dr n. med.

Józef Andrzej Komorski

Stomatolog, Chirurg, Chirurg szczękowy

77 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz chirurgii szczękowej, starszym wykładowcą na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od 1982 zatrudnionym w Katedrze i Klinice Chirurgii... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz chirurgii szczękowej, starszym wykładowcą na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od 1982 zatrudnionym w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu, którą to od roku 2015 mam przyjemność kierować. Prywatną praktykę stomatologiczną prowadzę od 1993 roku.

  W 2011 roku zostałem powołany na Członka Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej.

  W roku 2012 zostałem odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

  Prywatnie uwielbiam wędkować i dużo podróżuję.

  Tytuł doktora nauk medycznych - rok 1994
  Specjalizacja Chirurgia stomatologiczna - rok 1983
  Specjalizacja Chirurgia szczękowa - rok 1987

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna

Choroby

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Niedawno miałam wszczepiane dwa implanty. Po wędrówce po innych gabinetach nareszcie szybka i profesjonalna decyzja i zabieg, który był nie tylko całkowicie bezbolesny ale przebiegał też w miłej atmosferze. Bo dodam, że Pan dr i jego asystentka są b. mili.

 • bardzo dobry

  Zgłosiłam się do Pana doktora z wyrzynającą się ósemką, potwornym bólem głowy, ucha, gardła. Okazało się, że to nie ósemka jest przyczyną, tylko ropień okołomigdałkowy. Pan doktor jest wspaniałym specjalistą, doskonale znającym się na swoim fachu, ponieważ zdiagnozowanie przyczyny nie było takie oczywiste. Zabieg trwał chwilę, może do najprzyjemniejszych nie należał, ale podejście i wsparcie Pana doktora i asystującej mu pielęgniarki bardzo pomogło.

 • bardzo dobry

  Wspaniały chirurg, polecam! 3 tygodnie temu miałam usuwaną zatrzymaną ósemkę (na zdjęciu było widać, że korona napiera na korzeń siódemki). Sam zabieg był prawie bezbolesny, ale - co ważniejsze - sama ósemka została pięknie "wyłuskana", wszystko poza nią pozostało nietknięte i na swoim miejscu. Żadnych powikłań. Moja stała dentystka jest pod wrażeniem. Majstersztyk! Edit: dodam jeszcze dodatkową informację: od usunięcia tej ósemki (a to już miesiąc) nie boli mnie już głowa. A bolała mnie przez 30 lat (od moich licealnych czasów) i myślałam, że ma to związek z moim niskim ciśnieniem (duża ilość kawy pomagała na kilka godzin).

 • bardzo dobry

  Wspaniały chirurg, polecam! 3 tygodnie temu miałam usuwaną zatrzymaną ósemkę (na zdjęciu było widać, że korona napiera na korzeń siódemki). Sam zabieg był prawie bezbolesny, ale - co ważniejsze - sama ósemka została pięknie "wyłuskana", wszystko poza nią pozostało nietknięte i na swoim miejscu. Żadnych powikłań. Moja stała dentystka jest pod wrażeniem. Majstersztyk! Edit: dodam jeszcze dodatkową informację: od usunięcia tej ósemki (a to już miesiąc) nie boli mnie już głowa. A bolała mnie przez 30 lat (od moich licealnych czasów) i myślałam, że ma to związek z moim niskim ciśnieniem (duża ilość kawy pomagała na kilka godzin).

 • słaby

  Przyszłam do Doktora z bólem węzła chłonnego. Doktor zalecił usunięcie zęba, zapytałam więc o cenę, uzyskałam odpowiedz, że 300zł lub 600zł w zależności od rodzaju usunięcia, jednak jeśli wykonam zdjęcia to będzie w stanie powiedzieć jaki będzie koszt. No więc poszłam, wydałam 110 zł za zrobienie zdjęć, przyszłam ponownie i co się okazało? Doktor nadal nie potrafił mi powiedzieć czy koszt będzie wynosił 300zł czy 600zł !! To po co w ogóle te zdjęcia? Po co wydane 110zł? Nie pojmuję... 100% a 200% ceny to raczej spoooora różnica, siadając na fotel człowiek musi wiedzieć ile zapłaci, nie każdego stać na takie ceny. Co innego gdyby to były widełki 300-350zł, ale tutaj ogromna rozbieżność. Żałuje swojego zmarnowanego czasu i pieniędzy na zdjęcia, które jak to Doktor powiedział nic nie dały...

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Józef Andrzej Komorski ( 31 maja 2016)

  Szanowna Pani, zleciłem wykonanie zdjęcia, ponieważ było to przede wszystkim KONIECZNE DO PRZEPROWADZENIA ZABIEGU, a nie do jego wyceny. Przypadek, z którym się Pani pojawiła, był na tyle nietypowy, że zdjęcie nie rozjaśniło sytuacji, choć podkreślam, że tak czy inaczej musiało być wykonane. Istniało spore prawdopodobieństwo, że uda się wyrwać ząb bez komplikacji, jednakże mogło się też podczas zabiegu okazać, że konieczne jest jego usunięcie OPERACYJNE. Ostatecznie nie zdecydowała się Pani na zabieg, proszę jednak nie pozbywać się zdjęcia, ponieważ każdy inny specjalista będzie wymagał jego zrobienia przed zabiegiem. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 • bardzo słaby

  Jestem bardzo zdegustowana po wizycie u Pana Dr, był arogancki. Po wyrwaniu zęba byłam spuchnięta przez 2 tygodnie, a rana leczyła się na prawdę 3 miesiące, zanim mogłam spokojnie po tej stronie jeść. Z drugim takim samym zębem po drugiej stronie poszłam do innego chirurga - opuchlizna z 1h, a po 2 tygodniach wszystko było wygojone. Był bardzo nie uprzejmy, miał problem z moją emocjonalną reakcją, przy tym zębie ten zabieg był dla mnie traumą. Za takie pieniądze, raczej też nie powinno być spóźnienia 40 min w wizycie. NIE POLECAM

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Józef Andrzej Komorski ( 31 maja 2016)

  Szanowna Pani, zawsze udostępniam moim pacjentom numer prywatnej komórki i mogą oni do mnie zadzwonić o każdej porze w przypadku jakichkolwiek dolegliwości po zabiegu. Żałuję, że nie skorzystała Pani z tej możliwości, może udałoby mi się jakoś Pani ulżyć. Opuchlizna czy bolesność nie są niestety niczym rzadkim po ingerencji chirurgicznej, a czas ich trwania oraz intensywność to bardzo indywidualna kwestia. Bardzo mi przykro mi, że źle zniosła Pani zabieg i życzę dużo zdrowia na przyszłość.

 • bardzo dobry

  Wrócilam wlasnie od Pana Doktora z wyrywania ukruszonej i bolącej górnej 6. Lekarz zgodzil sie mnie przyjac jeszcze dzis, choc mial pacjetow na cale popoludnie. Do gabinetu weszlam na miekkich nogach i z walacym sercem, bo niczego tak sie nie boje, jak dentysty. Od wstrzykniecia znieczulenia do pytania ''i co, nie bolalo?'' minelo dokladnie 9 minut. Nie czulal absolutnie nic, zarowno dentysta, jak i asystentka przesympatyczni. Polecam goraco!

 • bardzo dobry

  Polecam ! Wspaniały fachowiec ! Operacja którą miałam przeprowadzoną w listopadzie poszła sprawnie , bez zarzutu i bez komplikacji. Bardzo się cieszę że trafiłam własnie do Niego :) Nie znam lepszego chirurga!

 • bardzo dobry

  Wczoraj usuwałam u Pana Doktora ostatnią tzw. "zatrzymaną ósemkę", która z jednej strony była blokowana przez siódemkę, a z drugiej przez kość, nie przebiła się przez dziąsło. Znieczulenie dostałam zanim zdążyłam zadać przygotowane w głowie pytania. Pan Doktor mocował się z zębem kilka minut. Czas trwania całej wizyty od momentu wejścia do wyjścia to 15minut.. Jestem pełna podziwu dla Pana Doktora i Pielęgniarki, która mu asystuje. To profesjonaliści, którzy solidnie wykonują swoją pracę, ale nie brak im pogody ducha! Polecam!!

 • bardzo dobry

  Z usunięciem dolnej ósemki czekalam 11 lat aż zaczęła się psuć bolec i uprzykrzac życie. Kierując się informacjami z internetu przymuszona bólem udalam się do doktora Komorskiego. Bardzo się balam bo tyle się nasluchalam o usuwaniu ósemek złego że nie wiedziałam co to będzie. Doktor dał znieczulenie, obejrzał zdjęcie RTG i zabrał się do usuwania. Nie zdążyłam się dobrze chwycić fotela/ doktor cos poruszał i powiedział że już po. Trwało to jakieś 30 sekund ...nic nie bolalo i kiedy znieczulenie puściło nie wzięłam żadnej tabletki bo nie bolalo nic. Powiedziałam to doktorowi i powtorze tutaj , że jest mistrzem-wielki talent! W najbliższym czasie wybieramy się usunąć drugą dolną ósemkę do doktora i już na pewno będę spokojniejsza. Gdybym wiedziała że to tak szybko i bezbolesne pójdzie to bym nie czekała tyle czasu z usunięciem. Jak ktoś się boi to nie warto, trzeba tylko pójść do doktora Komorskiego.