lek. dent.

Joanna Ślusiewicz

Ortodonta

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na www.ortoprotex.pl) Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mies... więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na
  www.ortoprotex.pl)

  Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca się w Łodzi, już od 20 lat świadczy usługi pacjentom nie tylko z całej Polski, ale również z większości krajów Unii Europejskiej. Obecnie nad naszymi podopiecznymi czuwa siedmiu lekarzy stomatologów specjalistów oraz siedem asystentek. Nasze specjalizacje to: ortodoncja stała, ortodoncja ruchoma, stomatologia estetyczna (w tym wybielanie zębów), chirurgia, stomatologia dziecięca. Posiadamy również szeroką ofertę protetyczną i implantologiczną. Jednak najprężniej działającą dziedziną Naszej Przychodni są aparaty stałe i aparaty ruchome.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
206 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

  Pani doktor Ślusiewicz jest cudownym specjalistą od uśmiechu - dosłownie jak i w przenośni. Do gabinetu pani doktor trafiłem z wadą zgryzu i krzywym uzębieniem jako nastolatek. Część moich zębów (według opinii innych lekarzy )kwalifikowała się tylko i wyłącznie do usunięcia. Pani doktor dokładnie przyjrzała się mojemu przypadkowi, przeanalizowała i zaplanowała tok leczenia, którego efektem jest komplet prostych, zdrowych i prawidłowo ułożonych zębów. Wizyta w gabinecie to przyjemnie spędzony czas w miłej i radosnej atmosferze a dzięki takiemu podejściu do pacjenta, wychodzę z uśmiechem na twarzy i ochotą na kolejne wizyty, z których jako stały pacjent, korzystam do dziś (od ponad 7 lat). Bardzo dziękuje za pełen profesjonalizm, pozytywne nastawienie, a w szczególności za efekt jaki udało się osiągnąć. Serdecznie Polecam.

 • Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: aparaty stałe

  To prawdziwy cud, że moja mama znalazła ten gabinet. W drugiej klasie gimnazjum zaczęłam leczenie i teraz aparat mam już zdjęty. Mój przypadek był trudny, wielu lekarzy bez zastanowienia pewnie powyrywałoby mi kilka zębów, zanim w ogóle zabraliby się do leczenia, ale Dr Joanna Ślusiewicz nie zawahała się nawet na chwilę i przyjęła mnie pod swoje skrzydła. Nie było to krótkie ani łatwe, ale nigdy nie żałowałam. Ponadto, za każdym razem gdy stresowałam się na fotelu, gdy wchodziła Pani Doktor, moje zmartwienia gdzieś ulatywały, nie mogąc znieść jej pozytywnej energii :). Dzisiaj mogę cieszyć się prostymi zębami i uśmiechać się bez wstydu. Naprawdę dziękuję :D.

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: aparaty stałe

  Właśnie zakończyłem proces leczenia ortodontycznego u Pani Dr Joanny Ślusiewicz. Miałem trudną do korekty wadę. Wcześniej, od dzieciństwa, kilku specjalistów skazywało mnie na operacyjne leczenie, nawet bez chęci próby innego sposobu. Doktor Ślusiewicz już na pierwszym spotkaniu podjęła się zadania i do tej pory pamiętam zdanie: „Mateusz, ja ci to zrobię. To się da zrobić bez zabiegu”.
  Doktor jest profesjonalistką, rozpracowała mój przypadek, zaplanowała przebieg leczenia, który zaowocował sukcesem. Ponadto jest pełną optymizmu, charyzmatyczną osobą. Podziwiam talent zawodowy, który m.in. przejawiał się w podejmowaniu szybkiej diagnozy co dalej i przekazaniu wskazówek osobom współpracującym. Pani Doktor pracuje z pasją i zaangażowaniem.
  Bardzo dziękuję za leczenie i przede wszystkim za efekt końcowy. Jestem zadowolony z mojego uśmiechu.
  Słowa podziękowania kieruję także do całego zespołu Pań asystentek. Dobrze, że stałem się pacjentem gabinetu Ortoprotex.

  lek. dent. Joanna Ślusiewicz2017-05-31

  Cześć Mateusz , przyznam że pierwszy raz odpisuje na tej stronie. Zawsze się wzruszam jak doceniacie moją pracę i moja wiarę że w takich przypadkach jak Twój musi się udać . Cieszę się bardzo ,że mogłam wypuścić Cię z nowym uśmiechem w dalsze życie :-) Tym bardziej zaskoczyła mnie Twoja opinia bo sam wiesz ,że do nadmiernie gadatliwych nie należysz :-) Pozdrawiam Ciebie i Twój uśmiech i do zobaczenia na kontrolach . Joanna Ślusiewicz

 • Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: Inny

  Pani Joanna z pełnym profesjonalizmem podchodzi do sparwy. Wyszłam z gabinetu z prostymi i pięknie białymi zębami.

 • T
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: aparaty stałe

  Na pewno w Łodzi znaleźć można wiele tańszych gabinetów ortodontycznych, z krótszymi terminami oczekiwania. Ja jednak za namową stomatologa udałem się w sprawdzone miejsce i nie żałuje. Pani Joanna jest perfekcjonistką i z pasją podchodzi do wykonywanej pracy. Skupia się na całości, rozpatrując każdy detal. To esencja tej profesji i stąd zapewne długie terminy i kolejki pod jej gabinetem. Co więcej nie oszczędza na sprzęcie i współpracuje z najlepszymi, stąd mamy w jednym miejscu wielu specjalistów w swoich dziedzinach i na pewno otrzymamy najbardziej fachową pomoc jak tylko możliwe jest to z technicznego punktu widzenia. Z powodu przeprowadzki, nie mogłem bywać regularnie na kontroli i moje leczenie było skomplikowane oraz utrudnione przez długi okres narażenia zębów na nieprawidłowy zgryz. Nie mniej efekt przerósł oczekiwania i pomimo tego, że nie było tanio to nie żałuje wydanych pieniędzy. Czy zdecydował bym się na to ponownie?! Myślę, że tak i polecam to każdemu dla kogo aparat stały to za mało. Naprawdę warto! :D

 • M

  Wiele lat zwlekałam z podjęciem decyzji o założeniu aparatu ortodontycznego. Miałam krzywe i potłuczone jedynki - wypadek z czasów dzieciństwa. Oczekiwałam szybkich rezultatów leczenia, a aparat ortodontyczny kojarzył mi się z kilkuletnią męczarnią. Poważnie myślałam o licówkach lub koronach. Trafiłam do ortoprotexu. Pani dr Ślusiewicz szybko wybiła mi korony z głowy. Zaproponowała roczne leczenie ortodontyczne i drobną kosmetykę kształtu zębów. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Ząbki są równiutkie i całe moje :-) Dzięki Ortoprotex wreszcie zaczęłam się uśmiechać.

 • A
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: aparaty stałe

  Moje leczenie u dr Joanny Ślusiewicz, zaczęło się w 2007, gdy miałam już 50+. Kłopot związany był z tym, że zęby ‘’dwójki’’ górne nie wyrosły po ‘’mleczakach’’, a sprawę pogorszyło usunięciem trzonowego zęba ’’6’’, kiedy miałam 26 lat. Od tego czasu powoli było coraz gorzej. Na przodzie z każdym rokiem powstawała większa szpara po jednej stronie górnego łuku. Wyglądała to bardzo nieestetycznie i dla mnie, która przywiązuje dużą wagę do wyglądu, było bardzo stresujące. Doktor Joanna Ślusiewicz zasugerowała założenie aparatu dentystycznego stałego. Jestem niezmiernie wdzięczna i nigdy nie żałowałam niedogodności noszenia aparatu przez prawie 1,5 roku. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Mam szeroki uśmiech i nawet brak makijażu nie jest krępujący. Doktor Joanna Ślusiewicz jest osobą ciepłą i bardzo otwartą, pasjonatką swojego zawodu. Dzięki Pani Doktor mam pełny, ładny uśmiech, zdrowe zęby zabezpieczone przed paradontozą. Warunki i atmosfera bardzo dobre i przyjemne, dzięki opiece profesjonalnego zespołu. Doktor Joanna Ślusiewicz jest moim lekarzem ortodontą i dzięki jej uroczemu usposobieniu sprawia, że od momentu Jej poznania każda wizyta nie powoduje stresu ani niepokoju.
  Wspaniały zespół.
  Polecam wszystkim

 • P
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

  Wielkie dzięki Pani Doktor. Moje marzenie wreszcie się spełniło. Wizyty u Pani Asi to czysta przyjemność, śmiech, profesjonalizm i bomba dobrej energii. Leczyłam się 1 rok i 3 miesiące a efekt chcielibyście zobaczyć. Mocno pozdrawiam dziękuję i polecam każdemu kto będzie w potrzebie.
  Do zobaczenia na kontroli. Ta ortodoncja to naprawdę fajna sprawa.

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna OrtoprotexUsługa: aparaty stałe

  Za namową mamy i siostry zdecydowałem się na aparat. Z resztą mama i tak nikomu innemu by mnie nie oddała pod opiekę, łatwo nie było. ryzyko utraty zębów wisiało nade mną od początku. Po ostatniej wizycie okazało się, ze wszystkie zalecenia dr Joasi działają i jest duża szansa, ze będę miał wszystkie swoje zęby. Jeśli dr Joasia mówi "noś wyciągi!", to wie co mówi, ratuje nasze zęby i uśmiech. Gdyby nie dr Joasia i wszytko co mi powtarzała, nie wiem jak bym się teraz miał bez moich górnych czwórek. A tak.... mistrzostwo!

 • A

  Moja przygoda z aparatem ortodontycznym oraz kliniką Ortoprotex zaczęła się w kwietniu 2015roku, a w listopadzie 2016 byłam już "wolna" :) Pierwsze dni po założeniu aparatu nie były zbyt komfortowe ale to normalne. Po kilku dniach przyzwyczaiłam się do noszenia aparatu i nauczyłam się z nim funkcjonować. Nigdy podczas aparatu nie czułam bólu ani jakichkolwiek dolegliwości. Efekty leczenia były zauważalne dość szybko. Pani doktor to wspaniały lekarz - bardzo serdeczna osoba, profesjonalistka z wieloletnim doświadczeniem oraz wielką pasją ! Wszystkie wizyty kontrolne przebiegały w miłej atmosferze. Ząbki były piaskowane i czyszczone. Pani Joasia potrafi z pewnością czynić cuda. Efektem są proste zęby i zdrowy zgryz. Polecam wszystkim wymagającym klientom klinikę Ortoprotex !!! Pacjentka Ania H.