Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 6 lat
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł

Psychoterapia młodzieży online (opis) • 150 zł

Psychoterapia online (opis) • 150 zł +2 więcej

Psychoterapia partnerska online • 170 zł

Psychoterapia rodzinna online • 170 zł


Przed konsultacją online prosimy o przelew środków za wizytę:
Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin
39 **** **** **** **** **** ****

W tytule prosimy o zawarcie Państwa nazwiska, daty spotkania oraz nazwiska terapeuty.

Potwierdzenie przelewu prosimy wysłać na adres mailowy *************************************.

Dziękujemy.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

"W życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, chodzi o to by nauczyć się tańczyć w deszczu..." Pragniesz zmian? Czujesz, że Ty, Twoja relacja lub c...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • Kryzys emocjonalny
 • Kryzys życiowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Konsultacje online,

150 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Szanowni Państwo, po zapisaniu się na wizytę online, terapeuta skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów spotkania, a także metody płatności. Preferowaną przez naszych terapeutów formą konsultacji online jest wideorozmowa na Skypie, Zoomie lub specjalnie do tego stworzona platforma Znanego Lekarza. Jeśli jednak preferują Państwo kontakt telefoniczny lub korespondencyjny, prosimy o taką informację. Płatności mogą Państwo dokonać poprzez dokonanie przelewu na dane: Centrum Terapii Par i Rodzin Nr konta: 39 1240 6540 1111 0010 8864 9277 Bardzo prosimy aby przed spotkaniem zadbać o komfortową przestrzeń do rozmowy, w której będą się Państwo czuć bezpiecznie. Chwilę przed konsultacją warto sprawdzić swój sprzęt, poziom naładowania baterii, mikrofon, głośniki. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr tel 884853250 lub 607341553 lub kontakt mailowy.Pierwsze spotkanieTraugutta 21/6, Poznań

150 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i RodzinTraugutta 21/6, Poznań

170 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Pozostałe usługi


Traugutta 21/6, Poznań

150 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i RodzinTraugutta 21/6, Poznań

150 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i RodzinKonsultacje online,

150 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Tylko nastolatekKonsultacje online,

150 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Szanowni Państwo, po zapisaniu się na wizytę online, terapeuta skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów spotkania, a także metody płatności. Preferowaną przez naszych terapeutów formą konsultacji online jest wideorozmowa na Skypie, Zoomie lub specjalnie do tego stworzona platforma Znanego Lekarza. Jeśli jednak preferują Państwo kontakt telefoniczny lub korespondencyjny, prosimy o taką informację. Płatności mogą Państwo dokonać poprzez dokonanie przelewu na dane: Centrum Terapii Par i Rodzin Nr konta: 39 1240 6540 1111 0010 8864 9277 Bardzo prosimy aby przed spotkaniem zadbać o komfortową przestrzeń do rozmowy, w której będą się Państwo czuć bezpiecznie. Chwilę przed konsultacją warto sprawdzić swój sprzęt, poziom naładowania baterii, mikrofon, głośniki. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr tel 884853250 lub 607341553 lub kontakt mailowy.Kolejne spotkanieTraugutta 21/6, Poznań

170 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin


Konsultacje online,

170 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Szanowni Państwo, po zapisaniu się na wizytę online, terapeuta skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów spotkania, a także metody płatności. Preferowaną przez naszych terapeutów formą konsultacji online jest wideorozmowa na Skypie, Zoomie lub specjalnie do tego stworzona platforma Znanego Lekarza. Jeśli jednak preferują Państwo kontakt telefoniczny lub korespondencyjny, prosimy o taką informację. Płatności mogą Państwo dokonać poprzez dokonanie przelewu na dane: Centrum Terapii Par i Rodzin Nr konta: 39 1240 6540 1111 0010 8864 9277 Bardzo prosimy aby przed spotkaniem zadbać o komfortową przestrzeń do rozmowy, w której będą się Państwo czuć bezpiecznie. Chwilę przed konsultacją warto sprawdzić swój sprzęt, poziom naładowania baterii, mikrofon, głośniki. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr tel 884853250 lub 607341553 lub kontakt mailowy.Traugutta 21/6, Poznań

170 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i RodzinKonsultacje online,

170 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Szanowni Państwo, po zapisaniu się na wizytę online, terapeuta skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów spotkania, a także metody płatności. Preferowaną przez naszych terapeutów formą konsultacji online jest wideorozmowa na Skypie, Zoomie lub specjalnie do tego stworzona platforma Znanego Lekarza. Jeśli jednak preferują Państwo kontakt telefoniczny lub korespondencyjny, prosimy o taką informację. Płatności mogą Państwo dokonać poprzez dokonanie przelewu na dane: Centrum Terapii Par i Rodzin Nr konta: 39 1240 6540 1111 0010 8864 9277 Bardzo prosimy aby przed spotkaniem zadbać o komfortową przestrzeń do rozmowy, w której będą się Państwo czuć bezpiecznie. Chwilę przed konsultacją warto sprawdzić swój sprzęt, poziom naładowania baterii, mikrofon, głośniki. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr tel 884853250 lub 607341553 lub kontakt mailowy.

Opinie

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin psychoterapia partnerska

Dziękuję bardzo za terapię prowadzoną przez Panią Joannę. Terapia bardzo pomogła nie tylko w uratowaniu mojego związku i relacji, ale pokazała także w jaki sposób należy uczestniczyć w relacji z partnerem, aby zminimalizować kłótnie i problemy, które zawsze dotykały mnie i moją Partnerkę. Dziękuje bardzo za pomoc i życzę każdemu takiej specjalistycznej porady! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin psychoterapia indywidualna

Pani Joanna jest znakomitą terapeutką, wnikliwą i wspierającą, specjalistką od uważnego słuchania i zadawania trafnych pytań, która uczy samoakceptacji, rozumie najbardziej pokręcone stany emocjonalne i pomaga porządkować różne życiowe bałagany.
Pani Asiu, dziękuję za wszystko!

mgr Joanna Gruszczyńska

Pani Marto bardzo mi miło słyszeć takie słowa. Dziękuję za opinię!


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin psychoterapia partnerska online

Pani Joanna spadła nam z nieba! Kobieta anioł, która z uwagą nas wysłuchuje i mobilizuje doskonałymi pomysłami, by mobilizować się do pracy nad związkiem. Serdecznie polecam!

mgr Joanna Gruszczyńska

Pani Lidio dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogę Państwu towarzyszyć w pracy nad Wasza relacja.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin psychoterapia partnerska

Pani Joanna to bardzo dobry psycholog, po półrocznej terapii udało nam się rozwiązać problem, z którym przyszliśmy. Zawsze na wizycie byliśmy wysłuchani, a co jest dla nas bardzo ważne Pani Psycholog była neutralna i żadna z osób nie miała wrażenia, że trzyma jej "stonę". Podczas terapii zauważyliśmy problemy w naszym związku nad, którymi nadal pracujemy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc.

mgr Joanna Gruszczyńska

Pani Kingo dziękuję za opinię. Cieszę się, że mają Państwo poczucie dotarcia do założonego celu. Mam nadzieję, że dalsza praca nad relacja, pomoże Państwu podjąć najlepsze decyzje. Pozdrawiam ciepło!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin konsultacja psychologiczna

Pani Joanna to bardzo uważny słuchacz, od pierwszej wizyty urzekła nas swoim ciepłem i dobrą analizą. Na przestrzeni miesięcy dotarliśmy do wielu aspektów, które dzięki przepracowaniu pozwoliły nam zrozumieć siebie i nasz związek z trochę innej perspektywy. Jakość naszego związku na pewno się poprawiła, dlatego szczerze polecam panią Joanne!

mgr Joanna Gruszczyńska

Dziękuję Państwu za opinię. Cieszę się, że mogłam Państwu towarzyszyć w procesie zmiany. Życzę wszystkiego dobrego!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam! Pani Joanna już na pierwszej wizycie daje bardzo dobre wrażenie i uważnie słucha, aby pomóc.
Po kilku miesiąch terapii pomogła mi się zmienić na lepsze i radzić sobie z problemami w odpowiedni sposób. Jej porady pozwoliły mi poprawić relacje z bliskimi i nauczyły mnie rozmowy z ludźmi. Ogromnie polecam!

mgr Joanna Gruszczyńska

Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłam być częścią dobrych zmian w Pani życiu. Pozdrawiam ciepło!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin Inny

Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi, że trafiliśmy na tak ciepłą, pomocną i empatyczną osobę jak Pani Joanna. Potrafi wczuć się w emocje i sytuację drugiego człowieka. Już po kilku sesjach, zauważyliśmy dużą poprawę w naszej relacji, zaczęliśmy się rozumieć, więcej rozmawiać, stosować do zaleceń Pani Joanny. Mamy z mężem ciągle uczucie, że sesje zbyt szybko się kończą, chciałoby się stamtąd nie wychodzić i nie przestawać mówić. Nigdy w życiu nie trafiłam na terapeutę, który jest aż tak wyrozumiały oraz potrafi rozgryźć uczucia i emocje pacjenta na podstawie mimiki oraz postawy ciała. Jesteśmy wdzięczni Pani Joannie, bo dzięki niej nasze małżeństwo jest zdrowsze i coraz trwalsze

mgr Joanna Gruszczyńska

Pani Roksano, dziękuję za te słowa. Bardzo się cieszę, że mogłam towarzyszyć Państwu w procesie zmian w relacji I przemian osobistych. Trzymam za Państwa kciuki! Pozdrawiam ciepło.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin psychoterapia partnerska online

Nasza pierwsza wizyta odbyła się w sierpniu. Po upływie czasu śmiało możemy polecić Panią Joannę. Jest to osoba ciepła, przyjazna, umie zachęcić do rozmowy i uważnie wysłucha. Terapia pozwoliła nam spojrzeć na naszą relację z zupełnie innej perspektywy, a wspólna analiza naszych problemów to doskonały sposób, aby znaleźć przyczynę komplikacji w relacji. Dzięki efektywnym wizytom mieliśmy możliwość popracować nad naszym związkiem oraz poprawić wiele aspektów, które miały negatywny wpływ na jakość naszej relacji. Jak się okazuje, czasem na przyczynę problemu składa się wiele rzeczy. Serdecznie polecamy, a jednocześnie dziękujemy za efektywną terapię.

mgr Joanna Gruszczyńska

Bardzo Państwu dziękuję za opinię. Cieszę się, że nasza praca w trybie online mogła również przynieść oczekiwane korzyści. Serdecznie pozdrawiam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Joanna z uwagą koncentruje się na potrzebach i problemach swoich pacjentów. Jednocześnie potrafi kompetentnie ocenić sytuację i udzielić wiele cennych wskazówek i porad. Atmosfera podczas rozmowy z Panią Joanną jest przyjema i pozwala na otwartą terapię. Uważamy, że Pani Joanna jest dobrym terapeutą i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy.

mgr Joanna Gruszczyńska

Bardzo Państwu dziękuję za dobre słowa. Cieszę się, że nasza praca przynosi oczekiwane efekty. Pozdrawiam ciepło.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Bardzo miła Pani, zawsze skupia się na rozmowie, potrafi wysłuchać. Podchodzi do rozmowy z pełnym zaangażowaniem. Szczerze polecam

mgr Joanna Gruszczyńska

Dziękuję serdecznie za pozytywne słowa. Cieszę się, że wspólną pracą przybliżamy się do Pana celu. Pozdrawiam ciepło.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy dziecko z dysleksją może uczyć się w liceum lub technikum. Ma słabe oceny. Dziecko bardzo słabo czyta ma trudności w zrozumieniu i zapamietaniu czytanych treści pisze brzydko przestał mylić litery ale popełnia błędy ortograficzne popełnienia błędy gramatyczne. Te wszystkie trudności występują pomimo prawidłowego rozwoju umysłowego.

Dziecko z dysleksją może uczyć się zarówno w liceum jak i technikum. Ważne jest, aby ocenić realne możliwości dziecka. Zachęcam do wizyty w poradni psychologiczno pedagogicznej w celu dalszej diagnozy i dobrania odpowiednich metod wsparcia dziecka.

mgr Joanna Gruszczyńska

masturbuje się codzień dwa razy na dzień żona nie chxe się kochać że mną jesteśmy 14 lat nawet gdy mocno spi w majteczkach jedna ręką dotykam ja przez majteczki druga to robię odchylenia bluzkie jej by widzieć piersi dodam mam wczesny wytrysk potrafię się masturbowac i mieć przed sobą jej majtki które zajęła wieczorem co ze mną jest nie tak na litosc gdyby ona o tym wiedziała była by masakra gdzie się leczyć czy to normalne chyba nie prawda

Szanowny Panie, jeśli w Państwa związku nie ma pożycia seksualnego i wynika to tylko z niechęci jednej ze stron, warto byłoby przeprowadzić szczerą rozmowę z żoną i zastanowić się wspólnie nad przyczynami i rozwiązaniami tej trudności. Jeśli taka rozmowa okaże się dla Państwa zbyt trudna, można skorzystać z wizyty u psychoterapeuty lub seksuologa (czasami ta sama osoba pełni obie te funkcje) i razen rozpocząć pracę nad ponownym złożeniem się do siebie. Sama masturbacja jest rozładowaniem napięcia i nie jest niczym nienormalnym. Problemem może stać się wtedy, kiedy jedno z partnerów wybiera taką formę, zamiast współżycia z małżonkiem. Zachęcam do kontaktu ze specjalistą, a wcześniej do szczerej rozmowy z żoną.

mgr Joanna Gruszczyńska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

"W życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, chodzi o to by nauczyć się tańczyć w deszczu..." Pragniesz zmian? Czujesz, że Ty, Twoja relacja lub c...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • Kryzys emocjonalny
 • Kryzys życiowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania