lek.

Jarosław Malczyński

Urolog, Chirurg

46 opinii +dodaj

Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Urolog Warszawa Jarosław Malczyński Zapraszam do swojego prywatnego Gabinetu na Bielanach ul Twardowska 3. https://urolog-warszawa.pl Na dolegliwości związane z układem moczowym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Doktor Malczyński to rzeczowy i konkretny lekarz, rozmawia o problemie otwarcie i szczerze i stara się zawsze problemowi zaradzić i ulżyć w cierpieniu jest serdeczny i miły z poczuciem humoru, godny pełnego zaufania szczerze polecam potrzebującym pomocy
  Andrzej.Sz

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SEP-MED

  Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi wyleczyć zapalenie prostaty po nieudanych kuracjach u innych lekarzy. Do tego na moją prośbę dobrał skuteczną terapię bez antybiotyków, których się najadłem przez lata leczenia ZGK.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam doktora Malczyńskiego, jest rzeczowy, konkretny i miły. Posiada duże doświadczenie. To jest moja kolejna wizyta i za każdym razem pomógł.

 • K
  Lokalizacja: Body MoveUsługa: USG układu moczowego

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dr Malczyński to pierwszy lekarz który zainteresował się na poważnie moim schorzeniem,sprawdził wcześniejszą dokumentację medyczną a było jej sporo i dokonał dokładnego wywiadu. Dzięki niemu znów mam nadzieję że będzie lepiej i że wreszcie będę w pełni zdrowa.Dziekuje z całego serca.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor Malczyński to doświadczony lekarz, trafnie diagnozuje, mówi konkrety, taka porządna "stara szkoła".

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SEP-MED

  Z wystawieniem opinii czekałem na potwierdzenie diagnozy doktora. Większość opinii jest o tym czy lekarz był miły a u lekarzy chodzi chyba o to aby byli skuteczni!. Teraz mogę już z czystym sumieniem wystawić temu lekarzowi ocenę 5. Diagnoza problemu wystawiona przez lekarza była w 100% słuszna i co ważne był to pierwszy z 5 urologów u których byłem który zasugerował właśnie taką diagnozę. Badanie USG może nie należało do najprzyjemniejszych ale wizyta przebiegła w miłej atmosferze i co najważniejsze diagnoza przyczyn problemu prawidłowo wskazana. Polecam tego lekarza.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Doktor Malczyński od pierwszych sekund sprawia, że pacjent czuje się komfortowo i sprawnie prowadzi diagnozę odpowiednimi pytaniami. Zdecydowanie polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SEP-MEDUsługa: Zwykła wizyta

  Swietny urolog, trafna diagnoza., bardzo cierpliwie opisuje dalsze leczenie i odpowiada na wszystkie pytania. Cieply i zyczliwy dla pacjenta. Polecam jako lekarza i czlowieka.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SEP-MEDUsługa: Zwykła wizyta

  Swietny specjalista 100% postawiona diagnoza i leczenie brak slow by opisac moje zadowolenie z jego uslug goraco polecam.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Zwykła wizyta

  Znakomity specjalista. Wspaniały człowiek. Przeprowadził wnikliwy wywiad, zlecił odpowiednie badania. Uprzedził, że leczenie będzie długotrwałe, ale to co najważniejsze okazało się bardzo skuteczne i poprawę odczułam już po kilku dniach. Polecam z całego serca

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Urolog Warszawa Jarosław Malczyński
  Zapraszam do swojego prywatnego Gabinetu na Bielanach ul Twardowska 3.
  https://urolog-warszawa.pl

  Na dolegliwości związane z układem moczowym może cierpieć każdy w trakcie swojego życia. Często są to schorzenia, które nie tylko sprawiają ból lub choćby dyskomfort, ale także mogą prowadzić do poważnych powikłań zagrażających życiu. Dlatego też, ważne jest by odpowiednio wcześnie rozpoznać problem i rozpocząć leczenie pod okiem specjalisty. Dobry urolog powinien mieć nie tylko szeroką wiedzę i bogate doświadczenie, ale też potrafić dotrzeć do pacjenta. Choroby urologiczne to dla większości osób wstydliwy problem, którym nie chcą się podzielić nawet z bliskimi, a co dopiero z kimś, kogo nie znają.

  W moim gabinecie mogą Państwo zapomnieć o wstydzie. Jestem specjalistą z ponad 30-letnim doświadczeniem, który w swoim życiu zawodowym spotkał się z najrozmaitszymi chorobami układu moczowego. Wieloletnia praktyka sprawia, że w gabinecie komfortowo czują się zarówno mężczyźni jak i kobiety. Nie warto odkładać wizyty – stawką jest przecież zdrowie, a niekiedy także i życie.

  Pozdrawiam Jarosław Malczyński Urolog Warszawa Twardowska 3
  https://urolog-warszawa.pl

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Mswia Warszawa oddział urologi
 • Wojskowy Instytut Medyczny Warszawa

Zdjęcia