Dr n. med.

Jaromir Wasyluk

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Moim zdaniem doktor Jaromir Wasyluk to wzór lekarza. Uprzejmy, miły a co najważniejsze kompetentny. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba na postawienie diagnozy. Nie ma żadnego pośpiechu.
  Jestem bardzo zadowalona z wizyty. Obsługa pacjęta na wysokim poziomie, badanie przeprowadzone profesjonalnie, rozpoznanie podane w sposób zrozumiały i dodatkowo na piśmie.Polecam w 100%
  Kasia Cz. Płock

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny), specjalista chorób oczu. Doktorat na temat zastosowania laserowej diagnostyki
   obrazowej w jaskrze, obronił w Klinice Okulistyki Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie (promotor: prof. K. Czechowicz-Janicka), był wieloletnim adiunktem tej Kliniki.
   Współtwórca i wieloletni konsultant Instytutu Jaskry w Warszawie. Obecnie konsultant i współwłaściciel Centrum Okulistycznego OPTIMUM. Adiunkt w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie. Zastępca Redaktora Naczelnego specjalistycznego kwartalnika naukowego „Opththa Therapy. Terapie w Okulistyce”. Koordynator krajowy międzynarodowego badania klinicznego ARTEMIS.
   Wieloletni wykładowca na kursach specjalizacyjnych i szkoleniowych dla lekarzy z tematyki jaskry, laseroterapii, neurookulistyki, farmakoterapii i chorób powierzchni oka. Uczestnik kampanii edukacyjno
   -profilaktycznych „Polsko Nie Ślepnij” i „Wykryj Jaskrę – Ocal Wzrok”. Autor ponad 120 polskich i zagranicznych artykułów i doniesień zjazdowych oraz rozdziałów w podręcznikach okulistycznych.
   Uczestnik staży zagranicznych: International University Program on the Role of Ischemia in Eye Diseases (Niemcy, Islandia, Hiszpania 2003-2006).
   Członek European Glaucoma Panel (Moorfields Eye Hospital, Londyn 2013-2015). Członek Polskiego
   Towarzystwa Okulistycznego, Sekcji Jaskry PTO, Europejskiego Towarzystwa Jaskrowego, Polskiego Towarzystwa Profilaktyki Jaskry.
   Zainteresowania zawodowe: Diagnostyka i leczenie jaskry, laseroterapia okulistyczna, metody diagnostyczne wspomagane skaningiem laserowym (HRT, GDx, OCT, perymetria), perymetria komputerowa, choroby powierzchni oka, nowe i eksperymentalne terapie okulistyczne

  Specjalizacje

  • Okulistyka

  Choroby

  • zespół suchego oka
  • Jaskra, zaćma, zwyrodnienie plamki żółtej (AMD)
  • Alergiczne choroby oczu, zapalenie spojówek i rogówki
  • Kontrole pooperacyjne i dobór korekcji

  Usługi

  Centrum Okulistyczne OPTIMUM

  Bracka 11/13, Śródmieście, 00-501 Warszawa, mazowieckie

  Konsultacje specjalistyczne, badania diagnostyczne i leczenie jaskry i inncyh chorób oka
  Najnowoczesniejsze badania obrazowe: gdx pro, hrt, fdt, pachymetria,usg

  Klinika Okulistyki, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, Warszawa Przyjmuje na NFZ

  Krasińskiego 54, 01-755 Warszawa, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Moim zdaniem doktor Jaromir Wasyluk to wzór lekarza. Uprzejmy, miły a co najważniejsze kompetentny. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba na postawienie diagnozy. Nie ma żadnego pośpiechu.
   Jestem bardzo zadowalona z wizyty. Obsługa pacjęta na wysokim poziomie, badanie przeprowadzone profesjonalnie, rozpoznanie podane w sposób zrozumiały i dodatkowo na piśmie.Polecam w 100%
   Kasia Cz. Płock

  • Z

   Wspaniały, kompetentny i profesjonalny specjalista. Trafiłem kliniki przy ul. Brackiej z polecenia znajomej. Pan dr dokładnie zapoznał się z moimi dolegliwościami i zaproponował wykonanie zabiegu. Miałem początkowo obawy i wątpliwości co do skutków zabiegu. Jednak po wykonaniu muszę przyznać, że nie żałuję. Naprawdę zabieg został wykonany perfekcyjnie. Szczerze polecam wszystkim Pana dr.
   Zbigniew

  • A

   Dr Wasyluk ma duże doświadczenie, podczas wizyty poświęca pacjentowi dużo czasu, bez pośpiechu przeprowadza badania, zawsze sprawdza ciśnienie w gałce ocznej. Inni lekarze widzieli u mnie tylko schorzenie zasadnicze, ale to on odkrył u mnie początki zaćmy. Jest przy tym bardzo miłym człowiekiem. Zaobserwowałam też fajne podejście do dzieci. Polecam szczerze.

  • M

   Najlepszy! Profesjonalne podejście do pacjenta, badanie z szczegółowym wywiadem bo od wielu czynników zależy, jak się okazuje, stan naszych oczu. Badanie bez pośpiechu żeby niczego nie przeoczyć. Polecam gorąco!

  • D

   To Whom it may concern,

   I would like to express my full appreciation for Dr. Wasyluk. As a foreigner I was really pleased by his perfect english, therefore strongly recommend to any not polish-speaking foreigner living in Poland.
   On top of that he is very calm and polite, he made me really comfortable since the very beginning with his
   self-control and his deep knowledge made me feel in good hands. I'm an engineer and I always pretend to be provided with technical explanations because I wanna realize what's going on even when the subject is miles away from my knowledge. Dr. Wasyluk had no concern in spending his time in providing me with all the relevant details that I felt the need to have, therefore I'm more than happy to say: "I found the right person!".

  • A

   Świetny lekarz. Pan Wasyluk zbadał moją wadę wzroku bardzo dokładnie. Pomógł dobrać soczewki i krople do oczu. Profesjonalny, i przy tym wyjątkowo sympatyczny człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania! Gorąco polecam.

  • D

   Bardzo dobry okulista, dużo uwagi przywiązuje do diagnozy. Poza tym bardzo miły. Po prostu lekarz z powołania.

  • E

   Bardzo dobry specjalista w dziedzinie okulistyki, do tego lekarz o ogromnej empatii, tak rzadko spotykana cecha wśród naszych lekarzy.

  • A

   Ja ze swojej strony mogę dodać, ze olbrzymią zaletą dr Wasyluka jest bardzo staranna diagnoza. Nie przyzwyczaja się do wcześniej postawionych, w badaniu poprzez rozległy wywiad uwglednia wszystkie czynniki mogące mieć wpływ na aktualny stan wzroku.
   Chętnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania związane z chorobą.
   Czuję, że jestem pod dobra opieką.

  • W

   Piszę w imieniu własnym, córki (duża wada wzroku) i mamy (wady wzroku, jaskra, choroby plamki żółtej). Korzystamy z usług dr Wasyluka od lat. To, co go wyróżnia to: niezwykle staranne badanie, kontekst choroby (doktor często pyta o pewne nawyki mogące mieć wpływ na diagnozę i leczenie), wyczerpujące informowanie pacjenta o diagnozie i zalecanym leczeniu, niezwykle uprzejme i ujmujące traktowanie pacjenta oraz przede wszytkim trafność diagnoz i skuteczność leczenia.
   Gorąco wszystkim polecam