lek.

Jowita Żebrowska-Zakrzewska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk, Ortodonta

24 opinie +dodaj

Lekarz stomatolog Jowita Żebrowska – Zakrzewska jest właścicielem gabinetów stomatologicznych DentiCo. Od blisko 15 lat z powodzeniem prowadzi swoja praktykę lekarską współpracując… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: DentiCo Stomatologia

  Niestety nie polecam Pani Doktor. W zabójczym tempie wykonano mi zabieg usuniecia prochnicy, być może byłam ostatnią pacjentką a Pani Doktor miała ochotę jak najszybciej skonczyć swoją pracę i wrócić do domu. Po wyjściu z gabinetu czułam że plomba nie została dobrze wypolerowana, po zgłoszeniu tego faktu Pani Doktor, oznajmiła że plomba nie była w tym miejscu zakładana.
  Moja wizyta dotyczyła leczenia próchnicy, Pani Doktor zapytała mnie dodatkowo czy nie chciałabym wybielić sobie zębów, ponieważ mam bardzo ładny kolor na wybielanie, dodając, żółty.
  Pozdrawiam :)

  Jowita Żebrowska-Zakrzewska2018-09-11

  Szanowna Pani Paulino przedstawiona przez Panią opinia w kilku obszarach odbieg od stanu faktycznego. W przedstawionym przez Panią opisie zabrakło faktu, iż polerowanie wykonywane było u Pani kilkakrotnie na jednej wizycie, w tym również ponownie po wyjściu z gabinetu. Nie widziałam problemu, żeby weszła Pani kolejny raz po skończonej wizycie. Oczywistym pozostaje fakt, że gdybym się spieszyła nie poświęciłabym czasu na kolejne Pani wejście. Sugerowanie w takiej sytuacji, że była Pani moją ostatnią Pacjentką wydaje się być co najmniej nie na miejscu. Jeśli chodzi o czas pracy – jestem osobą bardzo energiczną, mając 20 letnie doświadczenia w zawadzie, co w znaczący sposób wpływa na tempo mojej pracy. Ocenianie jakości leczenia tylko na podstawie tempa pracy wydaje się być zakwestionowaniem moich kwalifikacji zawodowych. Niezrozumiałym dla mnie pozostaje fakt Pani oburzenia na propozycję zmiany koloru zębów. Czuję się zawsze w obowiązku poinformowania Pacjenta o wszystkich dostępnych formach leczenia oraz możliwości zmiany estetyki uśmiechu. Użycie zwrotu „żółte zęby” jest potocznym, zrozumiałym dla Pacjenta określeniem koloru. Używanie nazewnictwa barw wg profesjonalnej skali Vita nie byłoby w stanie Pani zbyt wiele wyjaśnić. Informacja przekazana była tylko w obecności asystentki więc nie została w żaden sposób naruszona intymność wizyty. Po ukazaniu się Pani opinii kontaktowałam się również z Panią telefonicznie i zapraszałam na ewentualną korektę polerowania – odmówiła Pani. Jak widać z powyższej sytuacji nie była Pani zainteresowana wyjaśnieniem sytuacji i polubownym jej załatwieniem. Widocznie napisanie negatywnej opinii jest dużo łatwiejsze, niż osobista konfrontacja, do której bardzo gorąco zachęcam w każdej sytuacji . Pozdrawiam.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani stomatolog jest profesjonalistką i zna się , można powiedzieć ,na zębach.Mam nadzieję ,że dzięki niej mój problem zostanie rozwiązany.A nie jest to mały problem.Była to moja pierwsza wizyta i mam nadzieję,że nie ostatnia.W każdym razie Pani doktor ma moje pełne zaufanie.Chciałbym równiez podziękować reszcie ekipy za wspaniałą obsługę.Oby tak dalej.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony, Pani Jowita była bardzo miła zrobiła mi cały przegląd zębów, pouczyła i skierowała do leczenia

 • D
  Lokalizacja: DentiCo Stomatologia

  Jestem pacjentką Pani Jowity i gabinetu DentiCo od ponad roku. Jak dotychczas to najlepszy gabinet, w jakim się leczyłam. Pani Jowita stosuje bardzo kompleksowe podejście w leczeniu, cały plan leczenia opiera się na konsultajach ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy są na miejscu (np.periodontolog, ortodonta). Dla mnie osobiście to duża wygoda i oszczędność czasu. Pani Jowita jest bardzo konkretna i rzeczowa, bardzo profesjonalnie tłumaczy i uświadamia wiele aspektów, o których wczęsniej żaden stomatolog nie wspomniał. Nie skupia się na jednym zębie ale patrzy na całość.
  Bardzo duży plus za dobrej jakości sprzęt i za estetykę gabinetu - nie wiem jak to robicie ale nie przedzierają się przez ściany gabinetów nieprzyjemne zapachy i odgłosy - niby drobna rzecz ale na wizytę czeka się o wiele przyjemniej!

  Jowita Żebrowska-Zakrzewska2017-06-08

  Pani Doroto dziękuje serdecznie w imieniu swoim i całego mojego zespołu za miłe słowa. Bardzo się cieszę że docenia Pani nasze kompleksowe podejście - jest to dla nas priorytet w leczeniu naszych Pacjentów. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i do zobaczenia:)

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentiCo StomatologiaUsługa: leczenie chorób stawu skroniowo-żuchwowego

  Pani Doktor jest bardzo miła, sympatyczna a co najważniejsze zna się doskonale na tym co robi. Poszłam do niej ze zgrzytaniem zębów, dobrała mi szynę relaksacyjną i od tej pory nie mam już dolegliwości związanych ze zgrzytaniem zębami. Polecam wizytę u dr Jowity.

  Jowita Żebrowska-Zakrzewska2017-04-06

  Cieszę się że mogłam pomóc

 • A

  Doktor Jowita nie tylko wyleczyla moje bardzo zaniedbane zeby, nie tylko oddala mi zdolnosc normalnego gryzienia (cos czego sie nie docenia, gdy sie to ma!) ale, co najwazniejsze, zmienila moje nastawienie do zwyklej, codziennej higieny jamy ustnej. Pani doktor jest bardzo bezposrednia osoba, przedstawia sprawy uczciwie, z jej odpowiedzi na pytania widac jasno jak ogromna ma wiedze. Stomatologia jest jej pasja. Najlepsza dentystka z jaka sie zetknalem - w tym stwierdzeniu nie ma cienia przesady!

  Polecam wszystkim Dentico.

  Maciek Magdziarz

  Jowita Żebrowska-Zakrzewska2016-09-23

  Dziękuję Panie Macieju za miłe słowa. Faktycznie stomatologia jest moją pasją cieszę się że mogłam Panu pomóc. Do zobaczenia :)

 • Doktor Jowita dokładnie opisała mi jaki mam problem, czeka mnie dłuższe leczenie, ale jestem pozytywnej myśli i bardzo się cieszę, że trafiłam do kliniki gdzie są profesjonalni lekarze.

  Jowita Żebrowska-Zakrzewska2016-02-17

  Witam ciesze się ze mogła pomóc. Przed nami długa droga ale najważniejsze że wiemy z tym musimy powalczyć. Za każdym razem służę rada i wsparciem cały nasz zespół będzie razem z Panią w całym procesie leczenia. Dziękuję jeszcze raz i do zobaczenia. :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta w Dentico. Pani Jowita wszystko dokładnie wytłumaczyła, pokierowała i zaplanowała plan działania. Lekarz z szeroką wiedzą. Wszystko odbywało się w miłej atmosferze.

  Jowita Żebrowska-Zakrzewska2016-02-17

  Dziękuję bardzo za miłą opinie, ciesze się ze informacje przekazane przeze mnie były zrozumiałe i przekonały Panią do podjęcia leczenia. Zapraszam na kolejne wizyty w równie milej atmosferze :)

 • Świetny lekarz, pełen profesjonalizm, doskonałe podejście do pacjenta, jestem trudnym pacjentem, jednak dzięki cierpliwości i pełnemu zrozumieniu mojego lęku przed stomatologiem ze strony Pani Doktor, udało się doprowadzić moje zęby do idealnego porządku :) Polecam i pozdrawiam :)

  Dariusz Pakowski

  Jowita Żebrowska-Zakrzewska2016-01-21

  Panie Dariuszu dziękuję za miłe słowa, jestem również zadowolona że udało nam się wygrać ze strachem i dobrnąć szczęśliwie do końca leczenia :) Życzę dużo zdrowia i uśmiechu :)

 • M

  Gorąco polecam Panią Doktor rzadko zdarza się lekarz z tak szeroka wiedza i bardzo indywidualnym podejściem. Mam duże problemy ze starciami zębów oraz ze zgrzytaniem i w końcu trafiłam na lekarza który naprawdę zna się na swojej pracy. Przede mną jeszcze trochę wizyt ale wiem ze jestem w dobrych rękach :)

  Jowita Żebrowska-Zakrzewska2016-01-11

  Pani Magdaleno mam jestem pełna wiary że uda nam się rozwiązać Pani wszystkie problemy z zębami :) do zobaczenia na kolejnej wizycie

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz stomatolog Jowita Żebrowska – Zakrzewska jest właścicielem gabinetów stomatologicznych DentiCo. Od blisko 15 lat z powodzeniem prowadzi swoja praktykę lekarską współpracując z gronem specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, ponieważ wyznaje zasadę, że aby kompleksowo leczyć Pacjentów trzeba pracować w zespole lekarzy ,którzy specjalizują się w poszczególnych gałęziach stomatologii. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1999 r. Szczególne miejsce w obszarze jej zainteresowań stanowi choroba okluzyjna, rehabilitacja stawu skroniowo – żuchwowego oraz protetyka. W trakcie leczenia ma bardzo szerokie i holistyczne spojrzenie na wszystkie problemy zdrowotne Pacjenta. Systematyczny udział w wielu konferencjach i szkoleniach połączony z wieloletnią praktyką zawodową stanowią solidną podstawę dla kompleksowej analizy i leczenia pacjenta. W trakcie leczenia szczególny nacisk zwraca na prawidłową okluzję, czyli relację pomiędzy zębami górnymi i dolnymi, oraz prawidłowe ułożenie stawu skroniowo-żuchwowego. W swojej codziennej pracy pomaga Pacjentom z problemem ścierania i zaciskania zębów, a także z dolegliwościami bólowymi głowy oraz szumami w uszach. Dr Zakrzewska jest także bardzo chętnie odwiedzana przez Pacjentów, którzy bardzo boją się wizyty u stomatologa. Jest także laureatką konkursu Dentysta Roku – III miejsce w woj. Pomorskim. Uzyskała Laur Pacjenta za rok 2015/2016 a także Certyfikat Jakości Portalu „Znany Lekarz.pl”. W ostatnim czasie jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce ukończyła Curriculum z Zakresu Gnatologii i Okluzji w Interdyscyplinarnej Stomatologii. Dzięki temu jeszcze lepiej potrafiła pomagać naszym Pacjentom i kompleksowo zajmować się ich zdrowiem. Doktor jest doskonałym wyborem dla Pacjentów, którzy chcą kompleksowo zająć się zdrowiem swoich zębów z uwzględnieniem prawidłowo funkcjonującego narządu żucia.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Protetyka stomatologiczna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Ortodoncja
 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
więcej

Edukacja

 • Akademia Medyczna (rok ukończenia 1999)
 • Curiculum z Okluzji i Gnatologii w interdyscyplinarnej Stomatologii VieSID

Nagrody i wyróżnienia

 • Dentysta Roku 2013
 • Laur Pacjenta 2015/2016
 • Lekarz Przyjazny Pacjentom 2016

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Certyfikaty

Choroby