lek.

Jarosław Malczyński

Urolog, Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Urolog Warszawa Jarosław Malczyński Zapraszam do swojego prywatnego Gabinetu na Bielanach ul Twardowska 3. https://urolog-warszawa.pl Na dolegliwości związane z układem moc... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Urolog Warszawa Jarosław Malczyński
  Zapraszam do swojego prywatnego Gabinetu na Bielanach ul Twardowska 3.
  https://urolog-warszawa.pl

  Na dolegliwości związane z układem moczowym może cierpieć każdy w trakcie swojego życia. Często są to schorzenia, które nie tylko sprawiają ból lub choćby dyskomfort, ale także mogą prowadzić do poważnych powikłań zagrażających życiu. Dlatego też, ważne jest by odpowiednio wcześnie rozpoznać problem i rozpocząć leczenie pod okiem specjalisty. Dobry urolog powinien mieć nie tylko szeroką wiedzę i bogate doświadczenie, ale też potrafić dotrzeć do pacjenta. Choroby urologiczne to dla większości osób wstydliwy problem, którym nie chcą się podzielić nawet z bliskimi, a co dopiero z kimś, kogo nie znają.

  W moim gabinecie mogą Państwo zapomnieć o wstydzie. Jestem specjalistą z ponad 30-letnim doświadczeniem, który w swoim życiu zawodowym spotkał się z najrozmaitszymi chorobami układu moczowego. Wieloletnia praktyka sprawia, że w gabinecie komfortowo czują się zarówno mężczyźni jak i kobiety. Nie warto odkładać wizyty – stawką jest przecież zdrowie, a niekiedy także i życie.

  Pozdrawiam Jarosław Malczyński Urolog Warszawa Twardowska 3
  https://urolog-warszawa.pl

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Mswia Warszawa oddział urologi
 • Wojskowy Instytut Medyczny Warszawa

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

 • M
  Lokalizacja: Body MoveUsługa: Konsultacja urologiczna

  Cudowny lekarz a przede wszystkim człowiek o poczuciu humoru ale i poważnym podejściu do zdrowia. Zaopiekował się mną by rozbić mi kamienie. Widać, że podchodzi do problemu poważnie ale i umie rozładować atmosferę. Polecam :)

 • Znakomity fachowiec,z poczuciem humoru polecam. Lekarz bardzo dobry,wszystko powoli,spokojnie wyjaśni,co i jak.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z poczuciem humoru ale bardzo kompetentny i naprawdę uwierzyłam, że mi pomorze z moim kamieniem zwłaszcza, że mam malutkie dziecko w domku. Człowiek, który wzbudza zaufanie a przy okazji potrafi wyjaśnić problem i sposób leczenia :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, uspokoił moje obawy i podszedł fachowo do problemu. Pelna ocenę mogę dać dopiero po skończeniu leczenia, ale na tę chwilę polecam.

 • Z chorym pęcherzem borykałam się niemal 10 lat różni lekarze stawiali wiele różnych często dość dziwnych diagnoz. Popadając już w stany depresyjne trafiłam do dr. Malczyńskiego, który w miłej atmosferze w ludzki sposób po prostu mnie wyleczył. Nie czarujmy się nie było to od tak z dnia na dzień tu też trwało to 2-3 miesiące ale doktor wiedział co leczyć i jak leczyć, kwestia polegała raczej na tym co na mnie zadziała. I w końcu zadziałało, od kilku lat nie mam żadnych nawrotów a doktora Malczyńskiego polecam wszystkim. Jest to lekarz który podchodzi do pacjenta jak do człowieka, w sposób jasny i zrozumiały tłumaczy w czym problem, wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze.
  Po tylu latach cierpienia, bólu i olbrzymiego dyskomfortu mój stan psychiczny był już mocno nadszarpnięty i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dr Malczyński wrócił mi po prostu chęć do życia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Duży profesjonalizm. Wystawił właściwą diagnozę i skierował do odpowiedniego specjalisty. Miła atmosfera wizyty. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z dużym doświadczeniem szpitalnym , praktyk . Mówi prosto , bo wie. Utrzymuje pogodną atmosferę wizyty .Polecam !

 • Lekarz z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta. Gabinet BodyMove znalazłem przez internet, skusiłem się na wizytę u was po przeczytaniu mnóstwa pozytywnych opinii i w 100% się z nimi zgadzam i je podtrzymuję. Wizyta zdecydowanie warta swej ceny.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Józef (26 października 2016)
  Polecam Pana Doktora z pełną odpowiedzialnością. Choruję na chroniczne zapalenie prostaty od wielu lat. W tym czasie leczyłem się u kilkunastu urologów w kraju i zagranicą i tylko ten Pan Doktor zlecił mi badania bakteriologiczne w specjalistycznym laboratorium.Ciepłe z poczuciem humoru, a jednocześnie poważne i profesjonalne podejście do pacjenta daje mi nadzieję na wyleczenie.

 • K

  Bardzo dobra komunikacja - Pan Doktor wszystko wyjasnil, zaplanowal leczenie. Rzadko spotyka sie ludzi tak fachowych, z tak duza empatia. Poczucie humoru tez miodzio.