• mgr Joanna Caffo
  mgr Joanna Caffo
  Konsultacja online

  Terapia indywidualna i pary Nieplodnosc, endometrioza, powikłania okołoporodowe Thérapie en français

 • Adresy (2)


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja online (opis) • 250 zł

  Couple psychotherapy in English (on-line) • 330 zł

  Konsultacja psychologiczna dla pary online • 285 zł +13 więcej

  Konsultacja psychologiczna dla rodziców online • 250 zł

  Konsultacja psychologiczna okołoporodowa online (opis) • 250 zł

  Konsultacja psychologiczna w obszarze płodności - niepłodności • 250 zł

  Pokaż więcej usług

  1) Aby sesja sesja się mogla odbyć proszę 24h przed konsultacja zrób przelew na moje konto:
  Joanna Caffo
  Citibank Handlowy
  74 **** **** **** **** **** ****
  2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
  3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

  Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

  W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

  Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

  * Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


  Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


  Fundacja Płodnik
  Ulica Zaokopowa, Praga-Północ, Warszawa

  W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przelew na konto, Revolut

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  250 zł

  Konsultacja online

  Czas trwania konsultacji 50 min
  Konsultacja indywidualna jest punktowym spotkaniem przeznaczonym na rozmowę na temat jakiejś konkretnej trudności i uzyskanie jednorazowego wsparcia. Jest to podstawowa forma wsparcia psychologicznego.
  Konsultacja służy też określeniu obszaru problemu przed rozpoczęciem terapii. To czas, gdy zbierane są informacje o historii osobistej, o kontekście życia i relacji ze znaczącymi osobami. Wraz z psychoterapeutą dyskutujesz wówczas na temat warunków i zakresu pracy terapeutycznej: tematyki, czasu trwania, częstotliwość i reguł terapii. Zanim obie strony zdecydują się na podpisanie kontraktu psychoterapeutycznego uzgadniamy, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania związane z psychoterapią i jaka forma pomocy będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza.
  Wtedy zapraszam do opowiedzenia o tym, co spowodowało, że się spotykamy, wspólnie zastanawiamy się nad kolejnymi krokami, możliwościami działania. Jeśli rozważasz terapię, to właśnie wtedy mamy okazję się poznać i sprawdzić, czy jesteśmy w stanie wspólnie stworzyć dobre przymierze terapeutyczne, aby dobrze zaopiekować się tym, z czym przychodzisz. Jeśli czujesz się bezpiecznie, i masz poczucie, że będę potrafiła Cię zrozumieć, a ja z kolei, że moja wiedza i umiejętności mogą odpowiedzieć na Twoje potrzeby, wówczas możemy spotkać się na psychoterapii.
  Sesje odbywają się online z użyciem kamery.  Ulica Zaokopowa, Warszawa

  250 zł

  Fundacja Płodnik  Ulica Zaokopowa, Warszawa

  250 zł

  Fundacja Płodnik

  Pozostałe usługi


  330 zł

  Konsultacja online  285 zł

  Konsultacja online  250 zł

  Konsultacja online  250 zł

  Konsultacja online

  Gdy doświadczasz:
  ​-trudności z zajściem w ciążę
  -jesteś w trakcie leczenia niepłodności
  -rozważasz dawstwo gamet lub zarodka, procedurę in vitro lub potrzebujesz wsparcia w innych obszarach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko
  -towarzyszy Ci duży smutek, poczucie straty, brak sił, wahania nastroju, duży lęk , zagubienie
  -podejrzewasz u siebie baby blues lub depresję okołoporodową
  -cierpisz z powodu straty okołoporodowej
  -przeżywasz lęk przed porodem
  -jesteś w ciąży i jest Ci bardzo trudno
  -twoja ciąża nie przebiega prawidłowo
  -twoja relacja przechodzi kryzys związany ze zmianami w waszym życiu  250 zł

  Konsultacja online  250 zł

  Konsultacja online  Ulica Zaokopowa, Warszawa

  250 zł

  Fundacja Płodnik  230 zł

  Konsultacja online  Ulica Zaokopowa, Warszawa

  270 zł

  Fundacja Płodnik  285 zł

  Konsultacja online  285 zł

  Konsultacja online  250 zł

  Konsultacja online  300 zł

  Konsultacja online  300 zł

  Konsultacja online  300 zł

  Konsultacja online  250 zł

  Konsultacja online

  Psychoterapia może mieć charakter krótkoterminowy. Skoncentrowana jest wtedy na konkretnym problemie i obejmuje od kilku do kilkunastu spotkań. Ale może mieć także charakter długoterminowy i dotyczy głębszego samopoznania. Trwa od kilku do kilkudziesięciu miesięcy. Z psychoterapii indywidualnej można korzystać także w przypadku pojawiania się konfliktów relacyjnych, gdy druga strona relacji nie jest zainteresowana wspólną pracą nad trudnościami.
  Na psychoterapię indywidualna zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn potrzebujących wsparcia w przedłużających się staraniach o dziecko lub chcących dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i odkryć znaczenie trudności, jakie ich spotykają.
  Przykładowo możesz zgłosić się z konkretnym symptomem utrudniającym Ci zajście w ciążę, np. jajnikami policystycznymi, niskim AMH, endometriozą, azospermią i wpływem jaki ma on na Twoje życie. Praca może odbywać się na poziomie indywidualnym. Zajmiesz się wtedy kontaktem z własnym ciałem, poczuciem własnej wartości, sprawczości, wewnętrzną krytyką), na poziomie relacyjnym (co choroba robi z Twoją relacją, jak na nią wpływa, jak zmienia Was jako parę) oraz społecznym (krytyka zewnętrzna, przekonania społeczne, oczekiwania wobec kobiet wynikające z ról społecznych, to jak niepłodność obecna jest i odbierana w świecie). Psychoterapia może mieć charakter krótkoterminowy. Skoncentrowana jest wtedy na konkretnym problemie i obejmuje od kilku do kilkunastu spotkań. Ale może mieć także charakter długoterminowy i dotyczy głębszego samopoznania. Trwa od kilku do kilkudziesięciu miesięcy. Z psychoterapii indywidualnej można korzystać także w przypadku pojawiania się konfliktów relacyjnych, gdy druga strona relacji nie jest zainteresowana wspólną pracą nad trudnościami.

  Na psychoterapię indywidualna zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn potrzebujących wsparcia w przedłużających się staraniach o dziecko lub chcących dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i odkryć znaczenie trudności, jakie ich spotykają.
  Przykładowo możesz zgłosić się z konkretnym symptomem utrudniającym Ci zajście w ciążę, np. jajnikami policystycznymi, niskim AMH, endometriozą, azospermią i wpływem jaki ma on na Twoje życie. Praca może odbywać się na poziomie indywidualnym. Zajmiesz się wtedy kontaktem z własnym ciałem, poczuciem własnej wartości, sprawczości, wewnętrzną krytyką), na poziomie relacyjnym (co choroba robi z Twoją relacją, jak na nią wpływa, jak zmienia Was jako parę) oraz społecznym (krytyka zewnętrzna, przekonania społeczne, oczekiwania wobec kobiet wynikające z ról społecznych, to jak niepłodność obecna jest i odbierana w świecie).

  Możesz też zająć się głębszym znaczeniem choroby na poziomie bardziej subtelnych doznań, nad historią, energią jaką próbuje wnieść w Twoje życie, etc. Możliwe, że ważne będzie sięgnięcie do rodzinnych historii, przekonań, schematów lub że konieczna okaże się praca z wydarzeniami z dzieciństwa, z relacją z ojcem i matką, szczególnie jeśli pojawiły się wtedy nadużycia i zaniedbania. Ale zawsze w pierwszej kolejności dążymy do poszukiwania najprostszych rozwiązań trudności. Praca z przeszłością nie jest konieczna, żebyś mogła uporać się z problemami w teraźniejszości. Ale zdarza się tak, że domaga się ona Twojej uwagi i zajęcia się nią.  Ulica Zaokopowa, Warszawa

  Fundacja Płodnik  250 zł

  Konsultacja online

  Moje doświadczenie

  O mnie

  W mojej pracy najbardziej inspiruje mnie...
  Bycie jak detektyw, i podążanie wraz z wami za waszymi wewnętrznymi procesami, chwytanie pojedynczy...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • 2006- magister psychologii klinicznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Poznań, Polska
  • 2004- 2023 Instytut Psychologii Procesu, Warszawa, Polska
  • 2022- Szkoła Haptonomii Perinatalnej Marie-Noelle Maston, Villneuve Loubet, Francja
  Zobacz więcej

  Zakres porad

  • Psychologia kliniczna

  Doświadczenie

  • 2004- Retired House Basingstoke, Wielka Brytania
  • od 2009 prywatna praktyka psychologiczna i psychoterapeutyczna
  • 2012-2021 Cabinet de la Psychologie du Processus, Golfe Juan, Francja
  Zobacz więcej

  Zdjęcia


  Filmy


  Znajomość języków

  • Polski,
  • Francuski,
  • Angielski

  Profile społecznościowe

  9 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

  Joanna była moją drugą terapeutką po (udanej, myślę, terapii w nurcie beh-pozn.). Wiele rzeczy miałam już poukładanych w głowie, ale to dzięki Joannie i terapii w innym nurcie, potrafiłam głębiej spojrzeć w siebie i tak naprawdę poczuć wiele zmian w sobie. Bardzo polecam, spotkania z Nią były wypełnione empatią i zrozumieniem.
  Jestem bardzo wdzięczna za jej pomoc, zmieniła moje życie na lepsze.

  mgr Joanna Caffo

  Psychologia procesu z której podejścia korzystam w pracy jest faktycznie całkiem innym, docierającym do naszych głębokich poczuć i suberelnych doświadczeń podejściem. Cieszę się że się w tej pracy odnalazłaś! I że wciąż w tobie pracuje:)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Konsultacja online Konsultacja Wideo - Psychoterapia indywidualna

  Przed pierwszym spotkaniem, cała się trzęsłam ze stresu - teraz już wiem, że kompletnie niepotrzebnie - Pani Joanna, to niezwykle empatyczna osoba, przy której czułam się bardzo swobodnie. Zawsze, pomimo chaosu i wielowątkowości moich historii i traum, Pani Joanna za każdym razem zadawała trafnie pytania, a także świeże spojrzenie, co pomagało mi uporać się z myślami i podejściem do pewnych rzeczy. Dzięki Niej, czuję się zdecydowanie dużo lepiej ! Jest także niezwykle pomocną osobą - m.in. poleciła mi fundację, która pomaga kobietom z endometriozą. Zawsze szuka rozwiązania problemów, które nam wydają się być murem nie do przeskoczenia. Z całego serca Dziękuję Pani Joanno za wspólny czas i pomoc !

  mgr Joanna Caffo

  Pieknie było obserwować twoja przemianę dzięki pracy jaka włożyłaś w swoja terapie. Życzę wszystkiego dobrego w podążaniu za tym co masz głęboko w sercu.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Konsultacja online Konsultacja psychologiczna dla rodziców online

  Gdy wyzwanie wychowywania dziecka ze specjalnymi potrzebami przerosło moje siły, zwróciłam się o pomoc do mgr Joanny Caffo. Ze względu na różne miejsca zamieszkania nasze spotkania odbywały się online, co okazało się świetnym rozwiązaniem. Pani Joanna jest wszechstronnie wykształconą psycholożką i terapeutką, a przy tym niezwykle empatyczną osobą. Dodatkowo, mając doświadczenia życiowe związane z emigracją, co w moim przypadku było bardzo ważne, potrafiła ona w pełni mnie zrozumieć. Z całego serca polecam!

  mgr Joanna Caffo

  dziękuję za zaufanie i wspólna prace


  G
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Konsultacja online Konsultacja Wideo - Psychoterapia indywidualna

  Śmiało mogę powiedzieć, że Joannie zawdzięczam ogromną przemianę w swoim życiu! Byłam wrakiem, pełna traum, macierzyństwo mnie przerosło, czułam się źle sama ze sobą. Dzięki terapii udało mi się podnieść psychicznie i zaczęłam odnosić sukcesy w każdym aspekcie mojego życia. Polecam z całego serca!

  mgr Joanna Caffo

  Lubię używać tej przenośni, że żadna sukienka nie zdobi tak pięknie jak przejście drogi pracy z samym sobą:) Dziękuję za ten wspólny czas i życzę wszystkiego dobrego!


  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Profesjonalne podejście, świetne metody pracy. Dziekuje za pomoc

  mgr Joanna Caffo

  Dziękuję za wspólną pracę i zaufanie!


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Była to moja pierwsza terapia na obczyźnie , miło wspominam empatię i zaangażpewnie .

  mgr Joanna Caffo

  Dziękuję za te słowa. Życzę dobrego dalszego życia.


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Joanna była moją pierwszą terapeutką, niedługo przed przeprowadzką do innego miasta. Bardzo empatyczna i profesjonalna psycholog, która dopasowuje się do klienta tak, aby jak najlepiej się czuł i dobiera najbardziej efektywne warunki pracy podczas sesji. Zawsze służyła pomocą, można było bez wstydu omówić z nią kwestie organizacyjne i praktyczne. Sesje z Joanną pamiętam do dzisiaj i bardzo je cenię, zdecydowanie mi pomogły na mojej drodze do czucia się wspaniale sama ze soba :).

  mgr Joanna Caffo

  Bardzo cieszy mnie że nasza praca była ważnym elementem w twojej drodze do siebie samej bo jest to jedno z piękniejszych doświadczeń które zawdzięczać możemy psychoterapii. Życzę ci dalszych zaskakujących odkryć i „zadziwień” naszym ludzkim bogactwem wewnętrznym!


  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  To wielkie szczęście trafić dziś na osobę jednocześnie profesjonalną i empatyczną. I przede wszystkim taką, która patrzy na pacjenta, jak to się popularnie mówi "holistycznie". Od pierwszego zamienionego słowa czuje się, że trafiło się do właściwej osoby. Nie ma żadnego schematu, pośpiechu, tylko niesamowicie ciepłe podejście jak do kogoś, na kim naprawdę zależy. Pani Caffo ma też fantastyczną zdolność słuchania. Taki "lekarz-przyjaciel". Trudno opisać w słowach, ale bez wahania polecam, polecam, polecam!

  mgr Joanna Caffo

  Relacja z klientem jest dla mnie najważniejszym aspektem naszej wspólnej pracy stąd ciepło dziękuję za docenienie tego co udało się nam razem stworzyć, za wspólną pracę i zaufanie. Życzę wszystkiego dobrego!


  K
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Konsultacja online Konsultacja Wideo - Psychoterapia indywidualna

  Trafiłam do Joanny w złym stanie psychicznym po stracie dziecka (ciąża pozamaciczna) i wcześniejszym złym doświadczeniu porady psychologicznej w szpitalu. Trudno było mi zaufać komuś nowemu, jednak Joanna się nie poddała, dzięki niej stanęłam mocno na nogi, pozwoliłam sobie przeżyć żałobę i w dalszej współpracy uporać się ze swoją przeszłością, pogodzić z teraźniejszością i w końcu żyć w zgodzie z samą sobą, podążając za życiem bieżącym, tym co tu i teraz. Polecam do współpracy każdemu, nie spotkałam wcześniej na swojej drodze tak profesjonalnego i zaangażowanego psychologa. DZIĘKUJĘ

  mgr Joanna Caffo

  Bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa. Strata okołoporodowa jest trudnym doświadczeniem wymagającym cierpliwego i czułego zadbania o siebie i swoje emocje. Dziękuję za zaufanie i wspólną pracę!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Najczęściej zadawane pytania