Adresy (4)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


888 27..... Pokaż numer


NIP

5223260723

Adres firmy

Posag 7 Panien 11 lok. U1, Warszawa


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


888 27..... Pokaż numer


NIP

5223260723

Adres firmy

Posag 7 Panien 11 lok. U1, Warszawa

Alfa Human
Prosta 70, Wola, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna • 200 zł

Badania diagnostyczne (opis) • 300 zł

Konsultacja online • 180 zł +1 więcej

Usługa szkoleniowa (tematyka do ustalenia) (opis)


Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Tadeusza Hennela 10, Warszawa

250 zł

Kids Medic


Posag 7 Panien, Warszawa

Dowiedz się więcej

Kids Medic


Prosta 70, Warszawa

200 zł

Alfa Human


200 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


300 zł

Konsultacja online

Przeprowadzenie i interpretacja testów psychologicznych. Cena od 300 złProsta 70, Warszawa

Od 300 zł

Alfa HumanProsta 70, Warszawa

180 zł

Alfa Human


180 zł

Konsultacja onlineTadeusza Hennela 10, Warszawa

250 zł

Kids MedicProsta 70, Warszawa

200 zł

Alfa HumanKonsultacja online

Szkolenie dla osób prywatnych oraz dla firm. Tematyka: radzenie sobie ze stresem, zarządzanie emocjami, budowanie poczucia własnej wartości, skuteczna komunikacja w życiu prywatnym i biznesie.Prosta 70, Warszawa

Od 300 zł

Alfa Human

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym Psychologiem o specjalności Psychologia kliniczna i zdrowia oraz terapeutą TSR.
Jestem psychologiem diagnostą z uprawnieni...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
  • Akademia Pedagogiki Specjalnej
  • Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej ( w trakcie)

Zakres porad

  • Psychologia kliniczna
  • Psychologia kryzysu
  • psychologia młodzieży
Zobacz więcej

Doświadczenie

  • Szpital Banacha w Warszaawie Oddział Neurochirurgii
  • Instytut Matki i Dziecka w Warszawie
  • Centrum Psychoterapii SWPS w Warszawie
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

  • Angielski

Profile społecznościowe

Publikacje i artykuły

Publikacje (2)

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Kids Medic Konsultacja psychologiczna dla dzieci i młodzieży

Wizyta pokazała nam rodzicom jak musimy podejść i spojrzeć na naszego syna i jego problemy, co trzeba zmienić i przepracować reż w sobie. Dała dużo do myślenia. Pani Joanna była bardzo zaangażowana i empatyczna. Poczuliśmy się zaopiekowani i idziemy dalej-po więcej. Polecam.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Kids Medic Konsultacja psychologiczna dla dzieci i młodzieży

Jasne, konkretne informacje. Dobra, przyjazna atmosfera.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Konsultacja psychologiczna

Miła i zaangażowana Pani. Pomogła bardzo córce w pokonaniu ogromnego lęku, ukierunkowała ją na wykorzystywanie swoich mocnych stron i w efekcie nauczyła radzić sobie w trudnych sytuacjach. Bardzo pomocna,dobry kontakt i dyspozycyjność.Dostępna zarówno osobiście jaki i w ramach sesji online.

mgr Joanna Jaworska

Bardzo dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mój problem polega na ogromnym strachu przed brakiem toalety w pobliżu. Strasznie się boję, że zdarzy się sytuacja kiedy będę musiała się wypróżnić, ale nie będę miała gdzie tego zrobić i popuszczę przy innych osobach. Najgorzej jest kiedy muszę jechać do pracy i wiem że prawie godzinę spędzę w autobusie pracowniczym, gdzie nie będę mogła ani wyjść ani się załatwić. Sytuacja staje się coraz bardziej poważna. Nie potrafię wyjść z domu bez skorzystania z toalety. Nie ważne czy muszę czy nie. Zmuszam się często przez nawet 20 minut, aby wypróżnić się do końca i mieć pewność że nie będę musiała tego robić poza domem. Jednak często przez to znowu boli mnie brzuch, co stresuje mnie bardziej. Całe moje życie kręci się wokół mojego wypróżniania. Zanim odwiedzam nowe miejsce, staram się zdobyć informacje czy jest tam toaleta. Często rezygnuję z wyjścia z domu, choćby do sklepu, bo np wcześniej zjadłam coś, więc może mi się zachcieć iść do łazienki. Boję się że niedługo zrobię sobie krzywdę tym ciągłym zmuszaniem się do wypróżniania. Może już tak jest, jednak nie byłam na badaniach, gdyż boję się wizyty u lekarza i ten strach nie pozwala mi się do żadnego zapisać. Nie wiem co mam robić, ten lęk jest silniejszy odemnie, tłumaczenia że to tylko moje wyobrażenia, nic nie dają. Czuję się wykończona codziennym strachem i codziennym zmuszaniem się do wypróżniania, mimo że już dawno wszystko ze mnie wyszło. Pomocy

Dzień dobry,
z opisanej sytuacji wnioskuję, iż ta sytuacja jest dla Pani bardzo trudna, doświadcza Pani dużo lęku i czuje Pani dyskomfort, który zabiera Pani radość życia.
Możemy razem przyjrzeć się Pani problemowi i wspólnie znaleźć rozwiązanie.
Zapraszam na konsultację online.
Pozdrawiam serdecznie,
Joanna Jaworska

mgr Joanna Jaworska

Dzień dobry,
Odkąd pamiętam jestem nerwową osobą ,nie panuje nad emocjami-jak coś mnie zdenerwuje odrazu krzyczę ,przeklinam ,najgorsze jest to ,że cierpią na tym moim najbliżsi ,mąż i córka nastolatka .nie potrafię tego opanować w żaden sposób. Obecnie mam ciężki okres, mam rocznego synka,kilka miesięcy po porodzie otworzyłam działalność i dużo pracuję łącząc to z opieką nad synem ,mąż pracuje ale pomaga mi w każdej wolnej chwili,mogę na nim polegać.Ponagaja mi też moi rodzice,chociaż mają masę swoich obowiązków. Teściowa pracuje ,wszystkie popołudnia i wieczory ma wolne - odkąd syn się urodził była u nas kilka razy w niedziele, nie pomaga przy maluchu wcale,przez całą ciążę nawet nie spytała jak się czuję albo czy w czymś mi pomóc,generalnie jestem na nią wściekła ,ona mówi cały czas jaka to ona nie jest zmęczona itp ona uważa jest najbardziej pracowitym człowiekiem na świecie a wszyscy inni mają za dobrze ,ta kobieta nigdy nie pracowała ani nie martwiła się o pieniądze ,zaczęła pracować dopiero w wieku 40 lat chyba z nudów (całe życie mieszkała w bloku)Ten absurd mnie irytuje . Ostatnio cały czas zaczęłam „truć ” mężowi na nią , ciągle mu mówię „twoja mamusia ” to i tamto , zdaje sobie sprawę , że robię źle ale nie potrafię się opanować ,tych negatywnych emocji na tą kobietę tymbardziej że wiem że nie robi ani nigdy nie robiła za wiele - mieszkanie w bloku , fitness ,spotkania ze znajomymi - na wszystko miała czas .Dodam też ,że to nie jest zwykłe gadanie ,dużo przy tym przeklinam i krzyczę ,poprostu mam w sobie bardzo dużo negatywnych emocji , proszę o pomoc

Dzień dobry, okres po porodzie, opieka nad małym dzieckiem, praca i obowiązki domowe mogą powodować, że czuje się Pani przeciążona. Dużo emocji widzę u Pani; wielorakie emocje skumulowały się i teraz potrzebują znaleźć ujście. Proszę pamiętać, że możemy latami upychać w sobie emocje- złość, poczucie niższości, zazdrość,ale one nie znikną. Przychodzi czas, że będą ujawnione, w najmniej oczekiwanym momencie i to ze zdwojoną siłą. Być może teraz właśnie Pani przeżywa czas "wyrzutu emocji".
Proponuję pochylenie się nad emocjami,przepracowanie ich wspólnie z psychologiem/psychoterapeutą. Ważne jest, żeby nauczyła się Pani zarządzać emocjami a także postawić sobie pytanie- czego Pani chce od życia? jak ono ma wyglądać? Czy zawiść wobec teściowej daje Pani jakieś korzyści? Czy złość na męża poprawia Pani sytuację życiową?
Zapraszam na konsultację. Wspólnie będziemy szukać najlepszego rozwiązania Pani trudności.
Tymczasem zalecam znaleźć trochę czasu dla siebie, złapanie oddechu, zrelaksowanie się. Pozdrawiam serdecznie Joanna Jaworska

mgr Joanna Jaworska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania