Adresy (2)

Moniuszki 2, Żary
Centrum Medyczne Eskulap

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu
aleja Niepodległości 1, Zielona Góra
Aldemed Centrum Medyczne

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
29 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Aldemed Centrum Medyczne

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Arogancki, nie miły, nie słucha pacjenta...
Byłam u niego z synkiem w 8 miesiącu jego życia. Powiedziałam mu ze mój synek od urodzenia płakał z bólów brzuszka ze w 3 miesiącu życia dostał wysypki gdy był na mleku bebiko i nasza pediatra przepisała mu mleko nutramigen ale zmiany nie było więc dała nam nutramigen puramino i to mu służy.. i że po 6 miesiącu życia gdy zjadł jogurt naturalny dostał pokrzywki pokarmowej. Najpierw mnie okrzyczal że nie wiem co po kolei dziecku się daje.. I zapytał jakie syn kupki wtedy robił.. Odpowiedziałam że nie pamietam dobrze ale chyba normalne.. To stwierdził że to nie alergia. Ale dał skierowanie na testy i powiedział że i tak nic nie pokażą bo przecież on mleka nie pije.. Druga wizyta były już wyniki testów. Przyznał rację że dziecko ma alergie na mleko krowie bo testy ewidentnie to pokazaly.. Trzecia wizyta przyszłam po zaświadczenie dla pediatry by mogła synkowi wypisywać dalej mleko na receptę. Bo zaraz kończy roczek. Powiedział mi że on mi mówił że między 4-6 miesiącem powinnam podawać dziecku normalne mleko a nie z apteki np bebiko bo system mumonologiczny się uotparnia i że nie wypisze mi tego zaświadczenia.. (tylko problem w tym że ja z synem byłam u niego w 8 miesiącu jego życia pierwszy raz). Zapytałam go co mam powiedzieć synkowi w nocy jak on będzie chciał jeść? Odpowiedział mi że mam pecha. A gdy chciałam zacząć temat że syn wylal na siebie mleko i też dostał uczulenia. To powiedział mi że on nie będzie ze mną tak gadał bo jesteśmy u lekarza.. Wyszłam z tamtad ze łzami w oczach.. Moja pediatra była w szoku ze w ogóle u niego byłam że to był mój błąd.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Aldemed Centrum Medyczne testy alergiczne

Słyszałam wiele negatywnych opinii na temat lekarza przed wizytą, ale zależało mi tylko na zrobieniu testów i ewentualnym odczulaniu - pomyślałam, że nie będzie źle.
Swoje zdanie zaczęłam wyrabiać już przy testach. Na pytanie, czy testy skórne mogą nie wykazać alergii, wybuchnął, że podważam jego kompetencje, szarpnął mi rękę i kazał dotykać się po teście na przedramieniu, że nic nie ma (badania krwi wykazały, że alergia jest). Kiedy po pierwszym odczulaniu bolała mnie głowa, machnął rękoma i rzucił wulgaryzmem. Na pytanie, dlaczego nie zostanę odczulona, usłyszałam "Bo Pani jakoś patologiczne reaguje". Do tego pretensje, że trzymałam się regulaminu, który mi dał i nie jadłam przed wizytą. Teraz żałuję, że się u niego pojawiłam. Zdecydowanie nie polecam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu testy alergiczne

Tego lekarza poznałem w Poliklinice kilka lat temu w Poliklinice w Zielonej Górze. Dzięki niemu wyleczyłem charkanie przy jedzeniu(zalecił testy pokarmowe). Ostatnio zlecił testy wziewne i chemiczne, które odczytał. Zdiagnozował dostanie się grzybów pochodzących z roślin do dróg moczowych.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Aldemed Centrum Medyczne odczulanie

Byłem wiele razy na odczulaniu (chodzę od około roku może dłużej). Lekarz naturalnie zlecał szczepienia asystentce, przed badaniem zadawał pytania czy nic się nie działo po ostatniej szczepionce, osłuchiwał i zlecał kolejną szczepionkę. W zasadzie do lekarza przychodzi się tylko po to by dostać szczepionkę, z poradami już raczej gorzej. Gdy raz poszedłem prywatnie do innego lekarza dowiedziałem się wielu rzeczy, których od doktora Janusza Paskala nie usłyszałem. Nigdy nie dowiedziałem się, że 50% sukcesu to profilaktyka. Że w przypadku mojej alergii (na roztocza) należy prać kołdrę, pościel, poduszkę w 60 stopniach, bo w niej giną roztocza. Że temp. w domu powinna wynosić 19 stopni, bo w niej roztocza się nie rozmnażają. Że ważne jest by być regularnie na szczepieniach itd itp. Dobrze by było powiedzieć pacjentowi jak walczyć z alergią (po za tabletkami). 10 minut rozmowy z pacjentem a może znacząco poprawić rezultaty leczenia.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu testy alergiczne

Lekarz o specyficznym usposobieniu. Trzeba nauczyć się z nim rozmawiać. Nie zawsze bywa miły (dla dorosłych). Wolę jednak lekarza skutecznego, od takiego, który będzie mnie trzymał za rękę i nic nie zrobi. Odpowiada na zadane pytania. Po kilku latach odczulania, po "jednym spojrzeniu" na mnie wie, jakie leki postawią mnie na nogi w przypadku ewentualnej choroby. Po 5 latach pozbyłam się najbardziej dokuczliwych alergii i znowu mogę cieszyć się wiosną. Dodatkowo, jako laryngolog skutecznie pomógł mi w walce z refluksem. Jeśli jest się jego pacjentem, nie ma problemu w terminami wizyt. Doktor sam wyznacza kolejną, w razie konieczności jak najszybszą. Nie miałam również problemu z uzyskaniem niezbędnych skierowań.

Jedyny minus - nie ma w zwyczaju wypisywania zwolnień lekarskich. W praktyce oznacza to, że jeśli chcę mieć dobrze dobrane leki do swojej choroby, to zamiast leżeć w łóżku i wracać do zdrowia, chodzę do pracy, zarażam innych i nienajlepiej wywiązuję się ze swoich obowiązków. Gdy kiedyś zapytałam wprost o L4, odmówił wypisania dokumentu (przy ostrym zapaleniu zatok).


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badania alergologiczne

Lekarz rewelacja. Testy robi bez problemu. Jest znakomitym lekarzem jako laryngolog i alergolog. Do niego chodzę jako alergik od małego dziecka. Zawsze byłam zadowolona. Bez problemu można zadzwonić i zapytać jeśli ma się jakieś obawy. Jako laryngolog - chodzę od niedawna. Zawsze daje skierowania na potrzebne badania. Nie leci w kulki. Sympatyczny czlowiek.


P
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u tego lekarza trzy razy - niestety, o trzy razy za dużo (dodam, że były to prywatne wizyty). Pan doktor właściwie nie przeprowadził ze mną wywiadu, tylko od razu skierował mnie na testy. Żadnych pytań o moje objawy... I tyle - to była pierwsza wizyta. Na drugiej wizycie zostały mi zrobione testy skórne wziewne. Z doktorem nie można było porozmawiać, zadawać pytań, ponieważ obok na kozetce siedziała pani doktor Kubiak, z którą doktor w najlepsze prowadził pogawędkę. Dodam, że nakłucia podczas wykonywania testów, były robione jedną igłą, także nie wiem, czy wynik nie wyszedł przez to przekłamany. Po odczekaniu ok.10 minut zostałam zawołana do gabinetu i pan doktor w ciągu kilku sekund ocenił wielkość obrzęków na ręce (w milimetrach). Badanie było wykonywane na początku lutego, a wyszła mi ostra alergia na trawy. Pan doktor nie chciał słuchać, że bardzo źle się czuję teraz, a przecież trawy nie pylą itp. Dał mi skierowanie na testy pokarmowe i tyle. Następna wizyta wyglądała podobnie, tj. zero wywiadu, lekarz zapytał tylko (cały czas siedząc do mnie tyłem!), czy bardzo przeszkadza mi ta alergia na trawę (w lutym!), kiedy powiedziałam, że czuję się coraz gorzej, powiedział, że kwalufikuję się na odczulanie. Zapytałam doktora, czy są jakieś skutki uboczne tej metody, na co usłyszałam, że owszem - śmierć. Następnie zaproponował mi inne metody, których koszt wahał się między 300-1000 zł tygodniowo - miesięcznie. Na koniec doktor polecił mi, żebym nie decydowała się ma odczulanie, jeśli się boję - powołał się przy tym na Prawo Murphy'ego... Po kilku minutach zostałam zawołana do gabinetu i doktor znowu błyskawicznie ocenił wielkość prób.
Zdecydowanie NIE POLECAM. Zero szacunku do pacjenta. Pan doktor jest cyniczny, nie traktuje osoby, która cierpi w sposób adekwatny do wykonywanego zawodu.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


R
Użytkownik zweryfikowany

nie polecam .traktuje swoich pacjentów bardzo obojętnie .nie potrafi dobrać leków ...jest bardzo arogancki. jego zachowanie jest po niżej pasa.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


P
Użytkownik zweryfikowany

Przez rok leczenia córki u Pana Doktora nie miałam zastrzeżeń i dziwiłam się niemiłym opiniom, ale teraz wiem skąd te zdania. Trafiliśmy na jeden z tzw. złych dni i zmieniałam zdanie. Nie zaprzeczam, że jest to fachowiec, ale mam dość tych humorów... i kiedy umawiam się na wizytę na 9:30 chciałabym wejść szybciej jak o 10:30 - to czekanie to koszmar.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


O
Użytkownik zweryfikowany

Mieszkam w Świebodzinie , dermatolog u mnie przepisała mi maść ,która sprawiła że moja buzia wyglądała jak jedna wielka rana od poparzenia . Jeździłam tak od specjalistów do specjalistów ,ale nikt nie umiał mi pomóc . Dopiero doktor paskal pomógł mi ! Ledwie weszłam do gabinetu już wiedział co mi jest i zapisał na następnym termin na testy alergologiczne. Oby więcej takich lekarzy !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional