Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Ogrodowa 11a, Rzgów
Prywatna Praktyka Fizjoterapeutyczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu
Sucha 2/4, Widzew, Łódź
Nesta Medical

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Fizjoterapeutyczna silne bóle w lędźwiach

Prawdziwy mistrz. Po 2-ch latach neurologa, tabletek kilkunastu zabiegów Pan Jarek trzy spotkania w trzy tygodnie i jak nowy. Wykrył mi trzy przepukliny które weszły z powrotem. Teraz tylko " przegląd techniczny" co jakiś czas a to tylko przyjemność. Moja mama 20 lat walczyła z łokciem , prądy , blokady a u Pana Jarka jedna wizyta i od trzech lat spokój.


K
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Jarka zgłosiłem się z bólami kręgosłupa spowodowanymi przeciążeniem w pracy. Jestem juz pokilku masażach i odczuwam zdecydowana poprawę. Pan Jarek jest osoba bardzo komunikatywna co zdecydowanie ulepsza współprace. Zdecydowanie Polecam!


G
Użytkownik zweryfikowany

od 31 lat choruję na stwardnienie rozsiane i mam prawostronny niedowład.od szeregu lat korzystam z usług Pana Jarka,które mi zdecydowanie pomagają,ale nie o mnie chcę mówić.
Otóż Pan Jarek od wielu lat pracuje z chorymi na SM i bardzo dobrze zna tę chorobę i jak pomóc choremu.Polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany

Trudno dziś o porządnego fachowca, który od razu rozpozna właściwie nasze dolegliwości, Pan Jarosław zdecydowanie do nich należy. Potrafi szybko wyłapać przyczynę i zastosować odpowiednie ćwiczenia, masaż. Od ponad 6 lat należę do grona jego pacjentek i nigdy się nie zawiodłam. Pacjentów traktuje poważnie, nie zataja ważnych informacji, dokładnie pokazuje i objaśnia ćwiczenia jakie z nami wykonuje. Podczas zabiegów dba o przyjemną atmosferę, zabawiając rozmowami tak, że można zapomnieć o bólu. Widać, że swoją pracę wykonuje z pasją i z sercem.


K
Użytkownik zweryfikowany

Właśnie skończyłem serię zabiegów u Pana Jarka. Lekarze diagnozowali że wypadł mi dysk i proponowali jakieś zastrzyki oraz kilkmiesięczną rehabilitację. Do pana Jarka chodziłem z tym przez 4 tygodnie. Obyło się bez zastrzyków a dzisiaj znów swobodnie uchylam się, pływam, biegam. Wielkie dzięki za pomoc


A
Użytkownik zweryfikowany

Rehabilitant doskonały. Najlepszy jakiego znam. Przez dwa miesiące postawił na nogi mojego męźa po udarze mózgu.Inni rehabilitanci przez dwa lata nie dokonali tego.Oprócz tych cech profesjonalnych jest uprzejmy, źyczliwy i bardzo sympatyczny.


P

Kilka lat temu mój tata miał udar mózgu. Porażenie połowicze, problemy z mową, trudności z poruszaniem się. Rehabilitacji w szpitalu praktycznie nie było. W domu nie wiedzieliśmy co robić żeby usprawnić tatę. Znajomi polecili nam fizjoterapeutę. Przychodził ponad pół roku (niestety bez większych efektów). Słyszeliśmy o rehabilitacji metodą PNF. Zaczęliśmy szukać kogoś po takim kursie i wtedy dowiedzieliśmy się o Panu Jarku. Jest Dyplomowanym Terapeutą PNF. Zaczęliśmy od wizyt domowych. Tata po dwóch miesiącach zaczął chodzić z pomocą trójnoga. Teraz przyjeżdżamy z tatą na rehabilitację do Pana Jarka do przychodni, a efekty pracy tą metodą są widoczne z tygodnia na tydzień. Polecamy tą metodę no i oczywiście Pana Jarosława Nettik. Gdyby nie on tata do dziś leżałby w łóżku a my wydawalibyśmy pieniądze na nieskuteczne zabiegi.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


B
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam! Bardzo trafne rozpoznania, często natychmiastowa ulga po terapii jednorazowej, a po kilku sesjach pozytywne trwałe efekty. Jestem w trakcie leczenia kręgosłupa w odcinku szyjnym. Odczułam zdecydowaną poprawę już po pierwszym zabiegu. Bardzo pozytywnie oceniam również kontakt z pacjentem. Pan Jarosław to bardzo sympatyczny człowiek, przeprowadził ze mna bardzo interesującą rozmowę na temat nieświadomych błędów postawy, które powodują znaczne ociążenie kręgosłupa i często są bezpośrednią przyczyną schorzeń kręgosłupa. Warto wiedzieć jakich błędów nie popełniać! pozdrawiam :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania