Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Eskulap

Bardzo dziękuję Pani doktor za fachową opiekę, empatię i pomoc mojej mamie. Zaangażowanie i chęć pomocy drugiemu człowiekowi to dewizy priorytetowe i tak właśnie widzę wzorowego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany

Odradzam wizyte u tej Pani doktor czekałam na wizytę 5 miesięcy a jak weszłam do gabinetu i poprosiłam o skierowanie na rezonans to powiedziała że mi nie da bo jak ona się przed funduszem z tego pózniej wytłumaczy..poza tym powinna uzupełnić wiedze z zakresu przepukliny na kręgosłupie i rwy kulszowej dla mnie stracony czas. Nie polecam nikomu!!!!!!!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u Pani Dr już od 5 lat, zawsze pomocna, życzliwa, dostępna w razie sytuacji kryzysowej na komórkę. Zawsze można z jej pomocą porobić konieczne badania, jeśli są potrzebne. Generalnie mam bardzo dobre zdanie, dużo mi pomogła i wyprowadziła na prostą po poprzednich zawirowaniach


K
Użytkownik zweryfikowany

Brak mi słów uznania dla Pani Doktor. Od prawie dwóch lat leczy mojego syna chorego na padaczkę i przez ten czas osiągnęła więcej niż mogłam się spodziewać. Jest mądra, życzliwa i nie kreuje się na lekarza-boga. W trakcie wizyty ma dla nas tyle czasu ile potrzeba i jest w stanie wyjaśnić, doradzić i zastanowić się nad każdym problemem. Dostaliśmy telefony kontaktowe i w razie jakichkolwiek nagłych sprawach możemy się kontaktować. Czujemy się zaopiekowani i bezpieczni. I Pani Doktor bierze tylko 70 zl za wizytę.


G

Sumienny, dokładny lekarz, przemiły człowiek. Jestem pod opieka pani doktor od kilku lat (choruję na padaczkę). Bardzo dobrze dobrała mi leki, w kryzyzowych sytuacjach zawsze można do niej zadzwonić i się poradzić, ma zrobienia badań.


G

Znam Panią doktor od maja 2008 roku kiedy to przystąpiłem do badania klinicznego leku Rebif new Formule.
Uważam że jest świetnym specjalistą i zna się na tym co robi.


G

Swietny lekarz, uważnie słucha, dokładnie bada, życzliwa, profesjonalna. Mam bardzo dobrą opinię o p. dr.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista, wielokrotnie pomagala mi tez przy wykonaniu badan, zyczliwie sie mna zajela. Jestem pod opieka p. dr od 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Najlepszy neurolog w regionie!


G

mam kontakt z pania doktor juz ladnych pare lat - bardzo mila a przy tym kompetentna, polecam


P

Odradzm wizytę u Pani doktor stawia błędną diagnozę przez co leczenie nie przynosi żadnego efektu.Na szczęście trafiłam do innej Pani neurolog w Pabianicach na ktorej efekty leczenie nie trzeba długo czekać.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie