Adres

Szparagowa 10, Bałuty , Łódź
Salve Medica

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
42 292.....

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizacje z ginekologii i położnictwa. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem ni...

Zobacz pełen opis


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Szparagowa 10, Łódź

180 zł

Salve Medica

Pozostałe usługi

Konsultacja ginekologiczna + USG


Szparagowa 10, Łódź

260 zł

Salve Medica


Konsultacja leczenia niepłodności (kolejna wizyta)


Szparagowa 10, Łódź

180 zł

Salve Medica


Konsultacja leczenia niepłodności (pierwsza wizyta)


Szparagowa 10, Łódź

200 zł

Salve Medica


Konsultacja położnicza


Szparagowa 10, Łódź

180 zł

Salve Medica


USG ciąży


Szparagowa 10, Łódź

160 zł

Salve Medica

USG ciąży wczesnej do 11 tygodniaSzparagowa 10, Łódź

200 zł

Salve Medica

USG ciąży z wyłączeniem USG genetycznych


USG ginekologiczne transvaginalne


Szparagowa 10, Łódź

160 zł

Salve Medica

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
95 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica konsultacja leczenia niepłodności (pierwsza wizyta)

Nie mam do napisania nic pozytywnego apropos wizyty u doktor Stefanowicz. Raczej same negatywy. Ale zacznijmy od początku. Czas oczekiwania na lekarza ponad godzina. Kompletny brak szacunku do ludzkiego czasu o innych aspektach nie wspominając. Ponieważ trafiłam do doktor Stefanowicz w związku z 3 letnim staraniem o ciąże miałam już nie raz konieczność wizyt u różnych specjalistów i mam porównanie. Pani doktor niczym w moich oczach się spośród nich nie wyróżnia, no może poza ogromną ceną za wizytę (200zl). Na wizycie nie przejrzała nawet połowy badań, które przyniosłam twierdząc, ze musi mieć aktualne. Pośród zleconych badań były takie, które robiłam miesiąc wcześniej, ale wyników nie obejrzała. Z samej wizyty nie wynikało kompletnie nic. Wspomniała coś o inseminacjach, tak jakby nie usłyszała , ze były one już za nami i nie przyniosły efektu. Nie pozostało nam nic jak potraktować pieniądze za stracone, czas za stracony i iść dalej szukając specjalisty, który poświęci nam czas i uwagę, a jednocześnie nie będzie nas traktować jak petenta. Na szczęście się udało...
pani doktor nie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica Ciaza/Poronienie

Zona wyszła z gabinetu zapłakana. Podejrzewaliśmy ciąże biochemiczną/poronienie, a Pani Doktor wydawała się w ogóle nie interesować stanem pacjentki. Przedłożona dokumentacja i wyniki badań nawet nie została przejrzana. Na każde pytanie rozstrzęsionej żony Pani odpowiadała, że "może sobie Pani zrobic, może Pani nie robić(badanie)". Należy zadać sobie pytanie czy tak powinna wyglądać odpowiedź specjalisty. Umiejetność empatii u Pani Doktor mocno kuleje, była wyraźnie zaskoczona i rozbawiona faktem, że ludzie przeżywaja kolejną porażkę/utratę dziecka. Polecam dwa razy zastanowić się nad wizytą u tego specjalisty.


S
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Dzięki Pani Doktor mamy piękną , zdrowa córeczkę .
Wszystkie badania , cała profilaktyka , nie moge powiedzieć ani jednego złego słowa . Owszem sa opóźnienia , ale jesli na koniec dowiadujesz się , ze się udało , to warto czekać .
Byłam przed pierwsza inseminacja , ponieważ dwa razy się nie udało i Pani Dr stwierdziła ,ze spróbujemy jeszcze raz podając inne leki na wywołanie pęcherzyków i udalo się !
Dziękujemy !!!!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica badania profilaktyczne

Bardzo dobry lekarz, delikatny, cierpliwy, dokładny.
Jednocześnie uśmiechnięty i empatyczny człowiek.
Polecam młodym osobom, które mogą mieć (niepotrzebne) obawy przed wizytą u ginekologa oraz wszystkim tym, którzy oczekują fachowej pomocy i zrozumienia dla ich problemów.
W końcu do ginekologa trafiamy nie tylko na profilaktyczne badania.

Świetny lekarz.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica USG jamy płodu

Pani doktor spoźniła się, w przypadku mojej wizyty (a byłam pierwsza) spóźnienie wynosiło zaledwie 40 min. Po czym Pani doktor wchodzi jakby to było normalne, bez dzień dobry i przepraszam ale widocznie tak ma. Byłam zapisana na usg genetyczne, które powinno być conajmniej dwa razy dłuższe i dokładniejsze niż zwykłe usg. W moim przypadku trwało dokładnie 10 minut, z czego cała wizyta chyba z 15 min. Monitor usg był ustawiony tak że ja osobiście nie widziałam nic,jedynie mąż miał okazje z odl. Jakiś 2 m widzieć cokolwiek na drugim monitorze. Pani doktor rzucała tylko hasłami do Pani która notowała wyniki. Zero tłumaczenia, zero pokazywania. Na koniec dowiedziałam się tylko że ok. Wyniki do ręki i do widzenia. Zdecydowanie nie polecam tej osoby jeżeli chodzi o usg genetyczne, zwłaszcza jeżeli jest to pierwsze dziecko i człowiek jest ciekawy co i jak wygląda, a tym bardziej że usg swoje kosztuje.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica zapłodnienie in vitro

No cóż, Pni doktor nie dość, że za wizyty bierze spore sumki,t zawsze się spóźnia. Szczytem wszystkiego była sytuacja: gdy poraz 4 podchodzę do in vitro, leżę rozkraczona na fotelu w oczekiwaniu na podanie zarodka, a pani doktor przegląda sobie zdjęcia oparta o moją wisząca na haku nogę i pokazuje zdjęcia z telefonu pielęgniarce, która asystowała. Możecie sobie Państwo pomyśleć co wtedy czułam, nie wspomnę że telefon, który dotykała tymi samymi rękawiczkami w których potem prowadziła zabieg. Oczywiście poraz kolejny się nie udało. Nie polecam ani Pani doktor, jej podejście do klienta sprawia że człowiek czuje się malutki i tak naprawdę jest maleńką nieznaczącą kropką w całym tym tłumie ludzi z wielkimi nadziejami..


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr. Stefanowicz prowadziła moją pierwszą ciążę i nie mam jej nic do zarzucenia. Nie była to prosta ciąża i często lądowałam w szpitalu, bo wyniki nie były dobre. Często odnosiłam wrażenie, że Pani doktor przejmuję się moim dzieckiem, tak jakby było jej własnym. Zawsze szczegółowo wyjaśniała mi co się dzieję z moim dzieckiem. W gabinecie była przyjazna atmosfera, a to bardzo ważne dla młodej matki, nie mającej pojęcia co się dzieję i przerażona o swoje maleństwo. Jedyny minus co ceny wizyt, ale moim zdaniem warto odmówić sobie pewnych rzeczy, a mieć świadomość że twoim maleństwem zajmuję się profesjonalista. Polecam!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Jesteśmy z mężem na początku drogi starania się o dziecko drogą in vitro z pomocą Pani doktor. Powiem szczerze że jestem rozczarowana postawą Pani doktor odnośnie podejścia do pacjenta. Owszem badanie na pierwszej wizycie było przeprowadzone delikatnie, Pani doktor zapoznała się z całą naszą dokumentacją lekarską no i na tym bym zakończyła. Na pierwszej wizycie Pani doktor zleciła nam Badania potrzebne do przystąpienia do programu abstrahując od tego że miała wciąż aktualne badania ze szpitala. Zlecono FSH , Estradiol LH gdzie do programu potrzebne jest tylko FSH. Mąż miał już nieaktualne badania nasienia,ale tego nam p. doktor nie zleciał mimo że wiedziała że termin ważności badania się skończył. Oczywiście zrobiłam tylko FSh i na wizycie P. doktor nawet nie zapytała o resztę badań, które nam zleciła. Obejrzała moje wyniki i powiedziała że mąż musi zrobić jeszcze raz badania nasienia, bo te są przeterminowane, więc ta wizyta kosztowała nas 160zł , gdzie można było powiedzieć nam o tym przy pierwszej wizycie. Po tej wizycie kazała nam przyjść z podpisaną umową. Na szczęście w dniu wizyty na recepcji zapytałam się czy konieczna jest płatna wizyta, czy mogę zostawić umowę wraz z załącznikami na recepcji. Oczywiście ze bez wizyty mogłam to zrobić, więc tym razem nie musieliśmy płacić tych 160 zł. Jestem rozczarowana, ponieważ straciłam do niej zaufanie takie jakim darzy się lekarza i nie czuje się komfortowo, a przecież to takie istotne jeżeli chodzi o całą drogę jaką trzeba przejść aby udało się być w ciąży.


Użytkownik zweryfikowany

Moja przygoda z panią doktor dopiero się zaczyna....Ruszamy z jej pomocą do invitro.Jak na razie wszystko jest ok,miła ciepła,delikatnie przeprowadza badanie..Nie mogę nic złego powiedzieć.Wszystko dokładnie tłumaczy,nie owija w bawełne,jak coś jest nie tak to nie koloryzuje,tylko mówi co i jak...Szczerze polecam.Jedyne co mnie irytuje,to strasznie duże opóźnienia na wizytach,czasem czeka się nawet 2 godz!No ale to nie jej wina,umawianie wizyt co 15 min jest bez sensu...Jedna wizyta trwa 10 min,a kolejna 25...zależy kto z czym przychodzi...
Magda Kołatek


A
Użytkownik zweryfikowany

Prowadziłam u Pani Doktor swoją ciążę i aktualnie nadal jestem jej pacjentką. Następną ciążę także będę u niej prowadzić. Chodzi do niej także moja siostra (zmieniła z innego lekarza z tej kliniki) po mojej pozytywnej opinii. Pani Doktor jest bardzo fachowa, nie rozczula się zbytnio nad pacjentem, nie sieje super wizji w sytuacji, gdy coś ją niepokoi od razu o tym mówi i kieruje na dalsze badania. Podczas pierwszej wizyty w ciąży usłyszeliśmy, że pęcherzyk jest mniejszy niż wynikałoby z OM, więc trzeba poczekać tydzień żeby zobaczyć czy się rozwija. Na następnej wizycie usłyszeliśmy już serduszko... ale lepiej tak, niż miała nam od razu gratulować, a później byłoby rozczarowanie. Uważam, że zachowała się bardzo profesjonalnie, nie wiem czego oczekują niektóre Panie, które tu piszą? Jak coś jest nie tak, bądź są wątpliwości czy coś jest nie tak, to chyba pacjent ma prawo o tym wiedzieć, a nie być zapewnianym przez lekarza, że jest super Każda nieprawidłowość w wynikach kończyła się dodatkowymi badaniami i wizytami u specjalistów, a także raz w szpitalu. Pani Doktor dmucha na zimne i bardzo dobrze, bo zbyt wiele znam przypadków, gdzie przez zbyt lekkie podejście lekarza do ciąży dochodziło do tragedii. W sytuacjach dramatycznych Pani Doktor także potrafi się bardzo profesjonalnie i empatycznie zachować (to wiem od innej pacjentki). Obecnie także jestem pacjentką Pani Joasi, na pewno kojarzy pacjentów, zawsze pyta co u mnie i u dzidzi. Każdą wątpliwość rozwiewa, ewentualnie zleca badania żeby rozwiać nawet histeryczne trochę moje obawy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizacje z ginekologii i położnictwa. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem ni...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Staże

  • ,

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

  • ,

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)