Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Zwykła wizyta • 120 zł

Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Wrocławskiej Akademii Medycznej (1986). Specjalista II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych (1995), gastroenterologii (2000). Wieloletni...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • refluks żołądkowo-przełykowy
  • choroba Leśniowskiego-Crohna
  • zapalenie żołądka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Gastroenterologia

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Krynicka 37/39 lok 1, Wrocław

120 zł

Centrum Gastrologiczno - Hepatologiczne Jolanta Lewera, Waldemar Lewera


Krynicka 37/39 lok 1, Wrocław

Centrum Gastrologiczno - Hepatologiczne Jolanta Lewera, Waldemar Lewera

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
18 opinii

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Gastrologiczno - Hepatologiczne Jolanta Lewera, Waldemar Lewera Choroba Leśniowskiego-Crohna

Wspaniała Pani doktor która ma wielkie serce i dobre podejście do pacjentów , wiele lat leczę się u doktor i nigdy nie usłyszałam złego słowa wręcz przeciwnie zawsze pocieszała mnie w tych dobrych jak i tych złych momentach a tych złych jest coraz więcej . Polecam z całego serca ....


K
Użytkownik zweryfikowany

W CGH przy ul. Krynickiej robiłam test oddechowy. Wynik miał być w ciągu 5 dni roboczych, z niewiadomych przyczyn otrzymałam go dopiero po 2 tygodniach, po wykonaniu kilku telefonów "przypominających".
Na wydruku wyniku nie została wypełniona tabela z opisem dodatkowych reakcji organizmu zgłaszanych przez pacjenta w trakcie trwania testu. Informacje te podałam podczas badania i zostały one zanotowane, ale wydruk ich nie uwzględniał.
Zwróciłam na to uwagę i poprosiłam o uzupełnienie tych danych. Po tygodniowej, bezskutecznej korespondencji z rejestracją CGH, zadzwoniła do mnie p. Jolana Lewera, która wykonała opis mojego badania.
Próbowałam wyjaśnić, że zależy mi na uzupełnieniu wspomnianych informacji dot. dodatkowych ojawów, ponieważ pusta tabela sugeruje, że ich w ogóle nie było.
Niestety, zostałam potraktowana jakbym moją prośbą podważyła kompetencje lekarki.
Lek. Lewera sposób niesamowicie nieuprzejmy i agresywny, okraszając wypowiedź licznymi "co Pani sobie wyobraża" "Ta rozmowa jest bez sensu" oraz "Ja nie będę Pani robić wykładu z anatomii" itp. próbowała mnie przekonać a raczej zakrzyczeć, że te informacje nie mają znaczenia (to po co są notowane?) oraz że są tylko dla niej i ich nie wpisze żeby nie wprowadzać innego lekarza w błąd (!!!).

Leczenie prowadzę pod okiem innego lekarza, poza kliniką CGH toteż nie ma on wglądu w dokładniejsza dokumentację poza tą, która mu dostarczam.
Wynik, który nie zawiera wszystkich danych przekazuje błędną informację jakoby nie istniały dodatkowe objawy, które mogą mieć znaczenie w dalszej diagnostyce i leczeniu.

Jestem zdruzgotana poziomem wypowiedzi tej pani, poziomem kultury i sposobem traktowania pacjenta.
Stanowczo nie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wspaniałe podejście do pacjenta i świetnie wykonaną gastroskopię. Byłam dzis z rodzicami - we trójkę mieliśmy gastroskopię - Pani Doktor bardzo miła a samo badanie na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca szczególnie takim panikarzom jak ja :)


C
Użytkownik zweryfikowany

Od dwoch lat, zmagam sie z problemem zaparc, pomimo odpowiedniej diety I duzej aktywnosci fizycznej niestety czesto wracaja. Umowilam sie na wizyte do pani doctor, plena nadzieji I pecherza, jak to przed badanie USG udalam sie do niej.
Zawiodlam sie na calej linii !!!!
Przeprowadzila wywiad, jak rowniez pouciskala brzuch ( z pelnym pecherzem) USG nie zrobila.
Tak naprawde nie dowiedzialam sie niczego, czego o zaparciach bym juz nie wiedziala.
Zalecila kolonoskopie, szczegolowo o niej opowiadajac.
ODRADZAM
120 zl, wyrzucone w bloto!


J
Użytkownik zweryfikowany

Zero kontaktu z pacjentem, brak zainteresowania tym, co pacjent mówi, tylko zlecanie kolejnych badań i kolejnych zestawów leków - tak w nieskończoność. Nie polecam, chyba, że ktoś lubi bezowocne wizyty i ciągłą utratę pieniędzy z portfela przy braku rezultatów.


K
Użytkownik zweryfikowany

Od lat zmagałam się ze wzdęciami, bólami brzucha, biegunkami, gazami i rewolucjami w brzuchu. Wystąpiła u mnie także krew w kale i ogromnie przestraszona trafiłam do Pani Lewery. Pani doktor i pielęgniarka były dla mnie niezwykle miłe i pocieszały oraz wspierały mnie przed badaniem, doradziły mi rodzaj znieczulenia, a w trakcie kolonoskopii gdy tylko mnie zabolało, od razu podano mi dodatkowe znieczulenie i bardzo łagodnie uciskano mi brzuch dla lepszego komfortu. Pani doktor jeszcze przed badaniem wiedziała co mi jest bo dokładnie mnie słuchała, pocieszyła mnie i gdy odpoczęłam w osobnym pokoju, przyszła na rozmowę po badaniu, rzeczowo objaśniła wszystko. Dwa tygodnie później wróciłam na kontrolę kiedy przyszły moje wyniki wycinków. Pani doktor wspaniała, miła i rzeczowa, pocieszyła mnie i prosto objaśniła wszystko. Okazało się, że mam wrzodziejące zapalenie jelita, dostałam broszurki na temat choroby, Pani doktor dała mi też kartki z informacją dla innych lekarzy o mojej chorobie, ogólnie wspaniałe wrażenie! Polecam wszystkim, tym bardziej, że cała placówka jest bardzo przyjemna, pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie i ma zapewniona intymność. Polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany

Wiem, że Pani dr nie czyta tych komentarzy, ale muszę coś napisać.
Bardzo pozytywnie!!!! Gastroskopia na 6 z plusem, bardzo miła, merytoryczna,(także i Pani pielęgniarka w CGH),
wrażliwa, serdeczna, diagnoza jest, opis bardzo profesjonalny włącznie ze zdjęciami multimedialnymi,
wszystko wytłumaczyła, chociaż wcale tego robić nie musiała, bo to wizyta na NFZ (w Świdnicy jeden pan tylko sucho opisał mi wynik rektoskopowy, gdy pytałem chciał robić mi wizytę za 100 zł wtedy coś powie, badanie kosztowało tyle samo... ten facet przy Pani dr Lewera to jest jakby strugający wariata przy rzeźbach Michała Anioła), brak cech naciągacza, dusza człowiek. Czasami i mi się uda trafić na kogoś dobrego po 28 miesiącach diagnozowania.


S
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała kobieta. Posiada niesamowitą wiedzę i potrafi na podstawie tej wiedzy wyciągnąć wnioski i postawić diagnozę. Skierowała mnie na kolejne badania aby wykluczyć wszelkie możliwości i postawić jednoznaczną diagnozę.
Polecam jako lekarz dorosłych i dzieci.


M
Użytkownik zweryfikowany

Tego właśnie się spodziewałem, fachowej porady i wyczerpujących odpowiedzi od Pani DR.
Dla mnie rewelacyjna Pani lekarz jakich mało we Wrocławiu. Nie rozumiem tej negatywnej opini poniżej, może ktoś maił wtedy zły dzień - ale to każdemu się zdarza przecież.
Gorąco polecam, gdyż taki lekarz z doświadczeniem i własnymi pomysłami na usprawnienie przyszłego leczenia, to skarb.


M
Użytkownik zweryfikowany

Podczas wizyty w CGH na ul. Krynickiej we Wrocławiu, ze strony pani Doktor jak i jej asystującej pielęgniarki spotkałam się z życzliwością i empatią w stosunku do mnie jako pacjentki, którą czekało nieprzyjemne badanie. Panie umiały uspokoić i przeprowadzić badanie w najmniej możliwie nieprzyjemny sposób. Niestety, nie mogę powiedzieć tego samego o paniach pracujących tam w rejestracji, szczególnie o tej w okularach, ściętej na jeża, która jest opryskliwa i nieuprzejma wobec pacjentów. Gdyby nie jej nieprzychylna postawa wobec pacjenta, byłoby cacy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Wrocławskiej Akademii Medycznej (1986). Specjalista II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych (1995), gastroenterologii (2000). Wieloletni...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • refluks żołądkowo-przełykowy
  • choroba Leśniowskiego-Crohna
  • zapalenie żołądka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Gastroenterologia

Powiązane wyszukiwania