Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Przychodnia Ortopedyczno- Rehabilitacyjna Filia nr 5 CKR Warszawa
KEN 93, Ursynów, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover

Signal Iduna + 5 więcej


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


KEN 93, Warszawa

Przychodnia Ortopedyczno- Rehabilitacyjna Filia nr 5 CKR Warszawa


Wałbrzyska 46, Warszawa

Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46

Moje doświadczenie

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Ortopedyczno- Rehabilitacyjna Filia nr 5 CKR Warszawa konsultacja ortopedyczna

Pani doktor zrobiła wielką łaskę że przyjęła na wizytę NFZ. Może jak byłoby prywatnie to wtedy nie wstałaby przysłowiową lewą nogą. Od samego wejścia zostałam zaatakowana chamskimi odzywkami ponieważ nie miałam płytki CD a jedynie opis o czym wcześniej nie zostałam poinformowana że tak sobie Pani doktor życzy. Ponadto kiedy doszło do badania kręgosłupa Pani doktor zasugerowała że chyba jestem tępa bo nie rozumiem polskich słów w jaki sposób przygotować się do badania więc kultura i szacunek na najwyższym poziomie. Była to moja pierwsza wizyta i ostatnia. Jeżeli ktoś nie znając pacjenta z góry już w drzwiach atakuje go w tak chamski i prymitywny sposób to najpierw musi się nauczyć szacunku i kultury żeby pracować w ogóle z ludźmi. Pani doktor również zasugerowała że nie będzie czytać z kartek bo kartki ją nie interesują i traci tylko czas. Bardzo złe podejście do pacjenta. Może zatem powinna zostać w domu skoro nie umie się zachować się wśród ludzi.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46

Uważam panią doktor za osobę bardzo rzeczową, konkretną i skuteczną w leczeniu. Na przestrzeni kilku lat odbyłem u niej kilkanaście wizyt (z powodu urazu, różnych zwyrodnień u mnie, ale również z nastoletnią córką i w przypadku córki pani doktor była pierwszą, która dostrzegła problemy z kręgosłupem i miednicą). Ale nie jest to osoba bardzo wylewna, więc może dlatego niektórzy tutaj oceniają ją inaczej niż ja.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Ortopedyczno- Rehabilitacyjna Filia nr 5 CKR Warszawa badania diagnostyczne

Pani doktor bardzo życzliwa. Zastosowana terapia pomogła mi pozbyć się bólu kręgosłupa, Pani doktor jest bardzo skuteczna, cierpliwa i kulturalna. By łam u dwóch innych lekarzy ale nie potrafili mi pomóc z problemem. Z całą odpowiedzialnością polecam innym pacjentom.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46 ból kolana u nastolatka

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo słaby kontakt z pacjentem, od początku do końca wizyty pani doktor właściwie się nie odzywała. Zapytała syna o dolegliwości, a dowiedziawszy się, ze to kolano, zajęła się wyłącznie kolanem. Syn ma płaskostopie i nieco skoliotyczną sylwetkę, co z pewnością jest jedną z - nie wiem, czy jedyną - przyczyn bólu kolana, ale pani doktor nie chciała obejrzeć całej sylwetki. Musiałam dwukrotnie wyraźnie poprosić, by obejrzała go całego i oceniła całą jego sylwetkę, by łaskawie poprosiła go, żeby się rozebrał. Nie poprosiła jednak o zdjęcie skarpetek, nie ciekawiło jej, jak się porusza, jak chodzi. Wystawiła skierowanie na USG i wręczyła mi właściwie bez słowa, twierdząc, że bez tego trudno coś powiedzieć. Możliwą diagnozę i jej wyjaśnienie trzeba było z niej wyciągać zdanie po zdaniu. Wyszłam poirytowana i z poczuciem, że dalej jestem tak samo mądra, jak przed wizytą. Było to bardzo nieprzyjemne doświadczenie.


J
Profil zweryfikowany

Pani doktor była bardzo nieuprzejma. Od początku wizyty próbowała mi wmówić, że moje dolegliwości są spowodowane przez używanie nieodpowiedniej poduszki ortopedycznej. Niewiele wyjaśnia podczas wizyty, trudno uzyskać odpowiedź na jakiekolwiek pytanie. Pani doktor robi swoje, a pacjent nie powinien się wtrącać i pytać. Pozbyła się mnie, bo jestem skomplikowanym przypadkiem. Ewidentnie dawała mi do zrozumienia, że nie będzie się mną zajmować i nie chce mnie leczyć. Na koniec wypisała skierowanie do innego lekarza ze stwierdzeniem 'co pani z tym zrobi, to pani problem'. Szczerze odradzam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania