Adres

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Wewnątrz Relacji"
Przy Agorze 17/8, Bielany, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Przy Agorze 17/8, Warszawa

250 zł

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Wewnątrz Relacji"Przy Agorze 17/8, Warszawa

250 zł

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Wewnątrz Relacji"

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog
Dyplomowana psychoterapeutka integracyjna (Instytut Psychologii Zdrowia)
Certyfikowana terapeutka uzależnień i współuzależnień...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Psychoterapia

65 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Wewnątrz Relacji" konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Julia jest niesamowicie ciepłą i jednocześnie profesjonalną osobą. Jej szczere i otwarte podejście naprawdę potrafi dotrzeć nawet do zamkniętych w sobie i zgubionych w świecie własnych emocji introwertyków.
Świetnie wyjaśnia w swoich materiałach wideo na czym polega praca z terapeutą i czego można oczekiwać. Również kursy on-line są niesamowitą okazją do zajrzenia w głąb siebie i postawieniu kilku kroków naprzód na drodze swojego rozwoju, uporania się z bolesnymi emocjami z przeszłości, które mogą blokować bądź sabotować szczęśliwe życie.
Jedyną wadą Pani Julii jest to, że jest tylko jedna!:) Ale nawet jeśli nie starczy jej czasu na indywidualną terapię, to z pewnością nie zostawi nikogo samego, tylko pokieruje do zaufanych i sprawdzonych specjalistów.

mgr Julia Kawalec

Bardzo dziękuję Panie Piotrze!

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Wewnątrz Relacji" Inny

Uczestniczyłam w Kursie online prowadzonym przez Panią Julię Od skrzywdzonego dziecka do zdrowego doroslego. Otrzymałam bardzo dużą dawkę wiedzy na temat syndromu DDA. Treści podawano bardzo precyzyjnie i trafnie. Myślę, że jeszcze nieraz skorzystam z materiałów, które zawiera Kurs. Uważam panią Julię za osobę bardzo zaangażowaną i profesjonalną.

mgr Julia Kawalec

Dziekuje!

Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jak tylko zobaczyłam Panią Julię na jednym z jej webinarów, to od razu wiedziałam, że jest to osoba, której mogę zaufać i powierzyć jej poprowadzenie swojej terapii. I nie pomyliłam się.

Pani Julia jest bardzo ciepła i empatyczna, nigdy nie oceniała moich osobistych wyborów, a zarazem potrafiła czasem stanowczo nazwać rzeczy po imieniu - czego ja bardzo potrzebowałam. Jej uważność i otwartość pokazały mi, że przywiązanie do drugiego człowieka jest czymś dobrym i nie muszę się go bać.
Mogę śmiało powiedzieć, że jestem teraz inną osobą niż ta, która zaczynała terapię. Przepracowałam dzieciństwo, ale też zmieniłam swoje życie tu i teraz, dzięki czemu czerpię więcej radości z relacji małżeńskiej.

Dziękuję.

mgr Julia Kawalec

Dziękuję Pani Zosiu!


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Wewnątrz Relacji" Inny

Kurs "Od skrzywdzonego Dziecka do Zdrowego Dorosłego" prowadzony przez Panią Julię Kawalec to prawdziwa perełka w dziedzinie rozwoju osobistego. Jestem zachwycona bogactwem wiedzy, zaangażowaniem i empatią, jakie autorka wkłada w każdy element tego kursu.
Jestem pod wrażeniem konkretnej i profesjonalnej treści kursu, która jest uzupełniona praktycznymi pomysłami na pracę samodzielną. Pani Julia stworzyła nie tylko kurs, ale także wspólnotę uczestników, co dodaje kursowi dodatkowej wartości.
Atmosfera kursu, pełna zrozumienia i wsparcia, sprawiła, że czułam się komfortowo podczas całej podróży.
Dodatkowo, możliwość uczestnictwa w sesjach Q&A oraz dostęp do grupy na Facebooku było niesamowicie pomocne i inspirujące.
Z całego serca polecam kurs "Od skrzywdzonego Dziecka do Zdrowego Dorosłego" każdemu, kto pragnie głębszego zrozumienia siebie i pracy nad własnym rozwojem osobistym. To niezwykle wartościowe doświadczenie, za które jestem ogromnie wdzięczna Pani Julii.

mgr Julia Kawalec

Dziękuję


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Wewnątrz Relacji" psychoterapia indywidualna

Moja indywidualna Podroz z Pania Julia trwala ponad 3 lata. Nasze drogi zeszly sie troche przez przypadek, a moze przez zrzadzenie losu, z czego bardzo sie ciesze. Nie byl to latwy proces, ale dzieki cierpliwosci i zrozumieniu Pani Julii (a czasem tez wylozeniu kawy na lawe), udalo nam sie dotrzec do sedna. Dziekuje za wspolny czas i towarzyszenie! I za szanse na lepsza jakosc zycia. Bardzo polecam, szczegolnie wszystkim DDA.

mgr Julia Kawalec

Dziękuję Pani Moniko!


