Dr n. med.

Jerzy Manasterski

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R

  Miesiąc temu miałem prostowaną przegrodę przez doktora ,dzisiaj oddycham jak młody bóg. Zero bólu zero stresu ,dziękuje Panu

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R

   Miesiąc temu miałem prostowaną przegrodę przez doktora ,dzisiaj oddycham jak młody bóg. Zero bólu zero stresu ,dziękuje Panu

  • A

   Miałam mieć przeprowadzoną operację zatok. Z polecenia koleżanki, która leczyła się u pana doktora, trafiłam do jego prywatnego gabinetu. Chodziłam na wizyty ponad rok i w końcu trafiłam do szpitala, lecz niestety, ze względu na złe wyniki morfologii, nie zostałam przyjęta. Pan doktor potraktował mnie jak obcą osobę, jakby nie pamiętał , że przez ponad rok chodziłam do niego na wizyty i zostawiałam mu niemałe pieniądze. Wyznaczył mi następny termin operacji znowu za ponad rok. W sumie na zabieg miałam czekać około 3 lat. W końcu zdecydowałam się na operację w prywatnej klinice w Ostrowie Wielkopolskim na ul. Brzozowej. Polecam. Cena zabiegu w porównaniu z wizytami w Kaliszu nie jest wygórowana, a pacjeny jest traktowany tak jak należy. Opieka wspaniała. Po 1 dobie byłam w domu. Lekarz może i dobry, ale pacjenta traktuje z góry.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   bardzo dobry co prawda szorstki i na pierwszym spotkaniu nie mily ale dobry fachowiec usowal mi guza zrobil to profesjonalnie polecam

  • P

   Zaczęłam szukać laryngologa w Kaliszu, ale gdy tylko zobaczyłam nazwisko tego lekarza musiałam się zarejestrować. Podobnie jak ktoś z komentujących pode mną, byłam pacjentką, której pan "doktor" przepisywał leki homeopatyczne. Rzecz jasna w niczym nie pomogły. Chodziłam tak co miesiąc, przez okres ok. 10 miesięcy, wtedy jeszcze z rodzicami, bo byłam młodsza. Rodzice płacili co miesiąc oczekując pomocy, której gość nie dzielił. Gdy już miałam dość, pojechaliśmy do Ostrowa do doktora Pabiszczaka. Ledwie otworzyłąm buzię i usłyszałam "migdałki do wyrzucenia!" ;) Można by powiedzieć, że zamiast migdałków miałam dwie ogromne, zaropiałe kule, których dr Manasterski nie zauważył! Szczerze NIE polecam tego lekarza!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • C

   Niestety moja żona i ja również bardzo zawiedliśmy się a tym lekarzu, klika prywatnych wizyt i żadnej konkretnej diagnozy. Przepisywał leki homeopatyczne, które są bardzo drogie, po za tym nie przynosiły żadnego rezultatu. Nie było nawet z jego strony propozycji wzięcia żony na oddział do szpitala w celu przeprowadzenia szerszych badań. Kserując karty na komisję lekarką zauważyliśmy ze jedna wizyta w ogóle nie była nawet wpisana w kartę choroby!!!, Najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to że żona leczyła się również u neurologa Pana dr. Swatko i to on wziął ją na swój odział jednocześnie kierując na badania laryngologiczne. Okazało się że żona ma Chorobę Ménière'a, która grozi utratą słuchu. Pana dr. Manasterskiego szczerze nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Mega konkretny Doktor !!! Wspaniały człowiek, który mimo kamiennej twarzy budzi zaufanie i sympatię. Pobyt w szpitalu nie był utrapieniem. Polecam wszystkim tego specjalistę :)

  • P

   Mój syn był leczony przez wielu specjalistów "z górnej półki". Wiele miesięcy (przewlekłe zapalenie ucha). Miał 9 miesięcy, nie przybierał na wadze, nie jadł. Był na skraju wyczerpania. To było 4 lata temu, niechętnie wspominam ten okres. Dopiero właśnie ten lekarz nam pomógł, choć przyznaję, że świadomość przydziału 5-u minut spowodowała, że czułam się niezręcznie. Zrobił wrażenie szorstkiego. Irytował mnie. Ale najważniejsze okazało się to, że pomógł mojemu dziecku i to homeopatią. Nie obchodzi mnie to, co inni sądzą o homeopatii. Dla mnie istotne są efekty. Skończył się nasz koszmar. Nasze dziecko jest zdrowe. Gorąco polecam. To jest profesjonalista.

  • B

   Wysokiej klasy profesjonalista . Na pozór "szorstki" ale to tylko pozory. Po kilkudniowym pobycie na oddziale mogę powiedzieć , iż pacjent jest dla Niego najważniejszy. Stworzył bardzo miły klimat , dzięki czemu pobyt w szpitalu jest mało stresujący.

  • G

   Prawdą jest, że zapisuje pacjentów co 5 minut - więc jak ktoś idzie do lekarza żeby się wygadać to źle trafił.
   W moim przypadku te 5 minut wystarczyło na badanie, wypisanie skierowania do szpitala i wyjaśnienie jak się przygotować do zabiegu prostowania przegrody.
   Czego chcieć więcej???
   Również samą operację przegrody przeprowadził bardzo sprawnie i praktycznie bezboleśnie.

   Podsumowując - dr. Manasterski to bardzo dobry specjalista i rzetelny fachowiec :)
   Profesjonalista.
   Polecam!

  • X

   Lekarz bez kompetencji. Wszystkim, co do których dolegliwości ma wątpliowości, przepisuje leki homeopatyczne. Ordynator w sam raz na pipidówek jakim jest Kalisz. Nadaje się tylko do wycinania migdałów i prostowania przegrody. Naciągacz!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz