lek.

Jarosław Malczyński

verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Chirurg

52 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Urolog Warszawa Jarosław Malczyński Zapraszam do swojego prywatnego Gabinetu na Bielanach ul Twardowska 3. https://urolog-warszawa.pl Na dolegliwości związane z układem moczowym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Body MoveUsługa: konsultacja urologiczna

  Ogromna wiedza i doświadczenie, pacjent jest traktowany z powagą. Zaraz po wywiadzie ustalany jest szczegółowy sposób leczenia. Lekarz rozwiązał moje problemy

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SEP-MED

  Bardzo polecam Pana Doktora. Ciepły i życzliwy bardzo sympatyczny człowiek. Fachowe podejście do pacjenta pierwsza klasa. Wiedza anatomiczna, doświadczenie - to wszystko sprawia, ze wizyta jest na najwyższym poziomie. Bardzo serdecznie polecam Pana doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Body MoveUsługa: infekcja

  Bardzo kompetentny lekarz. Nie wróży z fusów tylko sprawdza i weryfikuje wyniki badan. Od razu robi USG - w cenie wizyty, co jest duża zaleta. Poświęca też czas pacjentowi i odpowiada na wszystkie pytania.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Body MoveUsługa: kamienie w nerkach

  Wspaniały, ciepły człowiek i rzetelny specjalista. Pacjent czuje się jakby był tym najważniejszym przypadkiem. Nigdzie się nie śpieszy, cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo dziękuję!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Body MoveUsługa: konsultacja urologiczna

  Radykalne zmiany w leczeniu. Dobre podejście do pacjenta. Po wielu latach wreszcie ktoś zaproponował nowe metody leczenia. Bardzo miły człowiek.

 • M
  Lokalizacja: Body Move

  Jestem bardzo zadowolny z wizyty. Punktualnie, w przemiłej atmosferze, doktor odpowiedział na moje wszystkie pytania, zrobił badania w każdym właściwie kierunku, o którym wspomniałem, zeby rozwiać wszelkie moje obawy. Zdecydowanie ocena najwyższa z możliwych.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Doktor Malczyński to rzeczowy i konkretny lekarz, rozmawia o problemie otwarcie i szczerze i stara się zawsze problemowi zaradzić i ulżyć w cierpieniu jest serdeczny i miły z poczuciem humoru, godny pełnego zaufania szczerze polecam potrzebującym pomocy
  Andrzej.Sz

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SEP-MED

  Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi wyleczyć zapalenie prostaty po nieudanych kuracjach u innych lekarzy. Do tego na moją prośbę dobrał skuteczną terapię bez antybiotyków, których się najadłem przez lata leczenia ZGK.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam doktora Malczyńskiego, jest rzeczowy, konkretny i miły. Posiada duże doświadczenie. To jest moja kolejna wizyta i za każdym razem pomógł.

 • K
  Lokalizacja: Body MoveUsługa: USG układu moczowego

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dr Malczyński to pierwszy lekarz który zainteresował się na poważnie moim schorzeniem,sprawdził wcześniejszą dokumentację medyczną a było jej sporo i dokonał dokładnego wywiadu. Dzięki niemu znów mam nadzieję że będzie lepiej i że wreszcie będę w pełni zdrowa.Dziekuje z całego serca.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Urolog Warszawa Jarosław Malczyński
  Zapraszam do swojego prywatnego Gabinetu na Bielanach ul Twardowska 3.
  https://urolog-warszawa.pl

  Na dolegliwości związane z układem moczowym może cierpieć każdy w trakcie swojego życia. Często są to schorzenia, które nie tylko sprawiają ból lub choćby dyskomfort, ale także mogą prowadzić do poważnych powikłań zagrażających życiu. Dlatego też, ważne jest by odpowiednio wcześnie rozpoznać problem i rozpocząć leczenie pod okiem specjalisty. Dobry urolog powinien mieć nie tylko szeroką wiedzę i bogate doświadczenie, ale też potrafić dotrzeć do pacjenta. Choroby urologiczne to dla większości osób wstydliwy problem, którym nie chcą się podzielić nawet z bliskimi, a co dopiero z kimś, kogo nie znają.

  W moim gabinecie mogą Państwo zapomnieć o wstydzie. Jestem specjalistą z ponad 30-letnim doświadczeniem, który w swoim życiu zawodowym spotkał się z najrozmaitszymi chorobami układu moczowego. Wieloletnia praktyka sprawia, że w gabinecie komfortowo czują się zarówno mężczyźni jak i kobiety. Nie warto odkładać wizyty – stawką jest przecież zdrowie, a niekiedy także i życie.

  Pozdrawiam Jarosław Malczyński Urolog Warszawa Twardowska 3
  https://urolog-warszawa.pl

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Mswia Warszawa oddział urologi
 • Wojskowy Instytut Medyczny Warszawa

Zdjęcia