Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
56 692..... Pokaż numer

Brak informacji o usługach i ich cenach

Marii Skłodowskiej-Curie 73, Toruń
Lecznice Citomed

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia dziecięca
  • Urologia dziecięca

Zdjęcia


Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byłam na wizycie z dzieckiem(11lat)w szpitalu dziecięcym. Pani była bardzo niesympatyczna,nie miała wogóle podejscia do dziecka,wrecz sie unosiła i nerwowo zachowywała . Nie wspominając że nawet nie wysłuchała co rodzic do niej mówi w zwiazku z wizyta i problemem z jakim zostalysmy skierowane-problem byl wstydliwy. Nigdy wiecej nie wrócimy do dr Madej-nigdy .


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne kontrola pooperacyjna

Bardzo dobry lekarz i fachowiec.Polecam wszystkim.chodzę z synem na wizyty kontrolne od kilku lat.jestem bardzo zadowolona


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne

Bardzo dobry fachowiec, budzący zaufanie. Pani Doktor zooperowała sprawnie nasze niespełna roczne dziecko, załatwiła szybko zabieg, doradziła najlepszego anastezjologa. Była bardzo zaangażowana. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

cudowny lekarz,cudowna kobieta....po operacji otoczyła synka opieką,dzwoniła kiedy nie miała dyżuru na oddziale,będę jej wdzięczna,mój synek ją uwielbia,fachowiec wspaniały. Polecam wszystkim


A
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalistka, bezinteresowna, pomocna, bardzo zaangażowana. Bardzo sprawnie dziecku przeprowadziła zabieg, otoczyła opieką po zabiegu. Gorąco polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Witam, Ja również uważam że jest to bardzo sympatyczna i życzliwa Pani Doktor. Mówi tyle ile uważa że rodzic powinien wiedzieć. Jeśli są pytania, bez problemu na nie odpowiada. Dobre podejście do dzieci. Nasz synek miał przepukline, która w bardzo szybkim terminie została usunieta (w ramach NFZ).
Zdecydowanie polecam Panią Doktor


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła kobieta. Przyjmuje w Toruniu w Naszym Lekarzu (na NFZ). Niestety tylko raz w miesiącu więc są straszne tłumy, na wizytę czeka się kilka godzin. Ma dobre podejście do dzieci, a i z rodzicem porozmawia konkretnie. Ja chodzę do niej z synem po spodziectwie, którą operował Orkiszewski. Jestem w stanie jej zaufać.


A

Profesjonalistka, bezinteresowna, pomocna, bardzo zaangażowana chociaż oszczędna w słowach. Bardzo sprawnie dziecku przeprowadziła zabieg, otoczyła opieką po zabiegu. Gorąco polecam, życiowa, ludzka.


K

Miła, uprzejma, bardzo dobre podejście do dziecka - ma 3 latka i boi się lekarz ze względu na częste wizyty w szpitalu. Tym razem nie płakał. zastosowana terapia też pomogła dziecku. Zanim jednak nastąpiła poprawa, zdenerwowana dzwoniłam do pani doktor o różnej porze dnia i nocy, nigdy nie poczułam, że dzwonię nie w porę. Polecam jako dobry fachowiec.


A

Nie wiem kto pisał te opinie. Moje dziecko pierwszy raz u lekarza nie płakało. Bardzo dobre podejście do dziecka, przy tym b.dobry specjalista. Długo leczyłam dziecko u wielu lekarzy, obecnie dziecko jest po zabiegu i dzięki pani doktor ma się b.dobrze. Wszystkim będę ją polecać.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia dziecięca
  • Urologia dziecięca

Zdjęcia


Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania