Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Bartkiewiczówny 85, Toruń
Patolog s.c. Głowaccy J.J., specjaliści patomorfolodzy.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych onkologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Badania diagnostyczne


Bartkiewiczówny 85, Toruń

od 30 zł

Patolog s.c. Głowaccy J.J., specjaliści patomorfolodzy.

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
5 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany

Trochę czasu minęło od ostatnich opinii i Pan doktor Głowacki moim zdaniem zmienił się. Byłam kilka dni temu na biopsji torbieli w piersiach i jestem bardzo zadowolona. Był miły, grzeczny, informował co robi i że trochę zaboli. Bardzo profesjonalnie zrobił biopsję. Grzecznie wyjaśnił moje wątpliwości które miałam.Polecam tego lekarza . M.S.


T
Użytkownik zweryfikowany

Piszecie,ze jest gburowaty itp.Chodzi Wam o jego mile podejscie czy fachowa wiedze.Druga spraw-nie znam lepszego patomorfologa w Toruniu.Widzialam wiele sekcji zwłok ,ktore robil doktor i zapewniam,ze zasob wiedzy ma OGROMNY.a mylic sie jest rzeczą ludzka.Bo kto w dzisiejszych czasach leczy jedna chorobe u jdnego lekarza?Im wiecej opini co do jednostki chorobowej tym lepiej.
Tola.


G

Z powodzeniem odradzam tego lekarza:

po pierwsze jest szalenie nieprzyjemny- kiedy 2 lata temu robił mi bjopsje wątroby juz wtedy wykazywał wielką łaskę że wogóle ją robi. Na pytanie moje czy to boli i dlaczego tak bez znieczulenia odpowiedział - no wie Pani mnie to nie boli strasznie lekceważącym i lodowatym głosem !!!. Zakomuniukował mi ze jezeli tylko się porusze to przerywa bjopsje i tyle !!!.
Cięzko było dotrzeć do guza na wątrobie a i strach mnie praraliżował.
W tedy pomyslałam sobie że bjopsja w późnych godzianch wieczornych, no i kolejny szpital objechamy w jednym dniu to może szanownego Pana lekarza zmęczyło i moze faktycznie ma juz dość na ten dzień, a w sumie wtedy los mój był w jego rekach wiec siedziałam cicho.Stwierdziłam ze moze ja za bardzo histeryzuję!!!!

No i teraz własnie na czasie musiałam skorzystać z usług Pana lekarza.
Po rozmowie z nim nadal wykazuje wielka łache za to ze wogóle z człowiekiem gada. Jest nadal bardzo gburowaty i nieprzyjemny a za zbadanie wycinka kasuje 50zł.
Faktycznie chyba jego specjalizacja mowi sama za siebie, jak się gada do nieboszczyków to faktycznie nie porzeba być miłym bo im to i tak nie robi różnicy.


G

a mi powiedział że na 99 procent mam raka piersi a 1 procent daje mi szansy że nie ze względu na laktację.okazało sie że był to stan zapalny zwiazany z laktacja co wyszło po niepotrzebnej operacji!


D
Użytkownik zweryfikowany

Wszyscy w Toruniu wysyłali mnie do tego lekarza, niestety okazał się niepoważny. Zostawiłem materiał do zbadania i wynik miałbyć następnego dnia. Pojechał po dwóch dniach i okazało się, że nie poświęcił sprawie ani chwili. Materiał badał przy mnie na szybko, wiedząc jakie to było dla mnie ważne. Inny patamorfolog wcześniej stwierdził guz złośliwy i Pan Głowacki wiedział o tym. Tym czasem w 2 minuty podtrzymał opinię lekarza z Bydgoszczy nie robiąc żadnych przekrojów guza.
Od tematej pory mam już dwie inne konstruktywne i dogłębne badania z Torunia i Krakowa wykluczające ponad wszelką watpliwość zezłośliwienie komórek w guzie. Odradzam, lekarz od typowych rzeczy. Nie poświęci ani chwili aby poczytać w literaturze o podobnych przypadkach.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania