Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
15 opinii

Użytkownik zweryfikowany

Mega pozytyw.Pan doktor bardzo sympatyczny,mily i wesoly.Stwarza fajna atmosfere w gabinecie.Do tego co najwazniejsze jest profesjonalny.Jestem zadowolona.Szczerze polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz prowadził moją ciążę. Około 6 miesiąca było podejrzenie odejścia wód płodowych.Od ręki przyjął mnie do szpitala,zrobił wszystkie badania. Z mniej ważnych rzeczy (aczkolwiek uważam,że istotnych): pilnował,żebym za bardzo nie przybrała na wadze, zdarzały się nawet nieco złośliwe komentarze, ustrzegło mnie to jednak przed zbytnim roztyciem się i już po 3 miesiącach wróciłam do odpowiedniej wagi.


J
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz skierował mnie do szpitala, tam nic nie pomogli, samo przeszło. Kazał zgłosić się bez zapisywania natychmiast gdy skończy się miesiączka na badanie kontrolne (sprawa była poważna). Po półtorej godziny w kolejce powiedział, że mnie nie przyjmie, mogę się zapisać na inny dzień. Gdyby powiedział mi to od razu to przecież bym się zapisała, jaki problem? Niestety, lekarz nie wie co mówi, a tak naprawdę nic mi nie pomógł. Kategorycznie odradzam. Jest ok, gdy jest wszystko dobrze, gdy pojawiają się komplikacje, umywa ręce. Zdecydowanie odradzam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Rzeznicki prowadził moją pierwszą ciąże 17 lat temu. Wszystko było ok. 3 lata temu prowadził moją drugą ciąże blizniaczą.Jest to ciąża podwyższonego ryzyka więc Doktor kazał mi przychodzic na wizyty co dwa tygodnie - PŁACIŁAM RAZ W MIESIĄCU. Nie wiem jakby sie WSZYSTKO skonczyło, gdyby nie opieka Pana Doktora na Odzdziale Ginekologicznym w Grójcu.
Jako jedyny lekarz w odzdziale, nie próbował wypchnąc mnie na siłe do domu. W szpitalu spędziłam miesiąc przed porodem. Nigdy nie zdarzyło sie żeby do mnie nie zajrzał będąc na dyżurze. Cesarskie cięcie także było przeprowadzone przez Pana Doktora. Jego opieka nie skonczyla sie po porodzie. Na Odzdziale Położniczym także o mnie nie zapomniał. Przez czas trwania ciąży "kokosów" na mnie nie zbił bo pracy przy mnie miał podwojnie.....co dwa tygodnie ...dwójka dzieci...usg wykonywane bardzo dokładnie zeby niczego nie przeoczyc. Za wizyty płaciłam raz w miesiącu i tyle co inne pacjentki. Kiedy po powrocie do domu poszłam na zdjęcie szwów (DARMOWE- bo w innych gabinetach nawet za to trzeba płacic) Doktor cieszył się jak dziecko że tak ładnie udało sie doprowadzic ciąze do samego konca i ze dzieci urodziły sie zdrowe. WSPANIAŁY, CIEPŁY TROSKLIWY I ODPOWIEDZIALNY CZŁOWIEK. DZIĘKUJE W IMIENIU SWOIM I MOICH DZIECI. :) :) :)


L
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Rzeżnicki prowadził moją ciązę, wiekszych zastrzeżen nie miałam dopóki przed wizytą prywatną w jego Gabinecie nie spotkałam koleżanki. Okazało się ze doktor ma "ruchomy" cennik.Płaciłam podwójne kwoty, za wizytę. Poczułam sie trochę oszukiwana. Drugi minus jest taki, ze doktor mało sie interesuje pacjentkami. W szpitalu po porodzie, podczas obchodu, nawet sie nie zainteresował jako lekarz prowadzący, przeszedł obojętnie. Niestety, stracił Pan klientkę!


M
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam doktora Jerzego Rzeźnickiego. Jest specjalistą na najwyższym poziomie, wykonuje bardzo dokładne badania, a przy tym jest delikatny, bardzo miły, uśmiechnięty i z poczuciem humoru.
Do pacjentek podchodzi niezwykle miło. Prowadził moje dwie ciąże, i choć druga ciąża była zagrożona, dzięki fachowym działaniom doktora, ciążę donosiłam a maleństwo urodziło się zdrowe.
Świetny specjalista - cudowny człowiek!!!


K

URATOWAŁ MI ŻYCIE;)WSPANIAŁY FACHOWIEC PODCHODZĄCY NIE TYLKO MEDYCZNIE DO PACJENTEK.MÓJ STAN BYŁ BEZNADZIEJNY,A ON STANĄŁ NA WYSOKOŚCI ZADANIA I MÓWIŁ ,ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.KOBIETY,KTÓRE NIE CIERPIĄ WIZYT U GINEKOLOGÓW POWINNY WYBRAĆ JEGO!!!!GDYŻ POTRAFI UDOWODNIĆ,ŻE BADANIE NIE MUSI BYĆ BARDZO NIEPRZYJEMNE,A DLA NAS TO BARDZO WAŻNE,ŻEBY PODCZAS TAKICH WIZYT TEZ MIEĆ KOMFORT PSYCHICZNY;)


G

Bardzo dobry specjalista,ma dobre podejscie do pacjenta.Prowadził moje dwie ciąże.Byłam naprawde zadowolona z wizyt,zawsze porozmawiał i przede wszystkim podchodzi do pacjenta na luzie co w tym zawodzie wydaje mi się jest bardzo ważne.Polecam tego lekarza.


J
Użytkownik zweryfikowany

a ja uważam że to dobry lekarz. moim zdaniem dr rzeźnicki i modzelewski to 2 najlepszych lekarzy grójeckich.


G

To najwspanialszy lekarz pod słońcem jest bardzo dokładny pacjentka nie ma się przy nim czego bać prowadził moją ciąże wszystko w najlepszym porządku bardzo polecam!!!!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie