lek. dent.

Joanna Ślusiewicz

Ortodonta

211 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na www.ortoprotex.pl) Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na
  www.ortoprotex.pl)

  Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca się w Łodzi, już od 20 lat świadczy usługi pacjentom nie tylko z całej Polski, ale również z większości krajów Unii Europejskiej. Obecnie nad naszymi podopiecznymi czuwa siedmiu lekarzy stomatologów specjalistów oraz siedem asystentek. Nasze specjalizacje to: ortodoncja stała, ortodoncja ruchoma, stomatologia estetyczna (w tym wybielanie zębów), chirurgia, stomatologia dziecięca. Posiadamy również szeroką ofertę protetyczną i implantologiczną. Jednak najprężniej działającą dziedziną Naszej Przychodni są aparaty stałe i aparaty ruchome.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
211 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

  Temat naprawienia mojego uśmiechu odwiesiłam na kołek na wiele lat, że względu na "operacyjną szczękę". Dziś żałuję, że nie trafiłam do gabinetu Pani dr Ślusiewicz, dużo wcześniej, ponieważ każdy dzień pod Jej opieką zmieniał chaos moich rosnących w stronę słońca zębów w ład – i tu dodam – bezboleśnie. Terapia trwała 18 miesięcy nie była łatwa, ale intensywna, skuteczna i co istotne, każda wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze wzajemnego zrozumienia i poczuciu zaopiekowania.

  Bardzo dziękuję Pani Doktor (która jest niesamowicie pozytywną osobą, ale przede wszystkim artystką w tym co robi) za to, że w ogóle podjęła się leczenia mojej osoby

  Profesjonalny gabinet, który mogę polecić z czystym sumieniem! :)

 • Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

  Niedawno zakończyłem leczenie ortodontyczne. Pani Doktor Joanna Ślusiewicz "poskromiła" :-) moje krzywe zęby i ustawiła je tak, jak powinny być czyli w perfekcyjny uśmiech. Leczenie pod czujnym okiem Pani Doktor przebiegało sprawnie oraz w miłej atmosferze. Widać, że Pani Doktor lubi swoją prace i jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Bardzo dziękują Pani Doktor Ślusiewicz za mój nowy uśmiech. Z czystym sumieniem polecam :)

 • J
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: aparat stały

  Najlepsza decyzja, aby rozpocząć i zakończyć z sukcesem leczenie ortodontyczne u Pani Doktor! Cudowny lekarz, cudowna atmosfera. Pełen profesjonalizm.

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

  Pani doktor Joanna Ślusiewicz to profesjonalistka. Moje leczenie trwało 10 miesięcy, jeśli chodzi o efekt - powalający ! Z czystym sumieniem polecam

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: usługa ortodontyczna

  Jestem niezwykle zadowolony z efektów leczenia przez Panią dr Ślusiewicz. Cała naprawa zgryzu, ktory umówmy sie należał raczej do mocno wadliwych, przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Wiem, co mowię, gdyż w tym samym czasie kilka osób z bliższego otoczenia rownież zdecydowało sie na leczenie u innych lekarzy z dużo gorszymi efektami.
  Pani doktor jest przemiła osoba, która podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie. Naprawdę odnosi sie wrażenie, że Pani doktor zależy na każdym pacjencie. Polecam wszystkim bez dwóch zdań.
  Jedynym minusem sa spóźnienia przy wizytach - niejednokrotnie przyjmowany byłem 1.5h po wyznaczonej godzinie. Sugeruje wiec planowanie dnia z uwzględnieniem możliwego dłuższego poślizgu.

 • Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

  Pani doktor Ślusiewicz jest cudownym specjalistą od uśmiechu - dosłownie jak i w przenośni. Do gabinetu pani doktor trafiłem z wadą zgryzu i krzywym uzębieniem jako nastolatek. Część moich zębów (według opinii innych lekarzy )kwalifikowała się tylko i wyłącznie do usunięcia. Pani doktor dokładnie przyjrzała się mojemu przypadkowi, przeanalizowała i zaplanowała tok leczenia, którego efektem jest komplet prostych, zdrowych i prawidłowo ułożonych zębów. Wizyta w gabinecie to przyjemnie spędzony czas w miłej i radosnej atmosferze a dzięki takiemu podejściu do pacjenta, wychodzę z uśmiechem na twarzy i ochotą na kolejne wizyty, z których jako stały pacjent, korzystam do dziś (od ponad 7 lat). Bardzo dziękuje za pełen profesjonalizm, pozytywne nastawienie, a w szczególności za efekt jaki udało się osiągnąć. Serdecznie Polecam.

 • Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: aparaty stałe

  To prawdziwy cud, że moja mama znalazła ten gabinet. W drugiej klasie gimnazjum zaczęłam leczenie i teraz aparat mam już zdjęty. Mój przypadek był trudny, wielu lekarzy bez zastanowienia pewnie powyrywałoby mi kilka zębów, zanim w ogóle zabraliby się do leczenia, ale Dr Joanna Ślusiewicz nie zawahała się nawet na chwilę i przyjęła mnie pod swoje skrzydła. Nie było to krótkie ani łatwe, ale nigdy nie żałowałam. Ponadto, za każdym razem gdy stresowałam się na fotelu, gdy wchodziła Pani Doktor, moje zmartwienia gdzieś ulatywały, nie mogąc znieść jej pozytywnej energii :). Dzisiaj mogę cieszyć się prostymi zębami i uśmiechać się bez wstydu. Naprawdę dziękuję :D.

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: aparaty stałe

  Właśnie zakończyłem proces leczenia ortodontycznego u Pani Dr Joanny Ślusiewicz. Miałem trudną do korekty wadę. Wcześniej, od dzieciństwa, kilku specjalistów skazywało mnie na operacyjne leczenie, nawet bez chęci próby innego sposobu. Doktor Ślusiewicz już na pierwszym spotkaniu podjęła się zadania i do tej pory pamiętam zdanie: „Mateusz, ja ci to zrobię. To się da zrobić bez zabiegu”.
  Doktor jest profesjonalistką, rozpracowała mój przypadek, zaplanowała przebieg leczenia, który zaowocował sukcesem. Ponadto jest pełną optymizmu, charyzmatyczną osobą. Podziwiam talent zawodowy, który m.in. przejawiał się w podejmowaniu szybkiej diagnozy co dalej i przekazaniu wskazówek osobom współpracującym. Pani Doktor pracuje z pasją i zaangażowaniem.
  Bardzo dziękuję za leczenie i przede wszystkim za efekt końcowy. Jestem zadowolony z mojego uśmiechu.
  Słowa podziękowania kieruję także do całego zespołu Pań asystentek. Dobrze, że stałem się pacjentem gabinetu Ortoprotex.

  lek. dent. Joanna Ślusiewicz2017-05-31

  Cześć Mateusz , przyznam że pierwszy raz odpisuje na tej stronie. Zawsze się wzruszam jak doceniacie moją pracę i moja wiarę że w takich przypadkach jak Twój musi się udać . Cieszę się bardzo ,że mogłam wypuścić Cię z nowym uśmiechem w dalsze życie :-) Tym bardziej zaskoczyła mnie Twoja opinia bo sam wiesz ,że do nadmiernie gadatliwych nie należysz :-) Pozdrawiam Ciebie i Twój uśmiech i do zobaczenia na kontrolach . Joanna Ślusiewicz

 • Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: Inny

  Pani Joanna z pełnym profesjonalizmem podchodzi do sparwy. Wyszłam z gabinetu z prostymi i pięknie białymi zębami.

 • T
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: aparaty stałe

  Na pewno w Łodzi znaleźć można wiele tańszych gabinetów ortodontycznych, z krótszymi terminami oczekiwania. Ja jednak za namową stomatologa udałem się w sprawdzone miejsce i nie żałuje. Pani Joanna jest perfekcjonistką i z pasją podchodzi do wykonywanej pracy. Skupia się na całości, rozpatrując każdy detal. To esencja tej profesji i stąd zapewne długie terminy i kolejki pod jej gabinetem. Co więcej nie oszczędza na sprzęcie i współpracuje z najlepszymi, stąd mamy w jednym miejscu wielu specjalistów w swoich dziedzinach i na pewno otrzymamy najbardziej fachową pomoc jak tylko możliwe jest to z technicznego punktu widzenia. Z powodu przeprowadzki, nie mogłem bywać regularnie na kontroli i moje leczenie było skomplikowane oraz utrudnione przez długi okres narażenia zębów na nieprawidłowy zgryz. Nie mniej efekt przerósł oczekiwania i pomimo tego, że nie było tanio to nie żałuje wydanych pieniędzy. Czy zdecydował bym się na to ponownie?! Myślę, że tak i polecam to każdemu dla kogo aparat stały to za mało. Naprawdę warto! :D