Dr n. med.

Joanna Stefanowicz

Ginekolog

89 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Pani dr. Stefanowicz prowadziła moją pierwszą ciążę i nie mam jej nic do zarzucenia. Nie była to prosta ciąża i często lądowałam w szpitalu, bo wyniki nie były dobre. Często odnosiłam wrażenie, że Pani doktor przejmuję się moim dzieckiem, tak jakby było jej własnym. Zawsze szczegółowo wyjaśniała mi co się dzieję z moim dzieckiem. W gabinecie była przyjazna atmosfera, a to bardzo ważne dla młodej matki, nie mającej pojęcia co się dzieję i przerażona o swoje maleństwo. Jedyny minus co ceny wizyt, ale moim zdaniem warto odmówić sobie pewnych rzeczy, a mieć świadomość że twoim maleństwem zajmuję się profesjonalista. Polecam!!!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  89 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Pani dr. Stefanowicz prowadziła moją pierwszą ciążę i nie mam jej nic do zarzucenia. Nie była to prosta ciąża i często lądowałam w szpitalu, bo wyniki nie były dobre. Często odnosiłam wrażenie, że Pani doktor przejmuję się moim dzieckiem, tak jakby było jej własnym. Zawsze szczegółowo wyjaśniała mi co się dzieję z moim dzieckiem. W gabinecie była przyjazna atmosfera, a to bardzo ważne dla młodej matki, nie mającej pojęcia co się dzieję i przerażona o swoje maleństwo. Jedyny minus co ceny wizyt, ale moim zdaniem warto odmówić sobie pewnych rzeczy, a mieć świadomość że twoim maleństwem zajmuję się profesjonalista. Polecam!!!

  • K

   Jesteśmy z mężem na początku drogi starania się o dziecko drogą in vitro z pomocą Pani doktor. Powiem szczerze że jestem rozczarowana postawą Pani doktor odnośnie podejścia do pacjenta. Owszem badanie na pierwszej wizycie było przeprowadzone delikatnie, Pani doktor zapoznała się z całą naszą dokumentacją lekarską no i na tym bym zakończyła. Na pierwszej wizycie Pani doktor zleciła nam Badania potrzebne do przystąpienia do programu abstrahując od tego że miała wciąż aktualne badania ze szpitala. Zlecono FSH , Estradiol LH gdzie do programu potrzebne jest tylko FSH. Mąż miał już nieaktualne badania nasienia,ale tego nam p. doktor nie zleciał mimo że wiedziała że termin ważności badania się skończył. Oczywiście zrobiłam tylko FSh i na wizycie P. doktor nawet nie zapytała o resztę badań, które nam zleciła. Obejrzała moje wyniki i powiedziała że mąż musi zrobić jeszcze raz badania nasienia, bo te są przeterminowane, więc ta wizyta kosztowała nas 160zł , gdzie można było powiedzieć nam o tym przy pierwszej wizycie. Po tej wizycie kazała nam przyjść z podpisaną umową. Na szczęście w dniu wizyty na recepcji zapytałam się czy konieczna jest płatna wizyta, czy mogę zostawić umowę wraz z załącznikami na recepcji. Oczywiście ze bez wizyty mogłam to zrobić, więc tym razem nie musieliśmy płacić tych 160 zł. Jestem rozczarowana, ponieważ straciłam do niej zaufanie takie jakim darzy się lekarza i nie czuje się komfortowo, a przecież to takie istotne jeżeli chodzi o całą drogę jaką trzeba przejść aby udało się być w ciąży.

  • Moja przygoda z panią doktor dopiero się zaczyna....Ruszamy z jej pomocą do invitro.Jak na razie wszystko jest ok,miła ciepła,delikatnie przeprowadza badanie..Nie mogę nic złego powiedzieć.Wszystko dokładnie tłumaczy,nie owija w bawełne,jak coś jest nie tak to nie koloryzuje,tylko mówi co i jak...Szczerze polecam.Jedyne co mnie irytuje,to strasznie duże opóźnienia na wizytach,czasem czeka się nawet 2 godz!No ale to nie jej wina,umawianie wizyt co 15 min jest bez sensu...Jedna wizyta trwa 10 min,a kolejna 25...zależy kto z czym przychodzi...
   Magda Kołatek

  • Prowadziłam u Pani Doktor swoją ciążę i aktualnie nadal jestem jej pacjentką. Następną ciążę także będę u niej prowadzić. Chodzi do niej także moja siostra (zmieniła z innego lekarza z tej kliniki) po mojej pozytywnej opinii. Pani Doktor jest bardzo fachowa, nie rozczula się zbytnio nad pacjentem, nie sieje super wizji w sytuacji, gdy coś ją niepokoi od razu o tym mówi i kieruje na dalsze badania. Podczas pierwszej wizyty w ciąży usłyszeliśmy, że pęcherzyk jest mniejszy niż wynikałoby z OM, więc trzeba poczekać tydzień żeby zobaczyć czy się rozwija. Na następnej wizycie usłyszeliśmy już serduszko... ale lepiej tak, niż miała nam od razu gratulować, a później byłoby rozczarowanie. Uważam, że zachowała się bardzo profesjonalnie, nie wiem czego oczekują niektóre Panie, które tu piszą? Jak coś jest nie tak, bądź są wątpliwości czy coś jest nie tak, to chyba pacjent ma prawo o tym wiedzieć, a nie być zapewnianym przez lekarza, że jest super Każda nieprawidłowość w wynikach kończyła się dodatkowymi badaniami i wizytami u specjalistów, a także raz w szpitalu. Pani Doktor dmucha na zimne i bardzo dobrze, bo zbyt wiele znam przypadków, gdzie przez zbyt lekkie podejście lekarza do ciąży dochodziło do tragedii. W sytuacjach dramatycznych Pani Doktor także potrafi się bardzo profesjonalnie i empatycznie zachować (to wiem od innej pacjentki). Obecnie także jestem pacjentką Pani Joasi, na pewno kojarzy pacjentów, zawsze pyta co u mnie i u dzidzi. Każdą wątpliwość rozwiewa, ewentualnie zleca badania żeby rozwiać nawet histeryczne trochę moje obawy.

  • Witam!P.dr.Stefanowicz prowadziła moja pierwsza ciążę.Dodam ze zdrowa córa przyszła na świat 10 lat temu:-)Dziś jestem w 4 m- cu ciąży i niestety nie u p.Dr.,gdyż jest na urlopie macierzyńskim.Z całą pewnością polecam p.Dr.Stefanowicz.Jest osoba miłą,znająca się na tym co robi.W pierwszej ciąży byłam młoda a pani dr.otoczyła mnie niesamowitą opieką.Było to jeszcze w szpitalu CZMP.Nawet,gdy lezalam na obserwacji przychodziła i pytała o samopoczucie.Po porodzie mialam dość dużą nadzerke,której nie mogłam wyleczyć.Udalam się do P.Dr.która jużpprzyjmowała w Salve.Przepisala jakieś globulki robione w aptece.Poszłam do niej, zaaplikowala mi je i do dziś dnia z nadzerki ani śladu jak na razie.Często też mialam zakarzenia.Raz poszłam do niej do Salve aby przyjęła mnie na końcu bez zapisu oczywiście odpłatnie(no cóż do tej dr.czeka się długo a naprzód nie da się przewidzieć co się stanie , a przez mc mogą się jeszcze różne chorobska rozwinąć).P.dr.powiedziała ze mnie nie przyjmie- i bardzo jej przykro ale dużo pacjentów.Wyszłam załamana i na dodatek w rejestracji pani uświadomiła mnie ze na cito do lekarza będzie ciężko się dostac.No cóż swedzialo,piekło - wrocilam do pracy.Wieczorem zadzwonił telefon zastrzeżony.Ku mojemu zdziwieniu w słuchawce głos p.dr.- spytała co mi dolega i zostawiła receptę do odbioru w rejestracji.Od razu też umowilam się na wizytę.Ja zdecydowanie polecam bo nie spotkałam się z innym lekarzem tak zainteresowanym pacjentem.Pozdrowienia dla p.DOKTOR:-)

  • Nic dodać i nic ująć dla mnie lekarz idealny taki z prawdziwego zdarzenia. Nie jest gadułą ani jakaś super wylewna (to nie typ lekarza do którego idziemy na ploty ponarzekać co nam jet źle) Mówi to co istotne! badania przeprowadza bardzo delikatnie! Pozytywna osoba zawsze uśmiechnięta. Prowadziła moją ciąże i na pewno wrócę do niej przy kolejnej.

  • M

   Pani dr Stefanowicz prowadziła moją pierwszą ciążę, dlatego mogę co nieco o niej napisać. Jest prawdziwą profesjonalistką - na siłę nie przedłuża wizyt, bardzo delikatnie podchodzi do każdego badania, a w jej gabinecie zawsze panuje spokojna atmosfera. Pomimo paru nieprzyjemnych zawirowań w trakcie ciąży (amniopunkcja, podejrzenie cukrzycy ciążowej) potrafiła podejść do sprawy bardzo taktownie i racjonalnie (co było mi wtedy naprawdę potrzebne). Ufałam jej osądom i nigdy się na niej nie zawiodłam.

   Jedyne zastrzeżenia można mieć do naprawdę długiego czasu oczekiwania na wizytę. 1-1.5 h spóźnienie stało się normą (przy umówionej na konkretną godzinę wizycie, w prywatnej klinice). I... pech chciał, że Pani dr była praktycznie w tym samym czasie w ciąży co ja stąd na ostatnie 3 wizyty musieliśmy umawiać się do innego lekarza ;)

  • Witam, byłam u dr 2 razy i zdecydowanie odradzam. Pierwszy raz poszłam w celu potwierdzenia ciąży (wynik testu pozytywny, oraz test beta hcg pozytywny), czekałam godzinę pod drzwiami, weszłam na 7 minut i usłyszałam "po co tak wcześnie pani przychodzi", błyskawicznie i od niechcenia wykonane usg i wniosek "nie widzę pęcherzyka, beta hcg trochę niska jak na ten tydzień (5-6) proszę czekać w domu na mocniejszy okres". Faktycznie po tyg poroniłam samoistnie, ani słowa o tym żeby udać się do szpitala. Pół roku później udałam się ponownie w celu potwierdzenia ciąży, tym razem beta bardzo wysoka, test pozytywny i mimo że płace za wizytę byłam 10 min i znowu to samo usłyszałam "już pani mówiłam poprzednio że tak wcześnie się nie przychodzi" (6 tydz), stwierdziła pęchęrzyk, powiedziałam że bardzo wymiotuję 5 razy dziennie i poprosiłam o zwolnienie - dostałam z wpisaną chorobą "zakażenie dróg moczowych" zamiast ciąży! dodała że teraz to nie jest ciąża, powiedziała żebym na wszelki wypadek potwierdziła sobie grupę krwi i brała zwykły kwas foliowy, mam przyjść jak będzie widoczny zarodek w pęcherzyku i wtedy oczywiście da i zleci wszystkie badania. Po paru dniach z odwodnienia trafiłam do szpitala i tam dopiero zajął się mną prawdziwy lekarz, zlecono wszelkie badania. Odradzam! Pieniądze wyrzucone w błoto (Salve)

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Świetna, kompetentna, podchodzi bardzo poważnie do swojej pracy. Gdyby nie Ona, nie wiem jakie by były losy. mojego dzieciaczka. W 7 tyg. ciąży wykryła krwiaka podkosmówkowego, gdzie lekarz z Radomska nawet nie zauważył. Jestem teraz w 10 tyg. ciąży i krwiak prawie już się wchłonął. Szczerze polecam !!!

  • Długo zbierałam się by napisać opinię o pani doktor. Niestety nie jest ona dobra. Jestem mamą 4-miesięcznych bliźniąt. pierwszą ciążę poroniłam. Już wtedy chodziłam do pani doktor. Minęły 3 miesiące od poronienia , a ja znów zaszłam w ciążę-umówiłam się do dr Stefanowicz na wizytę + usg.Pani doktor stwierdziła podczas usg: "Pani Aguniu nie wygląda to zbyt różowo , pęcherzyk jest mocno spłaszczony i wygląda na to, że macica próbuje go wydalić" powiedziała, że mam nastawiać się, że poronię i jak zacznie się najmniejsze krwawienie to od razu do szpitala z uwagi na ryzyko konfliktu bo jestem 0 RH(-), zresztą z tego powodu przeleżałam 3 tygodnie w szpitalu w pierwszej ciąży. Nie da się ukryć, ze po takiej diagnozie byliśmy załamani z mężem, nie dość , że stracimy kolejne dziecko , to jeszcze perspektywa czekania na najgorsze w szpitalu totalnie nas dobiła. Byłam załamana i płakałam non stop, nie mogłam wziąć się w garść, jeszcze tego dnia szłam na 13sta do pracy . Wiedziałam, ze za tydzień będzie trzeba usg powtórzyć. To był chyba najgorszy tydzień w moim życiu - czekanie jak na wyrok. Za tydzień nie poszłam już do dr Stefanowicz, bo była na szczęście na urlopie-umówiłam się w Salve do dr Adama Jerzyńskiego i to zupełnie w ciemno ( pani w rejestracji powiedziała, że pracuje w szpitalu, ma duże doświadczenie i że warto) i nie żałuję. po przedstawieniu mu mojej historii, dr od razu powiedział co myśli na temat straszenia kobiet w ciąży najczarniejszymi scenariuszami -są ciąże , które już dawno powinny się poronić, a wyrosły z nich piękne zdrowe dzieci. Zrobił mi usg, owszem pęcherzyk nieregularny troszkę, ale on tej ciąży nie przekreśla, serduszko bije , więc jest dobrze. Kazał zrobić betaHCG i następne usg w 11 tyg. Jednak betaHCG wyszło tak ogromniastych wartości, że w 8 tygodniu gdy przyszłam do niego z tym wynikiem , od razu zdecydował, że trzeba podejrzeć w USG, co tam się u mnie dzieje. Szukał i szukał, aż w końcu znalazł -drugie bijące serduszko:) No i cóż tu mówić, przecież ta ciąża miała się poronić, a tu proszę dwójka dzieci w drodze. Pan dr Jerzyński prowadził moją ciążę do końca-a była to bardzo trudna ciąża( podejrzenie TTTS, skracanie szyjki macicy, cukrzyca ciążowa i na koniec odklejanie siatkówki w oku( a na drugie prawie nie widzę od dziecka ) grożące mi utratą wzroku-niestety przez to ostatnie ciąża została rozwiązana w 34 tyg., ale wiadomo, że to niczyja wina , bo ciąża mnoga zawsze jest ciążą wysokiego ryzyka i jest ogromnym obciążeniem dla dzieci i dla kobiety , co kiedyś wydawało mi się takim tylko gadaniem, dopóki nie przeżyłam tego na własnej skórze ) - w odpowiednich momentach kierował do szpitala, dzwonił by zapytać o mój stan zdrowia , również i on był dostępny zawsze pod telefonem, jak nie mógł odebrać, to oddzwaniał, nawet na urlopie , gdzie tak naprawdę mógł wyłączyć telefon, tak jak robią to inni. Ale to jest lekarz z powołania , wspierał nas psychicznie i miałam ten komfort, że zawsze mogę do niego zadzwonić gdyby coś się działo i że nie jest się zostawionym samemu sobie. I zawsze gdy był moment pod górkę słyszałam, że przecież jest dobrze, że ta ciąża miała się poronić, a tu już 14 tydzień, już 20 tydzien , już 28 tydzień. Z dr Stefanowicz nie ma takiego kontaktu, a już na pewno ona sama nie da telefonu do siebie , ma tyle pacjentek , że myślę, że nawet nie za bardzo kojarzy osoby. No i do tego w moim przypadku pomyliła się. Zafundowała mi dawkę ogromnego stresu, zupełnie niepotrzebnie. Ja odradzam prowadzenie ciąży u tej lekarki, to, że jest miła i delikatnie bada , to za mało by oddać w jej ręce prowadzenie swojej ciąży. Agnieszka Ścieszko.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Jesteś tym lekarzem?

  395

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  1000

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.