lek.

Jarosław Ciunczyk

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

57 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
413 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista Położnictwa i ginekologii od 2010 roku. Od 2002 roku pracuje w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie. Przyjmuje pacjentki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: ciąża

  Najlepszy lekarz pod słońcem! Fachowa opieka podczas prowadzenia ciąży bliźniaczej. Miły sympatyczny z swietnym podejsciem do pacjentki. Polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział OlsztynUsługa: Zwykła wizyta

  Polecam. Fachowe podejście, spokojnie i bez bólu. Pan Doktor odpowiedział na każde pytanie moje pytanie.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Olsztyn

  Pan Doktor zrobił mi badanie i dokładnie wytłumaczył co może się wydarzyć, i co powinnam wtedy zrobić. Jestem zadowolona z wizyty.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz godny polecenia ! Badanie wykonuje z wielką starannością. Dba o dobro pacjentki. Wykonywał mi 2 nagłe ciecia cesarskie. Dzięki szybkiej decyzji Doktora mam dwie śliczne, zdrowe córeczki. Obecnie prowadzę ciążę u Doktora i polecam każdej kobiecie z czystym sumieniem. Kieruje na badania, wszystko tłumaczy dokładnie. Oby więcej takich lekarzy

 • E
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Lekarz bardzo miły i profesjonalny. Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz dalej korzystam z jego konsultacji i zaleceń. Polecam wizyty w ramach pakietów medycznych lub w gabinecie prywatnym lekarza na Jarotach.

 • B
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo dobry lekarz, prowadził całą moją ciążę, miły, sympatyczny, fachowo i profesjonalnie prowadzi ciążę, zleca badania i przypisuje odpowiednie leki i witaminy, dba odpowiednio o swojego pacjenta, fachowo i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, jednym słowem mogę z całym sercem polecić Pana doktora !!! :)

 • Miałam do czynienia z doktorem kilka razy na oddziale w szpitalu. Badanie wykonał w bardzo bolesny, nieprzyjemny sposób. Sprawiał wrażenie jakby pracował "za karę". Niesympatyczny, oschły. Nic nie mówił. Na pytanie odpowiadał zdawkowo. Nie przepisał żadnych leków mimo, że stwierdził grzybicę pochwy. Nie polecam.

 • P

  Pana doktora poznałam w szpitalu. Podczas wywiadu był niemiły i nieuprzejmy, wręcz odniosłam wrażenie, że marnuję jego czas... a samo badanie było nieprzyjemne i bolesne. Niestety odczułam duże wątpliwości co do kompetencji pana doktora. Nie polecam!!!

 • A

  Chodziłam w ciazy do doktora,najpierw do przychodni na Sybiraków na fundusz,wizyta trwała 5 minut,potem chodziłam prywatnie na jądrowych i wtedy pan doktor miał zupełnie inne podejście, porozmawiać, wszystko tłumaczył i wizyta trwała ok.pol godziny.prywatnie kazał mi przychodzić juz co 3 tygodnie,a gdy wróciłam w styczniu na fundusz do przychodni to już mogłam przychodzić co 4 tygodnie.bylam w 30 tygodniu ciąży i nie zrobił mi ani razu cytologia, nie miałam też wyrazu z pochwy potrzebnego do porodu,toxoplazmozy, HIV, Poprostu nic nie zrobił a pieniądze brał. Pod koniec ciąży wróciłam do ginekologa do którego chodziłam z pierwszą ciąża i zrobił mi szybko wszystkie wyniki.pana ciunczyk a interesuje tylko pacjentka prywatnie,na fundusz wizyta trwa 5 minut.odradzam całkowicie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista Położnictwa i ginekologii od 2010 roku. Od 2002 roku pracuje w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie. Przyjmuje pacjentki od 14 roku życia z opiekunem prawnym, również w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia