Adresy (2)

ul. 11 Listopada 6/5, Grodzisk Mazowiecki
Pracownia Psychoterapii Sensorium


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 14 lat
Gotówka, Przelew na konto
22 276..... Pokaż numer


Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 160 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna • 160 zł

Superwizja • 180 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

Płatność przelewem bankowym na nr konta, który zostanie przesłany po zapisaniu się na wizytę. Zwrot pełnej kwoty za wizytę możliwy jest w sytuacji odwołania jej najpóźniej na 24 h przed wyznaczonym terminem. W sytuacji nieobecności na umówionej wizycie lub odwołania jej później niż na 24 h przed wyznaczonym terminem, pacjent ponosi opłatę w wysokości 50% ceny wizyty.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Konsultacja odbywa się przy użyciu komunikatora Skype. Dane logowania zostaną udostępnione przed wizytą. Płatność przelewem na konto - dane zostaną wysłane wiadomością SMS.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

- Jestem absolwentem jednolitych, magisterskich studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. - Ukończyłem czteroletnie, całościowe szk...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS w Warszawie - psychologia - magisterskie (dyplom z wyróżnieniem)
 • Szkoła Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie - psychoterapia - podyplomowe (dyplom z wyróżnieniem)
 • Akademia Muzyczna im. F. Chopina - pedagogika instrumentalna - magisterskie (dyplom z wyróżnieniem)

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia behawioralna

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


160 zł

Konsultacje Online


Konsultacja psychoterapeutyczna


ul. 11 Listopada 6/5, Grodzisk Mazowiecki

160 zł

Pracownia Psychoterapii Sensorium


160 zł

Konsultacje Online


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


ul. 11 Listopada 6/5, Grodzisk Mazowiecki

160 zł

Pracownia Psychoterapii Sensorium

Pozostałe usługi

Psychoterapia


ul. 11 Listopada 6/5, Grodzisk Mazowiecki

160 zł

Pracownia Psychoterapii Sensorium


Psychoterapia indywidualna


ul. 11 Listopada 6/5, Grodzisk Mazowiecki

160 zł

Pracownia Psychoterapii Sensorium


Superwizja


ul. 11 Listopada 6/5, Grodzisk Mazowiecki

180 zł

Pracownia Psychoterapii Sensorium


180 zł

Konsultacje Online

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii Sensorium psychoterapia

Dużo zyskałam dzięki terapii. Nauczyłam się radzić sobie z lękiem. Poczułam się wzmocniona. Zobaczyłam z dystansu źródła moich problemów. Lepiej radzę sobie z trudnymi sytuacjami. Stosowana metoda jest racjonalna i skuteczna, pomaga zmienić sposób myślenia na bardziej korzystny. Atmosfera na sesjach zazwyczaj jest bardzo dobra. Za to wszystko bardzo dziękuję.
Dla mnie terapia była jednak czymś bardzo trudnym, nie do końca dla mnie (trudne dla osób nadwrażliwych, zbyt przeżywających relacje), w pewnym momencie sama terapia była większym problemem niż problemy z którymi przyszłam. Dla mnie lepiej by było, gdyby terapia miała ściśle określone ramy. Propozycja przedłużenia terapii i rozszerzenia jej o tematy związane z rozwojem nie była dla mnie dobra. Okazało się, że zbyt przeżywałam relację terapeutyczną (też dlatego, że zbyt osobiście odbierałam pozytywne komunikaty). Rozmowa o tym mogła wyglądać lepiej. Może niektóre słowa terapeuty źle zrozumiałam, ale słowa "ja już nie mogę", niepowstrzymany śmiech (w odpowiedzi na coś nieco śmiesznego i mój uśmiech) były niefortunne. To, że mocno wzięłam to do siebie, świadczy o problemach z samoakceptacją i relacjami, ale nie musiałam być wystawiona na taką próbę. Dokończyłam terapię, pozytywnie ją oceniam, ale zostało poczucie, że byłam tak śmieszna, że nawet terapeuta się śmiał ze mnie (choć rozumiem, że to kwestia moje odbioru). Może to drobiazg, każdemu zdarza się zachować nie do końca idealnie. Nie poradziłam sobie z tym drobiazgiem. Bardzo niewiele zabrakło, żeby i moja terapia skończyła się pełnym sukcesem, żeby i moja opinia była entuzjastyczna. 
Zależy mi, żeby dać znać, że to nie dla każdego i że w terapii, jak w każdej relacji, coś może się nie udać.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja psychoterapeutyczna


Oczekiwanie na wizytę 2 mc.W dzień wizyty wszystko ściśle jej podporządkowane.Na 30 min. przed wizytą zajęcie miejsca przed laptopem. Wizyta pierwszorazowa skrócona z 50 min do 30 min ze względu na brak połączenia online . Pan Magister, nie wykazał inicjatywy,żeby zadzwonić wobec braku łączności o wyznaczonej godzinie.Mnie udało się dodzwonić dopiero po 20 min potencjalnego trwania wizyty.Tak więc zamiast wizyty online miałem krótką rozmowę telefoniczną za 180,00.Rozmowa zakończyła się stwierdzeniem Pana Magistra, że minęło już 50 min...
Jedyną informacją zwrotną jaką otrzymałem była rada,żebym zapisał się na kolejne wizyty na które jednak nie ma terminów .Pozostaje lista rezerwowa i wiara w szczęście.Pozostał duży niesmak.

mgr Jarosław Mirkiewicz

Szanowny Panie Krzysztofie,
Bardzo ubolewam nad zaistniałą sytuacją którą Pan opisuje. Podobnie jak Pan uważam, że trudności te nie powinny mieć miejsca. Pragnę zaznaczyć, że odpowiedzialnym za nie jest dział administracji ośrodka terapeutycznego, w którym odbywała się opisywana przez Pana wizyta. To ten dział odpowiada za obsługę wizyt on line. W ramach mojej współpracy z tym ośrodkiem nie mam wpływu na techniczne aspekty realizacji wizyt. Jednocześnie pragnę wyjaśnić, że to dzięki podjętej przeze mnie interwencji wobec braku połączenia, ostatecznie udało nam się je nawiązać. Wizyty umawiane przez portal Znany Lekarz realizowane są w ramach mojej prywatnej praktyki i w zakresie technicznej ich realizacji przebiegają bez zakłóceń.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja psychoterapeutyczna

Do Pana Mirkiewicza zostałam skierowana z powodu ostrych stanów lękowych. Terapeuta pomógł mi zrozumieć procesy jakie zachodzą w mojej głowie i powiązać je z objawami fizycznymi. Otrzymałam wiele cennej wiedzy o sobie i wsparcia, które pomogły mi zapanować nad lękiem i paniką. Terapia była prowadzona w sposób profesjonalny. Terapeuta nie oceniał i dawał poczucie "bycia po mojej stronie".
Dziękuję za pomoc :) i gorąco polecam Terapeutę!

mgr Jarosław Mirkiewicz

Dziękuję za opinię. Cieszę się, że terapia przyniosła takiego dobre efekty.


Opinia z dnia 18.11.2020 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii Sensorium konsultacja psychoterapeutyczna

Bardzo dobry terapeuta problemów OCD. Trafiłem na terapię po ogromnych trudnościach i braku poczucia spokoju związanego z nasilonymi objawami OCD. Podczas terapii zostały mi przedstawione wszelkie sposoby radzenia sobie z objawami i minimalizujące stres oraz napięcie. Wszystkie wizyty odbywały się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Miałem poczucie zaangażowania w sytuację oraz chęci pomocy w rozwiązaniu problemu. Terapia i wszelkie zadania z nią związane wymagały dużego zaangażowania z mojej strony, jednak dzięki nim, widać było realną poprawę. Jest to proces wymagający dużego samozaparcia oraz wykazania chęci ze strony pacjenta. Nawet gdy pojawi się moment zwątpienia oraz tzw. "kryzys" p.Jarosław pomoże go rozwiązać. Jeśli osobą czytającą jest osoba z OCD to bardzo polecam terapię u p. Mirkiewicza. Po kilku wizytach widać realną różnicę i poprawę, co w przypadku OCD daje ogromną ulgę i wewnętrzny spokój. Nie należy zwlekać!

mgr Jarosław Mirkiewicz

Dziękuję za opinię. Cieszę się bardzo, że terapia przyniosła takie rezultaty!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja psychoterapeutyczna

Jestem po swojej pierwszej wizycie online. Oceniam ją bardzo pozytywnie:) Czułam się wysłuchana, rozumiana. Czuje, że trafiłam na odpowiednia osobę. Wyczekuje kolejnej wizyty. Czeka mnie wiele pracy ale wierze, ze z p. Jarosławem znajdziemy odpowiednie wyjście.
Jestem dobrej myśli

mgr Jarosław Mirkiewicz

Dziękuję za opinię.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wybór terapeuty to zawsze kwestia indywidualna, ale w moim przypadku pan Mirkiewicz okazał się strzałem w dziesiątkę. Podczas 2-letniej terapii pomógł mi wyjść z poważnego kryzysu psychicznego. Jest bardzo kompetentnym psychoterapeutą, niesamowicie zaangażowanym w swoją pracę. Z całego serca polecam

mgr Jarosław Mirkiewicz

Dziękuję za opinię. Bardzo cieszę się, że terapia pomogła.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja psychoterapeutyczna

Bardzo odpowiadała mi atmosfera na spotkaniu; miałam przestrzeń na wyrażenie swoich odczuć, pytania zadawane były w sposób zachęcający do rozmowy i pełen wyczucia, a podsumowania moich wypowiedzi bardzo trafne. Nie czułam stresu z powodu rozmowy, a wręcz łatwość i pozytywny kontakt mimo trudnych tematów. Umówiłam już kolejne spotkania; po pierwszym jestem zadowolona.

mgr Jarosław Mirkiewicz

Dziękuję uprzejmie za opinię.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii Sensorium konsultacja psychoterapeutyczna

Profesjonalny specjalista, serdeczny w kontakcie, rozumiejący problemy, stwarzający warunki do wypowiedzenia się i odnalezienia rozwiązania sytuacji. Polecam!

mgr Jarosław Mirkiewicz

Dziękuję za opinię.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii Sensorium konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Wsparcie w leczeniu depresji nastolatka. Po kilku wizytach widoczne oznaki poprawy nastroju. Czekamy na kolejne wizyty z nadzieją na lepsze jutro.

mgr Jarosław Mirkiewicz

Dziękuję za opinię.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam nerwicę lękową z typowymi objawami. Najbardziej mnie boli, że nie mogę jeździć sama samochodem. Nie daje rady, objawy przychodzą zaraz po 3 km. Na terapii behawioralnej byłam 4 lata, przerobiłam całe dzieciństwo, sprawy bieżące. Brałam również leki na początku paxtin, tritico odstawiłam z lekarzem oczywiście i po 3 miesiącach znowu musiałam wrócić do leków bo nie dało się noramlnie żyć. Dostałam servenon, którego nie biorę już od roku. Terapię skończyłam na własne życzenie w lutym tego roku. Już nie miałam siły omawiać w kółko jedno i to samo. Zaczęłam medytować była lekka poprawa, aż w maju znowu wróciłam do terapii tym razem psychodynamicznej. Poprawy nie ma jest coraz gorzej. Znowu przerabiam dzieciństwo dokładnie to samo co na tamtej terapii tylko z kim innym. Mam dość, co jeszcze mogę wypróbować żeby sobie pomóc. Miałam leki, mam psychoterapię z której jestem gotowa zrezygnować bo zamiast po niej być lepiej to jest gorzej. Wiem, że czasem jest regres, ale u mnie jest ciągła walka od 5 lat i poprawy jak nie było tak nie ma, ćwiczę oddech w ciszy medytując. Co jeszcze mogę zrobić dla siebie. Wszystko to już trwa 5 lat. Chcę normalności.

  Witam, opisywane przez Panią doświadczenia terapeutyczne nie dokońca odpowiadają opisowi typowej terapii behawioralnej. Niestety medytacja, czy terapia psychodynamiczna prognozują efekty, ale zazwyczaj znacząco odroczone w czasie. Wobec Pani zrozumiałej frustracji, polecam podjęcie terapii poznawczo - behawioralnej, która w szczególny sposób "specjalizuje się" w trudnościach które Pani opisuje - oferuje wiele skutecznych narzędzi radzenia sobie, i jest też terapią krótkoterminową, skoncentrowaną na realnej poprawie samopoczucia i funkcjonowania. Terapia poznawczo - behawioralna jest terapią rekomendowaną w pierwszej kolejności w leczeniu opisywanych przez Panią dolegliwości.

  mgr Jarosław Mirkiewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

- Jestem absolwentem jednolitych, magisterskich studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. - Ukończyłem czteroletnie, całościowe szk...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS w Warszawie - psychologia - magisterskie (dyplom z wyróżnieniem)
 • Szkoła Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie - psychoterapia - podyplomowe (dyplom z wyróżnieniem)
 • Akademia Muzyczna im. F. Chopina - pedagogika instrumentalna - magisterskie (dyplom z wyróżnieniem)

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia behawioralna

Staże

 • II Klinika Psychiatryczna Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Centrum Edukacji Artystycznej (prowadzący)

Certyfikaty


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendysta SWPS
 • Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
 • Finalista Primus Inter Pares

Publikacje i artykuły

Publikacje (4)

Powiązane wyszukiwania