Joanna Choińska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Seksuolog

49 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Poza dostępnymi wizytami w kalendarzu zapraszam również na inne terminy za pośrednictwem kontaktu telefonicznego W zależności od potrzeb odbywają się w parach lub indywidualnie.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Joanna Choińska

  Ja również nie polecam. Co prawda nasze spotkanie z Panią mgr odbywały się trzy lata temu, zraziłam się przez to bardzo do psychologów. Nie otrzymałam żadnej pomocy, mimo iż byłam w trudniej sytuacji, po leczeniu farmakologicznym i rzuceniu trudnych studiów. Pani Choińska nie zagłębiała się w problem ani nie szukała jego podłoża, a wszystko wynikało z relacji z rodzicami, bardzo niskiego poczucia własnej wartości, skąd wzięły się problemy z relacjami z ludźmi. Jedyne, co pamiętam to, że odradziła mi jakąkolwiek pracę z ludźmi i, że widzi mnie na studiach typu biotechnologia. Niestety nie w tym tkwiło sedno problemu. Problem starałam się rozwiązać sama z pomocą aktywności fizycznej i partnera. Herbata była ok.

 • Lokalizacja: Joanna Choińska

  Niestety nie polecam. Atmosfera niby miła, ale przecież nie to się liczy. Mój problem został zbagatelizowany, a terapia prowadziła donikąd. Bardzo powierzchowne zagłębienie się w problematykę. Dobrze, że zrezygnowałam w porę, ponieważ wizyty były bezcelowe.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Joanna ChoińskaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pierwsza wizyta polegała na przedstawieniu problemu i przemyśleniu czy chcemy razem pracować. Mimo, że nie było łatwo opowiadać o swoich problemach, atmosfera sprzyjająca :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Joanna Choińska

  Polecam, bardzo miła i ciepła osoba. Wizyty u niej to sama przyjemność i chce się wracać aby znów porozmawiać. Wychodząc z wizyty człowiek jest wyciszony, podbudowany na duchu i zmotywowany do działania. Pełna profesja.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Zdecydowanie polecam. Pani Joanna jest bardzo dobrym specjalistą i ciepłą osobą. Po dwóch spotkaniach jestem bardzo zadowolona i zaczynam wierzyć że wszystko się ułoży.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Joanna ChoińskaUsługa: terapia malżeńska

  Pani Joanna jest bardzo ciepłą kobietą.
  Jest obiektywna co jest bardzo ważne w terapii małżeńskiej. Nie obarcza nikogo winą.Jesteśmy po drugim spotkaniu i już pełni nadziei . Polecamy Panią Joannę

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Joanna ChoińskaUsługa: psychoterapia

  Po zaledwie czterech wizytach u Pani Doktor, mogę wyrobić już sobie jakieś zdanie. Pierwsza cecha jaką miałbym scharakteryzować tą przemiłą Osobę jest profesjonalizm. I to począwszy od troski o pacjenta w postaci ustalenia jak najszybszej wizyty w sytuacji "gardłowej", poprzez stworzenie "bezpiecznej" atmosfery, w której otwarcie się jest dużo łatwiejsze, aż do pomocy.
  Pomoc i diagnoza problemu jest najważniejsza w trakcie terapii, a to Pani Joannie - poprzez jej umiejętność wysłuchania, uspokojenia i wskazania drogi, udaje się w sposób znakomity.
  Dziękując za dzisiejszą sesję, pozdrawiam serdecznie.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Joanna Choińska

  Pani Joanna jest osobą bardzo sympatyczną i ciepłą, pozwalającą szybko przezwyciężyć swoje obawy przed otworzeniem się i szczegółowym opisaniem swoich problemów. Jej spostrzeżenia i porady sprawiły, że mój związek odżył i zacząłem w końcu pozytywnie patrzeć na jego przyszłość.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Joanna Choińska

  Jestem po drugiej wizycie razem z moja partnerka i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony mimo że na poczatku byłem sceptyczny i trochę zestresowany.
  Ale naprawdę warto walczyć ze swoimi problemami.
  Pani Joanna bardzo miła , umie wysłuchać i stwarza miła atmosferę jest miłym człowiekiem i dobrym psychologiem
  Pozdrawiam

 • B
  Lokalizacja: Joanna Choińska

  Jestem dopiero po drugim spotkaniu z panią doktor. .....ale już widzę, że to będzie owocna współpraca i pomoc! !!! Potrafi trafnie oceniać sytuacje, daje konkretne wskazówki do działania ...czuję że trafiłam w dobre ręce . ...

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Poza dostępnymi wizytami w kalendarzu zapraszam również na inne terminy za pośrednictwem kontaktu telefonicznego
  W zależności od potrzeb odbywają się w parach lub indywidualnie. Oferta skierowana jest do osób, które przeżywają wszelkiego rodzaju kryzysy, trudności adaptacyjne, bądź też chcą poprawić satysfakcję i jakość swojego życia.

Specjalizacje

 • Seksuologia