lek.

Jarosław Madej

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

39 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
471 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lek. med. Jarosław Madej - specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu  z wieloletnim doświadczeniem. Od roku 2010 lekarz Piłkarskiej Reprezentacji Polski. Lekarz sztabu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Medical Magnus Clinic

  Od kilku miesięcy próbowano zdiagnozować moje bolące kolano. Niestety trzej ortopedzi nie byli w stanie wskazać co mi jest, a nawet nie chcieli wysłać mnie na badania. W chwili, kiedy przestałam już prawie chodzić polecono mi wizytę u dr Jarosława Madeja. Diagnoza (którą potwierdził RM) została postawiona na pierwszej wizycie. Dr zaproponował artroskopię kolana i zaplanował dalsze leczenie wraz z rehabilitacją. W chwili obecnej jestem już po zabiegu. Poprawa w 100%. Zapewne kolano uratowane przed wstawieniem endoprotezy. Dalej pozostaję pod opieką dr Madeja …dojeżdżając na leczenie z innego miasta. Jestem wdzięczna za to co dla mnie zrobił. Gdyby nie dr Madej, jako młoda osoba, mogłabym mieć problemy z chodzeniem do końca życia, lub …wstawione sztuczne kolano.
  Niezwykle kompetentny lekarz i empatyczny człowiek. Podczas wizyty ma czas dla pacjenta. Z uwagą słucha i odpowiada na pytania. Badanie jest szczegółowe a rozmowa konkretna. Widzi w pacjencie człowieka. Zależy mu na wyleczeniu pacjenta. Wysoka kultura osobista. Super fachowiec. Z całego serca polecam! Monika

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medical Magnus ClinicUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz z prawidziwego powołania, kompetentny, zawsze idealnie trafi z diagnoza i zastosuje odpowiednie leczenie. Lekarz pomógł mojej babci już w wielu urazach, co pozwoliło uniknąć operacji. Polecam szczerze tego lekarza, ponieważ nie dość że posiada fachową wiedzę to i również jest bardzo miłą, życzliwą osobą.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalnie, sympatycznie i z zaangażowaniem. Bardzo doceniam poświęcony mi czas i fakt, że lekarz dokładnie mi wszystko wyjaśnił. Profesjonalista w każdym calu. Polecam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medical Magnus ClinicUsługa: ból stawu kolanowego

  Lekarz bardzo uczciwy, rzetelny i fachowo podchodzący do pacjenta. Miły, sympatyczny i życzliwy dla wszystkich bez wyjątku. Krótko mówiąc: Pełen Profesjonalizm Godny Polecenia!!!

 • Opinia z dnia 01.02.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • J
  Lokalizacja: Medical Magnus ClinicUsługa: ból barku

  Niezwykle kompetentny lekarz i empatyczny człowiek. Ma czas dla pacjenta, z uwagą słucha, odpowiada na pytania, podpowiada, planuje np. zastrzyki tak aby było najdogodniej dla pacjenta. Stawia trafne diagnozy- opinia wielu pacjentów. Jest dobry dla ludzi... pełen kultury i poczucia humoru.
  Pomimo zawrotnego tempa wykonywania iniekcji, dużej ilości oczekujących osób, dla wszystkich jest miły, opiekuńczy.
  Rzadko się teraz spotyka dobrego człowieka i specjalistę w jednym więc tym bardziej polecam innym!!!
  Dodam jeszcze, że byłam na zwykłej wizycie NFZ! :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Od dłuższego czasu zmagam się z bólem kolan. Byłam już u kilku specjalistów, ale dopiero doktor Madej przebadał mnie dokładnie, zanim spojrzał w wyniki badań jakie ze sobą przyniosłam. Szczegółowo wyjaśnił mi na czym polega moja dolegliwość i zaproponował leczenie.
  Powiem tak, jeżeli zależy wam na lekarzu, który przebada dokładnie i wyjaśni wszelkie Wasze wąpliwości to polecam z całego serca. Wierzę, że pomoże na pewno. Co do mojej przypadłości przypomnę się Wam za jakieś pół roku, bo tyle może zająć poprawienie kondycji moich kolan.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: Złamanie i komplikacje po złamaniu

  Lekarz bardzo dobry, od razu rozpoznał problem i skierował na odpowiednie badania. Trafna diagnoza to podstawa i tu mi się wydaję (bo dopiero rozpoczynam leczenie), że trafiłem we właściwe ręce. Więcej będę mógł powiedzieć, w trakcie dalszego leczenia.

 • K
  Lokalizacja: Medical Magnus Clinic

  Pierwszy raz udzielam komukolwiek opinii, więc musi być coś na rzeczy.
  Dobry lekarz i człowiek, z podejściem do pacjenta, widzi w pacjencie człowieka, zależy mu na wyleczeniu pacjenta, poświęca dużo, czasu i uwagi, znajduje czas na prywatne rady i życiowe refleksje, bardzo dobry diagnosta- leczyłam się od długiego czasu i do tej pory spotykałam się tylko z podejściem co najwyżej ambiwalentnym.

 • M

  Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalista , empatyczny a dodatkowo bardzo miły . Dokładnie tłumaczy plan leczenia . Byłam u wielu ortopedów , ale Pana Doktora polecam wszystkim z czystym sumieniem !

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. med. Jarosław Madej - specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu  z wieloletnim doświadczeniem.
  Od roku 2010 lekarz Piłkarskiej Reprezentacji Polski.
  Lekarz sztabu szkoleniowego Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy U-17 (Słowenia 2012) - brązowy medal.
  Licencja Lekarska Polskiego Związku Piłki Nożnej.
  Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.
  WIZYTY WYŁĄCZNIE OSÓB DOROSŁYCH !!!

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Publikacje

 • "Specyfika urazów piłkarek nożnych". Medycyna Sportowa Nr 192/2011

Nagrody i wyróżnienia

 • Brązowy medal Mistrzostw Europy U-17 Słowenia 2012 (lekarz - członek sztabu szkoleniowego Reprezentacji Polski)