Lek. dent.

Kacper Polakowski

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

  Świetny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo duża wiedza i doświadczenie. U doktora leczy się cała moja rodzina i wszyscy są zadowoleni. Szczerze polecam

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonat stomatologii estetycznej i zwolennik kompleksowego podejścia do leczenia pacjenta.

   W 2012 roku ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny. Również w tym mieście zacząłem rozwijać swoje umiejętności praktyczne.

   Jestem szczęściarzem, mogąc obserwować przy pracy prawdziwych fachowców – jednych z najlepszych lekarzy dentystów, chirurgów stomatologicznych oraz techników dentystycznych.

   Ukończyłem liczne szkolenia z zakresu stomatologii estetycznej, okluzji i chirurgii stomatologicznej. W chwili obecnej najintensywniej dokształcam się z implantologii – zimą 2017 roku ukończę roczne Curriculum Implantologii organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne. Rozwój technologii pozwolił mi również ukończyć pięciotygodniowe szkolenie implantologiczne organizowane przez Uniwersytet w Hong Kongu.

   W swojej pracy kieruję się całościowym spojrzeniem na problemy pacjentów. Staram się zawsze przedstawić pacjentom kompleksowy plan leczenia uwzględniając aktualne i przewidywane, przyszłe problemy stomatologiczne.

   Jestem wielkim fanem estetyki a natura i kształty wymyślone przez nią są dla mnie wzorem, który chcę dogonić wykonując każde wypełnienie, koronę bądź licówkę. Uwielbiam odtwarzać niuanse, idealne niedoskonałości, które decydują o pięknie, naturalności i harmonii uśmiechu, który widzę.

   Największą nagrodą dla mnie i zespołu jest wzruszenie pacjentów, gdy udaje się odtworzyć zniszczenia trwające latami.

  Choroby

  • próchnica
  • przebarwienia zębów
  • choroby przyzębia
  • braki zębowe

  Usługi


  Stomatologia Estetyczna Grand Dental

  Jana Jerzego Haffnera 25, 81-717 Sopot, pomorskie

  Korony cyrkonowe 1 100 zł
  Licówki 1 500 zł
  Wypełnienie kompozytowe od 140 zł
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

   Świetny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo duża wiedza i doświadczenie. U doktora leczy się cała moja rodzina i wszyscy są zadowoleni. Szczerze polecam

  • Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

   Bardzo gorąco polecam wizyty u tego lekarza. Fachowe podejście do problemu pacjenta i szybka pomoc. Lekarz w czasie spotkania był bardzo uprzejmy i zadawał szczegółowe pytania, aby móc udzielić mi jak najlepszej pomocy. Jeśli kiedyś znów będę miał podobny problem, to na pewno zgłoszę się do tego lekarza, polecam!

  • M

   Świetny lekarz z powołania. Wizyty odbywały się bezstresowo. Leczenie przebiegło bezboleśnie i bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam!

  • J

   Rewelacja!!! Bardzo profesjonalne, holistyczne podejście do pacjenta. Lek. dent. Kacper Polakowski jest niewątpliwie rzetelny, staranny i wie co robi. Z wielką empatią zawsze pyta o odczucia, dolegliwości podczas każdej sesji. Do tego bardzo cierpliwie odpowiada na każde pytanie:)
   Wizyty u tego doktora to czysta przyjemność! Nawet bez znieczulenia, leżąc wygodnie na fotelu, można się zrelaksować słuchając muzyki:)
   Serdecznie polecam i pozdrawiam!!!
   Julia:)

  • R

   Spoko, a biorąc pod uwagę, ze to stomatolog, powiem nawet CZAD!!!
   Totalnie bezstresowa wizyta nawet dla takiego cykora jak ja. Polecam!

   lek. dent. Kacper Polakowski2016-03-18

   Skoro nawet "cykora" udało mi się przekonać do stomatologa to mam ogromną satysfakcję. Pozdrawiam!

  • V

   Prawdziwy lekarz z powołania!!! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza i doświadczenie. Leczę się u doktora Kacpra już od dawna.Jest On bardzo cierpliwy, delikatny, wyrozumiały i z każdej bezbolesnej wizyty jestem bardzo zadowolona.Wszystkim POLECAM !

   lek. dent. Kacper Polakowski2016-03-18

   Dziękuję bardzo pani Violetto! Do zobaczenia na planowych kontrolach :)

  • A

   Przez okres ok. 2 miesięcy przeszłam leczenie u doktora. Wszystko skończyło się bardzo pomyślnie. Doktor był cierpliwy, profesjonalny i rzetelny. Jestem bardzo wyczulona na ból, ale mimo tego leczenie przebiegło praktycznie bezboleśnie i sprawnie. Przez cały czas byłam pod opieką doktora Kacpra i do tej pory wszystko jest ok.
   Szczerze polecam:)

   lek. dent. Kacper Polakowski2016-03-18

   Cieszę się, że pozytywnie ocenia Pani leczenie. Pozdrawiam!

  • D

   Bardzo dobry lekarz. Leczę Zęby u Doktora Kacpra od ponad roku. Trafiłam do Niego, gdyż Chcialam usunąć ząb, który zdaniem kilku innych stomatologów nie miał szans na leczenie. Doktor Polakowski zaryzykował leczeniem kanalowym i do dziś mam zdrowe ząbki. Pozdrawiam i polecam za rzetelność i podejście. Dorota Rytelewska.

   lek. dent. Kacper Polakowski2016-03-13

   Dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam!