Jarosław Wajda, internista Rybnik

dr n. med. Jarosław Wajda

Internista, Nefrolog więcej

20 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Raciborska 97a, Smolna, Rybnik
Specjalistyczny Gabinet Internistyczo-Nefrologiczny dr n.med.Jarosław Wajda

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Nefrologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

V
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Internistyczo-Nefrologiczny dr n.med.Jarosław Wajda Inny

Świetny lekarz! Od urodzenia choruję na nerki, mam przewlekłe zapalenie kłębuszków. Doktor Wajda jako pierwszy dokładnie wytłumaczył mi moją chorobę. Zadał sobie trud, rysował, tłumaczył dlaczego w Klinice w Zabrzu badali konkretne rzeczy. Polecam tego lekarza, ponieważ widać, że "mu się chce". Co powinno być dla lekarzy naturalne, a jednak często tak nie jest...


M
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny nefrolog - wizyta u dra Wajdy trwa długo, a wychodzi się od niego bogatszy o nową wiedzę. Oprócz szczegółowego wywiadu, lekarz robi USG (nerki + cała jama brzuszna), a na koniec bardzo zrozumiale tłumaczy pacjentowi, co mu dolega i co ma zmienić w swoich nawykach życiowych, by było lepiej. Z gabinetu wyszłam z bodaj czterema kartkami - USG, recepty i ściągi pt. "jak żyć". Polecam tego lekarza!


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalista, świetne podejście do pacjenta! I do rodziny pacjenta także. Polecam!!!!!!!!!!! Lekarz przyjazny, ale nie owija w bawełnę, mówi, co trzeba zrobić, czego nie wolno. Jest w stanie skłonić do leczenia najbardziej zatwardziałych przeciwników 'ludzi starej daty", którzy boją się lekarzy, szpitala itd.


J
Użytkownik zweryfikowany

Cudowny lekarz, specjalista, CZŁOWIEK!!! Polecam!!! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Doktor Wajda!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Panie Jarku z calego serca dziekuje za pomoc i opieke nad moja ukochana babcia
wnuk Marcin


K
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania, bardzo dokładny i wnikliwy. Dr Jarosław Wajda to naprawdę świetny lekarz. Wysłucha porozmawia, wizyta w jego gabinecie to nie tylko wypisanie recepty ale wnikliwa ocena stanu zdrowia pacjenta. Czas jaki mi poświęcił, odpowiednie lekarstwa jakie mi przepisał zadziałały, jestem pod wielkim wrażeniem Dr Wajdy. Lekarz z dusza, jak by cała służba zdrowia miała takie podejście jak Dr Jarosław Wajda nikt nie mógłby powiedzieć złego słowa na opiekę medyczną w naszym kraju. Polecam innym i serdecznie pozdrawiam.


N
Użytkownik zweryfikowany

Korzystam z porad i leczenia doktora Wajdy już od jakiegoś czasu. Konkretny, rzeczowy, wybitny fachowiec i specjalista. Dokładny, skrupulatny. Wywiad który wykonuje przy pierwszej wizycie bardzo szczegółowy. Leczenie i diagnozowanie również. Radzi sobie z rzeczami których inni lekarze nie potrafili. Idealnie dopasowuje leki dla osób które są przewlekle chore. Stara się nie faszerować niepotrzebnymi specyfikami w nadmiernej ilości. Wyrozumiały, cierpliwy, zawsze znajdzie chwilę na wysłuchanie i wytłumaczenie pacjentowi co mu jest i jak będzie przebiegało leczenie. Cudowny, przemiły człowiek i niesamowity lekarz.


M
Użytkownik zweryfikowany

Od dawna nie spotkałam się z takim lekarzem o takim wspaniałym podejściu do pacjenta jakie okazał nam dr Jarosław Wajda.Jest lekarzem z powołania.Postawił trafną diagnozę,udzielił fachowej pomocy i zalecił właściwe leczenie. Dziękujemy Panie doktorze.Nie znajduję słów na opisanie naszej wdzięczności. POLECAM PANA DOKTORA tym wszystkim którzy zwątpili że istnieją jeszcze dobrzy lekarze!!!


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miły lekarz, zależy mu na zdrowiu pacjenta, przepisuje trafne leki, same dobre słowa mam o tym lekarzu... polecam bardzo serdecznie wszystkim którzy szukają dobrego specjalisty.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miły Pan Dr.też moge powiedzieć tylko miłe słowa,pierwszy raz ktoś tak dokładnie mnie zbadał i przepisła leki które pomogły.POLECAM TEGO PANA.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Nefrologia