Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Średnia 1, Piła

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Nadciśnienie tętnicze
 • Choroba wieńcowa
 • Wady serca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

Jesteś po wizycie u tego specjalisty?

Podziel się wrażeniami! Przyszli pacjenci pewnie tu zajrzą i będą Ci wdzięczni.

Zostaw swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zawroty głowy

  Mam 25 lat i pracę stojącą. Dzisiaj od rana czułam się dobrze, w pracy też jak zawsze. Gdy usłyszałam "dzwonek" na przerwę wyłączyłam komputer i zaczęłam spacer. Już po dwóch pierwszych krokach poczułam okropne zawroty głowy, zanim wyszłam z budynku musiałam się kilka razy zatrzymać i kucnąć. Koleżanka podała mi gorącą czekoladę, ale to chyba pomogło na chwilę (lub efekt placebo). Przez 15 minut leżałam na ziemi z nogami do góry, bo bałam się podnieść -każde podniesienie głowy to jeszcze większe zawroty głowy i prawie omdlenia. Do tego zrobiło mi się okropnie zimno -trzęsłam się jak na -20 mrozie. Potem zaprowadzili mnie do pokoju ochrony gdzie wszystko się uspokajało i dopiero w sumie po jakiejś godzinie mi przeszło. Teraz też czuję gulę w gardle, duszno mi, mam sucho w przełyku, "nie czuję" bicia serca, mam słaby puls w granicach 50-ciu, jestem lekko blada, czasem przybieram normalnych kolorów, czuję lekkie ukłucia po lewej stronie klatki piersiowej. Boję się zasnąć, znów trzęsę się z zimna. Kiedy już prawie zasypiam coś wybudza mnie ze snu. Najgorsze jest to, że jestem w trakcie wyrabiania ubezpieczenia, a w Holandii leczenie bez tego kwitku jest horrendalnie drogie. Wydaje mi się, że to może być nerwica, bo mam jej sporo objawów. Na urlop do Polski jadę za niecały miesiąc, wtedy umówię się do kardiologa, będę chciała zrobić Holtera. Co do mojej diety to jest uboga we wszystko, aczkolwiek jem mięso, zupy, czasem owoce czy warzywa. Czy do mojej sytuacji mogło też przyczynić się moje dzisiejsze odstawienie papierosów, okres i biegunka? Boję się, że zaraz umrę, po raz kolejny się tak boję ;( Proszę o pomoc.

  Proponuję badanie tarczycy by wykluczyć niedoczynnośc - TSH z krwi

  lek. Joanna Podlewska-Depta

 • Pytanie dotyczące ablacja

  Dzień dobry.
  W związku z ablacją którą przeszedłem kilka dni temu wystąpił u mnie dziwny objaw, wysoki puls spoczynkowy 90/ min. Przed zabiegiem był w normie czyli około 70/min lecz zwykle mniej przy czym ciśnienie jest w normie 120/80 lub nieco niższe. Czy może być to spowodowane niedawnym zabiegiem 4 dni temu.

  proszę sprawdzic morfologię i elektrolity

  lek. Joanna Podlewska-Depta

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Nadciśnienie tętnicze
 • Choroba wieńcowa
 • Wady serca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne