POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleks... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne POLMED Oddział Olsztyn

Wyszyńskiego 5B

10-457 , Olsztyn , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe +48 89 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej:

- podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną,
- pełną diagnostykę medyczną,
- rehabilitację,
- stomatologię,
- wizyty domowe.

Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie".
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2008.
W placówkach Polmed pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy.
Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych.
Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną.
W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.

Nasza oferta

Centrum Medyczne POLMED zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego 5B w Olsztynie na parterze i I pietrze budynku. Nasze Centrum świadczy kompleksowe usługi w zakresie opieki medycznej i medycyny pracy. Oferuje konsultacje specjalistyczne i badania diagnostyczne. Placówka wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt, posiada nowoczesne i komfortowe gabinety lekarskie.

Lekarze specjaliści: internista, chirurg, diabetolog, dietetyk, dermatolog, endokrynolog, gastrolog dziecięcy, ginekolog, kardiolog, kardiolog dziecięcy, laryngolog, laryngolog dziecięcy, nefrolog, neurolog, okulista, ortopeda, ortopeda dziecięcy, pediatra, pulmonolog, pulmonolog dziecięcy, radiolog, radiolog dziecięcy, urolog.

Telemedycyna - telekonsultacje

Badania medycyny pracy

Badania diagnostyczne
kompleksowe badania laboratoryjne

cytologia ginekologiczna, EKG spoczynkowe, EKG wysiłkowe, EKG – 24 godzinny Holter, RR – 24 godzinny Holter, USG – kompleksowe, Doppler naczyń, echo serca, USG ginekologiczne 4 D, KTG (kardiotokografia), spirometria, audiometria.

Zabiegi ambulatoryjne

drobne zabiegi chirurgiczne i ortopedyczne, kriochirurgia dermatologiczna, kriochirurgia ginekologiczna, usługi pielęgniarskie (iniekcje, szczepienia, opatrunki, pomiar RR).

Nasz sprzęt

 • Elektrokardiograf
 • USG

Zabiegi

 • Krioterapia dermatologiczna
 • Usługi pielęgniarskie (iniekcje, szczepienia, opatrunki, pomiar RR)

Badania

 • Kompleksowe badania laboratoryjne
 • USG
 • Echokardiografia dorośli i dzieci
 • RR – 24 godzinny Holter
 • EKG – 24 godzinny Holter
 • Ekg wysiłkowe
 • Ekg spoczynkowe
 • Doppler naczyń
 • USG ginekologiczne 4D
 • KTG (kardiotokografia)
 • Audiometria
 • Spirometria
więcej

Choroby

 • Nadciśnienie tętnicze
 • Choroby układu moczowego
 • Choroby zwyrodnieniowe
 • Choroby endokrynologiczne
 • Osteoporoza
 • RZS-reumatoidalne zapalenie stawów
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Berliński konsultacja ortopedyczna

  Po wywiadzie i badaniu postawiona diagnoza. USG było tylko potwierdzeniem słów lekarza. Polecam bardzo


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Wiatr-Bykowska konsultacja endokrynologiczna

  Na wizycie pani doktor wszystko mi wyjaśniła na spokojnie, wytłumaczyła co mam zrobić, czego nie robić. Rozwiała moje wątpliwości. Z gabinetu wyszłam uspokojona. Na wizytę umówiłam się przez znanylekarz.pl, czas oczekiwania miesiąc, możliwość opłaty gotówka bądź kartą przed wizytą.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Karina Szczawińska-Modzelewska konsultacja neurologiczna

  Bardzo polecam. Pani Doktor przesympatyczna, atmosfera podczas wizyty bardzo przyjemna, wszystko szczegółowo wyjaśnia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Karina Szczawińska-Modzelewska konsultacja neurologiczna

  Bardzo miła sympatyczna Pani doktor wysłucha doradzi wszystko na spokojnie wytłumaczy.Polecam z całego


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Kibiłda konsultacja neurologiczna

  Pani doktor bardzo miła , szczegółowo wyjaśniła wyniki badań i postawić diagnozę,umie słuchać a przede wszystkim leczyć polecam z całego serca.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Beata Anna Nowak konsultacja neurologiczna

  Wspaniały lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko szczegółowo wyjaśnione i w przyjaznej atmosferze. Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Żukowski konsultacja ginekologiczna + USG

  Bardzo polecam. Wizyta na wysokim poziomie. Pan doktor dokładnie analizuje każdy przypadek. Bardzo polecam. Aby więcej takich lekarzy


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Natalia Jarmołowicz-Aniołkowska konsultacja laryngologiczna

  Polecam Panią doktor:) Pani doktor wszystko szczegółowo wyjaśniła, czuć, że każdy pacjent jest traktowany indywidualnie:) super podejście ;)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Leszek Gierałtowski konsultacja ortopedyczna

  Wizyta przebiegła wzorowo. Doktor konkretny ,szczegółowy i sympatyczny. Leczenie zastosowano od razu podczas wizyty. Krótki czas oczekiwania. Bardzo polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Ewa Kmicińska konsultacja reumatologiczna

  Cudowna Pani Doktor. Osoba bardzo miła , kompetentna , zaangażowana! Bardzo się cieszę że trafiłam na Panią


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania