Janusz Michalak

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
94 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

  Pan doktor niedawno wykonał wycięcie migdałków u mojego synka. Wszystko przebiegło pomyślnie. Ma też bardzo dobre podejście do małych dzieci tak, że syn nie bał się podczas wizyty. Gorąco polecam!

 • Pan doktor bardzo nie mily. Brak w nim empati. Niestety gdy przyjechalismy do niego 60 km do szpitala z pilnym skinrowanie, nawet nie zbadal dziecka. Nawet nie podniosl wzroku..Mimo tego ze wcześniej dzwonilismy zapytac czy zostaniemy przyjeci. z laska ustalil termin za 2 tygodnie wypisac dokumenty i ustalic termin na zabieg i kazal sie cieszyc ze nie za pol roku. Zabieg na drugi dzien z racji tego ze byl pilny bez problemu odbyl sie u innego lekarza

 • E

  Mimo że chodzę do niego z synkiem do Prokocimia od roku żadnych efektów. Prowadzony byl przez inna panią dr która zleciła wycięcie migdałka po trzyletnim bezskutecznym leczeniu. Teraz wizyty co dwa miesiące. Syropki i sterydy które już przerabialiśmy u pani dr wczesniej. Dziecko dalej chrapie i ma niedosłuch. Nie komentuje wyników badania słuchu, po moim pytaniu jak badanie padła odpowiedź że gorzej jak ostatnio ale to przez infekcje. A uszy trzeba czyścić. Powiedziałam jak je czyszczę i czy mam coś zmienić odpowiedź mnie zaskoczyła, pan doktor stwierdził że robię to dobrze. Nie wiem już co myśleć o tym lekarzu.

 • R

  Pan Doktor miły sympatyczny cierpliwie odpowiada na pytania ale rodzaj leczenia nie trafiony. Na czerwone gardlo i powiekszone migdaly pochrapywanie ibuprofen po kilku dniach miało przejść. Niestety nie przeszlo a po 3 tygodniach wymaz wykazal gronkowca. 100 zl za wizyte ktora dziecka nie wyleczyla.

 • M

  Wspanialy lekarz, swietny fachowiec. Zaczynamy mowic Panie doktorze :) Dziekuje bardzo!!! Mama irlandczyka

 • POLECAM POLECAM POLECAM !!!! Uratował naszą Oliwkę przed operacją usunięcia migdałków. Już miała skierowanie do szpitala na operację. Zastosował kurację która wyleczyła ją, poprawił się słuch. I zaczęła pieknie wyraźnie mówić.

 • Bardzo miły człowiek, świetny lekarz, profesjonalista, dobre podejście do dzieci. Polecam tego lekarza z pełną odpowiedzialnością. Wreszcie postawił diagnozę mojej 3,5 letniej córce, która miała coraz większe trudności z oddychaniem w nocy a inni lekarze twierdzili, że jest zdrowa.... Polecam w 100%!!!

 • Gorąco polecam p. Michalaka. Uważam że jest osobą kompetentną w swojej dziedzinie. Dzisiaj byłam pierwszy raz i sadzę że będę dalej leczyć się u Pana doktora. Cieszę się że poszłam i sama się przekonałam a nie oceniłam lekarza tylko po negatywnych opiniach.

  A. Piechnik

 • Panie Doktorze bardzo dziękuję za zdrowie i wspaniałe samopoczucie, jakie mam dzięki Panu.
  Kiedyś byłam wrakiem zdrowotnym człowieka. Dzięki Panu teraz jestem szczęśliwa. Za to dziękuje Panu
  cała moja rodzina. Pan Doktor zawsze ma czas dla pacjenta. Wysłucha i pocieszy.

 • Dziwią mnie te sporadyczne negatywne opinie o doktorze, bo leczę się u niego praktycznie od dziecka i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Polecałem go wielu moim znajomym i wszyscy byli równie zadowoleni. Na podstawie doświadczeń moich znajomych oraz własnych mogę śmiało stwierdzić, że to wspaniały, myślący lekarz, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Przy okazji jest miły i nikogo nie traktuje "z góry" jak to ma w zwyczaju wielu innych lekarzy.
  Zdecydowanie polecam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online