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspierajaca,przyjazna i bardzo ciepla osoba.Ogromna wiedza i bardzo duze zaangarzowanie w prace.Dziekuje za wspanialy kurs,przekazany w zrozumialy i przejrzysty sposob.Jestem pod wrazeniem i czekam na wiecej.

mgr Julia Kawalec

Dziękuję❤️


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Dla mnie mega , mega kurs , bardziej po polsku dobra , kapitalna i fenomenalna robota . Co prawda nie do końca zgadzam się z pewnymi zagadnieniami duchowymi , ale to moja prywatna opinia. Dziękuję Najwyższemu , że trafilłem na ten kurs, kto wie, czy nie będę kontynuował jeśli Pani Julia zrobi o tym wstydzie i poczuciu winy . Zauważyłem dość znaczną poprawę w relacjach z innymi ludźmi. Medytacje genialne, aż jestem zdziwiony w jakie rejony mnie poprowadziły albo czasem prowadzą. Jedynie nie zazdroszczę Pani mężowi albo partnerowi, mieć tak obtrzaskana osóbke to dar ale i wyzwanie zarazem.

mgr Julia Kawalec

Dziękuję


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Wewnątrz Relacji" Inny

Dziękuję za ten kurs. W każdy poniedziałek czekałam z wypiekami na twarzy na kolejne spotkanie z Panią. Tak bardzo byłam ciekawa tego, co Pani dla nas przygotowała. Kiedyś korzystałam z psychoterapii poznawczo- behawioralnej i dzięki temu mam jakąś wiedzę na temat DDA. Jednak kurs przygotowany przez Panią uświadomił mi wiele nowych rzeczy. Pozwolił mi zrozumieć siebie, dał narzędzia , jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach. Za niezwykle cenne uważam medytacje, o których dawniej myślałam z przymrużeniem oka. Ale teraz sądzę, że mają moc.
Podoba mi się Pani osobowość, zaangażowanie, czuję podobną energię. Z przyjemnością się Pani słucha.
Chciałabym jeszcze dodać, że obejrzałam webinar z Panią K. Kuprowską - Stępień na temat lęku. Byłam nim zachwycona, ponieważ znowu się nauczyłam nowych rzeczy.

mgr Julia Kawalec

Dziękuję


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Wewnątrz Relacji" Inny

Chciałabym podziękować za 3 miesięczny kurs ,, od skrzywdzonego dziecka do zdrowego dorosłego". Bardzo dużo dowiedziałam się o sobie i o tym jak dużo spraw z przeszłości determinuje moje obecne życie. Pani Julia krok po kroku pokazała schematy zachowań które są następstwem przeżytych sytuacji jako dziecko w dysfunkcyjnej rodzinie. Polecam serdecznie wszystkim którzy czują, że coś jest nie tak w ich życiu i zastanawiają się od czego zacząć to naprawiać. A trzeba zacząć od początku. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

mgr Julia Kawalec

Dziękuję


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Wewnątrz Relacji" Inny

Chciałam podzielić się kilkom refleksjami na temat kursu Od Skrzywdzonego Dziecka Do
Zdrowego Dorosłego. Brałam wcześniej udział w kilku terapiach indywidualnych i grupowych w Olsztynie, gdzie mieszkam. Zawsze dotyczyły one jakiegoś fragmentu mojej rzeczywistości. Dzięki treściom tego kursu mogłam spojrzeć na swoje doświadczenia z szerszej perspektywy. Myślę, że od takich informacji powinno się zaczynać pracę nad sobą. Wówczas wiadomo na czym się skupić, w którym kierunku podążać i co jest celem pracy. To takie spojrzenie z lotu ptaka na swoją rzeczywistość. Każde nagranie to duża dawka niezbędnej wiedzy. Uzyskałam odpowiedni dystans do rzeczywistości i szerszy ogląd całości. Mam wrażenie, że praca nad wewnętrznym dzieckiem i zdrowym dorosłym to idealne rozwiązanie jeśli chodzi o nasze wewnętrzne i zewnętrzne konflikty. Ufam, że jak w pełni ogarnę te dwie rzeczywistości, to odkryję nowe możliwości i pokłady w sobie. Wyrwę się z marazmu i niemocy, w które popadłam z bezsilności.

mgr Julia Kawalec

Dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania