • Rwa kulszowa
  • Dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania