Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Bartoka 24/U2, Widzew, Łódź
NEOLOGOPEDIA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Blik

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Rejestracja wizyt na stronie poradni NEOLOGOPEDIA. Jestem logopedą i specjalistą zaburzeń komunikacji językowej. Jako logopeda dziecięcy specjalizuję ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Wady wymowy
  • Zaburzenia mowy
  • Jąkanie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Bartoka 24/U2, Łódź

130 zł

NEOLOGOPEDIA

Pozostałe usługi


Bartoka 24/U2, Łódź

150 zł

NEOLOGOPEDIABartoka 24/U2, Łódź

od 95 zł

NEOLOGOPEDIABartoka 24/U2, Łódź

od 95 zł

NEOLOGOPEDIABartoka 24/U2, Łódź

od 95 zł

NEOLOGOPEDIABartoka 24/U2, Łódź

95 zł

NEOLOGOPEDIABartoka 24/U2, Łódź

95 zł

NEOLOGOPEDIA

21 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NEOLOGOPEDIA terapia logopedyczna

Do Pani Joanny trafiłam z moim jedenastoletnim synem szukając pomocy z pogarszającą się jakością mowy syna.
Już na pierwszej konsultacji Pani Asia wskazała mi, gdzie tkwi problem.
Niestety nikt wcześniej nie zwrócił na to uwagi...
Na szczęście Tymek jest już w tym wieku, że rozumie dlaczego potrzebuje logopedy i bardzo poważnie podchodzi zarówno do wizyt w gabinecie Pani Asi, jak również do ćwiczenia w domu. Po czterech tygodniach już widzę poprawę i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie jeszcze lepiej.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że pacjent dostaje w ramach terapii dostęp do programu, z którym dzień po dniu może w domu doskonalić swoją mowę.
Posumowując - pani Asia jest specjalistką z ogromną wiedzą, podchodzi do dziecka bardzo kompleksowo i indywidualnie,szuka przyczyn problemów i wskazuje jak je naprawić. Po każdej wizycie na bieżaco informuje jak przebiega terapia.
Polecam z całego serca.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NEOLOGOPEDIA korekcja wad wymowy

Pani Joanna to profesjonalista i przemiła osoba, otwarta na dzieci. Badania przesiewowe w przrdszkolu u syna wykazały seplenienie więc pierwsze korki skierowalismy do pani Joanny, która potwierdziła wczesniejsza diagnozę wcigajac syna w rozmowę poza kwestionariuszem pytań, ponieważ tu synek umiejętnie odpowiadał na wszystkie pytania poprawnie. Trzymiesieczne regularne spotkania z panią Joanną całkowicie rozwiązały problem, który już nie powrócił. Baaardzo dziękujemy! Aleksander właśnie szykuje się do pierwszej klasy i ubolewam, ze sytuacja epidemiologiczna uniemożliwiła mu udzial w Starterze szkolnym, na który czekał tyle czasu. Liczę na to, że szybko wznowi pani konsultacje ponieważ ponownie potrzebuję pomocy, a nie wyobrażam sobie, by skierowac córeczkę do innego specjalisty.

Joanna Milena Just

Zapraszam na konsultacje on-line (zapisy na stronie poradni), bardzo dziękuję za miłą opinię i powodzenia w szkole! Pozdrawiam serdecznie.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NEOLOGOPEDIA

Pani Joanna jest przemiłą, ciepłą osobą, ze świetnym podejściem do dzieci. Od razu zwróciła uwagę na coś, czego inni lekarze nie zauważali (neurolog potwierdził te przypuszczenia). Po zajęciach zawsze można liczyć na krótkie podsumowanie i dodatkowe materiały do pracy w domu. Dzięki zajęciom u Pani Joanny widać znaczną poprawę wady wymowy u syna.

Joanna Milena Just

Bardzo dziękuję za miłe słowa i mam nadzieje iż ten wspólnie przepracowany rok przyniósł oczekiwane rezultaty. I oczywiście życzę powodzenia w szkole! Pozdrawiam serdecznie :-)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NEOLOGOPEDIA

Pani Joanna to wspaniały specjalista. Doskonałe podejście do dzieci, zajęcia przeprowadzane niezwykle ciekawe, tak by jak najbardziej zainteresować dziecko poruszanym tematem. Poza ogromem wiedzy otrzymaliśmy dużo cennych wskazówek i materiałów dodatkowych do domu. Teraz z czystym sumieniem możemy posłać nasze dziecko do szkoły, mając pewność, że nie będzie dodatkowo zestresowane brakami wiedzy. Polecamy i pozdrawiamy!

Joanna Milena Just

Serdecznie dziękuję za miłą opinię i udział w programie 'Starter szkolny'. Życzę powodzenia i samych sukcesów w szkole :-) Pozdrawiam!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NEOLOGOPEDIA

Bardzo kompetentna specjalistka. Córka bardzo lubi zajęcia, z chęcią bierze w nich udział. Serdecznie polecam

Joanna Milena Just

Bardzo serdecznie dziękuję za miłą opinie i pozdrawiam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NEOLOGOPEDIA

Bardzo polecam terapię u Pani Joanny Just. Pani doktor jest świetnym specjalistą i ma doskonałe podejście do małych pacjentów. Córka chętnie uczęszcza na zajęcia z Panią Joanną, czuje się tam swobodnie i bardzo chętnie wykonuje wszystkie zadania.

Joanna Milena Just

Bardzo serdecznie dziękuję za te słowa. Ja również z wielką przyjemnością pracuje z Pani córką :-) Pozdrawiam i do zobaczenia!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NEOLOGOPEDIA

Bardzo polecam terapię u pani Joanny Just. To co dla mnie było ważne to przede wszystkim bardzo dokładnie i szczegółowo przeprowadzony wywiad. Nie będę opisywać konkretnie naszego przypadku, ale dopiero tu dowiedzieliśmy się co może być przyczyną niepłynności mówienia u naszego synka, ale tylko dzięki temu, że Pani dyrektor ma holistyczne podejście do problemów małych pacjentów . Na każdej wizycie otrzymywałam konkretne zalecenia do pracy z dzieckiem, które w naszym przypadku przyniosły ogromne efekty. Od razu uprzedzam, że jeśli ktoś szuka natychmiastowej recepty na problemy logopedyczne dziecka to pewnie jej tu nie znajdzie. Myślę, że nie tylko w naszym przypadku, ale pewnie w większości takie problemy wymagają ogromnej pracy przede wszystkim rodziców, w domu, z dzieckiem - i do takiej pracy otrzymaliśmy niezbędne narzędzia. Bardzo polecam.

Joanna Milena Just

Bardzo dziękuję za te słowa uznania. Są one dla mnie szczególnie ważne, gdyż dotykają trudnego i złożonego problemu jakim jest niepłynność mowy. Każda niepłynność mówienia jest inna, ale nawet bardzo małe dzieci są na ogół świadome swojego jąkania - jednak nie potrafią same sobie z nim skutecznie poradzić co często (uwzględniając czynnik emocjonalny ) prowadzi do eskalacji problemu. Podniesienie komfortu funkcjonowania zależy w dużej mierze od modyfikacji otoczenia dziecka, a to wielka rola dla rodziców. Państwo sprostaliście temu zadaniu znakomicie. Pozdrawiam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NEOLOGOPEDIA

Serdecznie polecamy Panią Joannę Just! Trafiliśmy tam z synkiem, dzięki wielu pozytywnym opiniom w internecie i wcale się nie zawiedliśmy :) Pani Joanna jest bardzo sympatyczną osobą i świetnym specjalistą. Nasz prawie 4 letni synek nic nie mówił gdy trafiliśmy do Pani Joanny. Po pierwszej wizycie Pani Asia zapisała całą kartkę A4 z "problemami" naszego dziecka. Już po kilku wizytach poprawa była znaczna. Aktualnie po kilkunastu spotkaniach nasz Mateusz gada jak katarynka ;) Panie w przedszkolu są same pod ogromnym wrażeniem jakie duże postępy poczynił w tak krótkim czasie. Pani Joasia ma świetne podejście do dzieci, udało jej się zjednać naszego synka, który nie ma łatwego charakteru. Na każde zajęcia uczęszczał z przyjemnością i chętnie pracował, co rzadko mu się zdarza ... Podejście jest bardzo profesjonalne, a po każdych zajęciach informacje o postępach dziecka i zalecane ćwiczenia.
Z czystym sumieniem polecamy każdemu Panią Joannę :)
Mama Mateusza M.

Joanna Milena Just

Najserdeczniej dziękuję za miłą opinię jest ona dla mnie wielką dawką pozytywnej energii oczywiście niezbędnej w pracy logopedy. Dodam jeszcze, iż w trakcie terapii zawsze staram się wytłumaczyć małym pacjentom jak wspaniałym narzędziem jest mowa, wnioskuję z wpisu, że to udało mi się bardzo dobrze ????. Pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NEOLOGOPEDIA konsultacja

Dzień dobry
Do Pani Joanny trafiłam z polecenia.
Podczas pierwszego spotkania w poradni Neologopedi zostałam przyjęta bardzo miło, podobało mi się podejście Pani Joanny która troskliwie zajęła się moją córką i wysłuchała mojej opinii na temat problemu z jakim przychodzę. Podejście jest bardzo rzeczowe i konkretne. Nie ma nacisku na dalsze wizyty , wybór należy do mnie czy skorzystam z pomocy Pani Joanny .Muszę przyznać że to nie jest pierwszy logopeda w naszej sytuacji. Lecz dopiero Pani Joanna konkretnie i rzeczowo przedstawiła co tak naprawdę jest problemem u mojej córki. Po konsultacji chirurgicznej, dalsze zajęcia przynoszą znaczną poprawę, która jest widoczna zaledwie po kilku spotkaniach. Poprawa jest widoczna nie tylko dla nas rodziców ale i również najbliżsi dostrzegają poprawę.
Bardzo dziękuje Pani Joanno
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Joanne Milene Just z poradni NEOLOGOPEDII mama Martynki

Joanna Milena Just

Dzień dobry,
Jest takie powiedzenie: "Nie ma trudnych przypadków, są tylko zbyt późno lub błędnie postawione diagnozy". Na szczęście udało nam się 'naprawić' problem dość szybko (8 spotkań), a to wszystko dzięki Pani determinacji i zaangażowaniu Martynki, która była bardzo dzielna. (Martynko, pamiętaj o ćwiczeniach :-)) Bardzo dziękuję za zaufanie i pozdrawiam serdecznie. Powodzenia i miłych wakacji!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NEOLOGOPEDIA wada wymowy

Joanna Milena Just to świetny specjalista. Przez kilka lat szukałam pomocy u logopedów z terenu Łodzi dla mojego syna. Dobiero diagnoza postawiona przez Panią Joannę, okazała się trafna i kompletna. W ciągu kilku wizyt syn zaczął wyraźnie mówić. Już nikt ze znajomych i rodziny nie prosi go by powtarzał wypowiedziane zdania, gdyż wszyscy rozumieją go. W szkole też zauważono znaczna poprawę. Przychodnia jest dobrze wyposażona i panuje w niej miła atmosfera.
Jedynie czego żałuję, to to, że nie trafiłam tam z synem kilka lat wcześniej.
Bardzo dziękujemy.

Joanna Milena Just

Bardzo dziękuję Pani Aniu za miłe słowa. A jeśli chodzi o diagnozę, to tak naprawdę kończę ją dopiero, gdy słyszę postępy tzn. gdy dziecko zaczyna poprawnie/lepiej mówić. Zajęcia z chłopcami to dla mnie ogromna przyjemność - to prawdziwe bystrzaki! W tajemnicy powiem, iż komplementem jest dla mnie, gdy kłócą się który pierwszy ma wejść na zajęcia :-) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Synek (rok i 9 miesięcy) mówi tylko da-da. Wcześniej wydawał z siebie dzwięczne ma-ma i ta-ta ale już tego nie robi. Czy to normalne? Czy należy to skonsultować z lekarzem?

Tak, należy pilnie skonsultować się z logopedą i ew. dalej wg wskazań. Niepokojącym objawem jest regres mowy.

Joanna Milena Just

Mój syn ma 22 miesiace nie mówi pojedyńczych wyrazów. Gaworzy i czasem sylabuje martwie się i zastanawiam się nad logopedą ale nie wiem czy to nie zawczesnie na konsultacje u logopedy ?

Wskazana jest konsultacja logopedyczna, gdyż brak mowy (jako objaw) może mieć wiele przyczyn. Nie jest za wcześnie na wizytę, tylko trzeba wybrać logopedę który specjalizuje się w pracy z maluszkami. Ten problem należy również zgłosić pediatrze w czasie bilansu 2-latka.

Joanna Milena Just

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Rejestracja wizyt na stronie poradni NEOLOGOPEDIA. Jestem logopedą i specjalistą zaburzeń komunikacji językowej. Jako logopeda dziecięcy specjalizuję ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Wady wymowy
  • Zaburzenia mowy
  • Jąkanie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania