dr n. med.

Józef Andrzej Komorski

Stomatolog, Chirurg, Chirurg szczękowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz chirurgii szczękowej, starszym wykładowcą na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od 1982 zatrudnionym w Katedrze i Klinice Chirurgii... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz chirurgii szczękowej, starszym wykładowcą na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od 1982 zatrudnionym w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu, którą to od roku 2015 mam przyjemność kierować. Prywatną praktykę stomatologiczną prowadzę od 1993 roku.

  W 2011 roku zostałem powołany na Członka Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej.

  W roku 2012 zostałem odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

  Prywatnie uwielbiam wędkować i dużo podróżuję.

  Tytuł doktora nauk medycznych - rok 1994
  Specjalizacja Chirurgia stomatologiczna - rok 1983
  Specjalizacja Chirurgia szczękowa - rok 1987

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna

Choroby

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Polecam gorąco, Pan Doktor to świetny fachowiec. Moja ósemka zatrzymana usunięta w 15 minut kompletnie bez bólu, nawet wkucia nie poczułam???? Pani asystentka również bardzo sympatyczna.

 • A

  Wspaniały lekarz i człowiek.

  Miałam bardzo duży torbiel w żuchwie. Pan doktor najpierw pobrał próbki do histopatologii, a później fachowo go usunął guza. Rokowania nie były najlepsze. Istniało duże prawdopodobieństwo nowotworu. Kiedy czas oczekiwania na wynik się wydłużał on dzwonił i uspokajał mnie . A poźniej podczas zabiegu wyłuszczania gładził po policzku i mówił, że będzie dobrze. Wiedział, że bardzo cierpię, bo guz zaabsorbował większość znieczulenia (podał mi 2 duże dawki), ale starał się sprawić mi jak najmniejszy ból. Podczas zabiegu robił przerwy. Co chwila pytał o samopoczucie.
  Dzięki niemu ocaliłam conajmniej 2 zęby, w korzenie których wgryzł się torbiel.
  W szpitalu nikt by się nie bawił w delikatność.

  I co najważniejsze - nie doszło do uszkodzenia nerwów twarzowych. Wszystko zagoiło się też błyskawiczne. Nawet opuchlizna była znikoma.

  Pan doktor zawsze ma też czas dla pacjentów. Nikogo nie zostawi bez pomocy. A to właśnie świadczy o tym, że swoj zawód wykonuje z powołania.

 • M

  Po prostu jest wielki tak szybko jak on wyrywa ósemki ... pełen profesjonalizm , bardzo polecam doktora , najlepszy we Wrocku .

 • Wczoraj 12.12.2016 r byłam na wizycie u dr Komorskiego.Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za bezbolesne,profesjonalne wydłutowanie/ usunięcie/ korzeni z 7-ki dolnej .Bardzo się bałam tej wizyty a wszystko za sprawą doktora poszło bezboleśnie i w parę minut.Dzisiaj po bezbolesnej nocy wstałam i pobiegłam do lustra sprawdzić czy przypadkiem nie wyglądam jak chomik- spuchnięta.Ale wszystko w porządku.Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pana Doktora.Szczególne podziękowanie dla Pani pielęgniarki za trzymanie mnie za rękę i spokojne,uspokajające podejście do pacjenta.Dziękuję .

 • Po 2 latach rozterek podjąłem temat osemki czesciowo schowanej pod dziąsełem. Oczekiwanie bylo duzo gorsze niz sam zabieg. Zabieg usuniecie + szycie zajęło ok 8 minut. Bylem zaskoczony sprawnością doktora. Opuchlizna po usuniętym zębie zniknęła częściowo po tygodniu. Po 2.5 tygodniach nie ma śladu po opuchliznie. Polecam wszystkim wahajacym sie wyborem lekarza. Usunięcie chirurgiczne nie jest najtańsze alw uwazam ze to sa bardzo dobrze spożytkowane pieniądze.

 • Z przyjemnością dopisuję swój pean na temat pana doktora. 15 lat zwlekania, strachu i ... niepotrzebnie. ósemka- leżąca w dziąśle , została usunięta w 3 minuty. Nie ma w tym słowa przesady.Nie mam tez szwów i mimo,że znieczulenie właśnie mnie puszcza, nie czuję żadnego bólu. Nie muszę chyba pisać nic więcej. Dziękuję panie doktorze!

 • Moje "chirurgiczne wycięcie zęba zatrzymanego", konkretnie dolnej ósemki, przebiegło tak szybko, że nie zdążyłam nawet zacząć poważnie panikować! Trwało to 12 - 15 minut... Doktor Komoroski to prawdziwy fachowiec, ma wielkie doświadczenie. Wyrwanie trochę kosztowało, ale warto zapłacić, tym bardziej że za wizytę przed i za zdjęcie szwów nie płaci się już nic. Atmosfera bardzo przyjemna, asystentka uprzejma, zarażaj stoickim spokojem i humorem w chwili grozy :) Ból jedynie tego samego wieczora wymagał wzięcia Ketonalu, później wspomagałam się już słabszymi środkami lub nie musiałam ich brać wcale, ale to już podobno cecha indywidualna. Gorąco polecam wszystkim wizytę u tego specjalisty!

 • Z Panem Doktorem spotkałam się już dwukrotnie - rok oraz dwa tygodnie temu podczas usuwania dolnej ósemki. Zarówno wtedy, jak i teraz całe spotkanie trwało 15 minut. Widać, że Pan Doktor ma wiedzę i wie dokładnie co robić. Obie ósemki nie były wyrżnięte, do tego leżały na boku i naciskały na siódemkę).
  Cały zabieg przebiega sprawnie. Każdy oczywiście reaguje inaczej na ekstrakcję zębów - ja przez tydzień do siebie dochodziłam i non stop byłam na ketonalu. Jednak po dwóch tygodniach zdecydowanie wszystko wraca do normy (wizyta na zdjęcie szwów to czas max 2 minut w gabinecie).
  Mój dentysta był pod wrażeniem jak zupełnie nie widać śladów usuwania zębów.

  Poleca wszystkim i marzyłoby mi się, żeby każdy specjalista miał taką wiedzę w swojej dziedzinie.

 • D

  Dokładnie osiem dni temu Pan Doktor zajął się moimi ósemkami, które już 10 lat temu zostały zakwalifikowane do usunięcia, ale jakoś do tej pory nie miałam odwagi tego zrobić.
  Chciałam usunąć jedną, a na następnej wizycie drugą, Pan Dr namówił mnie na usunięcie obu za jednym razem. Zgodziłam się i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Całość trwała kwadrans, z czego przez kilka dobrych minut wypełniałam zgodę na zabieg (nie, nie jest to skomplikowany dokument, ale ze tak strachu trzęsły mi się ręce, że nie mogłam utrzymać długopisu;)). Tu należy wspomnieć o ogromnej roli Pani Asystentki - jest cudowna. Dzięki niej nie uciekłam z fotela.;) Zabieg przebiegł szybko, sprawnie i (o dziwo!) niemalże bezkrwawo.

  Nie zazdroszczę Nieszczęśnikom, którzy ten zabieg mają dopiero przed sobą, zdecydowanie nie są to przyjemne chwile, do których będzie się wracało z sentymentem.;) Ale jeśli trzeba go przeprowadzić, to z całego serce polecam Dr Komorskiego.

 • E

  Niedawno miałam wszczepiane dwa implanty. Po wędrówce po innych gabinetach nareszcie szybka i profesjonalna decyzja i zabieg, który był nie tylko całkowicie bezbolesny ale przebiegał też w miłej atmosferze. Bo dodam, że Pan dr i jego asystentka są b. mili.